PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من و آقا سامان

Overlord instinct
2012/08/19, 20:15
با سلام .
خوب .......... این طور شروع میکنم که از قصه ، ما یه هم رکاب یا بهتر بگم یه هم رکاب هم محلی تو این سایت داشتیمو نمیدونستیم . خلاصه پس از یافتن این هم رکاب برنامه ریختیم که روز عید فطری با هم یه چرخی تو شهر بزنیم . برنامه هم از این قرار شد که بریم جمشیدیه . البته آقا سامان که کورسی سوار هستند . و با جاینت تی سی آر شون اومدند . برنامه هم از این قرار شد که از داخل خیابون دولت به سمت جمشیدیه حرکت کنیم . خلاصه شروع کردیم به رکاب زدن تا اینکه رسیدیم به ...........
اول باهنر یا ورودی جمشیدیه که یه عکسی از خودمون گرفتیم .
اینم از آقا سامان گل .
[Only registered and activated users can see links]

این هم از خودم .

خلاصه اینجا ورودی جمشیدیه بود و شیب زیاد کم کم از همین جا شروع میشد . شیب مسیر در ابتدا از 12 درصد شروع میشد و به 34 درصد میرسید . مسیری فوق العاده عالی برای تمرین استقامت کراس کانتری .
رکاب زدن رو ادامه دادیم تا اینکه به انتهای مسیر رسیدیم و چند تایی عکس هم در اینجا گرفتیم .

و بعد از کمی استراحت ، مسیر خودمون رو به سمت پارک نیاوران کج کردیم .

و در داخل پارک هم چند تا عکس گرفتیم .

و قرار شد که این برنامه ها ادامه داشته باشه و عکس های بیشتری رو قرار بدیم .
با تشکر .

miladdrg
2012/08/19, 20:31
سلام
اقا سامان چرخ نو مبارک ایشالا که به سلامتی باشه :24:
وضعیت ما هم که معلوم نبود و امروزمون به بطالت گذشت و فردا هم به همین صورت وقتمون رو در کنار خانواده و فامیل میگذرونیم ولی از پس فردا.......

mr.saman22
2012/08/19, 20:44
چاکر آقا محمد رضای گل .. با شما تمرین کردن خیلی به ما حال داد...ایشالا با هم بیشتر میریم و حال می کنیم

آقا میلاد نوکرتم قابل نداره

dani8gb
2012/08/19, 21:56
ساامااان تلفنیم بت گفتمممم
خییلییی خوشحااااال شدم دیدم چرخ خریدی و با این سایتم که آشنا شدییی:28:
یادش بخیر خودمون پاسدارانو بالا پایین میکردیم :d اما من دنده نداشتم همیشه رفیق نیمه راه بودم :d
فدااات داداش

mohamad road
2012/08/19, 22:15
من هم تقربا تواین ماجرا نقش به سزایی رو ایفا کردم!! از همین جا از خودمتشکر میکنم!! دستت درد نکنه محمد جان ایشالله دست به طلا بزنی آب شه!!!

mr.saman22
2012/08/19, 22:22
من هم تقربا تواین ماجرا نقش به سزایی رو ایفا کردم!! از همین جا از خودمتشکر میکنم!! دستت درد نکنه محمد جان ایشالله دست به طلا بزنی آب شه!!!

ای بابا داداش گلم شما که اصل ماجرایی
اگه تو نبودی و اون همه کمکت راجب چرخ و خرید و فروش و نحوه ی تمرین و یار پیدا کردن و فدراسیونو کلی چیزای دیگه ما که اصن چرخی نداشتیم
استارت همه این کارا و اطلاعات راجب چرخ و قیمت و این چیزا و مشاوره توسط آقا محمد گل بوده
خیلی میخوامت به شخصه :d

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

چاکرررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررر دانیال گلم خعلی نوکرتم عزیزم
دانیال جون خاطرات پاسداران که نگو مام به امید چیزی میرفتیم بالا ... خودت که میدونی [Only registered and activated users can see links]
یه دونه باشه داش دانیال خودم
ایشلا باهم میریم یه دور پاسداران باز پایین بالا میکنیم ولی ایندفه آقا محمدرضای گلم میاریم [Only registered and activated users can see links]
بوسسسسس

کیوان اسپرینت
2012/08/19, 23:28
دمتون گرم بچه ها دوچرخه رو که دیدم اینقد خوشحال شدم حس کردم که خودم دارم میرونم ای ول .بازم عکس های tcr رو بذارین .mr30 کیوان اسپرینت

Biker
2012/08/19, 23:32
آقای اورلرد عینکت در عکس دوم مثل عینک شناگران حرفه ای دیده میشه! زین خوشگلی هم داری.
اون بچه کیه توی همه عکسا چسبیده به اون مجسمه ولش نمیکنه؟! :25r30wi:

mohamad road
2012/08/19, 23:38
چه قدر هم محکم نگاهش داشته!! انگار قراره تاخت کنه!!

Overlord instinct
2012/08/19, 23:42
آقای اورلرد عینکت در عکس دوم مثل عینک شناگران حرفه ای دیده میشه! زین خوشگلی هم داری.
اون بچه کیه توی همه عکسا چسبیده به اون مجسمه ولش نمیکنه؟! :25r30wi:

با سلام .
امین جان قابل تو رو نداره . این اولین عینکی بود که خریدم . خودم خیلی ازش خوشم میاد . در رابطه با زین اینو بگم که خیلی ازش راضیم . اگه یادت باشه یه زین ونزو گرفته بودم عکسشو گذاشتم تو سایت . اون آشغال بود . بعد از برنامه ای که با جینگولی رفتم امامزاده داوود ، گذاشتمش کنار و اینو خریدمو دارم استفاده میکنم .
در رابطه با اون بچه :
بنده خدا فکر کنم تا به حال یه بز رو از نزدیک ندیده باشه !! (( اونم با این ابهت )) . دارم شوخی میکنم ....... . دیگه دوران بچگی این حال و هوا رو داره دیگه ....... . باباییش بهش خر سواری نمیده ، میره سوار بز میشه ...... .

mr.saman22
2012/08/19, 23:47
دمتون گرم بچه ها دوچرخه رو که دیدم اینقد خوشحال شدم حس کردم که خودم دارم میرونم ای ول .بازم عکس های tcr رو بذارین .mr30 کیوان اسپرینت

آقا کیوان خیلی مخلصیم ما...

mohamad road
2012/08/20, 00:01
آقا محمد رضا این پیرهن رواز کجا آوردی؟

Overlord instinct
2012/08/20, 00:06
آقا محمد رضا این پیرهن رواز کجا آوردی؟

با سلام .
محمد جان من این پیرهن رو پارسال از گمرک خریدم .