PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه کراس کانتری جمعه 8 دی ماه 1391 انجمن Bike20

mSafdel
2012/12/27, 19:02
خوب بر اساس نظر سنجی انجام شده قرار بر این شد که فردا بریم سرخه حصار
دوستانی که مایل هستن در این برنامه حضور داشته باشن همینجا حاضری بزنن ضمنا ساعت پیشنهادی ساعت 9 صبحه و طبق معمول دم در تهرانپارس سرخه حصار
دوستانی که از طرف غرب تهران میان به همدیگه اطلاع بدن که بتونن یه جایی تو مسیر باهم قرار بذارن
هرچند که طبق گفته سایتهای هواشناسی معتبر قردا هوا کاملا آفتابیه ولی محض احتیاط میگم اگه هوا بارونی بود برنامه منتفی خواهد بود.
کلاه یادتون نره و خوراکی ;)

mSafdel
2012/12/27, 19:43
من با این که وسیله هست اما دوست دارم با همین دوچرخه عزیزم بیام نمیدونم آقا میلاد و آقای صافدل چطور میخوان بیان و از چه مسیری.....بنظرم اگر بشه همه میدان امام حسین قرار بزاریم بد نیست....
وحید جان من نارمک هستم می تونم ساعت 8:45 سر سی متری نارمک با شما قرار بذارم. میلاد هم احتمالا همون میدان امام حسین بتونه باهات قرار بذاره فقط باید باهاش هماهنگ کنی چه ساعتی

mSafdel
2012/12/27, 19:49
راستی یه جای تابلوئی (مثل اول پیست آسفالت) قرار بگذارید که منم بلد باشم [Only registered and activated users can see links]
علی جان مسیر بی آر تی رو تا آخرین ایستگاه دنبال کنی میرسی به یه چهارراه که سمت راستش میره به سمت بزرگراه بسیج و اونجا یه دور برگردون داره که دم در تهرانپارس سرخه همونجاست. راحت می تونی پیداش کنی. اونجا بیای بهتره از اونجا یه مسیر آسفالت دست گرمی رکاب میزنیم تا مسیرهای کراس کانتری سرخه

kaveh
2012/12/27, 20:05
سلام
حاظر!،منم فردا میام

ali bayati
2012/12/27, 20:13
علی جان مسیر بی آر تی رو تا آخرین ایستگاه دنبال کنی میرسی به یه چهارراه که سمت راستش میره به سمت بزرگراه بسیج و اونجا یه دور برگردون داره که دم در تهرانپارس سرخه همونجاست. راحت می تونی پیداش کنی. اونجا بیای بهتره از اونجا یه مسیر آسفالت دست گرمی رکاب میزنیم تا مسیرهای کراس کانتری سرخه

محمد آقا ... میدونی که ... من تا سر کوکب خانوم بیشتر نخوندم ... نقشه ی گوگل مپ باید برای من بذارید:60:

mSafdel
2012/12/27, 20:30
علی جان اینم مخصوص شما:
[Only registered and activated users can see links]
مسیر از میدون امام حسین تا دم در تهرانپارس سرخه حصار

ali bayati
2012/12/27, 20:38
علی جان اینم مخصوص شما:
مسیر از میدون امام حسین تا دم در تهرانپارس سرخه حصار

خدا خیرت بده جوون :-)

vahid69
2012/12/27, 21:07
:19:

چی بگم.....از کجا بگم....دردم رو بکیا بگم........

از اونجایی که لنت های ترمز من به لقی الله پیوست....در پی لنت های شیمانو بودم و قرار بود امشب برسه دستم که برای برنامه فردا آماده بشم............ولی انگار قسمت نبود.......... لنت ها نرسید........و فکر نکنم بتونم فردا بتونم مزاحمتون بشم....شرمنده...

jinguli
2012/12/27, 21:11
میام. من ماشین رو نزدیک پیست دوچرخه(اسفالت) پارک میکنم. امیدوارم همدیگه رو ببینیم.

mpooladi
2012/12/27, 21:13
حاضر، ب امید خدا
دوستان اگر کسی از طرف شمال یا شمال شرق میاد،خبر بده با هم بریم

rShahbazi
2012/12/27, 22:31
سلام بر دوستان ، منم میام
بعد از یه مدت طولانی که از دوچرخه و دوچرخه سواری دور بودم بالاخره تونستم فردا وقت بذارم
به امید دیدار

SABER_MTB
2012/12/27, 22:37
چی بگم.....از کجا بگم....دردم رو بکیا بگم........

بابا مگه ترمز آک بند نخريدي ؟ چرا اينجوريه آخه...

vahid69
2012/12/27, 22:44
چی بگم والا انگاری با این ترمزها با من دعوا دارن.....زبون هم رو نمیفهمیم
جای لنت ها رو عوض کردم انداخام عقب باز جیغ میکشید.....اینه بچه سه ماهه...
چرا آکبند بود...

vahid69
2012/12/27, 23:04
در نا امیدی بسی امید است..............در ناخوشی آقا میلاد هست.......
به لطف تلاش های حاج میلاد لنت های من جور شد.........
فردا منم میام هوراااااااا:thanks:

Ali-Bike-Runner
2012/12/28, 21:13
برنامه امروز برگزار شد منم قرار بود با دوتا از دوستام (آرش و سینا)بیام سرخه ولی از اونجا که به خوش قولی دوستام اطمینان نداشتم تو این تاپیک اعلام نکردم و فقط اس ام اسی به آقای صافدل خبر دادم و همونطور که پیش بینی می کردم خیلی دیر راه افتادیم و فقط آخر سر موقع برگشت با گروه ملاقات داشتیم .. گزارش رو خلاصه می نویسم چون اصل کاری رو باید آقا میلاد و آقای صافدل بنویسن ما گروه فرعی بودیم

صبح قرار بود ساعت 9 از سردار جنگل راه بیوفتیم اما بخاطر خواب موندگی آرش 40 دقیقه تاخیر داشتیم هوا هم به شدت سرد بود جوری که نوک انگشتای پا و دست من منجمد و کاملا بی حس بود یکی دو کیلومتر که به سمت شرق راه افتادیم آرش یه نگاه به هوا انداخت و آلودگی شدید هوا رو دید برای همین ساز مخالف زد و گفت با ماشین بریم که البته پیشنهاد خوبی بود تو این هوای آلوده...

ساعت10:30 دم در تهرانپارس سرخه بودیم و اونجا هم منتظر چند نفر دیگه شدیم یه دانهیل کار هم با ما بود...کم کم دارم به این نتیجه می رسم که دانهیل کارا کلا با سحر خیزی میونه خوبی ندارن شایدم از شرایط دانهیل کار شدن باشه بالاخره راه افتادیم دیگه ساعتش رو یادم نیست آقای دانهیل کار مارو اغفال کرد و برد به یه مسیری که بعدا فهمیدم به آدمکش معروفه..

رسیدیم به مسیر دیدیم بله جمع دانهیل کارا جمع و جوره حسین زنجانیان و غیره و دو عدد دوچرخه سوار خارجکی و دو عدد مترجم زبان خارجکی ...یکی می گفت چکی هستن یکی می گفت روسی یکی می گفت آلمانی ما هم آخرش نفهمیدم ...

به مسیر که رسیدم ابهت و عظمت مسیر و حرکت دانهیل کارا منو گرفته بود آخه تا حالا دانهیل کار از نزدیک ندیده بودم خلاصه رفتیم بالا و بچه ها شروع کردن به جمع کردن هیزم برای چایی که مشاهده می کنید:

من که یه مدت تو جونم افتاده بود چرخ فری راید بگیریم با دیدن این صحنه ها حسابی تحریک شدم اصلا یه جاذبه و لذت خاصی داره حالا می فهمم صابر چه لذتی می بره با اون چرخ ترک اش...

تو عکس زیر هم آرش رو می بینید که تو یه عمری رو کراس پا زده بوده مثل من دچار هیجانات وافر شده بود مخصوصا که چرخ دوستش رو گرفته بود دیگه ول کن هم نبود دیگه کم مونده بود حسین زنجانیان رو هم بگیره ...

ما هم یه چند بار با چرخ کراس مسیر رو پایین اومدیم و تصور می کردیم مثلا داریم دانهیل بازی می کنیم مسیر چنتا پرش داشت که ما اولی رو آروم رد می کردیم چون خیلی خطری بود و اگه کج می اومدی پایین مستقیم تو درخت بود و پرش یکی به آخر که خیلی بلند بود و با کراس پریدن خیلی چیز می خواست پایینش هم چنتا صخره بود که می تونست حسابی حسابت رو برسه..

آرش پیش من اعتراف کرد یه عمر اشتباه می کرده و خودشو از لذت بزرگی محروم کرده و ترک 8500 به اون نازنینی رو انداخته بود یه گوشه...ولی من اگه چرخ فری راید هم بگیرم به اصل خودم پشت نمی کنم و کراس رو ول نمی کنم..

ببنید من چه عکسایی ازشون گرفتم اونم با موبایل که شاترش کلی تاخیر داره.. با عکسی که اونا از من گرفتن مقایسه کنید البته خیلی هم بد نیست..

اینم من:

اینم یه دانهیل کار دیگه...

حسین زنجانیان که پایین می اومد من فقط محو تماشای حرکاتش و اون چرخ نازنینش بودم البته با لاستیک های ایرانی...برای همین خیلی عکس ازش نگرفتم

از اون دوتا خارجکی ها بگم که یکی چرخ giant reign 2 2013 داشت همون که می خوام البته نظرم عوض شده اسپشیال خیلی چرخاش خوشگل تره :22:خارجکی پشت حسین می رفت و با دوربین go pro ازش فیلم می گرفت البته یه عکس دست جمعی گرفتیم که بزودی تو مجلات معتبر خارجکی مشاهده خواهید کرد ...اون دوتا مثل اینکه جهانگرد بودن به جاهای مختلف سر می زدن و مسیر های مختلف رو تو جاهای مختلف دنیا طی می کردن همون کاری که ما تو خواب هم نمی تونیم ببینیم درضمن گفتن که تو ایران هم خیلی بهشون خوش گذشته بود بله دیگه با دلار 3400 میان اینجا عشق و حال..

از شخصیت حسین زنجانیان بگم که پسر خوشرو و باحالیه حتی می خواست چرخش رو بده من یدور بزنم که خودم رنگ و روم سفید شد و خودم پشیمون شدم..این رو هم بگم که من امروز از هیجان زیاد دوتا سکته ناقص زدم که آثارش تو گزارش کاملا مشخصه :16:

امیدوارم شما هم مثل من با خوندن این گزارش هیجان زده شده باشید :12:

SABER_MTB
2012/12/28, 22:55
آقا جاي دوستان خالي ما هم امروز عصري رفتيم....و با گروه رنده کنان مقيم غرب تهران بر خورد کرديم.....
همين هايي که علي جان تو عکس ها شون گرفتن رو مي گم....

آقا ولي چشتون روز بد نبينه يخ ها......اينقدر يخ زديم که دستام ديگه ناي دنده عوض کردن و ترمز گرفتن نداشت.........توي توپي عقب گريس تازه ريخته بودم برا موشکي هاي مغزي چند بار قفل کرد زنجير رو نگه داشت......
تو زمستون وقتي گريس نو مي ريزيد تو توپي عقب گريس که سرد مي شه اين جوري ميشه.......

من دوست داشتم هفته پيش اون مسابقه گذايي برگذار ميشد......که رواني هاي دان هيل ايارن رو بچه هاي بايک بيست مي ديدن از نزديک....تا بفهمند دان هيل يعني چي .....
من خودم يا يکي مثل من در واقع تفريحي و کوتي کوتي دان هيل مي کنيم......اين ها کلا از مخ آزاد اند.......
يعني الان اکه بحث گروني تاير و لنت و لوازم نبود بهتون مي گفتم دان هيل ايران تو اسيا چي کار مي کرد...............

mSafdel
2012/12/29, 12:46
علی جان یعنی هیجانتو با این گزارش به منم منتقل کردی الان یه سکته ناقص زدم از هیجان :30:
گزارشت عالی بود. اون عکسی هم که گرفتی خیلی خوب افتاده
ما هم به اون خارجی ها برخورد کردیم دم در پیست.
دعا می کنم خدا یه Reign 2 به شما بده یه Trek 9.9 هم به من