PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قوی کردن پا در کراس کانتری

Bike20
2011/04/18, 19:53
آموزش قوی کردن پا در کراس کانتری.
این آموزش خیلی عجیبه و شاید در ذهن شما کاربردی جلوه نکنه ولی پیشنهاد می کنم امتحان کنید.
علاوه بر این که قدرت دست ها و پاها رو افزایش میده، تعادلتون هم زیاد می کنه.
برای شروع، یک لاستیک(سواری)، 3 متر طناب، و یک تکه چوب ده سانتی متری نیاز دارید.
وسط لاستیک (جایی که تو تصویر علامت زدم) سوراخ کنید، آخر طناب به وسط چوب ببندید و از داخل سوراخی که داخل لاستیک کردید رد کنید.
حالا سر طناب به میله زین دوچرخه ببندید و :mountain-bike-smile
عکس:
[Only registered and activated users can see links]
منبع بایک20 ([Only registered and activated users can see links])

Masoud
2011/04/18, 23:22
فکر کنم خیلی با احتیاط باید انجام بشه و قبلش کاملا زانو گرم بشه و گرنه آسیب هاش ممکنه جدی باشه البته این نظر منه و ممکنه درست هم نباشه

MajidYas
2011/04/19, 05:56
kheli mamnon az in post

Masoud
2011/04/19, 07:56
kheli mamnon az in post

مجید جان اگه از پستی خوشت اومد ارسال تشکر رو بزن دیگه :)

bike-man
2011/04/25, 10:31
جالب بود ایول

Masoud
2011/04/25, 12:01
جالب بود ایول

لطفا پستی بدین شکل ارسال نکنید و از گزینه ارسال تشکر استفاده نمایید

Bike20
2011/05/05, 22:14
بله آقا مسعود اگه با احتیاط انجام نشه و بدن گرم نباشه بعدش باید برید حمام و آب نمک و..... بدن درست حسابی باید گرم شده باشه....
دست امیر آقا کیانی و عبدالله دیدبان و آقا مهدی دهقان درد نکنه من این آموزش از شون یاد گرفتم برا همه گزاشتم تا استفاده کنن...:12::12::12::12:
حاج جولین زحمت کشیدن لاستیک حمل کردن تا من عکس گرفتم...

princefarhad
2011/05/15, 11:11
یه راه دیگه برای افزایش فشار پا اینه که با دندهی سنگین سربالایی (هرچی سنگین تر بهتر) رکاب بزنی تو این روش پا باید خیلی آروم بچرخه و نباید از زین بلند شد . البته این تمرینای فشار پا رو باید هر 10-20 روز یه بار انجام داد و تمرین هوازی خیلی مهم تره.

Amin
2011/05/16, 02:31
آیا در رشته ی کراس کانتری تمرین های خاصی (مثل کورسی که برای تمرین ماهیانه مسافت خاصی باید طی کرد) وجود داره؟؟؟

princefarhad
2011/05/16, 09:24
خوب کراسم مثل کورسی تمرین هوازی داره وقتی هر 10 -20 روز تمرین فشار میری روزای بینشم باید بری جاده هوازی کار کنی یکی دو روزشم مسیر بری برای بالا بردن تکنیک. ما خیلی وقتا با کورسیا میریم جاده.

سعیدرضا
2011/11/11, 00:30
خیلی جلب بود باید امتحان بکنم خوب باید باشه;)

aryamtb
2012/02/23, 21:43
آموزش قوی کردن پا در کراس کانتری.
این آموزش خیلی عجیبه و شاید در ذهن شما کاربردی جلوه نکنه ولی پیشنهاد می کنم امتحان کنید.
علاوه بر این که قدرت دست ها و پاها رو افزایش میده، تعادلتون هم زیاد می کنه.
برای شروع، یک لاستیک(سواری)، 3 متر طناب، و یک تکه چوب ده سانتی متری نیاز دارید.
وسط لاستیک (جایی که تو تصویر علامت زدم) سوراخ کنید، آخر طناب به وسط چوب ببندید و از داخل سوراخی که داخل لاستیک کردید رد کنید.
حالا سر طناب به میله زین دوچرخه ببندید و :mountain-bike-smile
عکس:
[Only registered and activated users can see links]
منبع بایک20 ([Only registered and activated users can see links])

عکس کامل نیومد میشه توضیح بدید

maziarn007
2012/02/23, 23:01
عکس کامل نیومد میشه توضیح بدید

تو این عکس یه تایر ماشین با طناب به لوله زین دوچرخه میبندی و تو کوه باش میری ! همین

ول به نظر من این کار زانو آب میاره ! مثلا سر پیچ ها هم زمین میزنه ! ( نظر شخصی )

kaveh_am
2012/02/24, 00:25
تو این عکس یه تایر ماشین با طناب به لوله زین دوچرخه میبندی و تو کوه باش میری ! همین

ول به نظر من این کار زانو آب میاره ! مثلا سر پیچ ها هم زمین میزنه ! ( نظر شخصی )

موافقم
تمرین خوبی نیست.زانو رو میترکونه

King of Road
2012/02/24, 10:10
من مخالفم
بی هیچ وجه تمرین خوبی نیست
جایگزین این تمرین طبق گفته آقا فرهاد حرکت در سربالایی ها (البته سربالایی های آسفاته نه خاکی ) با دنده سنگینه
ونکته دیگه که آقا فرهاد گفتن رفتن به تمرین با دوچرخه سوارای کورسی با دوچرخه کوهستان کار اشتباهیه چون باعت به وجود درد پشت زانو میشه (به دلیل ساختار دوچرخه ) خودم تجربه کردم