PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میکی فان از سنگاپور تا سوییس

mostafa_hitehie
2020/01/05, 23:21
میکی فان دوچرخه سوار سی و چهار ساله تایوانی الاصل که در سن ده سالگی پس از جدایی پدر و مادرش به همراه پدر و خواهر و برادرش به نیوزلند مهاجرت می کنند،میکی در رستورانی که پدر برای گذران زندگی اجاره می کند کار می کند،ظرف می شوید و در انباری آنجا استراحت می کند،دوران مدرسه را با تمام سختی ها پشت سر می گذراند و خوشبختانه در دانشگاه در رشته ی علوم اعصاب مدرک دکترا می گیرد و فارغ التحصیل می شود،تحصیل تا مقطع دیپلم در نیوزلند رایگان است و در دوران دانشگاه شما می توانید با وام دانشجویی ادامه تحصیل دهید و پس از فارغ التحصیلی در صورت پیدا کردن شغلی مناسب دولت مبلغ وام را از حساب شما بصورت ماهیانه کسر خواهد کرد،پس از فوت دو تن از دوستان میکی که یکی بر اثر سرطان ریه و دیگری به علت اور دوز از دنیا می روند میکی پس از سه سال کار قراردادی در بیمارستان و اتمام قراردادش تصمیم می گیرد بزرگترین آرزوی خود را قبل از مرگ عملی کند،او همه چیز را رها می کند،از حاشیه ی امن خود می گذرد،یک تنه ی دوچرخه با برند سالسا(برندی تایوانی که دوچرخه تولید می کند)و یک ست دنده شیمانو،کیف و خورجین های اورتلیب(اورتلیب برندی است آلمانی که در زمینه تولید کیف و خورجین مختص سفر کار میکند)،چادر،کیسه خواب،زیرانداز و سایر ملزومات سفر با یک پرواز به سنگاپور می رود و پس از گذر از کشورهای:سنگاپور،مالزی،تای ند،کامبوج،تایوان،ژاپن،چی ،قرقیزستان،تاجیکستان،ازب ستان،ترکمنستان به ایران می رسد،بنده(مصطفی حیطه ای)افتخار میزبانی ایشان را داشتم و به همراه دوست عزیزم آقای ایمان بازقندی او را بدرقه کردیم،مقصد نهایی میکی فان سوییس خواهد بود که پس از گذر از ترکیه،بلغارستان،صربستان،م جارستان،اتریش به آنجا خواهد رفت،میکی تا همکنون ده ما در سفر بوده و حدود شانزده هزار کیلومتر رکاب زده است.[Only registered and activated users can see links]

vahid90
2020/01/11, 11:56
سلام. خیلی ممنون بابت اشتراک تجربه تون.
امکانش هست در مورد شرایط اقامت های ایشون اطلاعاتی بدید؟ در مورد اینکه همه مسیر طی شده را با مهمان بودن در couch surfing سپری کردند؟ یا چند وقت مجبور به چادر زدن شدند؟
البته نمیدونم که سوال کردید ازشون یا نه؟!

Vahid_FRD
2020/01/12, 18:40
جناب حیطه ای باید به خاطر مهمان نوازیتون ازشما تشکر کنم
یه سوال
میکی فان وبلاگ اینستاگرام یا هرچیز دیگه ای نداشت اونجا دنبالش کنیم ؟

mohsennrt
2020/01/14, 19:47
چه زندگی پر از مشکلاتی داشته این اقا اسمش واقعا میکی فان است یا اسم مستعارش است

mostafa_hitehie
2020/01/14, 20:13
جناب حیطه ای باید به خاطر مهمان نوازیتون ازشما تشکر کنم
یه سوال
میکی فان وبلاگ اینستاگرام یا هرچیز دیگه ای نداشت اونجا دنبالش کنیم ؟
ممنون خواهش میکنم،انجام وظیفه بوده،بله پیج اینستاگرام دارند:
mickeyfan007

mostafa_hitehie
2020/01/29, 21:18
امکانش هست در مورد شرایط اقامت های ایشون اطلاعاتی بدید؟ در مورد اینکه همه مسیر طی شده را با مهمان بودن در couch surfing سپری کردند؟ یا چند وقت مجبور به چادر زدن شدند؟
بله خدمتتون میگم،اینطوری که خودش میگفت:من بیشتر دنبال چادر زدن بودم و در واقع نگرانی ای بابت شب مانی یا استفاده از کوچ سورفینگ یا وارم شاورز نداشته ام،در کل مردم منو به خونه هاشون دعوت میکردند،ببینید در این سفرها کلا باید دغدغه ها رو بذارید کنارید،اینطوری راحت ترید،در میکی میگفت وقتی من رختخواب گرم و نرمم رو ترک کردم دیگه نگران نبودم جا گیرم میاد یا نه،سختی میکشیدم اما لذت بخش بود،خودتونو باید بسپرید به جریان زندگی،تو پای در ره نه و هیچ مپرس،خدا خودش درست میکنه.

بله خدمتتون میگم،اینطوری که خودش میگفت:من بیشتر دنبال چادر زدن بودم و در واقع نگرانی ای بابت شب مانی یا استفاده از کوچ سورفینگ یا وارم شاورز نداشته ام،در کل مردم منو به خونه هاشون دعوت میکردند،ببینید در این سفرها کلا باید دغدغه ها رو بذارید کنارید،اینطوری راحت ترید،در میکی میگفت وقتی من رختخواب گرم و نرمم رو ترک کردم دیگه نگران نبودم جا گیرم میاد یا نه،سختی میکشیدم اما لذت بخش بود،خودتونو باید بسپرید به جریان زندگی،تو پای در ره نه و هیچ مپرس،خدا خودش درست میکنه.

- - - - - - - - - -

چه زندگی پر از مشکلاتی داشته این اقا اسمش واقعا میکی فان است یا اسم مستعارش است
اسم اصلیش میکی هستش و فامیلیش هم فن،بله،ما چون دنیا رو نرفتیم ببینیم و تحت تاثیر تبلیغات کذب رسانه های غربی هستیم فکر میکنیم فقط اینجا جهنمه و مشکلات داره،اما در واقع اینطور نیست.