PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میزبان سایکل توریست لندنی برتی کیگن

mostafa_hitehie
2017/05/14, 22:52
[Only registered and activated users can see links]آقای برتی کیگن چهل و یک ساله اهل لندن انگلستان با هواپیما اومده تهران تا هم زیبایی های ایران رو ببینه و هم از مهمان نوازی معروف ایرانی ها لذت ببره،این در سرویس وارم شاورز به من پیام داد و منم جواب دادم و مهمان من شد جالب اینجاست که تهران تا بانکوک رو فقط داره بخاطر دوست صمیمیش که در اونجا معلم هستش رکاب میزنه،دوچره برتی برند معروف آمریکایی شورلی Surly هستش اکثر سایکل توریست ها از این برند استفاده میکنن و یه ست دنده مخصوص جاده!یه جفت خورجین ضد آب اورتلیب آلمان،چادر و سایر ملزومات سفر،روزی که مهمان من بود من بردمش و شهر سبزوار رو نشونش دادم،موزه مردم شناسی که واقعا برامون جالب بود،بعد دانشگاه پیام نور رفتیم با هم و آرامگاه ابوالفضل بیهقی،تمام این مسیر ها رو رکاب زدیم واقعا لذت بخش بود،برتی کیگن سابقا در کار فروش اینترنت بوده در لندن و میگفت اینترنت نامحدود در لندن با سرعت پنجاه مگ ماهی صدهزار تومان!!!جالبه بدونین در لندن در عروسی ها مهمان ها برای عروس و داماد کادوهایی مثل قهوه ساز،مایکروفر و... میارن،برتی کیگن مجرد بود و برای این سفر بیست و دو میلیون و پانصد هزار تومان پس انداز کرده بود،لاستیک های دوچرخه شوآلب ماراتون پلاس دور شبرنگ آنتی پانچر بودندو خلاصه همین!

farshad tohid
2017/05/25, 23:19
با متن کلی تصورات ساختیم در ذهنمون با عکس خیلی جالبتر هم میشد.
ممنون از همه کسایی که برای تفپعالی فرهنگ ایران زحمت میکشند.

Sent from my LG-D618 using Tapatalk

mostafa_hitehie
2017/10/04, 23:37
با متن کلی تصورات ساختیم در ذهنمون با عکس خیلی جالبتر هم میشد.
ممنون از همه کسایی که برای تفپعالی فرهنگ ایران زحمت میکشند.

Sent from my LG-D618 using Tapatalk
[Only registered and activated users can see links]