PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : :::::::::::: بیا تو و بگو چه حسی داری تــابــــستـــان96 :::::::::::::

Vahid_FRD
2017/07/02, 18:29
سلام به همه دوستان
شاید شروعی دوباره برای بایک بیست عزیز
تابستون برای همه اتون خوش باشه
حس های دوستانه و تابستونیتون اینجا بنویسید
[Only registered and activated users can see links]

< javad >
2017/07/02, 19:49
امروز ی روز عالی بود
من و داداش ی سواری عالی
خدایا شکرت

rasool75
2017/07/03, 21:00
امروز گند بود
ماشین یاتاقان زد،واشر سر سیلند نیمسوز...
پول یه دوچرخه رو باس بدم تعمیر

farshad tohid
2017/07/05, 11:21
از اول دوباره میریمش

Sent from my LG-D618 using Tapatalk

Piano800
2017/07/05, 15:40
از دیروز دیگه کتاب ها همگی جمع و تعطیلات ما آغاز گردید( البته نسخه limited تا ایشالا جمعه نسخه آن لیمیتش فعال بشه)
دیروز صبح خواستم برم قله زو ، پامو که از در گذاشتم بیرون 35 بار پوست عوض کردم از بس هوا گرم بود. لذا کلا 13 کیلومتر در شهر چرخیدم و نیم ساعته برگشتم .
دیشب هم با آقا احسان sanup2006 و یکی دیگه از دوستان به نام شهاب رفتیم پارک خورشید . آقا احسان با این که دفعه اولش بود انصافا خیلی خوب اومد و تو سربالایی ها بر خلاف تصور من اصلا پیاده نشد!:21: ( خسته نباشی دلاور )
دیشب 15 کیلومتر رو در 1:30 ساعت رکاب زدیم.
اما امروز روز شانس من بود. رفتم جاغرق و لح لح زنان 2 قمقمه آب رو در یک ساعت و ده دقیقه تموم کردم!!! داشتم بر می گشتم که تو مسیر برگشت به صورت کاملا ناباورانه محمد دانشور ( قهرمان آسیا و رنک 6 جهان و ....) رو با یکی دیگه از بزرگان دوچرخه مشهد دیدم . به کل از گرمای هوا فراموش کردم. حدودا 10 کیلومتر پشت سرشون رکاب زدم( می ترسیدم برم جلو چون شنیده بودم موقع تمرین خیلی جدیه) . همیشه آرزوم بود موقع تمرین کردن ببینمش که خدا رو شکر امروز به یکی از آرزو هام رسیدم. چیزی که من از تمرینش دستگیرم شد این بود که دور پاش حدود 90-95 و سرعتش 40 تا بود. البته به یکی از دوستام که گفتم بهم گفت اون تفریحی رکاب میزده وگرنه عمرا به گرد پاشم میرسیدی!!
لذا امروز انگیزه ای دوچندان گرفتم که تمرینات رو خفن ادامه بدم.:mountain-bike-smile
امروز مسافت 30 کیلومتری کفی رو در یک ساعت و ده دقیقه رکاب زدم.
کلا با چیزی که طی این دو روز از خودم دیدم احتمالا طی یک هفته تمرین مداوم بتونم به حالت اولیه خودم برسم و بعد از اون تمرینات رو مضاعف میکنم.

HAMED.79
2017/07/06, 04:24
ای بابا دست رو دلم نذار که خونه :(
تهران دماش هر روز یا 40 ـه یا 41 ، اصلا اعصاب نذاشته واسم ، عین چی هم خشکه ، یعنی یه تمرین 40 کیلومتری که قبلا توی بهار با یه قمقمه آب میشد رفت ( البته به راحتی و بدون موضوع تشنگی ) ، الان با دو تا قمقمه هم آدم کم میاره و اصلا جواب گو نیست ، دارم به نوشدنی های ورزشی فکر میکنم ، شاید بیشتر مارو سرپا نگه داره :|
این موضوع باعث شده گند کشیده بشه به هرچی برنامه تو سال تحصیلی کشیدم برای دوچرخه سواری تو تابستون و صد البته مطمئنم که به خاطر همین قضیه و خونه نشین شدنم ، تواناییم اصلا در حد بهار نخواهد بود :((
در کل امیدوارم یه بارونی چیزی بیاد بلکه فرجی شد و هوا یکم کوتاه اومد :|

دوچرخه_سوار
2017/07/06, 06:17
اگه قمقمه کمتونه میتونید کمل بک بگیرید 2 لیتر آب تو کوله حمل کنید ...

Piano800
2017/07/06, 21:27
این موضوع باعث شده گند کشیده بشه به هرچی برنامه تو سال تحصیلی کشیدم برای دوچرخه سواری تو تابستون و صد البته مطمئنم که به خاطر همین قضیه و خونه نشین شدنم ، تواناییم اصلا در حد بهار نخواهد بود :((در کل امیدوارم یه بارونی چیزی بیاد بلکه فرجی شد و هوا یکم کوتاه اومد :|
صبح زود یا عصر ساعتای 6 خیلی عالیه اسه تمرین. من امروز ساعت 6:30 عصر رفتم هوا عالی بود.

Piano800
2017/07/07, 10:31
اگه قمقمه کمتونه میتونید کمل بک بگیرید 2 لیتر آب تو کوله حمل کنید ...
کمل بک که عالیه ولی بدیش اینه که بای همراه با کوله باشه ، پشتت عرق میکنه. مگه اینکه یک کوله خوب داشته باشی.
من خودم زیاد با کوله تمرین نمیرم . مگر اینکه قصد کنم برم صبحانه نهار یا شام خودم چیزی درست کنم که اونموقع گاز و کتری و ... رو لازمه بزارم تو کوله

farshad tohid
2017/07/08, 11:44
سفری زدیم بس چسبناک...
ایشالا به موقع و با کیفیت رو میکنم...
جای بایک بیستیا خالی...

Vahid_FRD
2017/07/08, 20:46
خوب به سلامتی اینترنت خونه هم راه افتاد و به زودی گزارش هایی که بدهکارم منتشر می کنم :mountain-bike-smile

rasool75
2017/07/08, 21:49
چه شب غریبیه امشب

amin75
2017/07/09, 15:42
خوب به سلامتی اینترنت خونه هم راه افتاد و به زودی گزارش هایی که بدهکارم منتشر می کنم :mountain-bike-smile

ما که دیگه باور نمیکنیم!!😉

Vahid_FRD
2017/07/09, 18:54
ما که دیگه باور نمیکنیم!!������
خوب پس نمی نویسم که باورهات خراب نشه

alone94
2017/07/09, 20:22
حس بدی دارم چون کسی جواب تاپیکم نمیده:(

rasool75
2017/07/09, 22:02
تاپیکت جای نا مناسب هست
همونجا لیست به روزا نگاه کن
زده مشاوره خرید زیر یک میلیون

alone94
2017/07/09, 22:27
ممنون نگاه کردم اما فقط جاینت ال تی دی بود:33:

rasool75
2017/07/10, 12:31
ممنون نگاه کردم اما فقط جاینت ال تی دی بود:33:

توی تایپیک زیر دو‌میلیون یه پست جدید بزن
با موارد استفادتون که راهنمایی کاملی صورت بگیره

rasool75
2017/07/12, 01:19
طی یک حرکت به شدت ناشیانه آرنجم در رفت
همینو کم داشتم:(

Vahid_FRD
2017/07/12, 08:22
طی یک حرکت به شدت ناشیانه آرنجم در رفت
همینو کم داشتم:(
آخ آخ آخ
چرااا
چی کار کردی با خودت ؟

rasool75
2017/07/12, 09:06
آخ آخ آخ
چرااا
چی کار کردی با خودت ؟

ترمز جلو رو درستش کردم
خیال کردم مث هستش،طبق عادت قبل گرفتم و از رو زین هم بلند شدم
جاتون خالی کله شدم

Vahid_FRD
2017/07/12, 09:25
ترمز جلو رو درستش کردم
خیال کردم مث هستش،طبق عادت قبل گرفتم و از رو زین هم بلند شدم
جاتون خالی کله شدم
اوه اوه
مراقب خودت باش
برعکشم هستا
ترمز می شوری میری تو کوه وسط سر پایینی یادت میاد که ترمز تازه شستی و ترمزت تا یه چند وقتی خوب کار نخواد کرد

rasool75
2017/07/12, 11:34
اوه اوه
مراقب خودت باش
برعکشم هستا
ترمز می شوری میری تو کوه وسط سر پایینی یادت میاد که ترمز تازه شستی و ترمزت تا یه چند وقتی خوب کار نخواد کرد

ترک عادت موجب مرض است
اوه اوه،اونجا دیگه وضعیت خیطه
با در رفتگی تموم نمیشه

mf mohammad
2017/07/12, 23:01

داریم از الیمستان بهتر؟؟؟
بهشت اینجاست نیمودین دیگه ایشالا این کارای دوچرختون تموم شه شمام بیاین.خخخخخخ

ara_kamandar
2017/07/14, 05:49
تابستان 96 برای من بیست ، بیستمین تابستانی ایه که همچنان بدون پدر بزرگ رکاب میزنم کسی که هنوز دلتنگش میشوم . امسال بلاخره تونستم یک دوچرخه با لاستیک 29 اینچ برای خودم داشته باشم ، و یاد دوچرخه مرد کوتاه قدی که رفت رو زنده کنم . هنوز برای من سواله چطور با اون قد کوتاه هامبر بزرگ اینگلیسی رو سوار میشد همیشه یارش من بودم منو میبرد میاورد از مدرسه هر جا میرفتیم با هم بودیم ........... یادش بخیر با اون دوچرخه تودلی پا میزدم یادش بخیر ..

sanup2006
2017/07/14, 20:28
خوشحال از اینیم که تو بهترین سه ماه سالیم....
یک دوست خوب از بایک 20 نصیب ما شد به نام محمد آقای گل
فردی حرفه ای که پیشنهادات ش همیشه خوبه
حالا قرار شده از برنامه بسیار خوب امروز عکس بذاره و یک پست کامل بذاره، عکس ندارم الان بذارم
مسیر از مشهد به سمت انتهای جاغرق بود، از انتهای جاغرق یک مسیر خاکی لابه لای درختان و کنار رودخونه بود که واقعا لذت بخش بود و روح آدم رو تازه میکرد
پیشنهاد میکنم حتما این مسیر رو برید
مسیر عالی هوا عالی و از همه مهمتر یک همرکاب عالی تر

Sent from my MI MAX using Tapatalk

farshad tohid
2017/07/15, 01:18
تابستان 96 برای من بیست ، بیستمین تابستانی ایه که همچنان بدون پدر بزرگ رکاب میزنم کسی که هنوز دلتنگش میشوم . امسال بلاخره تونستم یک دوچرخه با لاستیک 29 اینچ برای خودم داشته باشم ، و یاد دوچرخه مرد کوتاه قدی که رفت رو زنده کنم . هنوز برای من سواله چطور با اون قد کوتاه هامبر بزرگ اینگلیسی رو سوار میشد همیشه یارش من بودم منو میبرد میاورد از مدرسه هر جا میرفتیم با هم بودیم ........... یادش بخیر با اون دوچرخه تودلی پا میزدم یادش بخیر ..
روحشون قرین آرامش امیدوارم همچون پدر بزرگی برای نوه تون باشید

انگار همه خوشحالند خدارا هزار بار سپاس...ما هم اندرون جنگل های گیلان و اردبیل تو سرپایینی نتونستیم کنترل کنیم و به دره سقوط نمودیم و هفته ای است پای را به دنبال خویش میکشیم...هر کی منو ببخشه زانوهام میبخشم منو

rasool75
2017/07/15, 10:04
روحشون قرین آرامش امیدوارم همچون پدر بزرگی برای نوه تون باشید

انگار همه خوشحالند خدارا هزار بار سپاس...ما هم اندرون جنگل های گیلان و اردبیل تو سرپایینی نتونستیم کنترل کنیم و به دره سقوط نمودیم و هفته ای است پای را به دنبال خویش میکشیم...هر کی منو ببخشه زانوهام میبخشم منو

پس یک مدت دور شدین از رکاب زنی
ان شاالله زودتر خوب میشه

Vahid_FRD
2017/07/15, 18:14
چه هوایی بود این چند روزه
خیلی عالی

auas
2017/07/18, 16:38
حس خستگی دارم
میان دوره آموزشی سربازی در مرکز آموزش مالک اشتر اراک
توی گروهان با یه اصفهانی به طور تصادفی هر صحبت شدیم
طرف عضو بایک 20 هست:smilies-azardl (13)

sinao
2017/07/20, 02:01

روحشون شاد
" تودلی" رو که گفتی منم رفتم به دوران بچگی
تابستونا که مدرسه نداشتیم می رفتیم روستا و با دوچرخه بابا بزرگ می رفتیم صحرا سر زمین و باغ
انقدر کوچیک بودیم فاقمون نمی رسید مجبور بودیم تودلی رکاب بزنیم
دوچرخه رو ورمی داشتم تو خاکی های صحرا عشق می کردم
می رفتم لب موتور آب و ....
پدربزرگ منم چند ساله از دنیا رفته
یادش بخیر انگار دیروز بود

مهدی 77
2017/07/20, 20:05
سلام به همه ی دوستان....
چه دوستان قدیمی که مارو یادشون رفت (ولی هنوز تو یاد ما هستن) و چه دوستای جدید که نه ما اونارو میشناسیم و نه اونا مارو....

دلم برای اون روزای خوب گذشته تنگ شده، روزایی که گذشتن و رفتن اما امیدوارم بازم برگردن....

دیگه دوچرخه سواری هم برام شده رویا.......چی بشه بعد از یکی دو ماه بتونیم مرخصی بگیریم و بریم شاهرود که باز بتونیم دوچرخه سواری کنیم.......

خدایا ، اون روزای خوشو برگردون....

farshad tohid
2017/07/20, 22:14
یعنی حاج مهدی دوست دارم با سیم دنده خفت کنم....کجایی .....کجااااااااا.....این رسمش بود یهو ول کنی بری.......دانشگاه نرفتی.......ای بابا......لعنت به این روزگار.......عشقت چی سر جاشه مشتی؟؟؟؟؟؟هنوزم شبا با رویای کنوندال تریل میخوابی؟؟؟؟ولش نکن این دوچرخه بازیو تو دویست در صد موفق میشی....بیشتر سر بزن بهمون......امیدوارم زیر این اسمون هر جا هستی ایزد یار و یاورت باشه.....

mf mohammad
2017/07/21, 00:18
سلام به همه ی دوستان....
چه دوستان قدیمی که مارو یادشون رفت (ولی هنوز تو یاد ما هستن) و چه دوستای جدید که نه ما اونارو میشناسیم و نه اونا مارو....

دلم برای اون روزای خوب گذشته تنگ شده، روزایی که گذشتن و رفتن اما امیدوارم بازم برگردن....
حاج مهدی سلاممم. رفتی سربازی؟؟؟ بابا بیا تعریف کن ببینیم کجاهایی

دیگه دوچرخه سواری هم برام شده رویا.......چی بشه بعد از یکی دو ماه بتونیم مرخصی بگیریم و بریم شاهرود که باز بتونیم دوچرخه سواری کنیم.......

خدایا ، اون روزای خوشو برگردون....
سلام حاج مهدی خوبی؟؟ رفتی سربازی؟؟ تعریف کن چی شد کجا رفتی چه کردی؟؟ موفق نشدی بری دانشگاه؟؟

mf mohammad
2017/08/05, 00:11
این تاپیک چرا اومده انقد پایین ؟؟؟
بیایین حس بریزید اینجاااااا باوووووووو

farshad tohid
2017/08/05, 02:30
طوفانیه ساحل فکرم/باد میزنه موج میخوره پشت پلکم.....

Shahin007
2017/08/05, 15:04
تابسون امسال در حسرت دوچرخه گذشت و فقط به امید خرید دوچرخه ی جدید تا چند ماه آینده صبوری کردم،
دزد فلان فلان شده ...
ولی به زودی با دوچرخه ی جدید همه جارو زیر و رو خواهم کرد... :63:

دوچرخه_سوار
2017/08/09, 10:31
تولدم ... مبارک !

Mr.Nariman
2017/08/09, 18:11
سلام به دوستان
پس از غیبتی طولانی !

مهدی 77
2017/08/17, 19:14
یعنی حاج مهدی دوست دارم با سیم دنده خفت کنم....کجایی .....کجااااااااا.....این رسمش بود یهو ول کنی بری.......دانشگاه نرفتی.......ای بابا......لعنت به این روزگار.......عشقت چی سر جاشه مشتی؟؟؟؟؟؟هنوزم شبا با رویای کنوندال تریل میخوابی؟؟؟؟ولش نکن این دوچرخه بازیو تو دویست در صد موفق میشی....بیشتر سر بزن بهمون......امیدوارم زیر این اسمون هر جا هستی ایزد یار و یاورت باشه.....

بابا آقا فرشاد، ارحم علی الضعفا....
چرا میخوای خفه کنی مارو؟:dadad4:

دانشگاه که رفتیم، 1 ترم علوم قرآن و حدیث خوندم، ولی بعد چون توی نیمه متمرکزها، کاردانی دانشگاه علوم انتظامی امین رو قبول شدم، از اونجا انصراف دادم و پیگیر دانشگاه افسری شدم...
الانم همینجا مشغولم....حدودا هر 45 روز یا دو ماه، یه هفته یا 10 روز میرم شاهرود.... دوچرخرو (همون اورمرغ) از تو زیر زیمین میکشم بیرون و میرم به نبرد کوهستان....
خیالت راحت اقا فرشاد.... عشقم تا ابد سر جاشه....

آقا Mf Mohammad....سلام و عرض ادب خدمت شما...
اتفاق دانشگامون نزدیک چیتگره دیگه...

farshad tohid
2017/08/17, 22:48
بابا آقا فرشاد، ارحم علی الضعفا....
چرا میخوای خفه کنی مارو؟:dadad4:

دانشگاه که رفتیم، 1 ترم علوم قرآن و حدیث خوندم، ولی بعد چون توی نیمه متمرکزها، کاردانی دانشگاه علوم انتظامی امین رو قبول شدم، از اونجا انصراف دادم و پیگیر دانشگاه افسری شدم...
الانم همینجا مشغولم....حدودا هر 45 روز یا دو ماه، یه هفته یا 10 روز میرم شاهرود.... دوچرخرو (همون اورمرغ) از تو زیر زیمین میکشم بیرون و میرم به نبرد کوهستان....
خیالت راحت اقا فرشاد.... عشقم تا ابد سر جاشه....

آقا Mf Mohammad....سلام و عرض ادب خدمت شما...
اتفاق دانشگامون نزدیک چیتگره دیگه...
باشد حلال اینبارو رحم میکنم و برای جلوگیری از کاهش جمعیت بایک سواران بیخیال میشم خخخخ......خب خداروشکر که از اون رشته زیبا و پر از علم بیرون نمودی........ایشالا یه نظامی خوب و خدمت گذار برای مردمت بشی......در پس ابر تیره رنگین کمان استِ....یه روزی سوار بر کربن سه کیلویی(با احتساب پیشرفت صنعت دوچرخه) به گذشته نیشخند میزنی و میگی خداروشکر اگر اونروزا نبود این روزاهم نبود.....ما انقدر دوچرخه رده بالا با نیم سانت گردوخاک روش دیدیم و افسوس خوردیم که.....مهم اینه که دل و جیگر خودتو دوچرخه و مسیر و بکشی بیرون......

Piano800
2017/08/18, 17:14
توی این یک ماه اخیر سه برابر کل این پنج سالی که پا به رکابم خوردم زمین :42:
همه جام زحم و زیلیه :18:
واقعا برام سواله که چراااااا؟!!!!:21:

farshad tohid
2017/08/19, 11:31
توی این یک ماه اخیر سه برابر کل این پنج سالی که پا به رکابم خوردم زمین :42:
همه جام زحم و زیلیه :18:
واقعا برام سواله که چراااااا؟!!!!:21:
منم همینطور....نمیدونم چی تو هوا پخشه حتی خانواده هم صداشون در اومده که داری چیکار میکنی با خودت...

dublixali
2017/08/20, 06:01
به نظرتون کسی که یدونه trek 520 disc که صاحبش چند وقت برای رسیدنش صبر کرده رو بدزده، چه حسی داره؟ من برعکس

farshad tohid
2017/08/20, 10:18
به نظرتون کسی که یدونه trek 520 disc که صاحبش چند وقت برای رسیدنش صبر کرده رو بدزده، چه حسی داره؟ من برعکس
اصلا حس شما و ایشون در یک گروه قرار نمیگیرند تا اصلا میابل هم باشند....ایشون یه ادم......و حتی خیلی هم.....که تو بچگی خیلی......بهرحال به قول مارمولک از همینجا سلام خودم و تمامی دوچرخه سواران عاشق رو به مادرش ابلاغ میکنم....واقعا سخته متاسفم فقط همینو میتونم بگم....

arman_varposhti
2017/08/21, 21:58
سلام. امروز با دوتا از سایکل توریستهای کشورمون تو شهر اصفهان روبرو شدم و کلی از دیدنشون حال کردم و کمی هم غبطه خوردم که چقدر آزاد و با خیال راحت میرن دنیا را میگردن. یکیشون آقای عزیزی بود که اصالتا تبریزی بود و از ترکیه اومده بود تازه و رسیده بود اصفهان و دیگری آقای جواد کشتگر که همشهری خودمونه و اصفهانیه و ایشون هم به تازگی از سفر برگشته. نمیدونم که در این سایت هستند یا نه و برای هر دوشون آرزوی موفقیت میکنم.

Turbo
2017/08/21, 22:49
یک سوالی برام پیش امده.الان توی بایک بیست روزانه چندین ورودی جدید داریم و تعداد قدیمی ها هم خیلی زیاد هست چرا انقدر فروم کم فعالیت هست؟
الان اقا صابر کجا هست؟ حضور ایشون و امثال ایشان توی فعال شدن بچه ها تاثیر زیادی داره

Piano800
2017/08/22, 14:39
یک سوالی برام پیش امده.الان توی بایک بیست روزانه چندین ورودی جدید داریم و تعداد قدیمی ها هم خیلی زیاد هست چرا انقدر فروم کم فعالیت هست؟
الان اقا صابر کجا هست؟ حضور ایشون و امثال ایشان توی فعال شدن بچه ها تاثیر زیادی داره
طبق تجربه شخصی خودم، اغلب عضو میشن که بتونن عکس ها و لینک های توی پست ها رو ببینن.
بقیه دوستانم حتما 24 ساعته روی زینن وقت نمیکنن به سایت سر بزنن ( نمونش خودم):mountain-bike-smile:mountain-bike-smile(همین الآن دارم میرم رکاب زنی):63:

farshad tohid
2017/08/26, 15:18
چه عکسهایی پر از حس چه موزیک هایی سرشار از حس که خونو به جریان درمیاره .......که نشد اپلود کنم.................چه اوضاع قمر در عقربی......دوسه سالیه احساس میکنم دیگه اخر زوالیم.....دیگه چقد بریم ته دره............................................ .....چقد دیگه.میخوای طول بکشی لعنتی......................................ت م متن موزیک فیلم پدرخوانده................................ .......

Vahid_FRD
2017/08/31, 11:03
یه حس خستگی مفرط بعد یه صبحانه خفن سر کار دارم
نون سنگک دو اتیشه و حلوا شکری خوردم
الان خوابم گرفته
همین طور هم دارم فکر می کنم که فردا چه کار کنم
دوست دارم زنگ بزنم به محمد صافدل بریم سواری

Mnm
2017/08/31, 21:31
امروز دچار سرویس شدگی شدم

البته از اون سرویس هایی که حال آدمو خوب میکنه

۴۰ کیلومتر پا زدن در همه جور حالت
خاکی
اتوبان که با صد تا سرعت از کنار آدم رد میشن
تقاطع غیر همسطح

Turbo
2017/08/31, 22:32
امروز دچار سرویس شدگی شدم

البته از اون سرویس هایی که حال آدمو خوب میکنه

۴۰ کیلومتر پا زدن در همه جور حالت
خاکی
اتوبان که با صد تا سرعت از کنار آدم رد میشن
تقاطع غیر همسطح

مشهد؟

Mnm
2017/08/31, 23:27
مشهد؟

بله

mf mohammad
2017/09/01, 20:10
یه حس خستگی مفرط بعد یه صبحانه خفن سر کار دارم
نون سنگک دو اتیشه و حلوا شکری خوردم
الان خوابم گرفته
همین طور هم دارم فکر می کنم که فردا چه کار کنم
دوست دارم زنگ بزنم به محمد صافدل بریم سواری
با ما نمیای دور بزنیم؟؟

Vahid_FRD
2017/09/02, 14:22
با ما نمیای دور بزنیم؟؟
نه شما خیلی خفنید

farshad tohid
2017/09/03, 17:19

Vahid_FRD
2017/09/04, 08:17
چه عکس های باحالی
چه خوبه این آخریش

Mnm
2017/09/05, 14:19
آقا ما امروز داشتیم از یک خیابون باریک با شیب ۲۰ درصد که دائم باید ترمز بزنی و البته خیابون اصلی و شلوغی هم هست
با دوچرخه رد میشدیم ناگهان یک آقای پراید سواردچار بیماری تنبلیزم در کمال پر رویی دوبله پارک میکنه و بدون اینکه نگاه کنه ما باهاش سه متر تنها فاصله داریم در رو تا آخر باز میکنه

خب اقای نسبتا محترم
اولا شوما تو خیابون باریک دوبله پارک کردی
بعد بدون اینکه نگاه کنی در رو تا آخر باز میکنی که شکم مبارک بتونه از در خارج شه

یک بدبختی هم تو شیب بیست درصد که ۵ ثانیه ترمز نزنی سرعت میره بالای ۲۰ تا با فاصله ۳ متری شوماست چیکار باید بکنه

یا باید بره توی در و پرت بشه ۱۰ متر جلوتر
یا باید جونش رو بزاره کف دستش و با یک ترمز + فرمون دادن ناگهانی رد کنه
یا مستقیم خودشو کج کنه بپره تو شکم شما
که خب سقط میشی

ما هم راه دوم رو برگزیدیم و با یک فرمون دادن و ترمز ناگهانی تو اون خیابون شلوغ ازشون مویی رد شدیم

اما همانا در دلمون ....... که خطاب به ایشان نفرمودیم

Turbo
2017/09/05, 14:43
بعضی وقتها وسط خیابونی میری اون سمت دیگه چراغ سبز میشه ماشینه از چپ گاز میده که زودتر رد بشه.جای اینکه سرعتش رو کم کنه تو که از چراغ گذشتی هیجیتم نمیشه ولی دوچرخه بمونه وسط خیابون که چراغ هم سبز شده...چی فکر میکنن با خودشون؟!

farshad tohid
2017/09/05, 15:44
بحث رانندگی شد دل ما هم از بعضی از راننده ها خیلی پره......یکم خالی کنیم.......................................... .....یک سری بیشعور هستن که با نهایت پر رویی و وقاحت هر غلطی دلشون میخواد میکنن..........
مثلا دو سه کیلومتر ترافیک ایجاد شده همه خیلی قشنگ پشست سر هم تو چند لاین حرکت میکنن.................یهو میبینی یه چلمنی از این لاین به اون لاین دو مترم جا پیدا میکنه هم که...................
[Only registered and activated users can see links] ading.jpg
این قوم غارنشین با دوچرخه سوارها هم خیلی مشکل دارن.....کلا وقتی پشت فرمونن به هر چزی که زورشون برسه تجاوز میکنن..............چه تنه ها که له نشد چه دوچرخه سوار هایی که به خاطر اینا شربت
شهادتو سر نکشیدن
من نمیدونم چگونه و به چه طریقی و با چه ابزار شکنجه ای باید اینارو ادم کرد............................................ ......باور کنید دوچرخه سوار دنبال ارامشه میزنه به کوه و کمر و جاده تا یکم با خودش خلوت کنه
بیاین بهم نزنیم این ارامشو...........................وقتی دیدیمشون فقط فاصله بگیریم و رد شیم ازشون........همون بوق زدنای خیلی از راننده های عزیز هم به عنوان تشویق بنظرم زیاد خوب نیست..........
تنها چیزی که به قطع یقین بهش اعتقاد دارم اینه که دنیا دارمکافاته چیزی برای جای دیگه نمیمونه ............... در اخرم سلامتی همه اوناای که به فکر دیگرانن.................

mf mohammad
2017/09/05, 21:54
نه شما خیلی خفنید
ما فقط ادا خفنارو در میاریم باووو در اصل کبریت بی خطریم

Mnm
2017/09/06, 18:35
آقا این میانمار چه وضعشه

دارن تو روز روشن نسل کشی میکنن

اگه دین نداری لااقل آزاده باش

چرا نوزاد ها رو زیر پاشون له میکنند

واقعا دلم آدم میگیره

a.ferdosi
2017/09/06, 20:44
آقا این میانمار چه وضعشه

دارن تو روز روشن نسل کشی میکنن

اگه دین نداری لااقل آزاده باش

چرا نوزاد ها رو زیر پاشون له میکنند

واقعا دلم آدم میگیره
سلام
خدا لعنتشون کنه
غربی ها و اوناییکه به دروغ دم از انسانیت و حقوق بشر میزنن و خودشون از همه وحشی ترن بی ریشه این موقع ها صداشون درنمیاد!!!

mf mohammad
2017/09/08, 02:54
دوستان با میدونم موضوع ناراحت کننده ایه ولی لطفا مسایل سیاسی تو سایت ننویسید.