PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ۳ مدل از برند خوب trek تعداد محدود فعلا

hooman javani
2018/05/09, 17:07
سلام به همگی .
همون طور که قول شو داده بودم تونستم با کلی صحبت و ..... ۳ مدل از این دوچرخه رو بیاریم و به قیمت سایت trek + 80 دلار در اختیار قرار بدیم
و هرکسی خواست مدل مورد نظرش و براش به هر جای از ایران ارسال کنیم .:smiley_en_bicicleta

سه مدل از دوچرخه ها به این شرح میباشد :

trek dual sport 2 hybrid در ۲ رنگ
مشکی ۱۹ اینچ طوقه ۲۹ سایز L
سبز ۱۷ اینچ طوقه ۲۹ سایز m
قیمت ۶۲۰ +۸۰ دلار
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

trek marlin 7 cross country در ۲ رنگ
مشکی ۱۷ اینچ طوقه ۲۹ سایز L
مشکل ۱۵.۵اینچ طوقه ۲۷.۵ سایز m
نارنجی ۱۷ اینچ طوقه ۲۹ سایز L

قیمت۷۵۰+۸۰ دلار

trek feul ex 5 2015 mountain در ۱ رنگ
قرمز ۱۷.۵ اینچ طوقه ۲۹ سایز L

قیمت ۱۶۵۰+ ۸۰ دلار

اضافه شده بعد از : 10 minutes

دوستان عزیرم مشخصات کلی دوچرخه ها در سایت
[Only registered and activated users can see links] موجود میباشد .

با اجازه مدیریت محترم سایت خوب بایک ۲۰ بنده شمارم و میزارم کسی از دوستان خواستن با من در تلگرام در ارتباط باشن
۰۹۳۰۷۲۸۶۴۶۸

Turbo
2018/05/09, 18:28
کسایی که چرخ مسافرتی میخوان یا شهری گزینه خیلی خوبی هست

Shahin007
2018/05/09, 18:44
سلام آقا هومن عزیز وقت بخیر. اول تشکر میکنم از حرکت خوبتون... مقدار کارمزدی که در نظر گرفتید واقعا منصفانه س. ترک هم که نیازی به تعریف نداره و از بهترین هاس.
فقط به خاطر ارزش پول فوق العاده پائین ما قیمت ها کلا بالا در میاد. مخصوصا وقتی بعد از احتساب قیمت وارد مشخصات فنی مدل ها میشیم :33:... موفق باشید آقا هومن.

hooman javani
2018/05/09, 19:16
سلام آقا هومن عزیز وقت بخیر. اول تشکر میکنم از حرکت خوبتون... مقدار کارمزدی که در نظر گرفتید واقعا منصفانه س. ترک هم که نیازی به تعریف نداره و از بهترین هاس.
فقط به خاطر ارزش پول فوق العاده پائین ما قیمت ها کلا بالا در میاد. مخصوصا وقتی بعد از احتساب قیمت وارد مشخصات فنی مدل ها میشیم :33:... موفق باشید آقا هومن.

سلام آقا شاهین عزیز خیلی مخلصم .کاری که میتونستم و کردم و تلاش کردم جوری باشه که بچه هام بتونن دست رسی داشته باشن .فعلا همین ۵ عدد تا فردا شب موجود میشه و راستیتش بخاطر وضع ازر ترسیدم حتی ۲ دیگه بیشتر سفارش بدم گفتم ببینم چقدر استقبال میشه .و اینکه درست میگین قیمت دلار الان تو این بازار خراب مشخص نیست درسته .حالا انشالا صبر میکنیم ببینم به یه قیمت پایدار و مشخص میرسه که دوستان خوبی چون شما هم بتونن راحت خرید کنن و من هم به شخصه خوشحال میشم کاری کرده باشم برای عزیزانی چون شما .

ارادت دارم .

مخلصم turbo جان

hooman javani
2018/05/10, 23:48
دستان عزیزم این ۵ مدل الان موجود میباشد .

cyclist0w
2019/10/19, 22:10

مسافرتی؟
شما کلا بهتره کسی رو تو این زمینه راهنمایی نکنین. اومدی دوچرخه کوهستانو برا مسافرتی پیشنهاد میکنی؟ پس جاده و تورینگ و دوچرخه های مسافرتی مخصوص چه کارن؟
بعدم شما موقع خرید مطمئن باشین اصله. جنس میله ها رو نمیشه تشخیص داد. تو همین المان بارها دوچرخه های ساده چینی رو اوردن رنگ کردن به اسم قناری فروختن. تنها چیزی که اصل بوده همون ست دنده و این چیزاش بوده.

cyclist0w
2019/10/19, 22:15
ببخشیدا ولی قیمتی که تو سایت ترک هستش قیمت نهاییه. قیمت مغازه.
خود مغازه دوچرخه رو بیست سی درصد کمتر میخره حالا بسته به مدل و فصل و تاریخ ساخت.
وقتی تو سایت زده 1400 دلار یعنی قیمت فروش . قیمتی که مغازه از شرکت میاره 1100 دلاره مثلا. بعدش دوچرخه میخوایین یه چیزی بخرین برا یه عمر کار کنه. تو غرب خیلیا دوچرخه میخرن ده سال بیست سال باهاش میرن. فوقش یه پرواز به ترکیه هست دیگه. امروزه خیلیا دوچرخه رو تو کارتن میزارن و بدونه هیچ هزینه اضافی چک این میکنن و تو مقصد یا تو قسمت بار مخصوص یا رو همون تسمه چمدون معمولی تحویل میگیرن.