PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : :::::::::::: بیــــا تو و بگو چه حسی داری زمــستـــان96 ::::::::::::

Vahid_FRD
2017/12/23, 09:09
آخرین فصل سال 96 ... تو این سرما با حس های خودتون تاپیک رو گرم کنید....

sanup2006
2017/12/24, 21:38
بعد از مدتی مصدومیت دوباره دارم پا به رکاب میشم

Sent from my MI MAX using Tapatalk

mojib
2017/12/24, 22:17
این خدمت دهن ما رو سرویس نمود خدایی. الانم که روزا کوتاه و سرد کم میشه برم دوری بزنم. بعضی شبا هم که با هزار بسم الله و اضطراب از دست راننده های با شعور شهرم میرم یه دوری میزنم. افسرده شدم والا. سر پیری بلند شدم رفتم خدمت. یکی نیست بگه اخه مرد حسابی درس خوندنت چی بود دیگه... 27 سالم شده با مدرک ارشد نفت صدقه سر وزیر نامحترم نفت و ستاد امریه گیر نیومد. هیچی دیگه الان 14 ماهه دارم توی پلیس راهور خدمت میکنم. کار مفیدم شده جر و بحث با مردم... اگه این دوچرخه هم نبود دیگه تا الان دیگه دق کرده بودم. از من به هر کسی که می خواد درس بخونه نصیحت نکن برادر نکن... مدرک گرفتن دیگه 2 ریال توی این مملکت ارزش نداره. اگرم میخوای درس بخونی باید جمع کنی بری... برید یه حرفه ای یاد بگیرید آقای خودتون باشید و منت احدی رو هم نکشید.

farshad tohid
2017/12/25, 15:17
با این ملت خواب زده قسم میخورم ته این قصه شکستِ....

Sent from my LG-D618 using Tapatalk

Vahid_FRD
2017/12/25, 17:30
من دلم برف می خواد
با دوچرخه برم تو برف مثل پارسال

farshad tohid
2017/12/29, 22:27
چه حس و حال قشنگی داره این روزا.....امثال من برای همچین روزهایی خیلی صبر کردیم.....گوشت و پوست و روح ها فدا کردیم.......................برخلاف تمام سالهای گذشته که فقط روزهای تقویم و خط زدم این چند روز زنده تر از همیشه ام........................👊

Vahid_FRD
2018/01/09, 08:26
هوا هوای کوهنوردی این هفته

Shahin007
2018/01/09, 12:23
درود دوستان روز همگی بخیر... این جک نداشتن دوچرخه ی ما بعضی وقتا حسابی دردسر ساز میشه و امروز بدترین ضربه رو از نبود جک خوردم... رفتم آرایشگاه و دوچرخه رو جلوی مغازه قفل کردم به یک قوطی پائینش یه بتون مربعی شکل بود. وسطای کار که دوچرخه رو نگاه کردم دیدم نیمه افتاده شده و خدا خدا میکردم که چیزی به تنه نشده باشه. اومدم دیدم بله از دو قسمت خط های ریزی افتاده. دوستان راهی هست یجوری اینا برطرف بشه و کمتر دیده بشه؟ صد بار با خودم گفتم کاش همون روز اول یه جک واسش میبستم. کار از کار گذشت.
[Only registered and activated users can see links]

Turbo
2018/01/09, 14:37
درود دوستان روز همگی بخیر... این جک نداشتن دوچرخه ی ما بعضی وقتا حسابی دردسر ساز میشه و امروز بدترین ضربه رو از نبود جک خوردم... رفتم آرایشگاه و دوچرخه رو جلوی مغازه قفل کردم به یک قوطی پائینش یه بتون مربعی شکل بود. وسطای کار که دوچرخه رو نگاه کردم دیدم نیمه افتاده شده و خدا خدا میکردم که چیزی به تنه نشده باشه. اومدم دیدم بله از دو قسمت خط های ریزی افتاده. دوستان راهی هست یجوری اینا برطرف بشه و کمتر دیده بشه؟ صد بار با خودم گفتم کاش همون روز اول یه جک واسش میبستم. کار از کار گذشت.

بله واقعا حیف هست.میشه جک بست توی برنامه ها جک رو با چیزی محکم ببندی.
قسمت سیاه تنه میشه با اسپری سیاه(اگر براقه مدل براق) روتوش کرد.خوشبختانه بیشترش هم اون قسمت هست

amirhossein79
2018/01/09, 16:50
سلام آقو یه سوالی
ای شورت پد دار زیر شلوار معمولی برجسته نیست؟ ضایع نیست؟
میخواستم بخرم ولی دو دلم
همچنین تو تنظیم ارتفاع زین هم موندم
بالاخره باید با اون فرمول حسابش کنم؟ یا اینکه یکی دو اینچ از فرمون و اینا بالا تر باشه؟ یا اینکه بر اساس زاویه پام تنظیمش کنم!

Turbo
2018/01/09, 18:11
سلام آقو یه سوالی
ای شورت پد دار زیر شلوار معمولی برجسته نیست؟ ضایع نیست؟
میخواستم بخرم ولی دو دلم
همچنین تو تنظیم ارتفاع زین هم موندم
بالاخره باید با اون فرمول حسابش کنم؟ یا اینکه یکی دو اینچ از فرمون و اینا بالا تر باشه؟ یا اینکه بر اساس زاویه پام تنظیمش کنم!

وقتی نشستید روی زین پاتون روی رکاب باید صاف باشه.مقدار خیلی کمی شکسته باشه
پد دار هم نخیر اکی هست.روکش زین ژله ای هم میتونید بذارید

farshad tohid
2018/01/09, 19:36
امروز تو مسیر Z رکورد خودم رو بهبود بخشیدم......
---------------------------------------------------------------------------------------
اقا بنظر بنده توی تصمیمات زندگی نوع نگاه دیگران و حرفاشون رو اصلا در نظر نگیرید.................حالا چه برسه به خرید یه شورت پد دار که قطعا موجب راحتی و ضامن سلامتی شماست.................:riz481:

amirhossein79
2018/01/09, 22:53
امروز تو مسیر Z رکورد خودم رو بهبود بخشیدم......
---------------------------------------------------------------------------------------
اقا بنظر بنده توی تصمیمات زندگی نوع نگاه دیگران و حرفاشون رو اصلا در نظر نگیرید.................حالا چه برسه به خرید یه شورت پد دار که قطعا موجب راحتی و ضامن سلامتی شماست.................:riz481:
خخخخ این که درسته ولی همه کارا رو هم بدون مشورت نمیشه انجام داد

اضافه شده بعد از : 3 minutes

واقعا تو دنیا هیچی مث چرخ سواری نمیشه
عشقه خالصه
فقط ایشالا ملت هم زود تر شعورش رو به دست بیارن:10:

Pendar
2018/01/11, 11:11
سلام.

بعد از مدت ها، یکهو دلم هوای این فروم و بایک 20 رو کرد.....

@Shahin007 ([Only registered and activated users can see links])
اول یک دست پولیشِ ماشین بزنید. بعد اگر هنوز جایی نشانه خط مانده بود با قوطی رنگ مشابه و یک گوش پاک کن، لکه گیری کنید.
جک از ملزومات دوچرخه سواری شهری هست. اما نه هر جکی. محل بسته شدن و زاویه جمع شدن جک مهمه.
برای برنامه های کوهستان و آفرود، میتونید جک رو باز کنید.

- - - - - - - - - -

@amirhossein79 ([Only registered and activated users can see links])
برای تنظیم ارتفاع زین، کنار یک جدول یا پله بایستسد. رکاب سمت مخالف رو پایین ببرید تا عمود بر سطح افق زمین باشد. حالا گودی وسط پا را روی رکاب بگذارید. ارتفاع زین باید در اندازه ای باشد که پا کاملا صاف اما بدون کشش و تنش باشد. در نتیجه وقتی پنجه را روی پدال میگذارید، زانو کمی خم میشود.

Shahin007
2018/01/11, 11:20
سلام.
@Shahin007 ([Only registered and activated users can see links])
اول یک دست پولیشِ ماشین بزنید. بعد اگر هنوز جایی نشانه خط مانده بود با قوطی رنگ مشابه و یک گوش پاک کن، لکه گیری کنید.
جک از ملزومات دوچرخه سواری شهری هست. اما نه هر جکی. محل بسته شدن و زاویه جمع شدن جک مهمه.
برای برنامه های کوهستان و آفرود، میتونید جک رو باز کنید.

درود دوست من سپاس از راهنماییتون... همون روز یکم تحقیق کردم بعد با استفاده از خمیردندان تا حد زیادی خش هارو از بین بردم... یکی دو نقطه جزئی مونده بود که اونم با لاک مشکی رفع شد.
در مورد جک اگه مدل مناسبی رو بهم معرفی کنید که داخل سایت ها باشه برای سفارش ممنون میشم.

farshad tohid
2018/01/23, 21:42
روزی ما دوباره کبوترهایمان را
پرواز خواهیم داد
و مهربانی
دست زیبایی را خواهد گرفت
و من آن روز را انتظار می کشم
حتی روزی که نباشم شاملو
------------------------------------------------------------------------------------
کتابی،خلوتی،شعری،سکوتی
مرا مستی و سکر زندگانی است
چه غم گر در بهشتی ره ندارم
که در قلبم بهشتی جاودانی است فروغ فرخزاد
-------------------------------------------------------------------------------

شـیاطـین گـفـتگـو بـا تـیشه کـردنـد ...
و او را رهـسپـار بـیشه کـردنـد!!
نمـیدانـم بـگوش او چـه گفـتـند ...
کـه او را نـیز غـارت پـیشه کـردنـد !!
بـمیرم مـن بـرای سـروهـایـی ....
کـه در ایـن روزگـاران ریـشه کـردنـد !!
[ فـریـدون فـرخـزاد ]

Shahin007
2018/01/27, 10:33
خدارو شکر که امروز صبح وقتی بیدار شدم از پنجره دیدم داره برف میاد و امیدوارم با این رحمتش حسابی شهر رو سفید پوش کنه.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
دوستان دو تا سوال هم دارم گفتم باهاتون مشورتی داشته باشم... من زین دوچرخه رو در حالت ماکزیمم قرار داده ولی هنوز برام ارتفاعش کمه چون پاهام بلنده... حداقل یه 5 سانت دیگه باید بیاد بالا...
اول اینکه برای خرید لوله زین بلند راهنماییم کنید لطفا که جنسش خوب باشه و یه موقع خودش نشکنه یا تنه رو ... یکی هم اینکه احتمالا اگه زین رو بیارم بالاتر لازم باشه فرمانم هم یه مقدار بیاد بالا. تا چه حد میشه بالا برد فرمان XTC رو؟ تا حالا انجام ندادم اصلا نمیدونم چجوری انجام میشه. پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونم.

farshad tohid
2018/01/27, 13:14
خدارو شکر که امروز صبح وقتی بیدار شدم از پنجره دیدم داره برف میاد و امیدوارم با این رحمتش حسابی شهر رو سفید پوش کنه.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
دوستان دو تا سوال هم دارم گفتم باهاتون مشورتی داشته باشم... من زین دوچرخه رو در حالت ماکزیمم قرار داده ولی هنوز برام ارتفاعش کمه چون پاهام بلنده... حداقل یه 5 سانت دیگه باید بیاد بالا...
اول اینکه برای خرید لوله زین بلند راهنماییم کنید لطفا که جنسش خوب باشه و یه موقع خودش نشکنه یا تنه رو ... یکی هم اینکه احتمالا اگه زین رو بیارم بالاتر لازم باشه فرمانم هم یه مقدار بیاد بالا. تا چه حد میشه بالا برد فرمان XTC رو؟ تا حالا انجام ندادم اصلا نمیدونم چجوری انجام میشه. پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونم.
درود اقا شاهین عزیز....لطفا سوالت رو تو تاپیک های مربوط به ارتفاع زین یا فرمان مطرح کن تا اونجا پاسخ داده بشه و به آرشیو اضافه بشه....تا بعدا دیگران راحت تر بتونن استفاده کنن....سپاس

Vahid_FRD
2018/01/30, 08:10
چه برفی بود
چه روحیه ای داد
خیلی خوب بود
خدایا ممنون

amirhossein79
2018/02/01, 10:25
برفش واسه شماهاس سرمای خشکش هم میاد برا ما
شما حداقل برفو می بینین. ما فقط سرما و باد سرد

farshad tohid
2018/02/01, 16:45
یادی کنیم از آن روزگاران که بخوبی میدانستیم روزی دلتنگشان میشویم...

Vahid_FRD
2018/02/06, 08:54
آخ آخ منم این حس دارم

farshad tohid
2018/02/06, 21:41
تا وقتی که عشق و علاقه نباشه هزینه بیخوده..............خوشا به حال کسی که تلاش و هزینه و حتی درامدش همراه با عشقه.......زندگی چیز دیگه ای نیست........

Vahid_FRD
2018/02/07, 08:23
دقیقا
منم یه دوستی دارم
پول زیاد نداره و دستش بستس
اما خیلی با سفرهاش حال می کنه

amirhossein79
2018/02/16, 16:15
سلام. آقو یه چند روزیه وقتی پدال میزنم صدای دینگ دینگ از دوچرخه درمیاد گاهی اوقات. وقتی با دست پدال میزنم خبری از این صدا نیس!
از دیروز تاحلا هم از سمت پدال سمت چپ صدای قرچ قرچ در میاد!
کسی نمیدونه این حاجی ما چش شده؟

mobindanesh
2018/02/16, 23:56
سلام. آقو یه چند روزیه وقتی پدال میزنم صدای دینگ دینگ از دوچرخه درمیاد گاهی اوقات. وقتی با دست پدال میزنم خبری از این صدا نیس!
از دیروز تاحلا هم از سمت پدال سمت چپ صدای قرچ قرچ در میاد!
کسی نمیدونه این حاجی ما چش شده؟
احتمالش هست که ساچمه ها یا بلبرینگ توپی تنه خراب شده باشه
چون با دست فشار روش نیست صدا نمیده

Vahid_FRD
2018/02/17, 08:13
دوستان تهرانی
چه خبر
چه می کنید با هوای لطیف بارونی

mobindanesh
2018/02/17, 10:58
آقا ما دیروز ی 50-60 کیلومتری میخواستیم رکاب بزنیم که بارون شروع شد
الان خدارو شکر 24 ساعته داره میباره
ولی الان برای خوزستان خیلی واجب تره تا ما

farshad tohid
2018/02/17, 11:08
اقا اینجا از دیشب شروع کرده ... همینطور مدام صدای خوردن قطرات بارون به شیشه میاد.....فردا و پسفردا رو همینطوری زده.....خداروشکر..........یکم به بهار امسال امیدوار شدیم......

Vahid_FRD
2018/02/18, 08:21
آخ آخ
صدای بارون

sadegh.pro
2018/02/19, 07:30
خوشا بحال دوستانی که یه دل سیر برف وبارون رو تجربه کردن امسال،والا ما که دیگه نا امید شدیم تقریبا.....

rasool75
2018/02/19, 21:27
صبح ها تو پادگان توی این هوای خوب ورزش میکنیم،ولی هیچی دوچرخه نمیشه...
امان از این خدمت،نیت داشتم کل عید رو تو کوه های زاگرس خوشبگذرونم که ....☹
مرگ بر خدمت😐

Vahid_FRD
2018/02/26, 08:34
صبح ها تو پادگان توی این هوای خوب ورزش میکنیم،ولی هیچی دوچرخه نمیشه...
امان از این خدمت،نیت داشتم کل عید رو تو کوه های زاگرس خوشبگذرونم که ....☹
مرگ بر خدمت������
از ایده ات خیلی خوشم اومد
دمت گرم

farshad tohid
2018/02/26, 13:36
بی صبرانه منتظر بهارم...

farshad tohid
2018/03/09, 15:23
عجب بادی بود امروز....گوشیمو از هولدر در اورد کوبید کف اسفالت....

amirhossein79
2018/03/09, 17:38
اینجا هوا بسیااااااار بهاریه:33:
همه جا سبز شده. عالی واسه سواری:63:

rasool75
2018/03/16, 21:21
[Only registered and activated users can see links]اماده سفر میشویم
پیش به سوی کوه های ایلام

hangipangi
2018/03/17, 11:56
این زمستون که خیلی نتونستم پا به رکاب باشم. ولی این روزای آخر اسفند و تمیزی هوا و خلوتی خیابون بد جور دوچرخه سواری رو فریاد میزنه....

farshad tohid
2018/03/17, 13:48
[Only registered and activated users can see links]اماده سفر میشویم
پیش به سوی کوه های ایلام
خب خب....خودمونو برای خوندن یه گزارش خیلی ناب الود اماده میکنیم

این زمستون که خیلی نتونستم پا به رکاب باشم. ولی این روزای آخر اسفند و تمیزی هوا و خلوتی خیابون بد جور دوچرخه سواری رو فریاد میزنه....
این رسمش نیست هنگی جان بروید و هر نیم سال یکبار بما سر بزنید......

hangipangi
2018/04/03, 11:47
این رسمش نیست هنگی جان بروید و هر نیم سال یکبار بما سر بزنید......
شرمنده اخلاق ورزشی ات