PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه این هفته من (پارک چیتگر (91/9/24)

AliFatehi
2012/12/11, 18:06
سلام خدمت بچه های بایک20 منم مزاحم همیشگی :New (6):
من طبق صحبتی که با آقای vahid69 داشتم ... فهمیدم برنامه این هفته بچه ها پارک چیتگره خیلی خوشحال شدم :smilies-azardl (13)
آیا صحت داره؟؟؟ تورو خدا پاشین بیاین وسایل هم خواستن من نوکر همتونم خونمون با ماشین 5دقیقه فاصله داره با دوچرخه 20دقیقه...
هفته قبل تو پارک یه تیم دیدم 10-12 نفر با هم آشنا بودن...خیلی حسودیم شد... :(
بیاین اینجا هرکی با هر دوچرخه ای بیاد...تا همدیگرو بشناسیم...
یه ناهار هم بزنیم...
ممنون از همه بچه ها....تازه من کلاه ندارم :19: البته چیتگر رو دیگه بلدم با 100 تا صلوات نذر کردن چیزیم نمیشه انشالله :30:

mSafdel
2012/12/11, 18:13
علی آقا برنامه هفته رو معمولا 5شنبه با توجه به شرایط جوی تو سایت میزنیم
البته علی آقای عجول رو دیگه همه میشناسن :smilies-azardl (13)
آره نگران نباش قرار شده این هفته اگه هوا خوب بود برنامه همون چیتگر باشه مطمئن باش اطلاع رسانی خواهد شد

AliFatehi
2012/12/11, 18:18
علی آقا برنامه هفته رو معمولا 5شنبه با توجه به شرایط جوی تو سایت میزنیم
البته علی آقای عجول رو دیگه همه میشناسن :smilies-azardl (13)
آره نگران نباش قرار شده این هفته اگه هوا خوب بود برنامه همون چیتگر باشه مطمئن باش اطلاع رسانی خواهد شد

من مخلصم :smilies-azardl (13) آقا اونم هست ولی الان گفتم که ببینم اوکی 100% هست یا خیر؟؟؟
میخوایم یه جورایی میتینگ بشه دیگه...
مثل انجمن تیونینگ تاک که عکس میزارن رو هدرشون...یه عکس دسته جمعی بگیریم
دوربین 14 مگا هم از من :63:

ali bayati
2012/12/11, 21:15
من مخلصم :smilies-azardl (13) آقا اونم هست ولی الان گفتم که ببینم اوکی 100% هست یا خیر؟؟؟
میخوایم یه جورایی میتینگ بشه دیگه...
مثل انجمن تیونینگ تاک که عکس میزارن رو هدرشون...یه عکس دسته جمعی بگیریم
دوربین 14 مگا هم از من :63:

علی آقا، شما کلاه رو هر چه زودتر تهیه کن، ما قول میدیم با دوربین 22 مگاپیکسلی ازت با کلاه! عکس بگیریم :-)

خودم، بدون کلاه، پا روی رکاب نمیگذارم ... به همه هم توصیه میکنم.

توی خود پیست چیتگر هم اتفاقات عجیبی میتونه بیافته، خصوصاً روزهای جمعه که هر ناواردی میاد با 3000 تومن، یه دوچرخه ی تک-دنده کرایه میکنه و نصف پیست رو که رفت و رسید به سربالائی، هوس میکنه که ورودممنوع برگرده (چه کار خطرناکی!) و امکان تصادف شاخ به شاخ، خصوصاً زیر پلهایی که در پیچ واقع شده اند و امکان دید ندارند، را بسیار زیاد میکنند.

یکبار نزدیک بود یک پسر حدود 16 ساله و دوچرخه اش (که ورود ممنوع میامد) را زیر یکی از همان پلها، له و لورده کنم ... خدا رحم کرد که با ترمز شدید (عقب و جلو) در فاصله ی نیم متری اش متوقف شدم (سرعت من زیاد بود، سرعت او تقریباً کم بود) ... کلاه هم نداشت و اگر برخورد صورت میگرفت، امکان برخورد سرش، با دوچرخه ی من و حتی با دیواره ی پل زیاد بود.

حالا بیا و بهش بگو که در طول مسیر، 100 جا تابلوی ورود ممنوع داره، تابلوی یکطرفه داره و روی آسفالت پیست نوشتند که برنگردید و فقط به این سمت بروید، آقای سمیعی هی کنار پیست، گلویش را پاره میکند، تذکر میدهد و راهنمائی میکند .... اما کو چشم بینا و گوش شنوا ... :36:در یکی از همین برخوردها حدود 3 هفته پیش، یک دختر از یک گروه 5 نفره، منحرف شد و با صورت رفت توی تنه ی یک درخت کاج ... ایستادم که کمک کنم ... گونه اش ترکیده بود و قد هلو شده بود ... گریه میکرد و از همراهانش میپرسید که «جایش در صورتم می ماند یا نه ؟» ....

در پیست چیتگر، همیشه باید در لاین راست حرکت کرد، مگر اینکه بخواهید با احتیاط کامل، از دو چرخه سوار جلوئی، سبقت بگیرید.
قبل از سبقت، حتماً باید کاملاً پشت سر خود را ببینید. بعد از سبقت هم باید سریعاً به لاین راست برگردید.
هیچ وقت هم دو همراه، نباید شانه به شانه ی هم در پیست، رکاب بزنند، باید پشت سر هم باشند، تا امکان سبقت را برای بقیه فراهم کنند.

Biker
2012/12/11, 21:19
بعضیا که باهات میان دوچرخه سواری مثل "بمب" هستن، هر لحظه ممکنه یک کاری دست خودت یا خودشون بدن (امکان انفجار لحظه ای)، من درکت میکنم، واقعاً سخته با این آدما بری یا جلوت دربیان.:14:

AliFatehi
2012/12/12, 09:33
علی آقا، شما کلاه رو هر چه زودتر تهیه کن، ما قول میدیم با دوربین 22 مگاپیکسلی ازت با کلاه! عکس بگیریم :-)

توی خود پیست چیتگر هم اتفاقات عجیبی میتونه بیافته، خصوصاً روزهای جمعه که هر ناواردی میاد با 3000 تومن، یه دوچرخه ی تک-دنده کرایه میکنه و نصف پیست رو که رفت و رسید به سربالائی، هوس میکنه که ورودممنوع برگرده (چه کار خطرناکی!) و امکان تصادف شاخ به شاخ، خصوصاً زیر پلهایی که در پیچ واقع شده اند و امکان دید ندارند، را بسیار زیاد میکنند.

یکبار نزدیک بود یک پسر حدود 16 ساله و دوچرخه اش (که ورود ممنوع میامد) را زیر یکی از همان پلها، له و لورده کنم ... خدا رحم کرد که با ترمز شدید (عقب و جلو) در فاصله ی نیم متری اش متوقف شدم (سرعت من زیاد بود، سرعت او تقریباً کم بود) ... کلاه هم نداشت و اگر برخورد صورت میگرفت، امکان برخورد سرش، با دوچرخه ی من و حتی با دیواره ی پل زیاد بود.

حالا بیا و بهش بگو که در طول مسیر، 100 جا تابلوی ورود ممنوع داره، تابلوی یکطرفه داره و روی آسفالت پیست نوشتند که برنگردید و فقط به این سمت بروید، آقای سمیعی هی کنار پیست، گلویش را پاره میکند، تذکر میدهد و راهنمائی میکند .... اما کو چشم بینا و گوش شنوا ... :36:در یکی از همین برخوردها حدود 3 هفته پیش، یک دختر از یک گروه 5 نفره، منحرف شد و با صورت رفت توی تنه ی یک درخت کاج ... ایستادم که کمک کنم ... گونه اش ترکیده بود و قد هلو شده بود ... گریه میکرد و از همراهانش میپرسید که «جایش در صورتم می ماند یا نه ؟» ....

در پیست چیتگر، همیشه باید در لاین راست حرکت کرد، مگر اینکه بخواهید با احتیاط کامل، از دو چرخه سوار جلوئی، سبقت بگیرید.
قبل از سبقت، حتماً باید کاملاً پشت سر خود را ببینید. بعد از سبقت هم باید سریعاً به لاین راست برگردید.
هیچ وقت هم دو همراه، نباید شانه به شانه ی هم در پیست، رکاب بزنند، باید پشت سر هم باشند، تا امکان سبقت را برای بقیه فراهم کنند.

اون که بله اما من شاغل هستم اصلا وقتشو ندارم بخدا...کسی کلاه نداره دست دوم به ما بفروشه!؟!!:33: اصولا تو کار دسته دوم هستم :smilies-azardl (13) حرفهای شما کاملا متین هست...
من خودم زیاد اتفاق پیش اومده که اگه ترمزا ضعیف بود ترکیده بود طرف...با پیاده ها بیشتر مشکل داریم تا دوچرخه سوارها...یارو تو پیست داره قدم میزنه با دوست دخترش...
فکر کرده تو خیابونای میلان داره راه میره :smilies-azardl (12)

- - - - - - - - - -

اون که بله اما من شاغل هستم اصلا وقتشو ندارم بخدا...کسی کلاه نداره دست دوم به ما بفروشه!؟!!:33: اصولا تو کار دسته دوم هستم :smilies-azardl (13) حرفهای شما کاملا متین هست...
من خودم زیاد اتفاق پیش اومده که اگه ترمزا ضعیف بود ترکیده بود طرف...با پیاده ها بیشتر مشکل داریم تا دوچرخه سوارها...یارو تو پیست داره قدم میزنه با دوست دخترش...
فکر کرده تو خیابونای میلان داره راه میره :smilies-azardl (12)

mSafdel
2012/12/13, 14:49
بالاخره برنامه این جمعه هم گذاشته شد برای پارک چیتگر
قرار من و میلاد ساعت 8 میدون سپاهه و از طریق همت به سمت چیتگر میریم
دوستانی که مایلن در برنامه شرکت کنن ضمن اعلام آمادگی بگن که کجای مسیر می خوان به ما ملحق بشن

** اگه هوا خراب بود دیگه خودتون برنامه رو کنسل کنید

Ali-Bike-Runner
2012/12/13, 16:48
یه سیخ جوجه هم برای ما نگه دارید :44:... فقط اگه بارون شدید بود کنسل میشه وگرنه نم بارون هم اشکال نداره الکی کنسلش نکنیم :29: در ضمن من ساعت 9-9:30 تو پارک منتظرم

ali bayati
2012/12/13, 17:06
بالاخره برنامه این جمعه هم گذاشته شد برای پارک چیتگر
قرار من و میلاد ساعت 8 میدون سپاهه و از طریق همت به سمت چیتگر میریم
دوستانی که مایلن در برنامه شرکت کنن ضمن اعلام آمادگی بگن که کجای مسیر می خوان به ما ملحق بشن

** اگه هوا خراب بود دیگه خودتون برنامه رو کنسل کنید

بنده، یکی از دوستانم را میخواهم معتاد به دوچرخه کنم، بنابراین فردا ایشان را به همراه هر دو دوچرخه ام باید بیاورم، بنابراین با ماشین میایم چیتگر ... و با موبایل محمدآقا در تماس هستم ...

AliFatehi
2012/12/13, 17:07
ایول آقا صافدل...ایول آقا میلاد...میبینمتون...راستی میخواین از همت بیام استقبالتون؟

علی بایک رانر داداش من این همه خودمو جر دادم از بچه های غرب و نزدیک ما بهم ندا بدن...
شما این همه وقت یه خبر ندادی...دمت گرم...
اگه خواب نموندم ساعت 9:30 تو پارکم...اما بدون کلاه :13:

ali bayati
2012/12/13, 17:07
یه سیخ جوجه هم برای ما نگه دارید :44:... فقط اگه بارون شدید بود کنسل میشه وگرنه نم بارون هم اشکال نداره الکی کنسلش نکنیم :29: در ضمن من ساعت 9-9:30 تو پارک منتظرم

مگه بساط ناهار هم هست فردا ؟ :-)

Ali-Bike-Runner
2012/12/13, 17:15

نمی دونم والا ما فردا داریم میایم محله شما ...رسم مهمون نوازی میگه ناهار نمی دی لااقل یه سیب زمینی رو آتیشی چایی نپتونی چیزی ردیف کنی

mSafdel
2012/12/13, 17:20
والا برنامه ای برای نهار نداریم ولی معمولا خوراکی همراهمون هست مخصوصا اگه کاوه بیاد ;)

ایول آقا صافدل...ایول آقا میلاد...میبینمتون...راستی میخواین از همت بیام استقبالتون؟
نه علی جان ممنون از لطفت لازم نیست بیای استقبال، همون چیتگر همدیگه رو میبینیم

بنده، یکی از دوستانم را میخواهم معتاد به دوچرخه کنم، بنابراین فردا ایشان را به همراه هر دو دوچرخه ام باید بیاورم، بنابراین با ماشین میایم چیتگر ... و با موبایل محمدآقا در تماس هستم ...
علی آقا تا باشه از این اعتیادها :) پس قرار ما باشه همون چیتگر حول و حوش 9:30 هر مشکلی هم بود شماره من و میلادو که داری. در خدمتم

فقط اگه بارون شدید بود کنسل میشه وگرنه نم بارون هم اشکال نداره الکی کنسلش نکنیم
البته علی جان منم دوست دارم این برنامه به هیچ وجه کنسل نشه ولی فکر کنم شرق تهران تا غرب تهران تو نم بارون رکاب بزنی! البته حالا که دارم بهش فکر می کنم می بینم حال میده به شرط اینکه باد نباشه :)

AliFatehi
2012/12/13, 17:26
با این هوای صافی که من میبینم عمرا فردا بارون نمیاد...البته خدا کنه بارون نیاد

پیش بینی هوارو میشه برا فردا یکی بزاره ببینیم؟!!!

mSafdel
2012/12/13, 17:34
پیش بینی هوارو میشه برا فردا یکی بزاره ببینیم؟!!!
ولی ناامید نیشی ها
[Only registered and activated users can see links]

AliFatehi
2012/12/13, 18:03
:13:
دو روزه هوا بدون هیچ ابری...حالا که جمعه شد اینطوری...البته بگم هوای طرف ما با تهران تفاوت داره یکمی...
بارون باشه از جاهای دیگه بیشتره...انشالله که زودتر قطع بشه شاید شب تا صبح بیاد...صبح قطع بشه بالاخره بعد ساعت 12 جمعه حساب میشه

AliFatehi
2012/12/13, 18:49
خلاصه لیست دوستانی که فردا میان پارک چیتگر

1.آقای صافدل
2.آقا میلاد
3.علی بایک رانر
4.آقای بیاتی
5.دوست آقای بیاتی
6.من(علی فاتحی)
دیگه کسی نیست؟؟؟؟

sepehr82
2012/12/13, 19:28
سلام دوستان
به درخواست دوستمون "م صافدل " مبنی به "چند و چون هوای "فردا رد ساعاتی که آنجا خواهید بود =
دقیقا محل فرودگاه مهر آباد را ذخیره دارم (داخل برنامه ) ملاحظه کنید :
از ساعت 6 بامداد تا 11قبل از ظهر (خوب هست ):
کمی تا قسمتی ابری با دما 5 درجه سانتی گراد+ابری +باد از جنوب شزقی با سرعت 5.6 km/h.
از ساعت 11 تا 17 دما بین 6 تا 8 درجه متغیر خواهد بود +همچنان ابری +سرعت باد از جنوب 7.8 km/h خواهیم داشت .
برنامه مورد استفاده بنده میشه گفت مطمئن هست و دقیق .(ظمنا 20% احتمال ریسک بارش داده (یعنی نیازی به چتر ندارید .)
موفق باشید -سر کیف بودم احتمالا بنده هم بیام .

mSafdel
2012/12/13, 19:35
ممنون سپهر جان. دعا می کنیم سر کیف باشی :42:

miladdrg
2012/12/13, 21:49
سلام
بچه ها برام یه کاری پیش اومده که نمیتونم تو برنامه فردا باشم
خیلی دوست داشتم بیام ولی متاسفانه نمیتونم ایشالا هفته بعد
خوش بگذره به همتون

mpooladi
2012/12/13, 21:59
سلام ب همه دوستان.ما اومدیم سایت گفتیم دیگه این هفته باید بریم سرخه با بچه ها.
خخخ
دیدم برنامه شده چیتگر :)
آقا میلاد هم ک کنسل کرده.
ایشالا ما هم هفته بعد همراه شیم
با احترام

ali bayati
2012/12/13, 23:28
الان از بیرون اومدم خونه (23:20) ... دل آسمون گرفته .... رنگش هم به قرمزی میزنه ... فکر کنم از شانس ما صبح برف هم بیاد :65d6a5d6s:
ظاهراً وسط هفته حدید هم، دمای زیر صفر رو تجربه میکنیم.

miladdrg
2012/12/14, 22:47
بچه ها برنامه برگذار شد؟
منتظر عکسها و گزارش هستیم ها
چرا از کسی خبری نیست؟

AliFatehi
2012/12/15, 12:48
سلام اقا میلاد و دوستان

بله برنامه اجرا شد...

آقای صافدل - علی آقا (Bike-Runner) و آقا مجید دوست علی آقا و بنده...

عکسها دست آقای صافدل هست و قرار بود امروز صبح بزارن...بنده خدا آقای صافدل کوبید تا نارمک بره دوست داشتم اگه راه داشت تا یه جا باهاش برم...
گزارش هم خود آقای صافدل زحمتشو میکشه انشالله....
منم از صبح منتظرم تاپیک گزارش توسط آقای صافدل زده بشه :D

mSafdel
2012/12/15, 13:24
برنامه انجام شد. اینم مدرکش ([Only registered and activated users can see links])
صبح ساعت 7:45 دقیقه از خونه اومدم بیرون. آسمون کاملا ابری و گرفته بود و هوا اینقدر سرد بود که اولش اصلا سردیشو نفهمیدم اما بعد از 5 دقیقه آنچنان سرما رفت تو بدنم که وقتی رسیدم میدون آزادی هنوز گرم نشده بودم.
میدون آزادی با علی بایک رانر تماس گرفتم و ازش مسیر درست چیتگرو پرسیدم و بعد در حد دو سه دقیقه هم استراحت کردم ولی سرما نمیذاشت اومدم آب بخورم دیدم آب تو قمقمه از آب تو یخچالمونم سردتره. راه افتادم سمت آزادراه تهران-کرج. بالاخره ساعت 9:41 دقیقه رسیم درب شماره 1 چیتگر. قرارمون اولین ایستگاه بعد از ورود به چیتگر بود. 5 دقیقه بعد از رسیدن من علی آقا به همراه دوستشون آقا مجید رسیدن و بعد از سلام و احوالپرسی مهمون آتیش یه پیرمرد باحال شدیم

کمی منتظر دوستانی که گفته بودن میایم شدیم. من با Ali Bayati هم تماس گرفتم ولی گوشیش خاموش بود. می خواستم با AliFatehi تماس بگیرم که یادمون افتاد شمارشو هیچکدوم نداریم. خلاصه راه افتادیم یه دور پیست چیتگرو رفتیم، بعدش رفتیم بوفه و چای گرم تهیه کردیم که با خرما حسابی چسبید تو اون هوای سرد. صحبتمون در مورد مدل دوچرخه هایی که دوست داریم داشته باشیم گرم شده بود که یه چهره آشنا تو دوچرخه سوارای گذری دیدم. علی فاتحی بود که صداش کردم و بعد از کمی احوالپرسی راه افتادیم دور دوم پیست هم زدیم البته قرار گذاشتیم آروم بریم این دور.
تو همین دور بود که من و علی آقا و علی آقا یه مسیر فرعی رفتیم، تو مسیر یهو به یه عقاب که رو درخت کنار مسیر نشسته بود برخوردیم و به محض اینکه برای عکس گرفتن توقف کردیم پرواز کرد. متاسفانه دقیق نتونستم ببینمش ولی با توجه به جثه و رنگ پرو بالش فکر می کنم یه عقاب دم سفید خیلی جوون بود. این نوع عقاب در ایران کم یابه و رو به انقراض.
دور سوم هم زدیم و برگشتیم بوفه یه مقدار خوراکی تهیه کردیم و آقا مجید (زین پس ملقب به مجید ویتامینه) هم خوراکی هاشو رو کرد. خلاصه تا میتونستیم به خودمون رسیدیم و بعد آماده شدیم برگردیم خونه منتها قبلش گفتیم یه چند تا عکس بگیریم جهت نمایش در سایت که یه آقای سالخورده ای که با دوچرخه اسپیش اومده بود زحمتشو کشید!

این عکس هم با موبایل آقا مجید گرفته شده. خداییش عکاسش خیلی بهتر بود، خیلی کارش درست بود!

برگشتنی از مسیر جاده مخصوص برگشتم که در مجموع مسیر کمی کوتاهتر از آزادراه شد. اتفاق خاصی نیفتاد در مسیر جز اینکه خیابون آزادی خیلی شلوغ بود.
جای همه دوستان مخصوصا میلاد و سجاد و آقای علی بیاتی هم خالی بود

مجموع مسافت طی شده: 69 کیلومتر

ali bayati
2012/12/15, 14:14
برنامه انجام شد. اینم مدرکش ([Only registered and activated users can see links])
صبح ساعت 7:45 دقیقه از خونه اومدم بیرون. آسمون کاملا ابری و گرفته بود و هوا اینقدر سرد بود که اولش اصلا سردیشو نفهمیدم اما بعد از 5 دقیقه آنچنان سرما رفت تو بدنم که وقتی رسیدم میدون آزادی هنوز گرم نشده بودم.
.
.
.

برگشتنی از مسیر جاده مخصوص برگشتم که در مجموع مسیر کمی کوتاهتر از آزادراه شد. اتفاق خاصی نیفتاد در مسیر جز اینکه خیابون آزادی خیلی شلوغ بود.
جای همه دوستان مخصوصا میلاد و سجاد و آقای علی بیاتی هم خالی بود

مجموع مسافت طی شده: 69 کیلومتر

به به :-) چه شاد و سرحال :-) عکس رو هم که دم اون آبخوری بزرگه گرفتید :o

پس جای من و میلاد کلی خالی بوده ... ما که منزل موندیم، بوخور دادیم بلکه سینوسهامون باز بشه ... ساعت 11 اینجا آفتاب شد ... گفتم برم ... بعد پشیمون شدم، گفتم بذار خوب بشم که دفعه ی بعدی رو راحتتر برم ... اون سری که رفتیم حلیم زدیم، ظاهراً در مسیر سرپائینی شریعتی، سرعت زیاد، و باد مجازی حاصل از اون، یقه ی ما رو میگیره و مشت محکمی به سینوزیت مون میزنه و از اونموقع گرفتاریم تا الان :10: فرضت رو مغتنم بشمرم و بپرسم آیا چیزی هست که بشه باهاش صورت (خصوصاً ناحیه سینوس های گونه، و نه پیشانی) رو پوشوند و از گزند باد در امان نگه شان داشت ؟ به ذهن خودم، «کلاه طوفان» رسید که موقع اسکی میذارن ... همونائی که مثل کلاه تروریست هاست :smilies-azardl (13) مورد بهتری سراغ دارید ؟

Biker
2012/12/15, 14:31
این چیتگر دغیغن چطوریه؟! :riz273: هی باید برین دور بزنین توش؟! من شنیدم که خعلی وسیعه، پس چطور شما به این راحتی دور میزنین؟ :33:

mSafdel
2012/12/15, 14:34
فرضت رو مغتنم بشمرم و بپرسم آیا چیزی هست که بشه باهاش صورت (خصوصاً ناحیه سینوس های گونه، و نه پیشانی) رو پوشوند و از گزند باد در امان نگه شان داشت ؟ به ذهن خودم، «کلاه طوفان» رسید که موقع اسکی میذارن ... همونائی که مثل کلاه تروریست هاست [Only registered and activated users can see links] مورد بهتری سراغ دارید ؟
در مورد سوالی که پرسیدی باید بگم که یه چیزی هست بهش میگن نقاب که صورتو میپوشونه. یه نوع وسیله دیگه هم هست که اتفاقا آقا مجید با خودش آورده بود شبیه به هد بنده ولی برای پوشوندن صورت تا زیر چشمها
علی جان منم مشکل سینوزیت دارم، همون بخوره داغ بعد از تمرین خیلی عالیه

- - - - - - - - - -

این چیتگر دغیغن چطوریه؟! :riz273: هی باید برین دور بزنین توش؟! من شنیدم که خعلی وسیعه، پس چطور شما به این راحتی دور میزنین؟ :33:
چیتگر یه پارک جنگلیه. 3 تا پیست داره که یکیش که ما رفتیم و بزرگترین پیستش هست حدودا 5/5 کیلومتره اما مسیرهای خاکی هم داره توش

ali bayati
2012/12/15, 14:59

امین جان، توی عکس زیر، اون مسیر قرمز رنگ، به پیست استقامت معروفه که یه جاهائی داخلش، یه پیست خیلی کوچیک برای بانوان داره ... دقیقاً چسبیده به قسمت غربی اش، یک پیست سرعتی داره ... اون قسمت زرد رنگ هم که بیشترش خاکی است، موسوم به «فاز II» است که هم دوچرخه سوارا میرن، هم باشگاه اسب سواری داره. ظاهراً باشگاه تیر و کمان هم داره ...

پیست قرمز رنگ (با طول متوسط، حدود 5300 متر)، پیست بسیار نازنینی است :44: ... بسیار امنه، و تقریباً هر روز جاروکشی میشه ... شده روزهائی اونجا بودم که فقط مال خودم و خودم بوده ... ولی هیچ موردی ندیدم ... خاکی ها را هم یکبار دشت کردم ... ولی نه سر فرصت :-) البته برای پرش و DH خیلی هیجانی ندارد ... ولی برای UH خیلی خوبه ...

@ محمد صافدل:
سری بعدی که قسمت بشه بریم اینجا، بساط املت و چای را هم میاورم :-)
راستی آن نقابها و آن مورد دیگر را کجا میتونم پیدا کنم ؟

@ امین بایکر:
اینم نقشه ی پیست سرعت:

AliFatehi
2012/12/15, 15:05
واقعا عالی بود جای همتون خالی...

علی بیات : داداش من دیروز تو چیتگر یه پسررو دیدم که یه روپوش صورت گذاشته بود که فقط چشماش دیده میشد اونم اندازه 2تا سوراخ
چیز جالبی بود از تروریست گذشته بود شبیه این ماسکای پلیس های ضربتی بود....

من ساعت 9:45 از خونه زدم بیرون و رفتم به سمت چیتگر...چون دوستان رو تا به حال ندیده بودم...یه استرسی داشتم که شاید نشناسمشون...
رفتم کنار اون ایستگاه اولی که دوچرخه کرایه میدن وایستادم...5دقیقه گذشت...یه لحظه دم بوفه یه آقایی رو دیدم به چشمم آشنا اومد اما دیگه نمیشد
هر کسیو که میبینی بری جلوشو بگیری بگی بچه های بایک 20 هستین شما؟؟؟؟ :smilies-azardl (13)
دیگه بعد از 10 دقیقه راه افتادم و رفتم که یهو پشت بوفه آقای صافدل منو دید و دست تکون داد خیلی خوشحال شدم از اینکه بچه ها هم هستن گفتم شاید نیومدن :19:
این عکسهای ورودم به چیتگر از ورودی شهرک مهر که البته ورودی اصلی نداره من از پیست سرعت رفتم تو...عین نازی های آلمان :mountain-bike-smile
که اون دو نفر رو دنبال کردم...

این عکس هم واسه اونجایی که منتظر دوستان بودم...و اون آقایی که گفتم روپوش صورت داره البته کامل معلوم نیست

Biker
2012/12/15, 15:15
امین جان، توی عکس زیر، اون مسیر قرمز رنگ، به پیست استقامت معروفه که یه جاهائی داخلش، یه پیست خیلی کوچیک برای بانوان داره ... دقیقاً چسبیده به قسمت غربی اش، یک پیست سرعتی داره ... اون قسمت زرد رنگ هم که بیشترش خاکی است، موسوم به «فاز II» است که هم دوچرخه سوارا میرن، هم باشگاه اسب سواری داره. ظاهراً باشگاه تیر و کمان هم داره ...
پیست قرمز رنگ (با طول متوسط، حدود 5300 متر)، پیست بسیار نازنینی است :44: ... بسیار امنه، و تقریباً هر روز جاروکشی میشه ... شده روزهائی اونجا بودم که فقط مال خودم و خودم بوده ... ولی هیچ موردی ندیدم ... خاکی ها را هم یکبار دشت کردم ... ولی نه سر فرصت :-) البته برای پرش و DH خیلی هیجانی ندارد ... ولی برای UH خیلی خوبه ...

@ محمد صافدل:
سری بعدی که قسمت بشه بریم اینجا، بساط املت و چای را هم میاورم :-)
راستی آن نقابها و آن مورد دیگر را کجا میتونم پیدا کنم ؟

@ امین بایکر:
اینم نقشه ی پیست سرعت:

ممنون، تحلیل و تصاویر بسیار فنی و خوبی ارائه دادین، دیتابیسم بروزرسانی شد. سیوشون میکنم تا راهمون افتاد استفاده کنیم. بعد مسیری که میرین روی همون خط قرمز هست یا مسیرهای داخلی رو هم رکاب میزنن؟ و اینکه پیست ها به همدیگه هم راه داره، مثلاً بخوای یک دور توی استقامت بزنی و بعد بری فاز2؟
اینطور که از ظاهر و اسمه فازه2 مشخصه در آینده احتمالاً بخوان اونجا رو هم آسفالتش کنن!

سپاس

mSafdel
2012/12/15, 15:29
تحلیل و تصاویر بسیار فنی و خوبی ارائه دادین، دیتابیسم بروزرسانی شد. سیوشون میکنم تا راهمون افتاد استفاده کنیم.
امین جان شما راهت افتاد اینورا مسیر زیاد داریم که باهم استفاده کنیم ;)

مسیری که میرین روی همون خط قرمز هست یا مسیرهای داخلی رو هم رکاب میزنن؟
بعضی از این مسیرها ماشین رو هستن، بعضی ها هم مسیرهای انحرافی که گاهی یه سری میزنیم
بعضی از مسیرها هم خاکی هستن و بعضا صعب العبور.

اینکه پیست ها به همدیگه هم راه داره، مثلاً بخوای یک دور توی استقامت بزنی و بعد بری فاز2؟
بله بهم دیگه راه دارن حتی ما هم وسوه شدیم بعد از پیست استقامت بریم سرعت ولی منصرف شدیم

متاسفانه اشکالی که چیتگر داره اینه که خیلی شلوغه و بسیاری از کسانی که میان اونجا افراد مبتدی یا غیر دوچرخه سوار هستن. خیلی از جاهای مسیر هم عابران پیاده یا دوچرخه سوارایی که پیاده دارن مسیرو ادامه میدن اشغال کرده و باید به قول معروف ازشون راه بگیری و این لذت دوچرخه سواریو کم می کنه.
دیروز اولش با کم کردن سرعت ازشون رد میشدیم یواش یواش با سوت و داد و بیداد راه میگرفتیم دیگه داشت کار به چک و لگد میکشید که تصمیم گرفتیم برگردیم

*یه نکته خاص یادم اومد که به متن گزارش اضافه شد

Vahid_FRD
2012/12/15, 15:52
علی قشنگ برو جاهای توپ منطقه شناسایی کن اسفند ماه مهمون داری ها
با سیاوش میایم اونورا

AliFatehi
2012/12/15, 17:18
آقا وحید اگه با بنده هستی ما مخلصت هم هستیم...شما تشریف بیار...فرش قرمز برات پهن میکنیم
بشه یه برنامه دم اسفندماه بزاریم که تعداد بچه ها زیاد بشه یه برنامه واقعا حرفه ای داشته باشیم تو چیتگر که کف همه
اونجا ببره :smilies-azardl (13)

آخه تو این تاپیک 3 تا علی هست...

علی بیاتی...علی بایک رانر - علی فاتحی (من)

mSafdel
2012/12/15, 18:41
پست مربوط به گزارش ([Only registered and activated users can see links]) ویرایش شد و عکس جدید اضافه شد.

vahid69
2012/12/15, 22:59
انشاءالله که خیلی بهتون خوش گذشته باشه....:128fs318181:
از قیافه علی آقا هم که معلومه خیلی خوشحاله و تو پوسته خودش نمیگنجه با لبخند زیباش....:63:

آخر همین هفته که باز هم به هزار اما و اگر بستگی داره باز به نظرم یه قرار بزاریم تعدادمون بیشتر بشه بریم چیتگر فاز 2 من فاز 2 رو اینه کف دستم میشناسم از حدود 6 سالگی با پدرم آخر هفته ها میرفتیم اونجا جیگر و جوجه بازی و عشق و حال.........کلی مسیر جذاب و پرهیجان تو فاز 2 هست برای کراس کانتری که معمولا هر چند وفت یکبار مسابقاتی از سوی خود فدراسیون اونجا برگزار میشه.........آخر هفته بریم به جنگ مسیرها و فتح هشون کنیم.
....:smileys-free-downlo

ali bayati
2012/12/15, 23:51
واقعا عالی بود جای همتون خالی...

علی بیات : داداش من دیروز تو چیتگر یه پسررو دیدم که یه روپوش صورت گذاشته بود که فقط چشماش دیده میشد اونم اندازه 2تا سوراخ
چیز جالبی بود از تروریست گذشته بود شبیه این ماسکای پلیس های ضربتی بود....

این عکس هم واسه اونجایی که منتظر دوستان بودم...و اون آقایی که گفتم روپوش صورت داره البته کامل معلوم نیست

حتماً همان «کلاه طوفان» است ...

Vahid_FRD
2012/12/16, 11:33
آقا وحید اگه با بنده هستی ما مخلصت هم هستیم...شما تشریف بیار...فرش قرمز برات پهن میکنیم
بشه یه برنامه دم اسفندماه بزاریم که تعداد بچه ها زیاد بشه یه برنامه واقعا حرفه ای داشته باشیم تو چیتگر که کف همه
اونجا ببره :smilies-azardl (13)

آخه تو این تاپیک 3 تا علی هست...

علی بیاتی...علی بایک رانر - علی فاتحی (من)

بله با خود شخص شما بودم
میام تهران بلا خره .... صابر خبر داره !!!!!

ali bayati
2012/12/16, 14:35
جمعه ی آینده، از بعدازظهر گویا کمی بارندگی خواهد بود.
ولی جمعه ی بعدی، آفتابی است ظاهراً :-)

majid
2012/12/16, 16:10
به به :-) آیا چیزی هست که بشه باهاش صورت (خصوصاً ناحیه سینوس های گونه، و نه پیشانی) رو پوشوند و از گزند باد در امان نگه شان داشت ؟ به ذهن خودم، «کلاه طوفان» رسید که موقع اسکی میذارن ... همونائی که مثل کلاه تروریست هاست :smilies-azardl (13) مورد بهتری سراغ دارید ؟

سلام

2 تا لینک میزارم، ببین شاید به دردت بخوره!

کلاه طوفان کلافت میکنه، دهان بند اگه پیدا کنی و با یهکلاه معمولی ترکیب کنی برای دوچ سواری خوبه
من دهان بند استفاده میکنم، برای سینوس ها خوبه و همچنین مانع تنفس نمیشه!
تو عکس(عکس های قبل تو همین تاپیک) اگه دقت کنی من دور گردنم هستش و مث شال گردن، گردن رو هم گرم میکنه

AliFatehi
2012/12/16, 16:57
بله با خود شخص شما بودم
میام تهران بلا خره .... صابر خبر داره !!!!!
شما تشریف بیار چشم...اگه مشکلی پیش نیاد حتما پذیرای شما هستیم :D

انشاءالله که خیلی بهتون خوش گذشته باشه....:128fs318181:
از قیافه علی آقا هم که معلومه خیلی خوشحاله و تو پوسته خودش نمیگنجه با لبخند زیباش....:63:

آخر همین هفته که باز هم به هزار اما و اگر بستگی داره باز به نظرم یه قرار بزاریم تعدادمون بیشتر بشه بریم چیتگر فاز 2 من فاز 2 رو اینه کف دستم میشناسم از حدود 6 سالگی با پدرم آخر هفته ها میرفتیم اونجا جیگر و جوجه بازی و عشق و حال.........کلی مسیر جذاب و پرهیجان تو فاز 2 هست برای کراس کانتری که معمولا هر چند وفت یکبار مسابقاتی از سوی خود فدراسیون اونجا برگزار میشه.........آخر هفته بریم به جنگ مسیرها و فتح هشون کنیم.

آقا وحید داداش شما که نیومدی خبرشو بهم دادی خود حاجی حاجی کربلا؟؟؟ :smilies-azardl (13)
من تا حالا فاز دو نرفتم ردیف کنیم بریم البته ما جماعت سایکل توریسم دوست نداریم دوچرخمون تو خاک و خول بره!
مخصوصا من :New (6):

جمعه ی آینده، از بعدازظهر گویا کمی بارندگی خواهد بود.
ولی جمعه ی بعدی، آفتابی است ظاهراً :-)

بعد از ظهر؟؟؟ساعتشو دقیق دربیارید مثل آقا سپهر اگه زحمت نیست...
ما از صبح بریم به بارندگی نخوریم...
البته با این برف و بوران اصلا اعصاب نمیمونه واسه جماعت دوچرخه سوار...

majid
2012/12/19, 15:46
ساعت 11 و 1و4 بارون میاد

AliFatehi
2012/12/20, 17:56
سلام برنامه فردا چیه؟؟آقا مجید؟؟آقای صافدل؟؟علی آقا؟؟وحید69؟؟؟علی بیاتی؟؟؟آقا سپهر؟؟آقا صابر؟؟مارو بی خبر نزارین از برنامه اگه چیتگر یا هرجا!

mSafdel
2012/12/20, 18:07
علی جان مطمئن باش برنامه اوکی شد برات پیامک میفرستم اختصاصی ولی فکر کنم بارندگی فردا کمی بچه هارو مردد کرده

AliFatehi
2012/12/20, 18:19
علی جان مطمئن باش برنامه اوکی شد برات پیامک میفرستم اختصاصی ولی فکر کنم بارندگی فردا کمی بچه هارو مردد کرده
خوب وقتی صبح زود باشه برنامه مشکلی پیش نمیاد که...قبل 11 تمومش میکنیم...
میگم فردا یه برنامه باحال بزاریم...هرجایی هم بود،بود...ممنون آقای صافدل من هنوز سر اون کیک و چایی شرمنده ام:13:باید جبران کنم...نمیشه:dadad4:

ali bayati
2012/12/20, 21:41
اگر فردا صبح، زمین ها خیس نشده باشه، من برای 8 میرم چیتگر :-)

ali bayati
2012/12/21, 10:13
صبح، بعد از 15 روز بالاخره پا به رکاب شدم ... رفتم چیتگر ... هوا تمیز نبود مثل چند روز پیش ... زمینها هم خشک بود.
بعد از دو دور که پیست رو رفتم، راس 9:20 دقیقه ، نم بارون گرفت و تا دوچرخه رو گذاشتم روی سقف، از نم گذشت و بارون شد قشنگ :New (6):

بعد از دوهفته رکاب نزدن و آنتی بیوتیک خوردن، افت بدنی هم کاملاً محسوس بود :10:

AliFatehi
2012/12/22, 13:00
علی آقا بیاتی دیروز میگفتی میومدم دیگه...عجبا...خوبه گفتم خبرم کنید...من 7:30 بیدار شدم اس ام اس آقای صافدل رو دیدم...خواستم کم کم حاضر شم با تاکسی برم تهرانپارس...اما دیدم بارون میبارد امشووو بعد کلی هم کار داشتم...جوریکه 11 صبح رفتم بیرون و اس ام اس دوم آقای صافدل رو دیدم که کنسلی برنامه رو خبر دادن...11 رفتم تا 8 شب یه سره خرید میکردم

ali bayati
2012/12/23, 00:14
علی آقا بیاتی دیروز میگفتی میومدم دیگه...عجبا...خوبه گفتم خبرم کنید...من 7:30 بیدار شدم اس ام اس آقای صافدل رو دیدم...خواستم کم کم حاضر شم با تاکسی برم تهرانپارس...اما دیدم بارون میبارد امشووو بعد کلی هم کار داشتم...جوریکه 11 صبح رفتم بیرون و اس ام اس دوم آقای صافدل رو دیدم که کنسلی برنامه رو خبر دادن...11 رفتم تا 8 شب یه سره خرید میکردم

علی جان، من که ساعت 9:41 دقیقه ی پنجشنبه نوشتم که فردا اگر زمینا خشک باشه میرم :-)
حتی صبح جمعه ساعت 7:30 هم همین صفحه رو چک کردم، ولی دیدم آخرین پست، مال خودم بوده، این بود که شخص برگزارش کردم ...
حالا این جمعه هوا آفتابیه :-) برنامه میزاریم میریم :-)

vahid69
2012/12/26, 20:51
آقا من این هفته عزمم رو جزم کردم به امید خدا بیام چیتگر قبل از امتحان ها که شروع بشه یه حال اساسی بکنیم..........بیشتر من میخوام برم فاز 2 جاهای بکر و زیبا با مسیر های فنی کراس کنترلی.......همینجا از تمام دوستان دعوت میکنم جمعه تشریف بیارن دور هم باشیم و لذت ببریم......علی آقا هم که مثل همیشه پای ثابت برنامه هستن........هر کی میاد دستاش بالا.....:29:

miladdrg
2012/12/26, 21:20
آقا من این هفته عزمم رو جزم کردم به امید خدا بیام چیتگر قبل از امتحان ها که شروع بشه یه حال اساسی بکنیم..........بیشتر من میخوام برم فاز 2 جاهای بکر و زیبا با مسیر های فنی کراس کنترلی.......همینجا از تمام دوستان دعوت میکنم جمعه تشریف بیارن دور هم باشیم و لذت ببریم......علی آقا هم که مثل همیشه پای ثابت برنامه هستن........هر کی میاد دستاش بالا.....:29:
اقا شما برنامت رو جور کن این هفته رو سرخه حصار باش وسیله هم که داری و مشکل نداری
اگه هوا خوب باشه بریم سرخه حصار چون مسیرهای کراسش با چیتکر قابل مقایسه نیست

vahid69
2012/12/26, 21:25
من فقط یکبار اومدم سرخه چندان اطلاعات خاصی ندارم ولی کلا نظرم باز چیتگره حالا هرچی بچه ها بگن ما همانا به آن سمت رکاب میچرخانیم
حاج میلاد شما هم که تا حالا چیتگر نیومدی (تا اونجایی که اطلاع دارم) بیا مسیرهاش رو ببین درخدمیتت هم باشیم......

mpooladi
2012/12/26, 21:45
سلام ب همه دوستان
آقا ،ما ب امید خدا هستیم این هفته.نظر من هم سرخه هست(البته هرچی دوستان بگن)
با احترام

miladdrg
2012/12/26, 22:37
من فقط یکبار اومدم سرخه چندان اطلاعات خاصی ندارم ولی کلا نظرم باز چیتگره حالا هرچی بچه ها بگن ما همانا به آن سمت رکاب میچرخانیم
حاج میلاد شما هم که تا حالا چیتگر نیومدی (تا اونجایی که اطلاع دارم) بیا مسیرهاش رو ببین درخدمیتت هم باشیم......
الان یه ماهه که نرفتم سواری
خدا کنه جمعه این هفته مثل هفته های گذشته نباشه و یه رکابی بزنیم ما هم
چیتگر رو همون فاز دوش رو خیلی دوست دارم بیام(مسابقه پارسال برای تماشا رفته بودم فاز دوش رو) ولی چنتا مسئله هست یکی اینکه مسیرش یه مقدار دوره و تا برسیم خیلی حالی برای رکاب زدن تو مسیرهای کراسش نداریم
دو اینکه مسیری که بخوایم بیایم تا چیتکر یه مقدار خطرناکه
سه اینکه شما همین طور که گفتید امتحانا نزدیکه و من همینجوریش درس نمیخونم دیگه چه برسه به اینکه یه از صبح تا ظهر بیرون باشم و سوار دوچرخه باشم مخصوصا اینکه شنبش امتحان نیم ترم دارم:13:
البته من چون نزدیکتر به سرخه هستم نسبت به شما میگم بریم سرخه (حقیقتش برام سخته که تا اونجا رو رکاب بزنم اونم همش تو خیابون و اتوبان)
ولی خوبی شما اینه که وسیلتون جوره و میتونید با ماشین بیاید و من نه:dadad4:
من اصلا اصرار نمیکنم به شما که بیاید سرخه چون شما هم راهتون مثل من دوره ولی اگه بتونید بیاد خیلی خوشحال میشیم و مسیرهای بکر تر و بهتری هم برای کراس کانتری داره
البته همه اینها به هوای جمعه هم بستگی داره
ولی بهتون قول میدم که بعد از اینکه امتحانا تموم شد چیتگر رو یا با ماشین یا بدون ماشیم بیام
بچه ها وضعیت هوای جمعه چجوریه؟

vahid69
2012/12/26, 22:54
اینبار مثل اینکه هوا مشتی آفتابیه........:smilies-azardl (15)

ali bayati
2012/12/27, 00:24
الان یه ماهه که نرفتم سواری
خدا کنه جمعه این هفته مثل هفته های گذشته نباشه و یه رکابی بزنیم ما هم
چیتگر رو همون فاز دوش رو خیلی دوست دارم بیام(مسابقه پارسال برای تماشا رفته بودم فاز دوش رو) ولی چنتا مسئله هست یکی اینکه مسیرش یه مقدار دوره و تا برسیم خیلی حالی برای رکاب زدن تو مسیرهای کراسش نداریم
دو اینکه مسیری که بخوایم بیایم تا چیتکر یه مقدار خطرناکه
سه اینکه شما همین طور که گفتید امتحانا نزدیکه و من همینجوریش درس نمیخونم دیگه چه برسه به اینکه یه از صبح تا ظهر بیرون باشم و سوار دوچرخه باشم مخصوصا اینکه شنبش امتحان نیم ترم دارم:13:
البته من چون نزدیکتر به سرخه هستم نسبت به شما میگم بریم سرخه (حقیقتش برام سخته که تا اونجا رو رکاب بزنم اونم همش تو خیابون و اتوبان)
ولی خوبی شما اینه که وسیلتون جوره و میتونید با ماشین بیاید و من نه:dadad4:
من اصلا اصرار نمیکنم به شما که بیاید سرخه چون شما هم راهتون مثل من دوره ولی اگه بتونید بیاد خیلی خوشحال میشیم و مسیرهای بکر تر و بهتری هم برای کراس کانتری داره
البته همه اینها به هوای جمعه هم بستگی داره
ولی بهتون قول میدم که بعد از اینکه امتحانا تموم شد چیتگر رو یا با ماشین یا بدون ماشیم بیام
بچه ها وضعیت هوای جمعه چجوریه؟

دوتا باربند Thule دارم روی ماشین ... پس بخای میتونی بیای ونک، من از اونجا میارمت چیتگر، برگشتنی هم ونک پیادت میکنم :-)
تا برآیند جمع، چی بشه ... در هرحال، اگر برنامه ی جمعی جور نشه، By Default من صبح جمعه چیتگرم.

mSafdel
2012/12/27, 12:51
رای من برای این هفته سرخه حصاره. راستش هم خیلی دلم تنگ شده براش (یک ماهه نرفتم) هم به قول میلاد برای ماها که راهمون دوره و ماشین نداریم رکاب زدن تا چیتگر و برگشتنش خیلی راهه و خیلی هم وقت گیره

vahid69
2012/12/27, 18:36
ما هم به صف سرخی ها (سرخه حصار) میپیوندیم......از غرب کسه دیگه ای هم که بخواد بیاد؟؟؟

ali bayati
2012/12/27, 19:15
سرخه هم خوب باید باشه ... چه ساعتی اونجا جمع میشیم ؟
راستی یه جای تابلوئی (مثل اول پیست آسفالت) قرار بگذارید که منم بلد باشم :smilies-azardl (13)

vahid69
2012/12/27, 19:18
من با این که وسیله هست اما دوست دارم با همین دوچرخه عزیزم بیام نمیدونم آقا میلاد و آقای صافدل چطور میخوان بیان و از چه مسیری.....بنظرم اگر بشه همه میدان امام حسین قرار بزاریم بد نیست....

mSafdel
2012/12/27, 19:23
ادامه بحث روز جمعه اینجا لطفا: