PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوچرخه دوم من TREK DUAL SPORT 2 (DS2) 2018 اساتید نظر بدین

hooman javani
2018/05/07, 12:31
قیمت ۶۲۰ دلار

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

شرکت و مدل :
TREK BIKE.COM
MODEL 2018 : DUAL SPORT 2 (DS2) hybrid
مشخصات و آپگرید :
تنه : آلومینیوم 7071 GOLD ALFA ALUMIMIUM 19 INCH

دوشاخ : RS SUNTOUR NEX قفل شو پریلود دار ۵۰mm بازی

ترمز بندی و دسته ترمز کامل : دیسکی روغنی HYD SHIMANO ALTUS MALAYSIA
BR-M365
BL-M365
روتور (دیسک جلو) : SHIMANO ALTUS
SM-RT30M 180mm

روتور (دیسک عقب) : SHIMANO ALTUS
SM-RT30S 160mm

دسته دنده : SHIMANO DEORE XT SL-M770-A-R 3*9

شانژمان : شیمانو دئور SHIMANO DEORE SHADOW NEW EDITION RD-M592 SGS
۹سرعته آلومینیوم فولاد ۲۸۵ گرم

طبق و قامه(کرنک ست): شیمانو SHIMANO DEORE
FC-M610 MTB MALAYSIA 43T*32T*24T 10s
وزن ۹۶۸ گرم

طبق عوض کن(شانژمان جلو) : شیمانو الیویو
SHIMANO ALIVIO FD-M412

دنده :27دنده شیمانو SHIMANO 27
خودرو : شیمانو
SHIMANO DEORE 9 SPEED CS HG-400-9 12T_36T

طوقه چرخ : BONTRAGER 29 INCH آلومینیوم دو جداره
زین : BONTRAGER حرفه ای
لوله زین : SSR
بسته لوله زین : BONTRAGER

تایر : BONTRAGER 700*38 (ابریشمی)

کرپی : BONTRAGER

فرمان: آلومینیوم LEADTEC FLAT 74 cm
CROSS COUNTRY
توپ تنه : بلبرینگی SHIMANO SM BB-52 MOUNTAIN

توپی چرخ جلو : بلبرینگی BONTRAGER

توپی چرخ عقب : بلبرینگی BONTRAGER

زنجیر : 9 سرعته SHIMANO CN-HG53 112L

گریپ (سردسته) نوار فرمان : SRAM

پدال : VENZO FLAT بلبرینگی
UP GRADE :

فرمون ۷۵LEADTEC 
دسته دنده (شیفتر) ۲۵۰deore xt m770 
دسته فرمون ۵۰sram
زنگ ۵
پایه موبایل ۴۰
سرعت سنج ۴۵asis
چراخ جلو d-light شارژی ۴۵
روکش محافظ ۱۰
قمقمه ۲۶TACX
پایه قمقمه ۲۲skorpion
تلمبه ۳۵GIYO
قفل ۲۵ 
چراغ عقب d-light ۴۵
پدال venzo ۱۵۰
جک ۳۵ 
محافظ تنه قسمت زنجیر ۲۰ 
دست کش ۴۰orka
گل گیر ۱۵۰topeak 
طبق قامه و توپی دئور9*3 ۳۳۰deore m 610
خودرو دئور۹CS HG-400-9 12T_36Tسرعته ۹۰
زنجیر شیمانو ۹سرعته ۶۰CN-HG53 
شانژمان عقب دئور ۹سرعته ۱۷۰deore shadowRD-M592
SGS
طبق عوض کن ۴۵alivio 
کلاه ۱۲۰
۴متر روکش رنگی سیم دنده ژاپنی متری ۸ ۳۲

Turbo
2018/05/07, 12:39
مبارک باشه.ریالی چقدر شد؟ و از کجا خریدید؟
برای این چرخ گلگیر و تلمبه و قمقمه و جاموبایلی و کاور رو بردارید بهتر هست.نیازی هم نیست :42:

hooman javani
2018/05/07, 12:42
مبارک باشه.ریالی چقدر شد؟ و از کجا خریدید؟
برای این چرخ گلگیر و تلمبه و قمقمه و جاموبایلی و کاور رو بردارید بهتر هست.نیازی هم نیست :42:

مخلصم من دلاریشو میدونم چون کسی از دوستان برام آورد .
:63::21:

Turbo
2018/05/07, 12:56
مخلصم من دلاریشو میدونم چون کسی از دوستان برام آورد .
:63::21:

منتظریم تفاوت سواریش رو با ویوا بگید
فرمونش خیلی معرکه هست.ترک جزو شرکتهایی هست که بهترین تنه ها رو تولید میکنه.بنتراگر هم قطعات با کیفیت و گرونی هستند
اون ماسماسک ابی روی گریپ چی هست؟

platoali
2018/05/07, 13:26
مبارک باشد. ترک یکی از چند برند بزرگ دنیا هست. انتخاب خوبی کردید. من خودم مخصوصا دوچرخه های کورسی و جاده ایش را خیلی دوست دارم. متاسفانه در ایران نمایندگی ندارد و کم گیر می آید.

hooman javani
2018/05/07, 14:09
منتظریم تفاوت سواریش رو با ویوا بگید
فرمونش خیلی معرکه هست.ترک جزو شرکتهایی هست که بهترین تنه ها رو تولید میکنه.بنتراگر هم قطعات با کیفیت و گرونی هستند
اون ماسماسک ابی روی گریپ چی هست؟

خیلی ارادت دارم اره دربارش زیاد خوندم .تو سایت top 10 bike .که به سایت جهانی trek بعدsanta cruz قرار داشت اول giant بود دوم gt سوم santa cruz چهارم trek
.اون ماسماسک آبی هم استراحت دسته .

اضافه شده بعد از : 2 minutes

مبارک باشد. ترک یکی از چند برند بزرگ دنیا هست. انتخاب خوبی کردید. من خودم مخصوصا دوچرخه های کورسی و جاده ایش را خیلی دوست دارم. متاسفانه در ایران نمایندگی ندارد و کم گیر می آید.
خیلی مخلصم .قابل دار نیست .اره متاسفانه تو ایران نمایندگی درست درمونی نداره .حالا بعدا باهاش یه دوری میزنم ببینم فرقس با ویوا تا کجاست :42:

اضافه شده بعد از : 4 minutes

farshad tohid
2018/05/07, 14:10
ضمن عرض تبریک بابت پسر جدیدتون
دوچرخه خوشرنگ و دارای مشخصات خوبی هست......با توجه به اینکه سفارشی هم وارد کرد انچنان قیمت بالایی نداره......مناسب داخل شهر و خوراک سفر.......شکل تنه خاصی داره و اگر اسم Trek روش زده شده مطمئن باشید عالیه.......امممم شیفتر هارو ارتقا دادید؟

Sent from my LG-D618 using Tapatalk

hooman javani
2018/05/07, 14:39
ضمن عرض تبریک بابت پسر جدیدتون
دوچرخه خوشرنگ و دارای مشخصات خوبی هست......با توجه به اینکه سفارشی هم وارد کرد انچنان قیمت بالایی نداره......مناسب داخل شهر و خوراک سفر.......شکل تنه خاصی داره و اگر اسم Trek روش زده شده مطمئن باشید عالیه.......امممم شیفتر هارو ارتقا دادید؟

Sent from my LG-D618 using Tapatalk

اسلام عرض ادب آقا فرشاد عزیز ازه روش trek زده زیره اون کاور الان تو عکس .خیلی ارادت دارم قابل دار هم نیست .منم چون برای شهر میخواستم با پیشنهادات دوستم این و برای شهر انتخاب کردیم و همین دستمون زحمت فرستادنشو انجام دادان برای بنده :42:
برای سفر هم چون اینکاره نیستم هیچ نظری ندارم ولی چون ماشالا شما تجربتون زیاده در این زمینه پس حرفتون سند هستش:)

البته تو یه سات دیگه تو top 10 bicycle brandes .باز هم اول giant بود بعد trek بعد specialized بعدscottبعد cannodele

اضافه شده بعد از : 7 minutes

اره آقا فرشاد شیفتر و ارتقا دادم

اضافه شده بعد از : 9 minutes

اساتید کی میدونه این چی هست . فابریک رو خود تنه هستش.
خودم دیدم نمیدستم چیه!!!!! .از دوستم پرسیدم گفت سنسور دور سنج هستش که . به نظر شما همینه که دوستم گفت ؟؟؟؟؟؟؟

amir.siyadat
2018/05/07, 14:48
اقا مبارکه . فکر میکنم یکی از بهترین انتخابها برای سایکل توریست باشه .

hooman javani
2018/05/07, 14:49
اقا مبارکه . فکر میکنم یکی از بهترین انتخابها برای سایکل توریست باشه .

ممنونم آقا امیر عزیز .انشالا همین طور هست که میفرمایید:42:

Turbo
2018/05/07, 15:04
الان شما فرمان و گریپ و طبق قامه فابریکش رو عوض کردید؟
چون طبق عکس سایتش فرق دارند

hooman javani
2018/05/07, 15:43
الان شما فرمان و گریپ و طبق قامه فابریکش رو عوض کردید؟
چون طبق عکس سایتش فرق دارند

اره من فرمون شیفتر طبق قامه خودرو زنجیر شانژمان و عوض کردم

گیریپم همین طور عوض کردم .گیریپش bontrager بود فرمونم bontrager بود .شانژمانش asera بود کردم deore
خودرو asera ۸ سرعته بود کردم ۹ سرعته deore .طبق قامه هم که drore کردم

شیفتر هم altus بود کردم deore xt

اضافه شده بعد از : 5 minutes

ترمزشم tectro بود کرد shimsno m365

سایز دوچرخه هم XL تنه 19 inchi طوقه هم 29

اضافه شده بعد از : 3 minutes

با این تغییراتی که انجام دادم الان شده dual sport 4 .
تو سایت trek برین میبینین

DS 4 | Trek Bikes ([Only registered and activated users can see links])

DS 2 | Trek Bikes ([Only registered and activated users can see links])

اضافه شده بعد از : 6 minutes

ببخشید ساز دوچرخه L هستش

Turbo
2018/05/07, 15:45
اره من فرمون شیفتر طبق قامه خودرو زنجیر شانژمان و عوض کردم

گیریپم همین طور عوض کردم .گیریپش bontrager بود فرمونم bontrager بود .شانژمانش asera بود کردم deore
خودرو asera ۸ سرعته بود کردم ۹ سرعته deore .طبق قامه هم که drore کردم

شیفتر هم altus بود کردم deore xt

اضافه شده بعد از : 5 minutes

ترمزشم tectro بود کرد shimsno m365

سایز دوچرخه هم XL تنه 19 inchi طوقه هم 29

اضافه شده بعد از : 3 minutes

با این تغییراتی که انجام دادم الان شده dual sport 4 .
تو سایت trek برین میبینین

DS 4 | Trek Bikes ([Only registered and activated users can see links])

DS 2 | Trek Bikes ([Only registered and activated users can see links])

ببخشید ساز دوچرخه L هستش

ولی بنظرم برای شهر فرمون و گریپ خودش بهتر هست

platoali
2018/05/07, 16:23
اسلام عرض ادب آقا فرشاد عزیز ازه روش trek زده زیره اون کاور الان تو عکس .خیلی ارادت دارم قابل دار هم نیست .منم چون برای شهر میخواستم با پیشنهادات دوستم این و برای شهر انتخاب کردیم و همین دستمون زحمت فرستادنشو انجام دادان برای بنده :42:
برای سفر هم چون اینکاره نیستم هیچ نظری ندارم ولی چون ماشالا شما تجربتون زیاده در این زمینه پس حرفتون سند هستش:)

البته تو یه سات دیگه تو top 10 bicycle brandes .باز هم اول giant بود بعد trek بعد specialized بعدscottبعد cannodele

اضافه شده بعد از : 7 minutes

اره آقا فرشاد شیفتر و ارتقا دادم

اضافه شده بعد از : 9 minutes

اساتید کی میدونه این چی هست . فابریک رو خود تنه هستش.
خودم دیدم نمیدستم چیه!!!!! .از دوستم پرسیدم گفت سنسور دور سنج هستش که . به نظر شما همینه که دوستم گفت ؟؟؟؟؟؟؟
دوست تان درست گفته. بعضی از این ها یک گیره فلزی روی پره ها چرخ دارند و سرعت چرخ را مشخص می کنند. احتمالا یک چیزی شبیه به این باید روی دسته پدال باشد که ضربان پدال زدن را مشخص می کند. این جور که معلومه با بلوتوث به موبایل وصل می شود.

یک چیزی شبیه به این

Speed & cadence sensor Smart - Tacx ([Only registered and activated users can see links])

hooman javani
2018/05/07, 16:40
دوست تان درست گفته. بعضی از این ها یک گیره فلزی روی پره ها چرخ دارند و سرعت چرخ را مشخص می کنند. احتمالا یک چیزی شبیه به این باید روی دسته پدال باشد که ضربان پدال زدن را مشخص می کند. این جور که معلومه با بلوتوث به موبایل وصل می شود.

یک چیزی شبیه به این

Speed & cadence sensor Smart - Tacx ([Only registered and activated users can see links])

مرسی دوسته من ممنونتم .ولی روی پدال چیزی پیدا نکردم .موندم این چطوری کار میکنه:42:

mamad dadkhah
2018/05/07, 16:52
سلام داداش مبارکت باشه.
وقتی میبینم یکی دوچرخه خریده و باهاش حال میکنه ،انگار خودم خریدم و کلی ذوق میکنم. به هر حال خیرشو ببینی:63:

platoali
2018/05/07, 18:56
مرسی دوسته من ممنونتم .ولی روی پدال چیزی پیدا نکردم .موندم این چطوری کار میکنه:42:

اون قطعه که در توپی بیرون هست. این هست:

Bontrager DuoTrap S Chainstay Cover-Alloy Frames | Trek Bikes ([Only registered and activated users can see links])

که کاور سنسور داخلی سرعت شمار هست. احتمالا باید داخل فریم هم یک سنسور مثل این باشد:

Bontrager DuoTrap S Digital Sensor | Trek Bikes ([Only registered and activated users can see links])

حالا نمی دانم دوچرخه شما فقط کاور را دارد یا سنسور هم برایش نصب شده است.

منظورم آن قطعه که بر روی تیوب کنار زنجیر معلوم است بود. اشتباه تایپ کردم معذرت می خواهم.

hooman javani
2018/05/07, 19:41
سلام داداش مبارکت باشه.
وقتی میبینم یکی دوچرخه خریده و باهاش حال میکنه ،انگار خودم خریدم و کلی ذوق میکنم. به هر حال خیرشو ببینی:63:

مرسی مرسی مخلصم.قابل نداره

اون قطعه که در توپی بیرون هست. این هست:

Bontrager DuoTrap S Chainstay Cover-Alloy Frames | Trek Bikes ([Only registered and activated users can see links])

که کاور سنسور داخلی سرعت شمار هست. احتمالا باید داخل فریم هم یک سنسور مثل این باشد:

Bontrager DuoTrap S Digital Sensor | Trek Bikes ([Only registered and activated users can see links])

حالا نمی دانم دوچرخه شما فقط کاور را دارد یا سنسور هم برایش نصب شده است.

منظورم آن قطعه که بر روی تیوب کنار زنجیر معلوم است بود. اشتباه تایپ کردم معذرت می خواهم.

مرسی دوست عزیزم که پیگیری کردی منم پرسیدم از همون دوستم گفت که روی دوچرخه گیرنده نصب الان ولی اون سنسور رو باید براش بخری جدا .منم سفارش دادم که بفرسته .بازم ممنونتم :63::42:

همین سنسور هست که یکیش روی rim نصب میشه یکیشم روی کرنک ست

m_mahdi1990
2018/05/08, 14:32
آقا تبریک ... اون 4 درصد جامعه که میگن شومایین ؟ :1: دوتا دوتا چرخ دارین یکی برای مصارف روزمرست یکی برای کارهای لوکس و لاکچری :1:

hooman javani
2018/05/08, 14:41
سلام وقت همگی بخیر
یکی از دوستان اینجا منتظر این بود که فرق این با viva قبلیمو بگم براش بعد سواری
امروز تونست یه ۲۵ کیلومتری رکاب بزنم باهاش که بنظر من این بود تفاوتاش و احساسم بهش ::)

اول که فکر میکردم چون لاستیکاش نازک هست حتما امروز کله پا میشم و تمام ولی کاملا برعکس بود و بهتر رو جاده سوار بودم و شتاب حرکتم هم بیشتر بود چون اصطحکاک کمتری لاستیک با زمین داشت ولی چسبندگی بهتر . نسبت به اون چرخم که لاستیکش پهن تر و برای کوهستان ساخته شده.

دوم اینکه تو دست اندازها و پستی بلندی های جاده دوچرخه نرم تر و رون تر رد میکرد این دست انداز هارو .تو ویوام به خودم بیشتر ضربه میزد ولی تو این اصلا حالیم نبو جدی میگم نه اینکه بخوام اون چرخم و خراب کنم و بگم ( نو که میاد به بازار کهنه میشه دل آزار) .ولی فکر میکنم علتش اینه که طوقه این چرخ ۲۹ ولی ویوا ۲۶ بود و الان این تنه چون ۱۹ inchو سایزش لارج هست و کاملا اندازمه ولی ویوا ۱۸ inchبود .

سوم اینکه دوشاخ این چرخ sr suntor nex با اینکه بازی ۶۳ mmداره ولی از rst gila اون ویوا که ۱۰۰mm بازی داره رون تره و بهتر عمل میکرد تو دست اندازها و واقعا من خیلی راحتتر بودم و رونتر رد میکردم بدون تحمل فشار ضربه .

چهارم اینکه واقعان زینش حرف نداره با اینکه نرمی ویوا رو نداره یه جورای مثل کوهستان سفت هستش ولی نه اونقدر ولی بعد ۳ ساعت رکاب زدن .الان که خونم اصلا استخوان لگنم مثل سواری با اون ویوا درد نمیکنه .البته شایدم توهم باشه بدنم عادت کرده چون من زین ویوا هم عوض کردم و mx5 انداخته بودم ولی باز درد لگنم بیشتر حس میشد ولی الان وکی وکیم و دردی ندادم :21::33:

پنجم اینو بگم میگید داره چرت و پرت میگه .این ست دئوری که رو ویوام بسته بودم و باز کردم و فابریک خودشم و بستم روش واین ست دئور و بستم رو این trek و همچنین شیفتر xt رو. احساس کردم زیر پام این ست روی این تنه داره مثل هلو جواب میده بلکه هم از ویوا بهتر جدی عرض کردم .

در کل و خلاصه اینکه اساتید درست میگن چرخی که پدر مادر داره و جئو متری درست حسابی داره هم سواریش بهتره و راحتی با چرخ و هم بعد سواری دردهای ناشی از سواری و رکاب زدن اصلا به چشم نمیاد و بدن خسته نمیشه بیش از حد .

مخلصه همه هستم و کوچیک همتون :42::63:

Turbo
2018/05/08, 15:03
سلام وقت همگی بخیر
یکی از دوستان اینجا منتظر این بود که فرق این با viva قبلیمو بگم براش بعد سواری
امروز تونست یه ۲۵ کیلومتری رکاب بزنم باهاش که بنظر من این بود تفاوتاش و احساسم بهش ::)

اول که فکر میکردم چون لاستیکاش نازک هست حتما امروز کله پا میشم و تمام ولی کاملا برعکس بود و بهتر رو جاده سوار بودم و شتاب حرکتم هم بیشتر بود چون اصطحکاک کمتری لاستیک با زمین داشت ولی چسبندگی بهتر . نسبت به اون چرخم که لاستیکش پهن تر و برای کوهستان ساخته شده.

دوم اینکه تو دست اندازها و پستی بلندی های جاده دوچرخه نرم تر و رون تر رد میکرد این دست انداز هارو .تو ویوام به خودم بیشتر ضربه میزد ولی تو این اصلا حالیم نبو جدی میگم نه اینکه بخوام اون چرخم و خراب کنم و بگم ( نو که میاد به بازار کهنه میشه دل آزار) .ولی فکر میکنم علتش اینه که طوقه این چرخ ۲۹ ولی ویوا ۲۶ بود و الان این تنه چون ۱۹ inchو سایزش لارج هست و کاملا اندازمه ولی ویوا ۱۸ inchبود .

سوم اینکه دوشاخ این چرخ sr suntor nex با اینکه بازی ۶۳ mmداره ولی از rst gila اون ویوا که ۱۰۰mm بازی داره رون تره و بهتر عمل میکرد تو دست اندازها و واقعا من خیلی راحتتر بودم و رونتر رد میکردم بدون تحمل فشار ضربه .

چهارم اینکه واقعان زینش حرف نداره با اینکه نرمی ویوا رو نداره یه جورای مثل کوهستان سفت هستش ولی نه اونقدر ولی بعد ۳ ساعت رکاب زدن .الان که خونم اصلا استخوان لگنم مثل سواری با اون ویوا درد نمیکنه .البته شایدم توهم باشه بدنم عادت کرده چون من زین ویوا هم عوض کردم و mx5 انداخته بودم ولی باز درد لگنم بیشتر حس میشد ولی الان وکی وکیم و دردی ندادم :21::33:

پنجم اینو بگم میگید داره چرت و پرت میگه .این ست دئوری که رو ویوام بسته بودم و باز کردم و فابریک خودشم و بستم روش واین ست دئور و بستم رو این trek و همچنین شیفتر xt رو. احساس کردم زیر پام این ست روی این تنه داره مثل هلو جواب میده بلکه هم از ویوا بهتر جدی عرض کردم .

در کل و خلاصه اینکه اساتید درست میگن چرخی که پدر مادر داره و جئو متری درست حسابی داره هم سواریش بهتره و راحتی با چرخ و هم بعد سواری دردهای ناشی از سواری و رکاب زدن اصلا به چشم نمیاد و بدن خسته نمیشه بیش از حد .

مخلصه همه هستم و کوچیک همتون :42::63:

احساس ملیحی داشتید :11:
انقدر هم خودتو زمین نزن :42:
:1:

hooman javani
2018/05/08, 15:26
آقا تبریک ... اون 4 درصد جامعه که میگن شومایین ؟ :1: دوتا دوتا چرخ دارین یکی برای مصارف روزمرست یکی برای کارهای لوکس و لاکچری :1:

مهدی جان ارادت نه بابا جو نده اگه بنز s کلاس خریده بودم الان حرفت درست بود .اینم یه جور عشق بازی .منم تنم میخاره برای تیون کردن .چون آشنا داشتم در دیار بلاد و اونم دستش باز بود میتونست برام بفرسته یه جورای در و تخته جو شد .دیگه شد این بچه که میبینی .در کل ما همون ویوا بازیم و قیافمون به trek نمیخوره اینم شانسی شد .قابلتم نداره :63:

اضافه شده بعد از : 14 minutes

احساس ملیحی داشتید :11:
انقدر هم خودتو زمین نزن :42:
:1:

اره یه همچین چیزی بود .مخلصم .:11::20::20::2bike_smiley:

Mr.Bikaran
2018/05/08, 19:46
درود بر هومن جان
آقا مبارکه، یه دوچرخه حرفه ای واسه یه آدم حرفه ای!
هومن جان از کجا می‌فرسته؟ راحته؟ قیمتا بهتره؟

hooman javani
2018/05/09, 00:40
درود بر هومن جان
آقا مبارکه، یه دوچرخه حرفه ای واسه یه آدم حرفه ای!
هومن جان از کجا می‌فرسته؟ راحته؟ قیمتا بهتره؟

مخلصم ارادت دارم والا اینو از بلژیک برام فرسادن .البته با یکم مشکل حمل .و گمرک و ترخیص و.... این داستانا ولی
حالا داریم روش کار میکنیم که اگه بشه بتونم برای دوستانی که میخوان این برند و بیاریم البته در حال صحبت و تهیه لیست هستیم با این وضع ارز ولی در فکرش هستم trek بیاریم انشالا اوکی شد تو یه تاپیک لیست و چیزهای دیگرو میزنم به زودی .که شما عزیزان هم از این برند بتونین به راحتی خرید کنین .

Mbike
2018/05/09, 00:52
مبارک باشه ایشلا بیشترین لذت رو ازش ببرین...والا از امشب فکر نکم هوای غربی هم توسط باد به ایران وارد بشه چه برسه به چرخ و لوازم...الانم فک کنم دارن به بابک زنجانی میگن گرم کنه دوباره کارش شروع شده...این سایت کلا تو کار ترک و Bontrager هستش.
Bikestrek.com

hooman javani
2018/05/09, 01:54
مبارک باشه ایشلا بیشترین لذت رو ازش ببرین...والا از امشب فکر نکم هوای غربی هم توسط باد به ایران وارد بشه چه برسه به چرخ و لوازم...الانم فک کنم دارن به بابک زنجانی میگن گرم کنه دوباره کارش شروع شده...این سایت کلا تو کار ترک و Bontrager هستش.
Bikestrek.com

خیلی مخلصم مرسی دوست عزیزم .
اره این سایت و چک کردم Bikestrek.com کلا ۱۰ تا دوچرخه داره و قیمت فضایی .
من میخوامم اگه بشه با کمک دوستانم از این برند دوچرخه های نسبتا خوب و قیمت های حد اکثر ۹۰۰ ۸۰۰ دلار و بیارم که توان خریدشم وجود داشته باشه و اینکه دوستانی که علاقه دارن بتو نن تهیه کنن از این برند .
اگه بشه به امید خدا حتما خبرشو تو یه تاپیک اعلام میکنم :)

hangipangi
2018/05/09, 09:42
دوست عزیز خیلی مبارک باشه....چرخ قابلی است به حق.... یک عرضی دارم فقط
جون هرکی دوست دارین این پایه موبایل روی فرمون نبندین.آخه چرخ کوهستان با پایه موبایل:New (6):
مگه اسنپه آخه:a54d65a:
باور کنین خیلی هم خطرنامه. خدا نکنه بخورین زمین موبایل به کنار که می ترکه. این پایه سر و صورتتون رو داغون می کنه

hooman javani
2018/05/09, 11:21
دوست عزیز خیلی مبارک باشه....چرخ قابلی است به حق.... یک عرضی دارم فقط
جون هرکی دوست دارین این پایه موبایل روی فرمون نبندین.آخه چرخ کوهستان با پایه موبایل:New (6):
مگه اسنپه آخه:a54d65a:
باور کنین خیلی هم خطرنامه. خدا نکنه بخورین زمین موبایل به کنار که می ترکه. این پایه سر و صورتتون رو داغون می کنه

سلام دوست عزیزم .مخلصم باور کن من نمیدونم این گوشی رو موقع دوچرخه سواری کجا بزارم .به خاطر همین ایم پایه موبایل و گرفتم .ولی اینجوری که میگین و گفتن چشم رو چشمم حتما بازش میکنم
:riz304:

hangipangi
2018/05/09, 11:57
سلام دوست عزیزم .مخلصم باور کن من نمیدونم این گوشی رو موقع دوچرخه سواری کجا بزارم .به خاطر همین ایم پایه موبایل و گرفتم .ولی اینجوری که میگین و گفتن چشم رو چشمم حتما بازش میکنم
:riz304:
ببینید گوشی روی فرمون باشه از دو منظر خطرناکه اول اینکه حواستون از جلو پرت میشه دوم اینکه بعدش وقتی می خورید زمین احتمال زیاد گوشی به فنا می ره.والا دوستانی که از اساتید هستند حتی به ما تاکید می کردن ساعت هم نبندید موقع سواری، چون با نگاه به صفحه اش حواستون از روبرو پرت میشه. پس بهترین جاش تو کوله است. مخصوصا اگر گوشی تون یکم گرون قیمت هست مطمئن ترین جا براش داخل کوله یا نهایتا کیف کمری هست.اونم ترجیحا بین یک دستمال سر یا چیزی شبیه اون که باز افتادید زمین یکم حفظش کنه از شکستن. دوست خود من از همین پایه ها استفاده می کرد. چند بار بهش تاکید کردم باز کن گوش نکرد. در نهایت داشت مسیر رو از نقشه روی گوشی چک می کرد که حواسش از یک چاله کوچک جلوش پرت شد و کنار من جوری خورد زمین من از ترس خشکم زد. گوشی پرت شد خورد به جدول منهدم شد. پایه شکست و زیر گردن و سینه اش رو بدجور خراش داد شانس آورد که توی چشمش نرفت واقعا...وقتی این جنس های پلاستیک خشک وقتی میشکنن از شمشیر تیز تر هستن لعنتی!
دردود بر شما

hooman javani
2018/05/09, 16:35
ببینید گوشی روی فرمون باشه از دو منظر خطرناکه اول اینکه حواستون از جلو پرت میشه دوم اینکه بعدش وقتی می خورید زمین احتمال زیاد گوشی به فنا می ره.والا دوستانی که از اساتید هستند حتی به ما تاکید می کردن ساعت هم نبندید موقع سواری، چون با نگاه به صفحه اش حواستون از روبرو پرت میشه. پس بهترین جاش تو کوله است. مخصوصا اگر گوشی تون یکم گرون قیمت هست مطمئن ترین جا براش داخل کوله یا نهایتا کیف کمری هست.اونم ترجیحا بین یک دستمال سر یا چیزی شبیه اون که باز افتادید زمین یکم حفظش کنه از شکستن. دوست خود من از همین پایه ها استفاده می کرد. چند بار بهش تاکید کردم باز کن گوش نکرد. در نهایت داشت مسیر رو از نقشه روی گوشی چک می کرد که حواسش از یک چاله کوچک جلوش پرت شد و کنار من جوری خورد زمین من از ترس خشکم زد. گوشی پرت شد خورد به جدول منهدم شد. پایه شکست و زیر گردن و سینه اش رو بدجور خراش داد شانس آورد که توی چشمش نرفت واقعا...وقتی این جنس های پلاستیک خشک وقتی میشکنن از شمشیر تیز تر هستن لعنتی!
دردود بر شما

اره درست میگین همون موقع که فرمودین بازش کردن