PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریاچه گهر.......

SABER_MTB
2012/08/01, 12:13
همینجوری یهو طلبید.....عجیب هوس کردم برم.....

اونهایی که نمی دونن یه دریاچه است تو استان لرستان نزدیک درود.....یه مسیر داره که حدود 17 -18 کیلومتره....ولی خود دریاچه موندن کنارش جالبه و ارامش بخش.......

سال 78 برای اولین بار رفتم اونجا....اونقدر خلوت و دنج بود و اونقدر پاک که زیر ابی شنا می کردیم و می شد از اب دریاچه خورد..با عینک شنا می شد ماهی هایی که تو فاصله بیست سی متری بودن رو دید.....هنوز صحنه ها تو ذهنم می چرخه......

[Only registered and activated users can see links]

سال 85 با چرخ رفتیم.....خیلی چسبید منتهی دیگه پای عموم به دریاچه باز شده بود....و طبیعتا گند زده بودن به همه چی .....شلوغ بود و زباله هم همه جا رویت می شد.....رفتیم انتهای غربی دریاچه همون جایی که دقیقا تو عکس 78 بود...دیدیم روی موج های کوچیک روی اب یه لایه نازک کف بسته ( از الودگی ) .......

حالا درسته پای آدم هایی که نباید اونجا باز شده......و خرابش کردن عملا ولی هنوز هم دیدنش خالی از لطف نیست.......

تا 15 شهریور هم بیشتر باز نیست بعدش میره تا تیر سال اینده..........

برنامه حدودی سه روز ( حدود ) طول خواهد کشید....اگه کسی پایه هست بگه تا باقی اطلاعات رو هم عنوان کنیم......( هزینه ها و نحویه عزیمت و زمان بندی و ....)

M J
2012/08/01, 13:16
حاج صابر من شدیدا پایه این جور برنامه ها هستم
اما لطفا از 1 ماه قبلش برنامه ها رو فیکس کن.

saeidspr
2012/08/01, 13:17
صابر جان .. سه روز از کجا؟ تهران تا تهران؟ ینی برای شهرستان احتمالا تغییر میکنه

jinguli
2012/08/01, 14:40
میام :24:

maziarn007
2012/08/01, 14:52
خدای من یکی از بهترین نقاط برای دوچرخه سواری و تفریح هست به قول صابر درسته پای انسان ها به اونجا کشیده شده گند زدن بهش ولی بازم میچسبه ... رفیقای من تابستون رفتن خیلی حال کردن منم یه مشکل داشتم نشد برم ... برنامه ات رو بگو تا ببینیم میتونیم بیاییم یا نه ! ولی خودم دو بار رفتم ولی بازم میچسبه ... عکساش رو هم دارم براتون اپ میکنم ....
فقط هر کی میاد باید حواسش جمع باشه چون هر گونه خطری وجود داره ... چون مردمانش یه خورده مهمان نواز هستن ... برای رفتن از درود تا دریاچه میشه بار و وسیله ها رو با خر برد که فکر کنم برای هر خر حدود 60 تومن بگیرن ...

Vahid_FRD
2012/08/02, 01:49
صابر چرا منو تو همچین موقعیتی قرار می دی :13:
جزئیات برنامه چی هست بگو شاید آمدم

آره مازیار جان مردم این خطه ( درود ) دست به پرتاب سنگشون خیلی خوبه الان چند شبه که توی لیگ برتر شاهد هنر نمایشون هستیم البته همهشون این طوری نیستن و بیشتر شون آدم های با مرامی هستن
شگرد حملشون هم اینه که وقیتی همه خوابن دسته جمعی میریزن دور چادر و از دور با سنگ انقدر می زنن تا همه فرار کنن بعد تشریف میارن سراغ وسایل ولی نه همه جای دریاچه
از دوستای من پارسال رفته بودن و یه جای پرتی چادر زده بودن و ساعت 3 صبح مجبور شده بودن با شرت فرار کنن

SABER_MTB
2012/08/02, 02:10
صابر چرا منو تو همچین موقعیتی قرار می دی :13:
جزئیات برنامه چی هست بگو شاید آمدم

آره مازیار جان مردم این خطه ( درود ) دست به پرتاب سنگشون خیلی خوبه الان چند شبه که توی لیگ برتر شاهد هنر نمایشون هستیم البته همهشون این طوری نیستن و بیشتر شون آدم های با مرامی هستن
شگرد حملشون هم اینه که وقیتی همه خوابن دسته جمعی میریزن دور چادر و از دور با سنگ انقدر می زنن تا همه فرار کنن بعد تشریف میارن سراغ وسایل ولی نه همه جای دریاچه
از دوستای من پارسال رفته بودن و یه جای پرتی چادر زده بودن و ساعت 3 صبح مجبور شده بودن با شرت فرار کنن

بابا پرتاب سنگ و دزدی و این ها چیه.......هر منطقه ایی بالاخره مردمش فرهنگی دارند و ادابی.....گردشگر غیر بومی هم اگه می ره باید شدیدا احترام بزاره به همه چیز و همه کس اونجا و باهاشون وارد تعامل بشه.......تا اونها هم گردشگر غیر بومی رو از خودشون بدوند و باهاشون متعامل بشن..........

دلیل این کار ها و دزدی ها هم به نظر من اینه که یه عده آدم سوسول موسول اللخصوص تهرانی با اخلاق ها و ایدئولوژی های گند دماغ پا می شن می رن اونجا به خیال خودشون در دامان طبیعت باشند و به ضم خودشون تفریحات مدرن بکنند....طبیعت گردی و از این مباحث......

ولی حتی اندازه گراز هم شعور ندارند که حد اقل رفتن تفریحات مدرن بکنند زباله هاشون رو نریزند اونجا.......وبین مردم بومی رفتار هایی که مناسب و در خور فرهنگ اونجا نیست رو از خودشون بروز ندن......تا ساعت سه صبح می شینن پای چادر مشروب خوری و گیتار زنی و بعد یه حرکت های دیگه ایی هم می کنند که نمی شه عنوان کرد.....و نمی تونن درک کنند که تو اون محیط بین اون مردم این رفتار ضد ارزش است..و یه جور به رخ کشیدن رفاه شخصیشونه تو اون محیط.....و قطعا اونها رو برای انجام اون گونه اعمال تحریک می کنه.....

وحید جان.....برنامه اینه که می ریم از آخر جاده آسفالت تا خود دریاچه رکاب می زنیم که مسیرش رو فردا تو گوگل ارث اب می کنم فکر نمی کنم به 20 کیلومتر برسه.....مسیر ساده و روانیه......و می خاییم یکی دو روزی کنار دریاچه دور هم خوش باشیم و با هم باشیم...و از فضا و زمان استفاده کنیم.... از با هم بودنمون لذت ببریم.......

فقط اگر بخان این برنامه انجام بشه اول از همه یه مدیر هماهنگی می خاییم که من نباشم !!!! چون من هدفم از این برنامه استراحت است می خام صدای زنگ گوشیم رو نشنوم و مخم ازاد باشه وگرنه بخام اونجا هم برنامه ها رو هماهنگ کنم...و کار ها رو انجام بدم......همین جا پیش خودمون راحتیم.....

من مدت و مسافت برنامه و جایی که باید بچه های شهر های مختلف به هم ملحق شن و میزان حدودی هزینه و تدارکاتی که باید هر شخص برا خودش تدارک ببینه رو اعلام کنم......دیگه اجرایی شدن این برنامه ها رو مسئولیتش رو یکی بیاد قبول کنه......که بعدا هم یکی حال نکرد خوشش نیومد از برنامه خواست نق بزنه سر ما نق نق نکنه......اللخصوص نق میان برنامه.....یعنی نق نق کردن در حین برنامه که خیلی رو مخه.....و قطعا تو همه برنامه ها بالاخره یکی پیدا می شه این نقش رو ایفا کنه....( نقش نق زننده میان برنامه رو می گم )!!!!

البته از اهم کار ها انتخاب درست افراد شرکت کننده در برنامه هستند چون خیلی خیلی مهم تر از توانایی جسمی و تکنیکی که اصلا تو این برنامه مهم نیست به علت سادگی بیش از حد مسیر داشتن مهارت و روحیه تعامل و تعاون و تحمل گروهی است.......

Vahid_FRD
2012/08/02, 02:15
تسلیم صابر جان من با ایده شما درمورد بومی ها تقریبا موافقم . اما همه جا استثنا هم داره که خیلی کمه
اگر زمان مشخص بشه و من بتونم بیاد به مدیر هماهنگی کمک می کنم

olikhandan
2014/07/03, 20:49
همینجوری یهو طلبید.....عجیب هوس کردم برم.....

اونهایی که نمی دونن یه دریاچه است تو استان لرستان نزدیک درود.....یه مسیر داره که حدود 17 -18 کیلومتره....ولی خود دریاچه موندن کنارش جالبه و ارامش بخش.......

سال 78 برای اولین بار رفتم اونجا....اونقدر خلوت و دنج بود و اونقدر پاک که زیر ابی شنا می کردیم و می شد از اب دریاچه خورد..با عینک شنا می شد ماهی هایی که تو فاصله بیست سی متری بودن رو دید.....هنوز صحنه ها تو ذهنم می چرخه......

سال 85 با چرخ رفتیم.....خیلی چسبید منتهی دیگه پای عموم به دریاچه باز شده بود....و طبیعتا گند زده بودن به همه چی .....شلوغ بود و زباله هم همه جا رویت می شد.....رفتیم انتهای غربی دریاچه همون جایی که دقیقا تو عکس 78 بود...دیدیم روی موج های کوچیک روی اب یه لایه نازک کف بسته ( از الودگی ) .......

حالا درسته پای آدم هایی که نباید اونجا باز شده......و خرابش کردن عملا ولی هنوز هم دیدنش خالی از لطف نیست.......

تا 15 شهریور هم بیشتر باز نیست بعدش میره تا تیر سال اینده..........

برنامه حدودی سه روز ( حدود ) طول خواهد کشید....اگه کسی پایه هست بگه تا باقی اطلاعات رو هم عنوان کنیم......( هزینه ها و نحویه عزیمت و زمان بندی و ....)

منم از خودم هوس کردم برم شمام اینو گذاشتی الان دیدم دیگه هیچی دیگه...
ایشالا 1 برنامه هماهنگ بذاریم با بچه های بایک 20 :63:

rockممدshox
2014/07/03, 22:09
سلام به همه دوستان..
گروه آذرخش شیراز به سرپرستی آقای حسن پور ،13 خرداد امسال یعنی یک ماه پیش این دریاچه رو رفته که متاسفانه من بعلت داشتن مشغله نتونستم باهاشون برم..
اینم لینک گزارش:

برنامه دریاچه گهر لرستان « گروه دوچرخه سواری آذرخش شیراز ([Only registered and activated users can see links])

ali_lor
2014/07/26, 12:58
اقا.صابر بازم بیاید به استان ما.یه جاهایی داره دیونه کننده هست گهر برا خودت.:63: