PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هارلی بایک!!

saeidspr
2012/07/16, 18:21
عاشقان هارلی دیویدسون ... حالا ورژن طبیعت دوستش رو ببین .. اونم تو ایران ....

امروز تو مسیر خونه تو خیابون دیدمش ... معطلش نکردم ..

[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

طرف هم بچه باحالی بود یه دوری باهاش زدم .... خعلی باهاش حال کردم!!!! خیلی راحت بود!! ذره ای فشار روی کمرم نبود .. انگار رو مبل نشسته بودم .. راحت راحت میشه نشست و از سواری لذت برد ..

البته یه نمونه خارجیش رو تو عکس دیده بودم اما دیدن از نزدیک و روندن یه چیز دیگه ست ...

Biker
2012/07/16, 18:36
عجب چیزی شکار زدی! آدم فکر نمیکنه از این چیزا توی ایران گیر بیاد.منم چند وقت پیش یکی تقریباً مثا این دیدم ولی از این ساده تر بود.
حالا منم یک چیزی توی عکسات شکار زدم که از این چیزا شاختره!:cool: استاده بزرگ متس ج..د :42:

[Only registered and activated users can see links]

ninja
2012/07/16, 18:36
زیاد راحت نیست ....

تو ترافیک باید پشت ماشین ها بمونی ...

راه در رو نداری ...:30:

کفی نمیشه باهاش رفت ...

سر بالایی و سر پایینی هم که فکرشو نکن ...

برای همون کاری که تو اسفاده کردی خوبه برای عکس اونم به نظرم جالب نیست ...

به درد رو دیوار میخوره ...

mohamad road
2012/07/16, 18:48
تو شهر کوچیک ما 4 تا از اینا هست پول دورانداختنه!! یکیشون مال خودش رو با دوچرخه قبلیش عوض کرده ویوا المنت رو داده از اینا گرفته!!! سنه عاغیلی دینین....

saeidspr
2012/07/16, 18:49
عجب چیزی شکار زدی! آدم فکر نمیکنه از این چیزا توی ایران گیر بیاد.منم چند وقت پیش یکی تقریباً مثا این دیدم ولی از این ساده تر بود.

طرف میگف یکی از دوستاش از دوبی آورده 400 تومن ازش گرفته .. حس میکردم داره خالی می بنده ..

حالا منم یک چیزی توی عکسات شکار زدم که از این چیزا شاختره!:cool: استاده بزرگ متس ج..د :42:

=)) تو اونو از کجا دیدی !!!! خداییش وقتی رو این دوچرخه نشستم و بعدش چرخ خودمو برداشتم این زین لگن چرخ ما حسابی به چشمون اومد و راحتی اون کاملا با این استخون قابل قیاس!!!

زیاد راحت نیست ....

تو ترافیک باید پشت ماشین ها بمونی ...

راه در رو نداری ...:30:

کفی نمیشه باهاش رفت ...

سر بالایی و سر پایینی هم که فکرشو نکن ...

برای همون کاری که تو اسفاده کردی خوبه برای عکس اونم به نظرم جالب نیست ...

به درد رو دیوار میخوره ...

اتفاقا خیلی راحتتر از اون چیزی که شما میگید ... اگه امتحانش کنید متوجه منظور من میشید .. خیلی خوبه .. فقط فرمونش رو زیاد نمیشه چرخوند به پا میگیره ... این طرز نشستن رو زین خیلی باحاله .. با این حساب فک کنم خود موتور هارلی خیلی باحال باشه !!!

Biker
2012/07/16, 18:54
یک روکش ژله روی اون زین بکش اینطوری اذیت میشی، یا کلا عوضش کن.

راستی کمک جلوش بازی میکرد؟!

saeidspr
2012/07/16, 19:08
یک روکش ژله روی اون زین بکش اینطوری اذیت میشی، یا کلا عوضش کن.
تصمیم دارم عوضش کنم .. بزودی.. واسه همین دیگه روکش نگرفتم :)

راستی کمک جلوش بازی میکرد؟!
کمک نداشت دوشاخ خشک بود

Mr.Hamed
2012/07/16, 19:38
اییییییول.... عجب چیزیه... :دی

فقط یک بدی داره اینکه اگر دس اندازی چیزی باشه نمیشد از روی صندلیش پاشد.

Uphill
2012/07/17, 02:35
از اون چارصد تومن، احتمالن ۱۵۰ تومنش قیمت لاستیک عقبشه ؛)

راستی این خود شما هستی توی عکس رو چرخ؟

saeidspr
2012/07/17, 11:12
راستی این خود شما هستی توی عکس رو چرخ؟ yeap :P