PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسیر آزاد بر به طالاقان

hadi0261
2012/06/13, 17:03
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان دوچرخه سوار.
یه مسیر باحال پیدا کردم که قرار در همین روزها فتحش کنیم
گفتم اول مسیر رو اینجا بزارم که اگه کسی بهش نیاز پیدا کرد دم دست باشه بعد خودم که رفتم توضیحات بیشتر رو تو همین تاپیک خواهم گذاشت.

این مسیر از اواسط جاده کرج-چالوس شروع میشه و به دریاچه سد طالاقان ختم میشه. مسیر 63 کیلومتر هست که حدودا 17-18 کیلومتر سربالاییه خفن داره

این تصاویرشه

[Only registered and activated users can see links]

اینم لینک فایل گوگل ارثیشه

princefarhad
2012/06/13, 17:21
مسیر جاده آسفالته یا خاکی؟یا مالرو؟
طالقان برای این فصل خیلی خوبه هنوز خیلی سبزه
اگه شهرک رفتید با 15-20 کیلومتر رفتن میتونید از آبشار کرکبود هم دیدن کنید.خیلی آبشار زیبایی هست فقط مشکلش سربالایی زیاد مسیرشه.

hadi0261
2012/06/14, 12:36
مسیر جاده آسفالته یا خاکی؟یا مالرو؟
طالقان برای این فصل خیلی خوبه هنوز خیلی سبزه
اگه شهرک رفتید با 15-20 کیلومتر رفتن میتونید از آبشار کرکبود هم دیدن کنید.خیلی آبشار زیبایی هست فقط مشکلش سربالایی زیاد مسیرشه.

فرهاد جان ابتدای مسیر حدودا 2-3 کیلومتر آسفالته و باقیش تا 3-4 کیلومتر مونده به شهرک خاکیه(خاکیش هم فکر میکنم ماشین رو باشه ولی نه هر ماشینی)
در مورد راهنمایی هم ممنون ایشالا اگه آبشار رفتیم جای شما رو هم خالی میکنیم.

mSafdel
2012/06/14, 16:31
آقا هادی جاده چالوس عرض خیلی کمی داره چطوری اونجا دوچرخه سواری می کنید؟ من خیلی وقته نرفتم اون طرفا. الان عرض شونه جاده بهتر شده یا عرض خود جاده؟

hadi0261
2012/06/14, 17:27
آقا هادی جاده چالوس عرض خیلی کمی داره چطوری اونجا دوچرخه سواری می کنید؟ من خیلی وقته نرفتم اون طرفا. الان عرض شونه جاده بهتر شده یا عرض خود جاده؟

والا از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون من جاده چالوس رو از بالا به پایین رکاب زدم ولی هنوز در خودم این جرعت رو نمیبینم که با رانندگی خوب ایرانی جماعت در جاده ای به این باریکی از پایین به بالا رکاب بزنم.
دوستانی که در این جاده رکاب زدن زیاد خاطره خوبی برام تعریف نمکنن. یکیشون میگفت در یک هوای خوب بهاری در نزدیکی پیچ رستوران پامچال چنان پس گرنی از یه بوووووووووووق خوردم که بعد از بهوش اومدن دیدم در رستوران دارن بهم آب قند میدن.

در مورد این مسیر هم باید بگم که تا ابتدای مسیری که کشیدم رو با اتومبیل میریم و باقیش رو رکاب خواهیم زد یعنی اون خط سبز فسفری. این برنامه رکاب زدن در جاده چالوس رو نداره

راستی این یادم نره که بگم: جاده چالوس در بعضی قسمتاش پهنتر شده ولی هنوز 90% جاده شبیه به گذشتس

hadi0261
2012/06/18, 12:50
برنامه اجرا شد.
گزارش هم به زودی ایشالا.

has_ansar
2012/06/18, 16:16
خسته نباشی آقا هادی. منتظر گزارشت هستم.
احتمالا تو تابستان من برعکس این مسیر رو که شما رکاب زدی رو از الموت به طالقان و گچسر رکاب بزنم. یعنی هر چی شما سرپایینی رفتی برای من سربالایی محسوب میشه!! پس درصد سربالایی و سرپایینی رو برای خودت ذکر کن که من برای خودم برعکسش کنم!
ممنون

PARSIA
2012/06/18, 19:41
جای خیلی عالیه برای دوچرخه کوهستان اتفاقا ما با دوستان این پنجشنبه و جمعه از طالقان به بالای کندوان رفتیم شبم هم رفتیم سیاه بیشه.