PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یا علی گفتیم و عشق آغاز شد...

vahid69
2012/12/04, 13:04
داستان این مرد از این جا شروع شد که دوچرخه قبلیم مریدا تی اف اس 100 کم کم داشت به دیار باقی میشتافت....
[Only registered and activated users can see links]
([Only registered and activated users can see links])
که باعث شد به فکر یک رخش دیگری باشم، از اوایل مرداد بود که شروع کردم به تحقیق و 5 مرداد به بایک 20 رسیدم تازه من تو این تارخ عضو شدم در نظر داشتم یه تی اف اس 900 بخرم اما بعد با کمی مشورت و پرس و جو منصرف شدم یک سری از قطعات 900 مانند طبق قامه و ست ترمز خیلی رده اش پایین بود با هزینه گزافش اون موقع مرداد ماه قیمتش بود 2050. دیدم دوچرخه رو خودم جمع کنم خوبیش اینه که حداقل همون چیزی میشه که خودم آرزوش رو دارم البته بگم که حدود 30 درصد گرون تر میفته ها...........با مشورت آقا صابر استارت خریدن وسایل رو زدم. اما بعد خوردم به یک غولی به اسم دلار!!! یه دفعه ترمز slx از 300 تومن شد 340 بعد 370 بعد 400 و الان شده 450 که البته من 410 تومن خریدم.
وقتی دلار قیمت ها رو میبرد بالا منم همش داشتم از رده لوازم کم میکردم.........بالاخره این جنگ من با دلار حدود 2 ماهی طول کشید و سرانجام موفق شدم تمام قطعات دوچرخه رو بخرم.
و اینم شد حاصلش:

و حال یک خبر خوش دارم برای دوچرخه سوارهای عزیز که درواقع یک خبر بد هم میشه برای تعمیرکارهای دوچرخه

برای اسمبل کردن دوچرخه با هماهنگی آقا صابر و به پیشنهاد خودم قرار شد از نحوه این عمل جراحی فیلم تهیه کنیم بدیم ملت حاشو ببرن
کارگردانی به عهده خودم بود و آقا صابر هم سوپر استار فیلم انشاءالله تا چندی دیگر کار ادیتش تمام میشه و میتونید مشاهده کنید.

تو این عکس زیر وقتی کار اسمبل تمام شد معلوم شد خداوندگان Trek با "صابرین" است....

ببخشید نشد عکس ها رو مستقیم از همین جا مشاهده کنید، در آخر همه از همه عزیزانی که من رو در انتخاب لوازم یاری کردند، کمال تشکر را دارم از آقا میلاد آفا صابر و بقیه دوستان
امیدوارم فیلم هم بتونه کمکی باشه در حق دوستان که دیگه پولی بابت این کار به تعمیرکارها نپردازن.
پیشاپیش از این که شاید در نحوه فیلم برداری من مشکلاتی باشه از قبیل لرزش و یا کیفیت و یا..... پوزش میطلبم.
در سایه سار امن و ایمان پایدار باشید و جاودان

fereydoon1
2012/12/04, 13:32
حجم عکس ها بالاست برادر

vahid69
2012/12/04, 13:38
حجم عکس ها بالاست برادر

یه مقدار به خاطر کیفیت عکس حجمش زیاد شد زیاد فرصت نشد که وقت کنم حجم عکس رو بیارم پایین ببخش فعلا این یکی رو شما علی الحساب از ما داشته باش:

miladdrg
2012/12/04, 14:04
سلام
حسابی زدی تو کار ترک ها:smilies-azardl (113
چرخت رو با دکوراسیون خونه هم که ست کردی خیلی میان به هم:(40):
ایشالا که مبارکت باشه و به سلامتی و خوشی ازش استفاده کنید

SABER_MTB
2012/12/04, 14:45
اقا وقت کردی اندازه عکس ها رو کمی بزرگتر کن....اینجوری اصلا حال نمی ده همش پنج دقیقه طول می کشه هر کدوم رو نشون بده....!!!! ;)

mohammad56
2012/12/04, 14:57
عکس ها فکر کنم بالای هشت مگ باشه... قطعات چی هستن؟....کلا چند تموم شد؟

Ghasem
2012/12/04, 15:35
آقا وحید خیلی مبارکت باشه.
نمیدونم چرا ترک با همه فرق داره؟!

vahid69
2012/12/04, 15:35
آقا به خدا هر کدوم زیر 3 مگ هستش....عکس ها رو تک تک باز کنید فکر کنم راحت تر باشه دیگه شرمنده،
لوازم هم که
شانژمان xt، خوردرو xt، زنجیر xt، دسته دنده xt،
طبق عوض کن slx، طبق قامه slx، ست ترمزslx،
توپی chosen
طوقه dt swiss
قیمت هم که به سلامتی خودم شد 4,220,000

peyman.j3
2012/12/04, 15:54
سلام.مبارک باشه.عجب چرخی شده ایشالله لذتشو ببری.

vahid69
2012/12/04, 15:59
اقا وقت کردی اندازه عکس ها رو کمی بزرگتر کن....اینجوری اصلا حال نمی ده همش پنج دقیقه طول می کشه هر کدوم رو نشون بده....!!!! ;)

حاج صابر هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد، اصلا کل حس و حالش به این لحظه ای که صبر کنی تا عکس باز شه

vahid69
2012/12/04, 16:26
آقا وحید خیلی مبارکت باشه.
نمیدونم چرا ترک با همه فرق داره؟!

مرسی، بیشتر وقت ها تو خیابان احساس میکنم بنز سوار شدم...

AliFatehi
2012/12/04, 16:36
خیلی مبارک باشه...زیباست...منتظر فیلم آموزشی هم هستیم!

فیلمات مثل عکسات نباشه حجم بالا!:34:

mohammad56
2012/12/04, 16:46
مبارک باشه...چرخش برات بچرخه

sepehr82
2012/12/08, 12:05
آقا وحید مباااااااااااااااااارک باشد terckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
بسلامتی ازش استفاده کنید انشالله - حااااااااااااااااال کردم از صدای جرینگ جرینگ ساچمه های خودروش :29:

maziarn007
2012/12/08, 12:21
مبارکت باشه
لوازمت که خوبه دوشاخت هم که من خودم قبلا یکی شو داشتم راضی بودم...
طبقت هم که 2013 هست یه سال زودتر گذاشتی :49:
فقط قیمت کل چرخ 4200 یا فقط لوازمش اینقدر شد ...؟؟؟

vahid69
2012/12/08, 12:52
مرسی ممنون، حاج سپهر این نایلکسی رو که کشیده بودی روی الیزابت مریدا رو لطف میکنی آدرس فروشنده رو بهم بدی هر جا باشه میرم میگیم آخه کم کم داره خش های وحشتناکی روش میوفته.........
من طاقتش رو ندارم به خدااااا....

- - - - - - - - - -

مبارکت باشه
لوازمت که خوبه دوشاخت هم که من خودم قبلا یکی شو داشتم راضی بودم...
طبقت هم که 2013 هست یه سال زودتر گذاشتی :49:
فقط قیمت کل چرخ 4200 یا فقط لوازمش اینقدر شد ...؟؟؟

آره کلا دوچرخه دستچینی از لوازم شیمانو هست که سال ساختشون فرق داره مثل ترمز slx 2011 و طبق قامه 2013 و مثلاً دسته دنده 2012

قیمت کل دوچرخه با همراه لوازم+ تنه شد 4200

sepehr82
2012/12/13, 20:56
سلام وحید
چه کردی با پوشش نایلکسی ؟ خط خش چرا افتاد ؟ مگر چیکار کردی باهاش؟! -شما که هنوز جایی در نیامدی با treeeeeeeek .