PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی مسیر های دوچرخه سواری و طبیعت گردی مشهد

Piano800
2017/07/16, 11:15
سلام.
لینک زیر برای دانلود فایل kmz مسیر های دوچرخه سواری و طبیعت گردی مشهد هست.
مسیر هایی که تو این فایل هستن نسبت به سایر مسیر ها معروف تر هستن و شامل همه مسیر های طبیعت گردی نمیشن. دوستان اگه مسیر دیگه ای هم مد نظرشون بود بگن که اون رو هم به نقشه اضافه کنم.
در ضمن مسیر ها بیشتر برای دوچرخه کوهستان در نظر گرفته شده . کورسی سوار ها هم می تونن از این مسیر ها استفاه کنن اما مسیر های تخصصی کورسی تو نقشه ذکر نشده. اگه کسی خواست بگه که مسیرهای کورسی رو هم بهش معرفی کنم.
همچنین دوستانی که از برنامه استراوا (strava) استفاده میکنن می تونن خیلی راحت روی گوشی شون از طریق جی پی اس مسیر ها رو دنبال کنن. اگه طریقه استفادش رو یاد ندارین بگین که راهنماییتون کنم.
Mashhad Routes (2).kmz - Masiup - Free online storage ([Only registered and activated users can see links])

HMGH
2017/07/16, 12:09
سلام.
مسیر هایی که تو این فایل هستن نسبت به سایر مسیر ها معروف تر هستن و شامل همه مسیر های طبیعت گردی نمیشن. دوستان اگه مسیر دیگه ای هم مد نظرشون بود بگن که اون رو هم به نقشه اضافه کنم.
در ضمن مسیر ها بیشتر برای دوچرخه کوهستان در نظر گرفته شده . کورسی سوار ها هم می تونن از این مسیر ها استفاه کنن اما مسیر های تخصصی کورسی تو نقشه ذکر نشده. اگه کسی خواست بگه که مسیرهای کورسی رو هم بهش معرفی کنم.
همچنین دوستانی که از برنامه استراوا (strava) استفاده میکنن می تونن خیلی راحت روی گوشی شون از طریق جی پی اس مسیر ها رو دنبال کنن. اگه طریقه استفادش رو یاد ندارین بگین که راهنماییتون کنم.
Mashhad Routes.kmz - Masiup - Free online storage

([Only registered and activated users can see links])
دوستان سلام
مسیر های دیگه رو حتما ارسال کنید که همگی در یک فایل باشه ، میشه یه بانک اطلاعاتی خوب

ممنون از همه

اضافه شده بعد از : 34 minutes

Piano800 ([Only registered and activated users can see links]) عزیز ، فایل که شما گذاشتین فقط یه مسیر ازغد هست ، مسیر های معروف و غیر معروف دیگه رو هم بیارین خوب میشه :smilies-azardl (13)

Piano800
2017/07/16, 12:30
دوستان سلام
مسیر های دیگه رو حتما ارسال کنید که همگی در یک فایل باشه ، میشه یه بانک اطلاعاتی خوب
ممنون از همه
اضافه شده بعد از : 34 minutes
Piano800 ([Only registered and activated users can see links]) عزیز ، فایل که شما گذاشتین فقط یه مسیر ازغد هست ، مسیر های معروف و غیر معروف دیگه رو هم بیارین خوب میشه :smilies-azardl (13)
جدی؟ من حدودا 10 تا مسیر کشیده بودم. ممنون که اطلاع دادین.
فایل جدید رو قرار دادم. امیدوارم مشکل برطرف شده باشه

HMGH
2017/07/16, 23:03
خیلی خوبه ، اگه وقتی فایل kmz رو با کامپیوتر باز کنی ، تو properties هر مسیر ، اطلاعات و تجربیات و عکس های مسیر هم گذاشته بشه ، خیلی کامل تر میشه .

فرستاده شده از LG-K130ِ من با Tapatalk

اضافه شده بعد از : 7 minutes

در ضمن اگه لیست مسیرها یی که در kmz هست رو ، در پست اول بنویسی ، بهتره .

فرستاده شده از LG-K130ِ من با Tapatalk

HMGH
2019/04/06, 09:16
سلام
فایل قابل دانبود نیست ، چه این لینک چه لینک جدیدتر که گذاشتین
ممنون میشم دوباره آپلود کنید

سلام.
Mashhad Routes (2).kmz - Masiup - Free online storage ([Only registered and activated users can see links])

سلام
فایل قابل دانلود نیست ، چه این لینک چه لینک جدیدتر که گذاشتین
ممنون میشم دوباره آپلود کنید

arshia
2019/06/10, 14:04
آقا من برای یک مسیر دوچرخه سواری عادی نزدیک میدان حر و پیروزی می خوام
لطفا مسیر رو پیشنهاد کنید.