PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه ها کراس کانتری انجمن b20

Amini
2012/03/24, 16:47
باسلام به همه دوستان خوبم

تو این قسمت قراره برنامه های کراس کنترلی رو با هم فیکس کنیم تا انشاا... از تمام وقتهای آزادمون لذت ببریم

لطفا" کمک کنید تا بتونیم ساعات خوبی رو با هم بسازیم.

artara74
2012/03/24, 17:01
توی این برنامه کراس کانتری کار ها هم می تونن بیان:
[Only registered and activated users can see links]

Overlord instinct
2012/03/24, 23:27
با سلام .
آقا من خونمون خیابون دولته (( پاسداران )).
عرضم به خدمتتون که بنده از هفتم عید تا 13 به در ، وقتم آزاده . حالا برو بچس بالا شهر ، پایین شهر ، اینور شهر ، اونور شهر ، برنامه ای چیزی هست ، ما هم در خدمتیم .
تپه های دارآباد ، درکه ، جمشیدیه ...... . پایه هستم .
اینم شماره تماسم : 09128053755 . محّمد رضا هستم .

jinguli
2012/03/24, 23:53
دوشنبه 7.1.1391 ساعت 8am مسیر امام زاده داوود از فرحزاد. هر کی میاد بگه.

Overlord instinct
2012/03/25, 00:01
با سلام .
من که ok هستم .

Amini
2012/03/25, 00:40
دوشنبه 7.1.1391 ساعت 8am مسیر امام زاده داوود از فرحزاد. هر کی میاد بگه.

اگه صابر دوشاخ رو بده من هم میام

این هم بگم از کلمه اگر متنفرم اما چارهای ندارم دو سه ساعت پیش دوشاخ رو دادم به صابر سرویس کنه

این هم وضع هوا

Ali-Bike-Runner
2012/03/25, 00:41
من مسیر خاکی پارک کوهسار رو پیشنهاد می کنم هر چند وقت یکبار یه ماشین رد میشه ولی در کل خوبه فردا میرم عکسش رو میزارم هم برای کراس خوبه هم دانهیل البته مسیرش یکم کوتاهه ،چند شاخه میشه، میشه هر مسیر رو یکبار رفت

Overlord instinct
2012/03/25, 16:16
با سلام .
آقا من با این دوستمون Jinguli قرار گذاشتیم فردا سر تقاطع ولیعصر نیایش ساعت 8 صبح . حالا هر کدوم از دوستان پایه هستند ، فردا یه نیم ساعتی یا یه ربع قبل از 8 اونجا باشند . (( پایین تر از پارک ملت )) .
با تشکر .

artara74
2012/04/23, 17:07
4 شنبه می ریم درکه. کسی خواست بیاد اعلام کنه.

Overlord instinct
2012/04/23, 19:18
4 شنبه می ریم درکه. کسی خواست بیاد اعلام کنه.

سلام علیرضا .
ساعت چند ؟ از کجا قراره شروع کنید ؟
بذار ببینم چهارشنبه سرکارم تعطیله یا نه .... فردا خبر میدم ...
موفق باشید .

artara74
2012/04/23, 20:30
سلام علیرضا .
ساعت چند ؟ از کجا قراره شروع کنید ؟
بذار ببینم چهارشنبه سرکارم تعطیله یا نه .... فردا خبر میدم ...
موفق باشید .

احتمالا خیلی صبح! فکر کنم 7:15 اونجا باشیم.
البته من از دم در خونمون شروع می کنم به رکاب زدن تا بالا.
فقط مسیر یکم خطریه ها! منم می خوام فیلم برداری کنم مسیرو اصلا وای نمی ایستم.

miladdrg
2012/07/12, 11:41
سلام
میخواستم یه همچین تاپیکی درست کنم که دیدم اینجا دوستان زحمتش رو کشیدن
فردا همونجور که گفتم صبح برنامه داریم که من و برادرم بریم سرخه حصار البته اقا صابر چند روز پیش گفتن که یه جایی به غیر از سرخه بریم که فعلا معلوم نیست ولی فعلا سرخه رو بچسبیم تا اگه جای دیگه قرار شد بریم تا عصر خبرش رو میزاریم
چنتا از دوستان( msafdel rockwusho ali-bike-runner varona) اعلام امادگی کرده بودن که اینجا ساعت دقیق رو باهم هماهنگ کنیم
مسیر هم به احتمال قوی همون مسیر عرضی رو میریم

Uphill
2012/07/12, 12:31
به به :)
بهترین کار :)
بهترین نتیجه ای که می تونه از سایت حاصل بشه، همین قرارهای دسته جمعی هست.

mohamad road
2012/07/12, 13:27
وقتی هم رفتین کیف کردین عکس گرفتین یادمه یک تاپیک زده بودم در مورد تمرین و اینجور چیزا بیاین اونجا تعریف کنین مردم رو به ذوق بیارین!! عکس هم بذارین!! حیف که تهران نیستم!!

Ali-Bike-Runner
2012/07/12, 20:47
سلام
میخواستم یه همچین تاپیکی درست کنم که دیدم اینجا دوستان زحمتش رو کشیدن
فردا همونجور که گفتم صبح برنامه داریم که من و برادرم بریم سرخه حصار البته اقا صابر چند روز پیش گفتن که یه جایی به غیر از سرخه بریم که فعلا معلوم نیست ولی فعلا سرخه رو بچسبیم تا اگه جای دیگه قرار شد بریم تا عصر خبرش رو میزاریم
چنتا از دوستان( msafdel rockwusho ali-bike-runner varona) اعلام امادگی کرده بودن که اینجا ساعت دقیق رو باهم هماهنگ کنیم
مسیر هم به احتمال قوی همون مسیر عرضی رو میریم

ساعت دقیق فردا مشخص شد؟ من کی فلکه اول تهران پارس باشم ؟قرار اونجاست؟

miladdrg
2012/07/12, 23:01
سلام
از بچه های سایت که تماس داشتم باهاشون فکر نکنم کسی بیاد چون مشکلاتی داشتن که گویا هفته اتی باهم به امید خدا میریم
نیم ساعت پیش هم دوتا از دوستان خارج سایت زنگ زدن که فردا میخوان برن سرخه و ماهم قرار شد با اونا بریم
ساعت 6:30 قرار شد که دم سی متری(ایستگاه بعد وحیدیه) تو خیابان دماوند همدیگه رو ببینیم
اگه کسی خواست بیاد ساعت 6:30 دم محل قرار باشن تا با هم بریم یا نهایت ساعت 6:45 دم در تهرانپارس سرخه حصار باشه

SABER_MTB
2012/07/12, 23:05
من هم به کراس کانتری اجباری روی آوردم ولی متاسفانه نمی تونم با شما بیام.....می خواستم فردا برم دان هیل بازی ولی خونه می خان ماشین رو ببرن جایی از اونجایی هم که من در توانایی خودم نمی بینم بدون ماشین سوار دانهیلم بشم.....
گفتم برم کراس کنترلی ولی این بار از راه دور.....نه از راه نزدیک.......ماشین رو می خان ببرن دریاچه تار.....و گفتم من هم پاشم چرخو بندازم رو بار بند برم........

miladdrg
2012/07/12, 23:46
من هم به کراس کانتری اجباری روی آوردم ولی متاسفانه نمی تونم با شما بیام.....می خواستم فردا برم دان هیل بازی ولی خونه می خان ماشین رو ببرن جایی از اونجایی هم که من در توانایی خودم نمی بینم بدون ماشین سوار دانهیلم بشم.....
گفتم برم کراس کنترلی ولی این بار از راه دور.....نه از راه نزدیک.......ماشین رو می خان ببرن دریاچه تار.....و گفتم من هم پاشم چرخو بندازم رو بار بند برم........
به به دوچرخه سواری در کنار خانواده:63:
جای قشنگی باید باشه و اگه عکس گرفتید ما رو بی نصیب نزارید

SABER_MTB
2012/07/13, 00:10
خانواده نیست.....پدرم و یکی از اقوام و یکی از بچه محل ها قدیم محل قدیم پدرم...

SABER_MTB
2012/07/13, 23:14
جای بر و بچ خالی رفتیم اون دریاچه که گفته بودم و عجب مسیری داشت......میشه با بر و بچ اینجا هم برنامه ریخت بریم ولی برنامه سنگینیه.....رفت 20 کیلو اسفالت + حدود 10 تا خاکی که همش سر بالاهه و سر بالای نفس گیر......

بر گشت هم خب بر عکس......

ولی به شنا تو دریاچه می ارزه.....

Uphill
2012/07/14, 01:15
جای بر و بچ خالی رفتیم اون دریاچه که گفته بودم و عجب مسیری داشت......میشه با بر و بچ اینجا هم برنامه ریخت بریم ولی برنامه سنگینیه.....رفت 20 کیلو اسفالت + حدود 10 تا خاکی که همش سر بالاهه و سر بالای نفس گیر......

بر گشت هم خب بر عکس......

ولی به شنا تو دریاچه می ارزه.....

من از الان آمادگی خودم رو اعلام می کنم. محل دقیقش کجاست؟

miladdrg
2012/07/15, 18:05
سلام
فردا صبح زود میریم سرخه حصار
مسیر هم یا همون مسیر عرضی یا یه مسیر دیگه
دوستان اگه خواستن بیان هماهنگ کنن تا با هم بریم
ساعت قرار هم حدود 7 صبح دم در تهرانپارس سرخه حصار

Ali-Bike-Runner
2012/07/15, 20:32
سلام
فردا صبح زود میریم سرخه حصار
مسیر هم یا همون مسیر عرضی یا یه مسیر دیگه
دوستان اگه خواستن بیان هماهنگ کنن تا با هم بریم
ساعت قرار هم حدود 7 صبح دم در تهرانپارس سرخه حصار
دیگه باید سرخه رو ببوسم بزارم کنار چون صبح اصلا به ماشین دسترسی ندارم :19:
مگه اینکه به زور به دست بیارم با جنگ و خونریزی:39: :p7977cujr38iyymsu8: :sdasdasd:

miladdrg
2012/07/15, 20:55
دیگه باید سرخه رو ببوسم بزارم کنار چون صبح اصلا به ماشین دسترسی ندارم :19:
مگه اینکه به زور به دست بیارم با جنگ و خونریزی:39: :p7977cujr38iyymsu8: :sdasdasd:
باز خوبه شما یه چند باری با ماشین اومدید سرخه
ما رو که از چند متری ماشین هم نمیزارن رد شیم چه برسه به اینکه با ماشین بیام سرخه تازه اونم با دو تا دوچرخه:smilies-azardl (12)

miladdrg
2012/07/16, 10:36
برناممون به خاطر بارون به هم خورد:65d6a5d6s:
الان هم داره ریز ریز میباره
ولی خداییش چه هوایی شده خیلی خنک و تمیز شده و جون میده بری دوچرخه سواری

saeidspr
2012/07/16, 10:41
پوشاک مناسب بپوشید بزنید به گل و بارون ... خودش یه صفایی داره .. همیشه نمیشه تو آفتاب چرخ سواری کرد که .. بارون هم حالی داره واسه خودش ... به امتحانش می ارزه مخصوصا همین الان وقتشه که میگی تهران بارون ریز ریز داره میاد .. اصلش همینه..

saeidspr
2012/07/16, 10:53
اینم برای افزایش انگیزه ...!!!

;)

Biker
2012/07/16, 10:58
اینم برای افزایش انگیزه ...!!!

;)

من از دوچرخه سواری انصراف دادم!:14:

saeidspr
2012/07/16, 11:00
ما اومدیم انگیزه بدیم و بگیم بابا خیلیا تو بارون هم میرن چرخ سواری حتی با وجود گل.. :پی
چرا بی انگیره شدی؟؟ :)

miladdrg
2012/07/19, 14:08
سلام
بچه ها فردا با اقایون varona و msafdel ساعت 7 صبح قرار گذاشتیم که دم در تهرانپارس سرخه حصار باشیم
اگه کسی میاد هماهنگ کنه که با هم بریم البته شاید چنتا دیگه هم از دوستانم اضافه بشن

M J
2012/07/19, 18:11
اگه کسی مسیرش از امام حسین هست ساعت و محل دقیق بگه

Ali-Bike-Runner
2012/07/19, 19:00
سلام
بچه ها فردا با اقایون varona و msafdel ساعت 7 صبح قرار گذاشتیم که دم در تهرانپارس سرخه حصار باشیم
اگه کسی میاد هماهنگ کنه که با هم بریم البته شاید چنتا دیگه هم از دوستانم اضافه بشن

فردا منم هستم از ورودی شرقی، اتوبان یاسینی وارد میشم بعد با دوچرخه میام سمت شما یا از داخل پارک یا از اتوبان که فکر کنم داخل پارک خیلی طولانی بشه پیچ در پیچه

miladdrg
2012/07/19, 22:03
اگه کسی مسیرش از امام حسین هست ساعت و محل دقیق بگه
ما از امام حسین میریم خیابان دماوند
09358784975
زنگ بزمید هماهنگ کنیم
ساعت 6:30 بعد زیر گذر تو خیابون دماوند

Overlord instinct
2012/08/11, 02:36
با سلام .
بروبچس تهران . شمال ، جنوب ، شرق ، غرب ، برای روز عید فطر برنامه ای چیزی رو ندارید ؟
بزنیم به یه دشتو بیابونی ...... یه حالی ببریم ..... . کسی پایه هست ؟

miladdrg
2012/08/11, 14:42
با سلام .
بروبچس تهران . شمال ، جنوب ، شرق ، غرب ، برای روز عید فطر برنامه ای چیزی رو ندارید ؟
بزنیم به یه دشتو بیابونی ...... یه حالی ببریم ..... . کسی پایه هست ؟
اگه ما مهمون بازی نداشته باشیم که حتما پایه ایم
بریم سرخه حصار؟:30:

Overlord instinct
2012/08/11, 16:03
با سلام .
آره میلاد جان منم پایه هستم . فقط اگه Ok شد قبلش یه خبری چیزی بده ..... .

varona
2012/08/18, 08:58
بچه ها واسه عید فطر کی پایه هست این مسیر زندان هارون به سرخه رو بریم

Overlord instinct
2012/08/18, 11:16

با سلام .
من که تا حالا این مسیر رو نیومدم . یعنی تا به حال سرخه نیومدم . حال کی میخواهید برید ؟
این شماره تماس منه : 09128053755
شما خونتون کجاس ؟ من باید از خیابون دولت بیام سمت سرخه . یعنی میشه گفت که از اتوبان رسالت باید بیام سمت شما .
حالا اگه خواستید برید یه زنگ بزنید و هماهنگ کنید .
با تشکر .

kaveh
2012/08/18, 11:28

سلام

منم میخواستم برم اون سمتی ولی تنها جرأت نمیکردم

شما تا حالا رفتید ؟

منم میام ، خونمون هم به سرخه نزدیکه

اینم شمارم برای هماهنگی : 09194888463

ممنون

Ali-Bike-Runner
2012/08/18, 13:08
منم احتمالا هستم شما ساعت رو بگید و مکان دم در سرخه می تونم بیام اگه آقا میلاد و آقای صافدل هم بیان که نور علی نوره

mSafdel
2012/08/18, 15:43
رامین جان اینو حتما ببین [Only registered and activated users can see links] راستش من خیلی دوست دارم این مسیرو برم ولی الان مسافرتم. تعطیلات هفته بعد هر برنامه ای بریزید هستم :) به شما خوش بگذره و جای ما رو هم خالی کنید

varona
2012/08/18, 20:37
با سلام .
من که تا حالا این مسیر رو نیومدم . یعنی تا به حال سرخه نیومدم . حال کی میخواهید برید ؟
این شماره تماس منه : 09128053755
شما خونتون کجاس ؟ من باید از خیابون دولت بیام سمت سرخه . یعنی میشه گفت که از اتوبان رسالت باید بیام سمت شما .
حالا اگه خواستید برید یه زنگ بزنید و هماهنگ کنید .
با تشکر .

سلام

منم میخواستم برم اون سمتی ولی تنها جرأت نمیکردم

شما تا حالا رفتید ؟

منم میام ، خونمون هم به سرخه نزدیکه

اینم شمارم برای هماهنگی : 09194888463

ممنون

منم احتمالا هستم شما ساعت رو بگید و مکان دم در سرخه می تونم بیام اگه آقا میلاد و آقای صافدل هم بیان که نور علی نوره
چون هنوز وضعیت عید فردا معلوم نیست به نظرم دوشنبه بریم اگه دوشنبه عید شد که میتونیم سه شنبه هم بریم.
محمدرضا ما هم رسالتیم میتونیم اونجا همو ببینیم.
فقط یه چیزی بچه ها مسیرو باید ازسمت زندان شروع کنیم بیایم سرخه که راحت تر باشه.
علی تو باید ماشینو سرخه پارک کنی بعد بیایی سمت خاوران که از اونجا برگردیم سرخه

varona
2012/08/18, 20:38
رامین جان اینو حتما ببین [Only registered and activated users can see links] راستش من خیلی دوست دارم این مسیرو برم ولی الان مسافرتم. تعطیلات هفته بعد هر برنامه ای بریزید هستم :) به شما خوش بگذره و جای ما رو هم خالی کنید

محمد دست درد نکنه سایت رو دیدم دمشون گرم فایل gps مسیر رو هم گذاشته بودن تقریبا همون مسیر بود که خودم حدس زده بودم فقط تیکه آخرشو فرق داشتیم. خیلی کمک کردش.

miladdrg
2012/08/21, 12:14
سلام بچه ها
طی تماسهایی که با اقا سعید(rockwusho) داشتیم قرار گذاشتیم که جمعه این هفته بریم سرخه حصار
دوستانی که میان اطلاع بدن
روز جمعه ساعت 7 الی 7:30 صبح دم در تهرانپارس سرخه حصار

Overlord instinct
2012/08/21, 13:08
با سلام .
ای بابا ......... . پس چرا این طوری شد ؟
من جمعه با سامان قرار گذاشتم چیتگر ........ ؛ حالا هم که شما میگید سرخه حصار ......... !! موندیم تو دوراهی ....... :21:

miladdrg
2012/08/21, 13:22
خوب با اقا سمان بیاید سرخه حصار که با هم باشیم
ولی اقا سامان تا یه قسمتی میتونن با ما بیان و بعد از اون میزنیم تو خاکی که نمیشه با کورسی رفت
امروز عصر هم با اقا کاوه میریم سرخه حصار اگه کسی خواست بیاد که با هم بریم(ساعت 5 5:30 دم در تهرانپارس)

mokhtar
2012/08/23, 02:29
با سلام .
آقا من خونمون خیابون دولته (( پاسداران )).
عرضم به خدمتتون که بنده از هفتم عید تا 13 به در ، وقتم آزاده . حالا برو بچس بالا شهر ، پایین شهر ، اینور شهر ، اونور شهر ، برنامه ای چیزی هست ، ما هم در خدمتیم .
تپه های دارآباد ، درکه ، جمشیدیه ...... . پایه هستم .
اینم شماره تماسم : 09128053755 . محّمد رضا هستم .

نزدیکیم من سراه نشاطم

کسی بود جمعمه ها بریم جایی خوش بگذرونیم من و دادشم هستم اون مریدا دارره منم جاینت

saeidspr
2012/08/23, 09:52
با سلام .
ای بابا ......... . پس چرا این طوری شد ؟
من جمعه با سامان قرار گذاشتم چیتگر ........ ؛ حالا هم که شما میگید سرخه حصار ......... !! موندیم تو دوراهی ....... :21:

چیتگر رو پیشنهاد نمیکنم .. این جمعه ورزشگاه آزادی واسه دربی ([Only registered and activated users can see links]) ترافیک سنگین و خطرناکی روونه اتوبان میکنه مخصوصا که ساعت بازی هم شده 18 ..
سرخه حصار منطقی تره ..

Overlord instinct
2012/08/23, 13:01
چیتگر رو پیشنهاد نمیکنم .. این جمعه ورزشگاه آزادی واسه دربی ([Only registered and activated users can see links]) ترافیک سنگین و خطرناکی روونه اتوبان میکنه مخصوصا که ساعت بازی هم شده 18 ..
سرخه حصار منطقی تره ..

با سلام .
خوب سعید جان راست میگی ، اصلاً حواسم به این موضوع نبود . ارازل و اوباش میریزن تو این آزادی و حومه ، حالا خر بیار و باقالی بار کن . من هم خودم چندین بار تجربه آزادی رفتن رو دارم میدونم چه جوّ خرکی داره . اصلاً بالکل منصرف چیتگر رفتن شدم .
همون میریم سرخه . فقط من چون تا به حال نیومدم سرخه و نمیدونم از کدوم مسیر باید بیام ، فردا میام میدون رسالت . خوبه ؟

---------- Post added at 01:01 PM ---------- Previous post was at 11:53 AM ----------

با سلام .
خوب یه هم رکابی دیگه به جمعمون اضافه شد .
آقا سریعتر جواب بدید تا برنامه ها رو جور کنیم . آقا سعید ، آقا میلاد ........ پس کجایید شماها ؟؟ :smilies-azardl (12)

saeidspr
2012/08/23, 13:15
سلام بچه ها
طی تماسهایی که با اقا سعید(rockwusho) داشتیم قرار گذاشتیم که جمعه این هفته بریم سرخه حصار
دوستانی که میان اطلاع بدن
روز جمعه ساعت 7 الی 7:30 صبح دم در تهرانپارس سرخه حصار

با سلام .
خوب سعید جان راست میگی ، اصلاً حواسم به این موضوع نبود . ارازل و اوباش میریزن تو این آزادی و حومه ، حالا خر بیار و باقالی بار کن . من هم خودم چندین بار تجربه آزادی رفتن رو دارم میدونم چه جوّ خرکی داره . اصلاً بالکل منصرف چیتگر رفتن شدم .
همون میریم سرخه . فقط من چون تا به حال نیومدم سرخه و نمیدونم از کدوم مسیر باید بیام ، فردا میام میدون رسالت . خوبه ؟

---------- Post added at 01:01 PM ---------- Previous post was at 11:53 AM ----------

با سلام .
خوب یه هم رکابی دیگه به جمعمون اضافه شد .
آقا سریعتر جواب بدید تا برنامه ها رو جور کنیم . آقا سعید ، آقا میلاد ........ پس کجایید شماها ؟؟ :smilies-azardl (12)

این برنامه رو من به میلاد پیشنهاد دادم چون قرار بود همین الان (پنجشنبه بعد از ناهار) راه بیوفتم به سمت تهران (خونه مادرم) واسه فردا هم من با داداشم (Mr.Hamed) بیایم سرخه در رکاب بچه های بایک سیتی ..

اما میدونید که ماهان (پسرم) 5-6 ماهشه و خیلی آسیب پذیر .. متاسفانه امروز صبح متوجه شدیم روبراه نیست این بارونهای شدید و کاهش دمای هوای رشت و نوسان شدید دمای هوا در شب باعث شد ماهان سرماخوردگی مختصری بگیره .. میدونم ماشین اونم 4-5 ساعت از رشت تا تهران بچه رو اذیت میکنه مجبوریم به خاطر ماهان از اومدن صرفنظر کنیم تا اگه نیاز شد بتونیم به موقع ببریمش دکتر ..

و برنامه اومدنم به تهران رو به جمعه هفته آینده موکول کردم .. صبح کلی ناراحت شدم هم واسه ماهان و هم واسه اینکه به برنامه فردا نمیرسم .. :| همه اینا رو گفتم که نیومدنم رو به حساب بدقولی نذارید بهرحال مشکلی که این هفته غریب الوقوع واسه من پیش اومد ..

همین جا از همه دوستان عذرخواهی میکنم .. امیدوارم در برنامه های بعدی همراهتون باشم و امیدوارم برنامه سرخه فردا جای من رو هم خالی کنید ..

miladdrg
2012/08/23, 13:52
سلام
من اینجام:dadad4:
برای اقا ماهان هم ارزوی سلامتی میکنیم و امیدوارم که زود حالش خوب بشه
من و برادرم که فردا میریم و دوتا دیگه از بچه ها هم گفتن میان ولی بیان اینجا بگن که مطمئن بشیم میان
اقای OVERLORD هم فکر کنم شما همت رو تا ته بیاید بخوره به سرخه درسته؟!الان دیدم که درست نیست شما همت رو تا تهرانپارس بیاید و از اونجا هم که دیگه سرخه مشخصه و تهرانپارس رو مستقیم بیاید پایین میخورده به سرخه
من راهها رو درست نمیشناسم دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن
از همون رسالت هم راه داره برای خیابان دماوند که مستقیم میخوره با سرخه حصار
فقط ساعتش رو با هم هماهنگ کنیم و تا عصر ساعت رو قطعی کنیم
صبح چه ساعتی؟

Overlord instinct
2012/08/23, 14:37
با سلام .
خوب من تو نقشه نگاه کردم . بهترین و سرراست ترین مسیری که مارو به سرخه میرسونه همون اتوبان رسالت و خیابون دماوند هستش . میلاد جان شما ساعت چند میخواهید راه بیفتید ؟ قرارمون انتهای اتوبان رسالت که به دماوند میخوره ، خوبه ؟
من احتمالاً ساعت 6 صبح راه بیفتم . ولی چون احتمالاً دوتا از بچه ها هم میخوان بیان ، 6:30 راه بیفتم . دیگه تا برسیم اونجا احتمالاً ساعت بشه 7 یا 7:30 .
راستی میلاد جان اونجا که به شورتک گیر نمیدن ؟ منظورم پلیسه ؟

kaveh
2012/08/23, 14:47
سلام
من اینجام:dadad4:
برای اقا ماهان هم ارزوی سلامتی میکنیم و امیدوارم که زود حالش خوب بشه
من و برادرم که فردا میریم و دوتا دیگه از بچه ها هم گفتن میان ولی بیان اینجا بگن که مطمئن بشیم میان
اقای OVERLORD هم فکر کنم شما همت رو تا ته بیاید بخوره به سرخه درسته؟!الان دیدم که درست نیست شما همت رو تا تهرانپارس بیاید و از اونجا هم که دیگه سرخه مشخصه و تهرانپارس رو مستقیم بیاید پایین میخورده به سرخه
من راهها رو درست نمیشناسم دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن
از همون رسالت هم راه داره برای خیابان دماوند که مستقیم میخوره با سرخه حصار
فقط ساعتش رو با هم هماهنگ کنیم و تا عصر ساعت رو قطعی کنیم
صبح چه ساعتی؟

من هم میام :)

فقط ساعتش رو قطعی کنید

ممنون

miladdrg
2012/08/23, 15:15
با سلام .
خوب من تو نقشه نگاه کردم . بهترین و سرراست ترین مسیری که مارو به سرخه میرسونه همون اتوبان رسالت و خیابون دماوند هستش . میلاد جان شما ساعت چند میخواهید راه بیفتید ؟ قرارمون انتهای اتوبان رسالت که به دماوند میخوره ، خوبه ؟
من احتمالاً ساعت 6 صبح راه بیفتم . ولی چون احتمالاً دوتا از بچه ها هم میخوان بیان ، 6:30 راه بیفتم . دیگه تا برسیم اونجا احتمالاً ساعت بشه 7 یا 7:30 .
راستی میلاد جان اونجا که به شورتک گیر نمیدن ؟ منظورم پلیسه ؟
سلام
شما رسالت رو بیاید تا برسید به خیابان حجربن عدی(تو نقشه معلومه)او رو بیاید پایین تا به خیابان دماوند برسید من اونجا منتظرتونم
منم فکر کنم همون 7:30 مناسب باشه
نه اونجا کاری ندارن چون چرخ سوار زیاده و مشکلی نیست

Overlord instinct
2012/08/23, 15:52
با سلام .
میلاد جان منظورت اینه که بیام به سمت فلکه اول تهرانپارس دیگه . تو نقشه دیدم . باشه من فلکه رو رد میکنم و سر دماوند منتظرت میمونم .
آقا سامان که نمیتونه بیاد . چون تمرین داره . حالا مونده یکی از بچه ها که ببینم چطوریه . خبرش رو میدم .
راستی میلاد جان شمارت رو برام اس ام اس کن تا وقتی رسیدم اونجا باهات در تماس باشم .

miladdrg
2012/08/23, 16:05
با سلام .
میلاد جان منظورت اینه که بیام به سمت فلکه اول تهرانپارس دیگه . تو نقشه دیدم . باشه من فلکه رو رد میکنم و سر دماوند منتظرت میمونم .
آقا سامان که نمیتونه بیاد . چون تمرین داره . حالا مونده یکی از بچه ها که ببینم چطوریه . خبرش رو میدم .
راستی میلاد جان شمارت رو برام اس ام اس کن تا وقتی رسیدم اونجا باهات در تماس باشم .
سلام
بله منظورم همونجاس
شمارم رو براتون اس ام اس کردم و فردا همدیگه رو میبینیم :22:
پس قرار ما ساعت 7:30 شد
09358784975

miladdrg
2012/11/02, 21:03
سلام
فردا طبق معمول داریم میریم سرخه حصار دوستانی که میاین فردا ساعت 8:30(چون هوا خوبه و خیلی خسته هستم این ساعت گذاشتم:19:) دم در تهرانپارس سرخه حصار باشن
اگه دوستان ساعتشون با این ساعت هماهنگ نبود بگن تا هماهنگ کنیم
جهت هماهنگ بودن بیشتر هم یه اس به من بدن چون الان دارم میرم بیرون
09358784975

Overlord instinct
2012/11/02, 21:39
با سلام .
به احتمال زیاد من هم فردا هستم . ولی قول صد در صد نمیدم .

miladdrg
2012/11/08, 14:56
سلام
فردا برنامه گذاشتیم که بریم سرخه حصار
دوستانی که میان اینجا اعلام کنند یا اینکه فردا ساعت 8 صبح دم در تهرانپارس سرخه حصار باشن

kaveh
2012/11/08, 21:35
سلام
من هم میام
فردا ساعت 8 می بینمتون

miladdrg
2012/11/15, 20:38
سلام
برنامه سرخه حصارمون به راهه
دوستانی که میان ساعت 8 صبح دم در تهران پارس باشن
اگه فردا بارونی بود خودتون برنامه رو کنسل کنید

mSafdel
2012/11/15, 22:13
هواشناسی میگه که کاملا آفتابیه فردا در همه جای ایران. می تونید تو پیج فیسبوک سایت وضعیت هوای فردا را ببنید
من فردا هستم. ساعت 8 یه خورده زود نیست؟ به نظرم اگه بزاریم 9 بهتره یه خورده هوا گرمتر میشه

Biker
2012/11/15, 22:30
هواشناسی میگه که کاملا آفتابیه فردا در همه جای ایران. می تونید تو پیج فیسبوک سایت وضعیت هوای فردا را ببنید
من فردا هستم. ساعت 8 یه خورده زود نیست؟ به نظرم اگه بزاریم 9 بهتره یه خورده هوا گرمتر میشه

خدا از دهنتون بشنوه! این هفته که "هفته مرگ" بود، 180 درجه زیر خط فنی حرکت کردم!:tsimuzpzwoap1t9y3o7 اصن یه وضی!
حالا آفتاب هم درنیومد عب نداره، بارون نیاد کافیه که دوچرخه رو دربیاریم یه هوایی به کلش بخوره! :28:

miladdrg
2012/12/21, 00:10
سلام
ببخشید که دیر پیغام میزارم
چون تازه رسیدم خونه و قصد نداشتم که فردا برم دوچرخه سواری چون شنبه هم امتحان دارم
قرار گذاشتیم که فردا ساعت 10 صبح دم در تهران پارس سرخه حصار باشیم
اگه دیدید هوا بدجور گرفته هست و بارونیه و بارون میاد برنامه رو کنسل کنید