PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسیر ها و مناطق زیبا استان مرکزی

Vahid_FRD
2012/04/20, 17:52
دوستان لطفا مسیر هایی که برای دوچرخه سواری اطراف اراک و استان مرکزی می شناسند اینجا معرفی کنند تا همه بتوانند از طبیعت لذت ببرن

Vahid_FRD
2012/04/20, 17:57
چند تا اصل را حتما رعایت کنید
1- عکس حتما از مناطق معرفی شده بگذارید
2- با استفاده از نرم افزار گوگل ارث حتما مسیر دست رسی و همچنین مکان های مناسب کمپینگ و ... را علامت گذاری کنید
3- شرح کامل به همراه جزئیات مانند شیب حد اکثر و شیب متوسط و ... لازمه یک معرفی خوب و دقیق می باشد

ninja
2012/04/20, 21:20
دوستان لطفا مسیر هایی که برای دوچرخه سواری اطراف اراک و استان مرکزی می شناسند اینجا معرفی کنند تا همه بتوانند از طبیعت لذت ببرن

زحمت همش گردن خودت فکر کنم فقط شما از اراک تو سایت هستید:21:

auas
2012/04/21, 12:39
سلام آقا وحید
همون طوری که خودت بهتر از من میدونی منطقه گردشگری گردو جای مناسبیه چون چندتا مسیر عالی داره
مثل شاه نشین یا چشمه خارک بعد تازه مسئله قابل توجه اینجاست که توی این مسیرها پر از چمشمه های آبه
و پر از درخت بادام و گردو اما من چون این مسیرها رو زیاد نرفتم (دوچرخه تازه گیرم اومده) عکس زیاد ندارم از این
به بعد با هم میریم و عکس های زیاد و زیبایی از این منطقه برای دوستان میزاریم شاید با دیدن عکس ها بعضی ها
به سرشون بزنه و یه مسافرت به اونجا داشته باشن
:29::128fs318181::28:

Vahid_FRD
2012/04/27, 19:04
سلام آقا وحید
همون طوری که خودت بهتر از من میدونی منطقه گردشگری گردو جای مناسبیه چون چندتا مسیر عالی داره
مثل شاه نشین یا چشمه خارک بعد تازه مسئله قابل توجه اینجاست که توی این مسیرها پر از چمشمه های آبه
و پر از درخت بادام و گردو اما من چون این مسیرها رو زیاد نرفتم (دوچرخه تازه گیرم اومده) عکس زیاد ندارم از این
به بعد با هم میریم و عکس های زیاد و زیبایی از این منطقه برای دوستان میزاریم شاید با دیدن عکس ها بعضی ها
به سرشون بزنه و یه مسافرت به اونجا داشته باشن
:29::128fs318181::28:

آره حتما بیشتر از این منطقه باید نوشت

xctoam
2012/04/27, 20:41
باسلام به دوستان عزیز
اصلا " مسیرهای پیشنهادی " البته امتحان شده وشسته رفته - خودش میتونه یه تاپیک کاربردی مناسب باشه. ضمنا احتیاط جانی ومالی شرط اول هست

Vahid_FRD
2012/04/27, 21:39
باسلام به دوستان عزیز
اصلا " مسیرهای پیشنهادی " البته امتحان شده وشسته رفته - خودش میتونه یه تاپیک کاربردی مناسب باشه. ضمنا احتیاط جانی ومالی شرط اول هست

این شرط جانی و مالی جالب بود . موافقم

Vahid_FRD
2012/06/02, 23:25
مسیر تمرینی یک روزه برای تمرین شیب ( مسیر نومرز )
اول از همه باید بگم برای تمرین جای خوبی توی اراک پیدا نمی کردم چون یا امنیت نداشت یا مسیر جالبی نداشت و یا اینکه محل تردد بود و هر آن ممکن بود حادثه ای رخ بده تا چند شب پیش دایی جان که در عکس ها هم تشریف دارن خبر از وجود همچین منطقه ای داد
این منطقه امروز باز بینی شد و واقعا جای عالی بود برای تمرین البته نیاز به یه کم بهسازی مسیر داره که طی همین چند روزه اون هم انجام می شه
محاسن :
1- منطقه نسبتا وسیعی را شامل می شود اما به دلیل محصور بودن هیچ گونه نگرانی بابت ایجاد مزاحمت و همچنین بروز حادثه به دلیل تردد مردم وجود ندارد
2- به دلیل احداث رو گذر خروجی اراک در پشت ترمینال مسافر بری منطقه دارای راه دسترسی سهل و آسان ماشین رو نیست
3- درب ورودی آن با فنس محصور شده ( نمی دونم چرا )
4- دارای طبیعت بکر و زیبایی است
5- همانطور که در عکس می بینید دارای چندین مسیر خاکی و مسیر آسفالته با شیب های تند و عالی جهت تمرین است
6 - نزدیکی به شهر

[Only registered and activated users can see links]
امروز پس از بازدید مسیر با دایی ها

مسیر فوق پس از بهسازی به نام گروه دوچرخه سواری نومرز نام گذاری شد

Ghasem
2012/06/02, 23:58
جالب بود، همگی خسته نباشین. ولی خدایی عجب دایی های پایه ای داری. از طرف من بهشون بگو : خیلی مخلصیم خان دایی :ad54ad:

sport
2012/06/03, 01:45
جالب بود، همگی خسته نباشین. ولی خدایی عجب دایی های پایه ای داری. از طرف من بهشون بگو : خیلی مخلصیم خان دایی :ad54ad:

ماشاالله همه هم هیکلین کسی چپ نگاه کنه کارش تمومه:p7977cujr38iyymsu8:

SABER_MTB
2012/06/03, 02:40
حاج وحید آقا .....اتفاقی گذرم به این پست افتاد ولی با معرفی اون مسیر پشت ترمینال منو بردی تو خاطرات.....

اون مسیر ها رو برخی بندگان خدا توش بیل زدن شش هفت سال پیش.....

ولی چرخشون رو تو گردو خفت کردن نتونستن خودشون تو اون مسیر پشت ترمینال خیلی سوار شن.....

مصداق بارز دیگران کاشتند و ما خوردیم ....ما می کاریم تا.....

البته اون سال ها خبری از اون زیر گذر ماشین رو و کل خاک برداری پایین منطقه نبود....اگر گوگل ارث شما History داره ببریدش روی 2003 می تونید ببینید....

ما مسیر زیر رو تمرین می کردیم هم با بیل هم با چرخ......

Vahid_FRD
2012/06/03, 09:31
این منطقه خیلی بکره صابر جان ، جون می ده برا تمرین ولی یه اداره ای که نمی دونم کجاست اومده کل مسیر هارو ترکونده و همه راه ها را مسدود کرده و بعضی هارا هم با ماشین آلات راه سازی کلا ..... باید همه را از اول درست کرد . فکر کنم اداره منابع طبیعی باشه چون به فضای سبز اینجا خیلی اهمیت دادن
خلاصه داریم احیاش می کنیم . آماده شد دعوتت می کنم پاشو بیا اینجا خاکشو به توبره بکشیم

auas
2012/06/03, 12:05
با سلام
ایول ایول عجب مسیری :smilies-azardl (113 اصلا فکر همچین جایی رو نمیکردم
بعد از امتحانات اکه وقت کردی بیا یه سر بریم:24:

Vahid_FRD
2012/06/05, 11:41
دوستان گرامی بعد از بازدید های میدانی بیشتر پیست Nomarz اراک به صورت زیر طراحی مسیر شد . البته فعلا