PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیا تو و بگو چه حسی داری زمستان 95

صفحه ها : [1] 2

mohamad road
2016/12/21, 00:17
کم مونده بود یادم بره بیفته دست نا اهلش هاا.......

ورزشکارای قهرمان و پهلوان.... زمستونه... سرده... همتون نشستین تو خونه.... خواستین حس مس هاتون رو خالی کنید اینجا....

راستی....
شب چله اتون هم مبارک....

[Only registered and activated users can see links]

A.amex
2016/12/21, 01:11
محمد آقا شب یلدا مبارک یه عکس از شهر برفیتون هم می زاشتید

mohamad road
2016/12/21, 01:15
گذاشتم :63:

mmh
2016/12/21, 08:44
ایولا پسر 90 روز دیگه عیده

hangipangi
2016/12/21, 09:40
زمستون بي برف خيلي مسخره است.... ببار ديگه:42:

msh12
2016/12/21, 09:45

از الان رفتین پیشواز عید 90 روز دیگه عزاست............. از دردسر ها و هزینه ها و رفت وآمد بگیر برو تا........................... همش مصیبته چه عیدی:) فعلا کریسمسو بچسب اون نزدیک تره والله آدم از توی تلفیزیون اون ور آبیارو نیگا میکنه کیف میکنه که چه عیدی دارند و چه حالی میکنند ما هم شاد میشیم از کریسمسشون ولی عید ما..........:image177:

Vahid_FRD
2016/12/21, 10:42
یاددوران دوران مدرسه بخیر

mmh
2016/12/21, 11:08
آره واقعا یادش بخیر مدرسه دبیرستان هنرستان شوخی خنده ، دعوا گچی وقتی مبصر گچ جدید میاورد از دفتر مدیر
...
آقا من مدتهاست تلوزوین رو کنار گداشتم
فقط خستم میکنه
زندگی بی ارتباطات قشنگ تره

iNViSiBLE
2016/12/21, 14:10
آقا من مدتهاست تلوزوین رو کنار گداشتم
فقط خستم میکنه
منم همینطور چیه همش چرت و پرت اخبار دروغ و برنامه های مزخرف به خورد ملت میدن

mohsenfokoli
2016/12/21, 20:33

ورزشکارای قهرمان و پهلوان.... زمستونه... سرده... همتون نشستین تو خونه.... خواستین حس مس هاتون رو خالی کنید اینجا....

راستی....
شب چله اتون هم مبارک....

خواب نداری تو؟

A.amex
2016/12/21, 22:33
خواب نداری تو؟
خواب محمد نداره

mohamad road
2016/12/21, 22:49
خواب نداری تو؟
به به..... آقای تیوپ

زمین ممین نخوردی تازگیا؟؟؟

A.amex
2016/12/21, 23:16
به به..... آقای تیوپ

زمین ممین نخوردی تازگیا؟؟؟
نه خیلی وقته زمین نخوردم
زمین منو خورده

mohamad road
2016/12/21, 23:34
نه خیلی وقته زمین نخوردم
زمین منو خورده
تورو نمیگم که اراکی....

محسن تیوپ رو میگم

SABER_MTB
2016/12/22, 02:51
چه عیدی بابا چه کشکی.................................

دلار امروز مرز 4 تومن رو رد کرد....................................

از فردا نون و گوشت و لبنیات و اب و برق و گاز و تلفن و کرایه مغازه و .......................

اون هایی هم که معتقد اند دلار رو 4 تومن نمی مونه................و بر می کرده پایین..............................

ببین ................منو نیگا.......................................و یسا تا بیاد.......................................... ....
..

بعد مثلا می شه ....................3800 می گن دیدی امد پایین...................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیگه متوجه نمی شن که اقا.......................3600 بود.........................الان شده 3800 آمده پایین ؟؟؟؟؟؟؟

masoud_2011
2016/12/22, 09:49
الان هوای اکثرشهرها جوریه که نمیشه عینک استفاده کنی (مخصوصا وقتی کلاه طوفانی داری) ولی یک ترفند جالب پیدا کردم
چطور شیشه عینک رو ضد بخار کنیم؟ ������

مقداری خمیر دندان را به آرامی داخل شیشه عینک بمالید و سپس آنرا کمی شست و شو دهید

A.amex
2016/12/22, 11:28
تورو نمیگم که اراکی....

محسن تیوپ رو میگم
ولی من وظیفه خودم دونستم که اعلام کنم:smilies-azardl (13):smilies-azardl (13):smilies-azardl (13)

Vahid_FRD
2016/12/22, 16:34

من
نمی دونم جدیدا چه بلایی سرم امده از برف خیلی خوشم میاد کلا روزا تو اینترنت دنبال عکس مناظر برفیم
خل شدیم رفت پی کارش
-------------------------------------
اون تیکه نا اهلان هم خیلی عالی بود
نا اهلان نحس
ههه

SABER_MTB
2016/12/23, 02:49
یه رفیق دارمی تو استکبار جهانی داره زندگی می کنه............................................ .تو قسمت کالیف.........................

امده می گه حاجی بد بختی دشیم .........................

-چی شده ؟؟؟

- اصلا بی پول شدیم شدید...................

می گم شما دیگه چراغ ؟؟؟؟ شما که اون جا وضع و اوضاعتون خوبه.............................ردیفی مدیفی..............................چته ؟؟؟؟

می گه اقا وخنه خردیم مثلا فلان هزار دلار اصلا تخلیه مالی شدیم..................................

می گم ببین...............................منو نیگا برو خداتو شکر کن بابا........................................ش ما اون جا پولاتون رو خرج می کنی تموم میشه....................................

ما این جا خرج هم نکنیم تموم میشه..........................................

یه رفیق داریم بچه شاد و شنگولیه................................... مروز پیشش بودیم صحبت شد و این ها یه چیزی تو اینترنت دیده می گه این برام بیاری چند می افته این ها براش حساب کتابکردیم زدیم ماشین حساب.....................

بعد می گه چه خبره مه هزینه های ارسالو اینها زیاد شده...........................................

بعد فمستیم که این فکر می کنه هنزو دلار 3500 - 3600 است...................................

می گم داداچ.....................................د ار شده 4 داره می رسه به 4100................................کجایی الان برادر ؟؟؟؟؟ ایرانی یا تو هپروتی ؟؟؟؟؟؟؟

بعهد می ری تو سایت بانک مرکزی می بینی زده دلار 3200....................

من نمی دونم این رو برا کی زده ؟؟؟؟؟؟؟؟

عمه داره بانک مرکزی ؟؟؟؟؟؟؟؟

تویه مملکتی درایم زندگی می کنیم که شما کار اگه نکنی........................................ک ار اکه نکنی ولی سرمایه پول کلفت داشته باشی..................................وضعت بهتره و نونت تو روغن تره از این که کار بکنی و زحمت بکشی یا یه حرفه ای یه فنی یه کار واقعی بلد باشی از دانشت از فنت از حرفه ات پول در بیاری.....................................

mmh
2016/12/23, 09:28
یه رفیق دارمی تو استکبار جهانی داره زندگی می کنه....................................
آقا صابر یه پیام خصوص فرستادم براتون ، خوشحال میشم بی پاسخ نمونه :)

Vahid_FRD
2016/12/23, 12:20
هوراااااااااااااااااا
امروز رفتم دوچرخه سواری تو برف
خیلی حال داد
بعد از یک سال و خورده ای

SABER_MTB
2016/12/23, 20:58
آقا صابر یه پیام خصوص فرستادم براتون ، خوشحال میشم بی پاسخ نمونه

گویا پیام خصوصی ها مشکل پیدا کرده..............................نشون می ده که چند تا پیام خصوصی باز نشده داریم ولی ..................می رمی می خاییم باز کنیم خود پیام ها رو نشون نمی ده ...............................

تلگراتم کنید........................

iNViSiBLE
2016/12/23, 21:59
گویا پیام خصوصی ها مشکل پیدا کرده..............................نشون می ده که چند تا پیام خصوصی باز نشده داریم ولی ..................می رمی می خاییم باز کنیم خود پیام ها رو نشون نمی ده ...............................

تلگراتم کنید........................

برای من هم نوتیفیکیشن ها غیر فعال شدن!
فکر کنم هنوز در مرحله آزمایشی باشه سایت و بطور کامل ست نشده

farsheedmo
2016/12/24, 02:53
هفته پیش در یک صحنه دراماتیک از دوچرخه پرت شدم وسط خیابون و با بخت و اقبال بلند تنها دست ام شکست. و این یعنی یک ماهی نه تنها دوچرخه سواری که رانندگی هم نمیتونم بکنم. خلاصه امان از دست این سوراخ ها و چاله های خیابون های تهران . Drive safe!

Vahid_FRD
2016/12/24, 09:34
هفته پیش در یک صحنه دراماتیک از دوچرخه پرت شدم وسط خیابون و با بخت و اقبال بلند تنها دست ام شکست. و این یعنی یک ماهی نه تنها دوچرخه سواری که رانندگی هم نمیتونم بکنم. خلاصه امان از دست این سوراخ ها و چاله های خیابون های تهران . Drive safe!
ای وای چقدر بد
امیدوارم خیلی زود خوب بشید

farsheedmo
2016/12/24, 21:06
ای وای چقدر بد
امیدوارم خیلی زود خوب بشید
ممنونم
تازه داشتم به این نتیجه می رسیدم که دست فرمونم تو شهر خیلی بهتر شده و .... که به هوا رفتم. ترکیب ماشین و موتور و چاله و جوب و بوق کار خودش را کرد.

SABER_MTB
2016/12/24, 22:31
یه عده هستند..........................یعنی فقط می خام بدونم این ها مرگشون و مرضشون چیه ؟؟؟؟؟؟

یعنی همش می خان یه ما کمک کنن.................و ما رو یاریی بدن.....................................

منتهی از این ادم هایی هستند که باید ازشون فاصله بگرفت........................................ ..........یعنی می گیم اقا تو دهن ما رو سرویس نکن............................تو خشتک ما رو جر نده اقا کمک نمی خام اقا ..................

دمت گرم اقا دستت درد نکنه................................خیلی عاقایی ......................ولمون کن تو رو جون جدت...................

یعنی فقطو فقط باعث غذاب...................................باع اعصاب خوردی.......باعث اذیت......................................... بعد ادعا ................الا ماشاالله.................................. .........

بابا اصلا نه ما رو درست می شناسه نه می دونه ما سیستم اخلاقی و سیستم زندگیمون چیه............................................

اصلا کلا ما رو درست حسایبی نمی شناسه ها.........................................فق اُرد می ده.....................فقط هی پند و تندرز می ده برا ما ما هم هی الکی گوش می کنیم می گیم باشه چشم..............................

بلکه این ول کنه بی خیال شه.............................................. .........مگه بی خیال میشه ؟؟؟؟؟

اقا این قضیه رو ا حد پند و اندرز رد میکنه دیگه زوری.......................................... ....

هیچی هم راجع به شما نمی دونند ها................................. اصلا نه با شما اشنا اند.......................نه می شناسنددون درست.....................که علایقتو ن استعداداتون..........................ک ارتون .....سیسیتمتون................

هیچی ........................فقط حرف بلد اند بزنن........................................

مثل یه فامیل دارمی ما.................................از این موعضه کنان تیره..............................یعنی مغز عادم رو تجاوز می کنه بهش ها..........................................

یعنی یه جوری برات پند و اندرز می کنه راهنماییت می کنه یکی از بیرون نگاه کنه خبر نداشته باشه داستان چیه..........................می گه این حتما در کل طول زندگی با این بوده و کاملا می شناسدش......................................

بعد او نروز تو یه مجلس مهمونی خانوادگی همون ادم که مغز ما رو می تجاوزید........................امده می گه اقا صابر درست تموم شد ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یعنی ما سال 88 درستمون رو بوسیدیم گذاشتیم کُنار االن دارمی از کنار بر می داریم....................................... 7 ساله گذشته این هنوز امده می گه درست تموم شد.................................!!!!!!!!!!!!! !!

بعد ما هم برا این که این سوژه جدید پیدا نکنه برا موعضه و پند و اندرز امدیم گفتمی نه اقا ما الان داریم دکتری مون رو می گیریم....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اره اقا ولمون کن.........................بکش از ما بیرون......................

بعضی وخت ها فکر می کنم در زمان خلقت خدا احتمالا / گِل / ی که باهباش انسا ن ور خلق می کرده رو کم اورده ...........................به جاش از یه چیز دیگه برا خلقت این ها استفاده کرده.....................البته بی ادبیه نمی شه گفت دقیقا از چی ..........................

ولی خب زیاد فرقی نمی کنه اون چیزه هم مثل / گِل / قهوه اییه....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

خداوکییلی یعنی اگر انسان های عدی رو تو مخشون موقع خلقت مثلا Widows ریخته باشند........................................ ...تو مخ این ها Q- Basic هم نریختن................................

البته بر عکس اون ها هم یه افراد دیگه ایی هم هستند..............که.....................

mmh
2016/12/25, 11:53
ههههههههه این سوال شخمیه (درس ات بکجا رسید؟) منو صلواتی کرد تا این که یه روز تصمیم گرفتم از این به بعد همه رو بپیچونم ، قسمت سختش فقط راضی کردن خانواده بود .................
.
.
بله امروزه عده ای از فامیل می اندیشند دانشجوی ارشدم
عده ای فکر میکنند دانشجوی لیسانسم هنوز و ...
عده ای دیگر هنوز فکر می کنند سربازیم تموم نشده ههههههههه
دهن همه رو سرویس کردم نذاشتم کمترین اطلاعاتی ازم دست کسی بیفته
البته بده آدم به همه دروغ بگه ولی بخدا خیلی ها خیر خواه آدم نیستن فقط داغ رو داغن
چه جور سکوت رو ترجیح نداد وقتی زبون ها به بیماری نیش مبتلا شدن

Vahid_FRD
2016/12/25, 14:46
هر کس از من می پرسه داری چه کار می کنی
یا از من می پرسه چه کار شد ؟
در حد مورد نیاز بهش می گم
اما وقتی از یه حدی که خودم تعیینش می کنم پارو فراتر گذاشت با یه به توچه محترمانه هدایتش می کنم به بیرون از محدوده غیر مجاز
آخرینش هم یکی بود برای ما یه دختر خانمی پیدا کرده بود آمده بود به مادرمون گفته بود
اونا هم حواله داده بودنش به خودم بگه
منم یه کاری کردم که اگر الان برم التماس هم کنم دیگه داستان از پایه و بنیاد داغون شده
خخخخ

mmh
2016/12/25, 15:27
یکی بود برای ما یه دختر خانمی پیدا کرده بود

دخلشو آوردید انگارهااااااا:smilies-azardl (13)
البته اگه یه روز نیازم شد حتما ازتون میپرسم چه فنی روش پیاده کردین :128fs318181:

mohammad127
2016/12/25, 18:52
سلام
چرا فروم تو برنامه tapatalk باز نمیشه؟

parmida666
2016/12/26, 00:54
چرا برنامه tapatalk کار نمیکنه دیگه؟

Vahid_FRD
2016/12/26, 00:58
سایت یه سری مشکل داشت
در حال رفع جز به جز اون هستیم
اون برنامه هم به زودی نصب می کنیم

SABER_MTB
2016/12/27, 07:51

espirooz
2016/12/27, 08:56
احسنت به این کلام
باید با طلا نوشتش
صدها بار برای من اتفاق افتاده و به همین نتیجه رسیدم.

آقا صابر دمت گرم باد

SABER_MTB
2016/12/27, 12:25

خیر ور داشته برا 4200 ...............................

این روز ها از اون روزاست که هر چی می فروشیم بعدا می خاییم بریم همنوو خودمون بخریم...........................می بینیم از اون چیزی که فروختیم یه چیزی هم از جیبمون باید بزاریم تازه همونو دوباره بتونیم بخریم.............................

یعنی کار می کنی......................زحمت می کشی ...............اخر هم می بینی ضرر نکرده باشی شانس اوردی..............................

اقتصاد مقاربتی..............................

mmh
2016/12/27, 14:09
این نوشته رو از صفحه اینستاگرام یه بابایی کپی میکنم ممکنه صحت یا عدم صحتش رو دوستان بگن ؟؟؟ ممنونم
.
.
در دنيا ٢ غول داريم ١-جاينت ٢-مريدا در جاينت (اسكات-ترك) توليد ميشود در مريدا هم (اسپشيالايزد) توليد ميشود بقيه برند ها از جمله (كننوندال-سانتاكروز-جي تي-...) زير مجموعه كارخانه دورل هستند كه در چين توليد ميشوند و ليبل دست ساز آمريكا زده ميشود.
.
.
این نوشته نظرمو جلب کرد ، جدا درست یا نادرست بودنش برام مهمه ، یکبار برای همیشه تکلیفم با این بحث نا شیرین اسم ها مشخص شه .
ممنون

hangipangi
2016/12/27, 22:58
اين باروني كه داره مياد خيلي خوبه...
ولي .....اي حضرت خدا ما برف مي خوايم... بارون مال پاييزه

iNViSiBLE
2016/12/28, 06:34
اين باروني كه داره مياد خيلي خوبه...
ولي .....اي حضرت خدا ما برف مي خوايم... بارون مال پاييزه

خدا هم برای بنده هاش قاطی کرده

Vahid_FRD
2016/12/28, 11:25
این نوشته رو از صفحه اینستاگرام یه بابایی کپی میکنم ممکنه صحت یا عدم صحتش رو دوستان بگن ؟؟؟ ممنونم
.
.
در دنيا ٢ غول داريم ١-جاينت ٢-مريدا در جاينت (اسكات-ترك) توليد ميشود در مريدا هم (اسپشيالايزد) توليد ميشود بقيه برند ها از جمله (كننوندال-سانتاكروز-جي تي-...) زير مجموعه كارخانه دورل هستند كه در چين توليد ميشوند و ليبل دست ساز آمريكا زده ميشود.
.
.
این نوشته نظرمو جلب کرد ، جدا درست یا نادرست بودنش برام مهمه ، یکبار برای همیشه تکلیفم با این بحث نا شیرین اسم ها مشخص شه .
ممنون
این شنیدم که اسپیش جز سهام داران مریداست بقیه نمی دونم

SABER_MTB
2016/12/28, 12:25
* اینکه Trek / Scott تو کارونه Giant تولید می شه کاملا درسته..............................

* تو عکس بالا شخصی ه سمت چپ هست یکی از مسئولین شرکت کراس دوچرخ هست / که پیرن لوگوی شرکت کراس ایران رو پوشیده /.......................

اون شخصی است که عکس های رو به ما داده و خودش هم اولین کسی بود که این مطلب رو به ما گفت که خیلی از برند ها دارند تو کارخونه giant تولید می شن...............................که البته ما هم خودمون تا قبل از این که عکس ها رو ببنیم پیش خودمون می گفتیم بابا این یه چیزی می گه حالا......................می خاد بازار گرمی کنه برا جاینت بگه ما اِلیم با بِلیم............................!!!!!!!!!!!! !

بعدا که عکس ها رو رو کرد دیدیم نه........................... راس می گه بنده خدا.....................

* این هم که Specialized تو کارخونه merida تولید می شه..........................این هم کاملا صحیحه......................

* ولی این که
بقيه برند ها از جمله (كننوندال-سانتاكروز-جي تي-...) زير مجموعه كارخانه دورل هستند كه در چين توليد ميشوند و ليبل دست ساز آمريكا زده ميشود.

این دیگه زیاد موثق نیست......................................... ون خود صحبتی هم که اون فرد کرده خودش مشکل داره..............................چون اخه GT کجاش زده دست ساز آمریکا ؟؟؟؟

Santa Cruz کجاش زده دست ساز امریکا ؟؟؟؟

اینکه هر بندی ممکنه برا خودش تشکیلات و زیر ساخت های تولید رو نداشته باشه درسته خیلی از برند ها فقط .......................طراحی رو خودشون انجام می دن.......................

و برای تولید تنمه هاشون پول می دن اون هایی که کارخونه دارند ...........براشون تولید کنن.......................

چون داشت کارخونه تولیدی تنه و اسمبل کردن دوچرخه...........................زیاد چیز کم هزینه و پیش پا افتاده ایی نیست.......................

برا اون هایی که مثلا در سال کمتر از یه حد مشخصی دوچرخه تولدی می کنند اصلا صرفه اقتصادی ندراه که کلی دم و تشکیلات کارخونه و سوله های عظیم داشته باشند....و کارگر و کارمند این ها استخدام کنند................................

چون اونجوریباید هزینه سالیانه کل کارخونه رو بپردازند...........................هزی ه های مالیات و عوارض و ............و حقوق کارگرا و کارمندا و ......................

اگه اون برند در کل طول سال کار نداشته باشه...........................و اونقدر تنه سفارش نداشته باشه که کل 365 روز سال رو مشغول تولید باشه.................................. اصلا براش نمی صرفه که کارخونه داشته باشه.................................

چون مثلا چند ماه از سال و کاری برا انجام دادن نداره...........................ولی باید مالیات کارخونه رو................عوارض رو............................حقوق کارمند ها رو حقوق کارگرا رو همه رو باید بده...........................

iNViSiBLE
2016/12/28, 13:03
* اینکه Trek / Scott تو کارونه Giant تولید می شه کاملا درسته..............................

* تو عکس بالا شخصی ه سمت چپ هست یکی از مسئولین شرکت کراس دوچرخ هست / که پیرن لوگوی شرکت کراس ایران رو پوشیده /.......................

اون شخصی است که عکس های رو به ما داده و خودش هم اولین کسی بود که این مطلب رو به ما گفت که خیلی از برند ها دارند تو کارخونه giant تولید می شن...............................که البته ما هم خودمون تا قبل از این که عکس ها رو ببنیم پیش خودمون می گفتیم بابا این یه چیزی می گه حالا......................می خاد بازار گرمی کنه برا جاینت بگه ما اِلیم با بِلیم............................!!!!!!!!!!!! !

بعدا که عکس ها رو رو کرد دیدیم نه........................... راس می گه بنده خدا.....................

* این هم که Specialized تو کارخونه merida تولید می شه..........................این هم کاملا صحیحه......................

* ولی این که

این دیگه زیاد موثق نیست......................................... ون خود صحبتی هم که اون فرد کرده خودش مشکل داره..............................چون اخه GT کجاش زده دست ساز آمریکا ؟؟؟؟

اینکه هر بندی ممکنه برا خودش تشکیلات و زیر ساخت های تولید رو نداشته باشه درسته خیلی از برند ها فقط .......................طراحی رو خودشون انجام می دن.......................

و برای تولید تنمه هاشون پول می دن اون هایی که کارخونه دارند ...........براشون تولید کنن.......................

چون داشت کارخونه تولیدی تنه و اسمبل کردن دوچرخه...........................زیاد چیز کم هزینه و پیش پا افتاده ایی نیست.......................

برا اون هایی که مثلا در سال کمتر از یه حد مشخصی دوچرخه تولدی می کنند اصلا صرفه اقتصادی ندراه که کلی دم و تشکیلات کارخونه و سوله های عظیم داشته باشند....و کارگر و کارمند این ها استخدام کنند................................

چون اونجوریباید هزینه سالیانه کل کارخونه رو بپردازند...........................هزی ه های مالیات و عوارض و ............و حقوق کارگرا و کارمندا و ......................

اگه اون برند در کل طول سال کار نداشته باشه...........................و اونقدر تنه سفارش نداشته باشه که کل 365 روز سال رو مشغول تولید باشه.................................. اصلا براش نمی صرفه که کارخونه داشته باشه.................................

چون مثلا چند ماه از سال و کاری برا انجام دادن نداره...........................ولی باید مالیات کارخونه رو................عوارض رو............................حقوق کارمند ها رو حقوق کارگرا رو همه رو باید بده...........................

یعنی اون برند رو با همون آلیاژ و مشخصات سفارش دهنده زده میشه به اسم اون برند؟
اینجوری فقط اونها طراحی میکنن و سفارش میدن براشون میزنن
خیلی به صرفه هست خب دیگه اون دنگو فنگهایی که اقا صابر گفت رو ندارن
دیگه چ برندهایی رو شرکت جاینت میزنه؟

mmh
2016/12/28, 13:24
ممنونم از اطلاع رسانیتون
آقا وحید تشکر
آقا صابر تشکر
تا حد بالایی ملتفت شدم ! :63:

SABER_MTB
2016/12/28, 14:09

Mnm
2016/12/28, 21:32

* ولی این که

آقا این موضوع به پیچیده تر شدن اوضاع داره کمک میکنه

یعنی جاینت=ترک=اسکات آیا؟

یا اینکه فقط اونجا جوش می خوره و مونتاژ میشه و طراحی و آلیاژ تنه در کشور صاحب برند انجام میشه؟

ضمنا یک موضوع باحال
وقتی این برندها اینقدر با هم رفیقن اصلا دلیلی نداره که ما سر برند تعصبی عمل کنیم
خب جمعش میکنم موضوع داره سیاسی میشه

msh12
2016/12/28, 23:21
اون عکسا که ترک تولید می کردند و نماینده کراس چرخ رفته بود برا چند سال پیشه؟ چون اون عکسای جاینت جدید تر از عکسای قبلیشه کراس چرخ قبل از انرژی موتور نماینده جاینت بود یا هنوز هم هست؟
اینم یه فیلم از کارخونه جاینت

SABER_MTB
2016/12/29, 06:17
یعنی جاینت=ترک=اسکات آیا؟

یا اینکه فقط اونجا جوش می خوره و مونتاژ میشه و طراحی و آلیاژ تنه در کشور صاحب برند انجام میشه؟

شما فقط مثل این که عکس ها رو نیگا می کنی تماشا می کنی این هم ه نشستیم متن نوشتیم.................................دا ل متن توضیحات کامله.................

SABER_MTB
2016/12/29, 07:18
/////////////////////////////////////////////////////////////////

یه وخت هایی هست تو زندگانی.............................

تمرکز می کنی رو یه کاری ......................................حس می گیری.......................................

عزمت ور جزم می کنی................................. گَشَه خودت رو امده می کنی که یه حرکت بزرگی رو تو زدنگی اغاز بُنمایی..................

آمده می شی برا شروع اون کار و تو رویاهات خودتو می بینی که به موفقیت رسیدی........................................ ....

و تا میایی شروع کنی .....................................

//////////////////////////////////////////////////////

hoskz
2016/12/29, 09:15

ali-xc
2016/12/29, 09:27
این شنیدم که اسپیش جز سهام داران مریداست بقیه نمی دونم
البته فک کنم بر عکسه آقا وحید مریدا از سهامداران specialized هست.

mSafdel
2016/12/29, 12:34
اینم یه فیلم دیگه از جاینت

و یه فیلم از بازدید کارخونه مرکزی Trek

SABER_MTB
2016/12/30, 14:55
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

اضافه شده بعد از : 6 minutes

عاقا اخر الزمان زمانیه که به بچه قلاده می بندند و سگ رو می زارند تو کالسکه....................!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

iNViSiBLE
2016/12/30, 16:01
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

عاقا اخر الزمان زمانیه که به بچه قلاده می بندند و سگ رو می زارند تو کالسکه....................!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

کلا آخر زمانه

mmh
2016/12/30, 17:27
و و و

و و و

- - - - - - - - - -

ببخشید ببخشید فقط می خواستم کار با آپلود رو یاد بگیرم هههههه

mohamad road
2016/12/30, 22:04
این فروم تیونینگ تاک هم امروز رفته رو اعصابم....

لامصب انگار موتور پراید انداختی رو بولدزر.... راه نمیره... یه رفرش میزنی... کلا صفحه میره!

دم بایک بیست گرم... میای توش انگار سوار آزرا شدی... اینترنت وصل باشه... نباشه... کاری نداره... کارتو درجا راه میندازه!! آورین به مدیران سخت کوش و پر توان!

این هوا گرم میشد... یه مسافرتی چیزی میرفتیم با چرخ... پوکیدیم!

Vahid_FRD
2016/12/30, 22:11
ا
این هوا گرم میشد... یه مسافرتی چیزی میرفتیم با چرخ... پوکیدیم!

پاشو برو برس به برف بازیت بابا

mohamad road
2016/12/30, 22:13
پاشو برو برس به برف بازیت بابا
مردمی که کنار دریا زندگی میکنند، بعد از مدتی صدای دریا را نمیشنوند!!

////////////////////////////////////////

این فروم همه چیش تکمیله... فقط یه موردی داره که من چند ساله باهاش دارم کلنجار میرم که چجوریه که اونجوریه؟

بخش بانوان نوشته شده ورود آقایان ممنوع... بعد مدیرش یه آقاست! :|

mmh
2016/12/31, 08:11
وای پروردگارا
چه افتضاحه هوای غرب کشور
امروز صبح ساعت 6 راه افتاد از خونه که یهو متوجه شدم هوا گرمه
اول صبح آفتاب نزده ولی هوا گرمه !!!
خدایا خودت رحم کن
عجب بساطی شده ؟!:33:

mSafdel
2016/12/31, 08:39
مردمی که کنار دریا زندگی میکنند، بعد از مدتی صدای دریا را نمیشنوند!!

////////////////////////////////////////

این فروم همه چیش تکمیله... فقط یه موردی داره که من چند ساله باهاش دارم کلنجار میرم که چجوریه که اونجوریه؟

بخش بانوان نوشته شده ورود آقایان ممنوع... بعد مدیرش یه آقاست! :|
لایک بابت جمله اول

یه خانم دوچرخه سوار و عکاس بود قدیما که مدیر این بخش و بخش عکاسی بود ولی یهو از دنیای دوچرخه سواری خداحافظی کرد و ما هم تا الان جایگزین دیگه ای نداشتیم.
اصولا خانما تو دنیای دوچرخه سواری فعالیت کمتری نسبت به آقایون دارن و تازه خانمای دوچرخه سواری که تو سایت ما عضو هستن فعالیت کمی دارن یا اصلا فعالیت ندارن

SABER_MTB
2016/12/31, 12:46
صحبتی که 7 سال پیش در مورد / تویوتا / کرده بودیم......................باز هم دراه تکرار می شه.....................

حالا اون صحبت او زمانمون رو نمی شه باز پخش کرد چون مربوط می رد به برخی مساعل همون زمان.......................

و حالا همون مسئله داره دست داعشی های اصلی تکرا ر می شه.................

جالب رتینش همون قسمت اخر ویدئو است که رفتن همایش نمایدنگی های تویوتا که تو شهر لاسوگاس برگذار شده بود و مسئولین تویوتا کلا از مصاحبه امتناع کردن .......................

و گفتن بریم بینیم باو..........................

این یکی اخری از همه باحالتره..............................

وانت یه بد بخت لوله کشه تو تگزاس امریکا............................یارو وانتشو فروخته بعد وانته سر از داعش در اورده در حالی که اسم شرکت طرف و شمراه موبایلش هنوز روشه..............!!!!!!!!!!

Mnm
2016/12/31, 14:12
آقا دلار به زیر 4000 تومن اومد

قیمت الان 3970

انشاالله کاهش پیدا کنه

یک جوری شده ما هر وقت میخوایم چیزی بخریم گرون میشه:dadad4:

mohamad road
2016/12/31, 15:19
یه خانم دوچرخه سوار و عکاس بود قدیما که مدیر این بخش و بخش عکاسی بود ولی یهو از دنیای دوچرخه سواری خداحافظی کرد و ما هم تا الان جایگزین دیگه ای نداشتیم.
اصولا خانما تو دنیای دوچرخه سواری فعالیت کمتری نسبت به آقایون دارن و تازه خانمای دوچرخه سواری که تو سایت ما عضو هستن فعالیت کمی دارن یا اصلا فعالیت ندارن
اگر درست یادم باشه اسمش nobody بود!!!

ali tech
2016/12/31, 15:26
دلار امروز شد 3936!!

hasator
2016/12/31, 20:17
سلام دوستان بایک بیستی عزیز

بعد حدود سه ماه غیبت برگشتم ...

بابت نبودنم و کم کاریم تو این مدت معذرت میخوام ...

بابت این کم کاری چندتا گزارش خوب ارسال می کنم ....

viva68
2016/12/31, 20:38
سال نو میلادی پیشاپیش مبارک باد ........
:thanks::thanks::bunnyearsmiley:2017 میلادی :thanks:

mohamad road
2016/12/31, 22:42

کجایی شما؟؟؟؟

حاج صابر امتیبیان به رئیس هیئت ها فحش میداد... منم تنها بودم... زورشون چربید!!

برنامه جامع اقدام مشترکمون چیه؟؟ یه تاپیک بزنیم به تعمیرکارا فحش بدیم؟

///////////////////////////////////////////////////////

برم چرخ سواری؟؟؟... نرم چرخ سواری؟؟؟؟
عین خوره افتاده به جونم...

ali tech
2016/12/31, 23:04
کجایی شما؟؟؟؟

حتمابرو!!!
دوچرخه دو برف یه لذت خاصی داره
اصن خیلی حال میده
یادش بخیر دوسال پیش رفتم فرحزاد از تو خاکی تا امامزاده
هم رفتنی تو برف هم برگشت چه حالی داد !!!

SABER_MTB
2016/12/31, 23:35
حاج صابر امتیبیان به رئیس هیئت ها فحش میداد

یا ابل فضل العباس...................................... ...

بابا ما یه اون رئیس هیت خاص استان اصفهان فحش می دادیم بابا......................الله اکبر.....................................

یه تاپیک بزنیم به تعمیرکارا فحش بدیم؟

اونو که خودم ه م گه گداری هر جا لازم باشه خودمون هم فحش می دیم.............................

اضافه شده بعد از : 23 minutes

سال نو میلادی پیشاپیش مبارک باد ........
2017 میلادی

خدا کنه 2017 یه ذره جنگ و بد بختی و عملیات تروریستی تو دنیا کمتر شه ...................................2016 که کلا سال فلاکت بود ..................از لحاط تروریزم.......................دُقّه به دِقّه تو اروپا یا بمب می زاشتن یا یکی با خاور و نیسان و کامیون می رفت رو ملت..................

گرچه با تارح سال های نوی دیگه حال نمی کنم ها..............................

تاریخ نو شدن سال فقط تقویم ایرانی خودمون...................................... ...دقیاق روز و لحظه ورود کل کره زمین به فصل بهار.................................

یعنی به لخاط طبیعی هم طبیعت کلا سالش نو میشه تو اون لحظه.............................بیقه تاریخ های سال نوی تقویم ها همشون دلایل انسانی دارند............................بر اساس چمی دونم به دنیا اومدن و یه نفر بوده یا شروع پاششاهی یه سلسله ایی بوده....................................

تازه ورود به سال نو میلادی به صورت لحظه ایی و جهانی نیست تو هر منطقه زمانی ساعت 12 شب همون منطقه میشه لحظه تحویل سال............................

ولی سال نو ایرانی اصلا یه حس دیگه ایی دراه لحظه واحد جهانی داره...................................همو لحظه اییکه محور کره زمین وارد بهار میشه................اون لحظه لحظه تحویل ساله.................

که هر منطقه زمانی تو هر کشوری باید ببینه اون لحظه تو منطقه اونها ساعت چند میشه.................................یعنی تو سال تحویل ما ادم ها از کل طبیعت پیروی و طبعیت می کنن.......................حال می کنیم با این قضیه.................

فقط ای کاش ما که سیستم و تقویممون طبیعی هست........................... یه دو زار از حسو حال سال نو ما هم طبیعی بود................................

سال تحویل سال نوی 2012 یه جایی بودیم که یه دَنَ از این مراسم جمعی سال تحویل بود تو یه فضای باز....................اصلا شورو هیجان در حد بندسلیکا.................................

بعدا مُقایِسَت کردیم با سیستم سال تحویل خودمون................................. میشینیم پشت تیلیویزون این این دق مرگ شده ها.........................بعد هم که تا 6 ساعت بعد از سالتحویل برخی عایاوقن میان هی نطق می فرمایند............................

برخی ها هم که می شینین کلا کوش می دن واو به واو ببینند مثل چی می گن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چی می گن بابا......................ول کن عاقا چیز خوب که نمی گن که همش می خان بگن مثلا اماثل دوباهر باید دو چندان خشتکتون جر بخوره خیلی باید دهنتون سرویس شه.............................

mohamad road
2016/12/31, 23:39
اونو که خودم ه م گه گداری هر جا لازم باشه خودمون هم فحش می دیم.............................

ما قراره جمع ببندیم!!! :smilies-azardl (13)

////////////////////////////

SABER_MTB
2017/01/01, 00:45
می گم ولی اقا ممد فکر کنم اون یارو اخونده که امده رئیس هیئت اصفهان شده ها.......................................تخس ر ما بوده باشه..............

می دونی اینقدر منبر رفتیم تو کار اخوندا دخالت کردیم..................................اون هم دیده ما داریم توکارشون دخالت می کنیم گفته پس بزار ما رو به کار این ها ورود پیدا کنیم دخالت کنیم........................

ali tech
2017/01/01, 01:23
سال میلادی کیلو چنده !!
مبارکه خارجیاش باشه
اخه وسط زمستون و سال جدید !!!

SABER_MTB
2017/01/01, 01:37
امید واریم تو 2017 جنگ جهانی سِیُّم در نگیره........................

چون اکه بشه ایران از بازگردان های اصلی جبهه این وری و در واقع بعد از روسیه و چین بزرگترین مهره است........................

حضور برخی همسادگان موزیمون هم در جبهه غربی این نبرد خیلی رو مخه.................مثل عربستان و ترکیه / * تو عکس بالا ترکیه رو دقت کنید اون ته نشسته رو تانک داره می تازه / ..............

و از همه باحال تر نقش سوییسه که می بینید اون ته پول هار و گذاشته تو قایق دراه فرار می کنه...............................!!!!!!!!!!!!! !!!!

کلا سوییسیها ملت مارموز و گدا و فرار کننده و دبه در اری هستند........................................ ..............

دیگه از اون سوییسه بندده خدا که امد دهن ما رو جر داد اخر بهش گفتمیابا یه روغن بردار برا ما بیار کلا پیچوند...............................همش می گفت سرم شولغه نمی تونم..................کلا به فرهنگ کثیفشون پی بردیم..........................

کلا ملت / دبه / کننده ایی هستند و از همه / دبه / کندگان عالم هم حمایت می کنند........................................ه مه حکام جهان اونجا حساب های خفن دارند برا زمانی که نتوسنتند تو مملکتش خودشون بموونند دبه کنن فرار کنن برن اونجا پناهنده شن با پول هایی که از ملت هاشون دزدیدن حال کنن............................

تو این نقشه نبرد از همه خوش به حال تر یکی اون ایسلنده که اون ته مه ها تو جزیره خودش نشیته داره مایهی گیری می کنه........... کار به این کارا نداره..............

یکی هم اسپانیا است امده جلو داره سلفی می گیره.............................موضع هم مشخص نیست با جبهه غربی است یا با شرقی............................!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

mohamad road
2017/01/01, 02:44
می گم ولی اقا ممد فکر کنم اون یارو اخونده که امده رئیس هیئت اصفهان شده ها.......................................تخس ر ما بوده باشه..............

می دونی اینقدر منبر رفتیم تو کار اخوندا دخالت کردیم..................................اون هم دیده ما داریم توکارشون دخالت می کنیم گفته پس بزار ما رو به کار این ها ورود پیدا کنیم دخالت کنیم........................
نه که اصلا نمیکنن... بمیرم براشون!

ali tech
2017/01/01, 13:38
کسی اینجا هست تو کار حمل و نقل هوایی بار باشه و همینطور ترخیص ؟

hasator
2017/01/01, 23:41
کجایی شما؟؟؟؟

مشغله کاری بود...

آقا صابر از بس منبر رفته تو بایک 20 تحت تاثیر قرار گرفته ... یه جورایی هم صنف خود آقا صابر شده رئیس هیئت :63::63::63:

البته باید یادآور شد ، تو هر گروه از افراد امعه خوب و بد ، دانا و نادان ، فنی و غیر فنی و ... وجود داره .. نمیشه همه رو یه طور دید ...

برای نمونه تو یکی از شهرهای اطرافمون یکی تو کار تعمیر و فروش دوچرخست اما اطلاعاتی نداره ف (چه تو فروش و چه تعمیر) برای مثال یکی از همشهریهامون با قد حدود 185 دوچرخه با سایز s فروخته .. تعمیرات که بماند ...
اما یکی دیگه با اینکه سابقه کمتری داره اما داره اصولی کار میکنه (اطلاعاتشو میبره بالا و بروز کار میکنه ) ...

Vahid_FRD
2017/01/02, 00:19
داغونم
خسته خسته
دو روزه می خوام گزارش بنویسم وقت نمیشه
فردا ظهر می نوسیم ایشالا

SABER_MTB
2017/01/02, 02:01
ما فکر می کردیم که م ا خیلی اعصابمون خرابه و داغونیم.................................... ...

اقا وحید شم اهم غصه نخور یه نفر پیدا کردم کلا / خسته خسته............................داغون.... ............

ببین یارو کشاورز یونانیه......................این پانهندگان سوری امدن تو زمینش..............چادر زدن این هم با تیراختور رفته کلا هم هرو با چادرشاون شخم زده........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

بعد پلیس امده ازش شوال منی کنه که چرا این بد بختا رو این جوری می کنی.......................................

این نشسته از قانون اساسی یونان و چمی دونم........جنگ های راه ازادی و این ها براشون می گه...................

ملت دنیا کلا هم هبی اعصاب شدن ها....................فقط ماها نیستیم..........................

mmh
2017/01/02, 07:19
کلا همه داریم تعطیل میشیم ، البته ببخشید جمع بستم
یه عده مثل این عمو کشاورزه که دیگه واویلا
هر کی اینو ببینه میگه یه قسمت از بدنش خل شده
عجب دنیای گندی شده نازنین ! :image177:بر سر این زمونه

SABER_MTB
2017/01/02, 13:50
تهران بهار شده..............................

بیین هوا هم از دست این ادم ها اوسگول شده چه برسه به خود ادمها......................................

.وسط دی ماه بهارشده هوا گرم شده درحد بندسلیگا.................................. ...

SABER_MTB
2017/01/02, 15:58
سفر نهایت اینجاست..............................

اگه مکّه دانهیلیزم ها Whistler است...............................

مکّه سایکلیست ها هم M 41 است............................................ .....

AKA / The Pamir High Way / ....

تا 4650 متری می ره بالا................

farshad tohid
2017/01/02, 16:23
سلام خواستم بگم من زنده ام هنوز

rezamohammadi
2017/01/02, 21:59
ما فکر می کردیم که م ا خیلی اعصابمون خرابه و داغونیم.................................... ...

اقا وحید شم اهم غصه نخور یه نفر پیدا کردم کلا / خسته خسته............................داغون.... ............

ببین یارو کشاورز یونانیه......................این پانهندگان سوری امدن تو زمینش..............چادر زدن این هم با تیراختور رفته کلا هم هرو با چادرشاون شخم زده........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

بعد پلیس امده ازش شوال منی کنه که چرا این بد بختا رو این جوری می کنی.......................................

این نشسته از قانون اساسی یونان و چمی دونم........جنگ های راه ازادی و این ها براشون می گه...................

ملت دنیا کلا هم هبی اعصاب شدن ها....................فقط ماها نیستیم..........................

همین یونانی که ورشکسته هست و داره به معنای واقعی وطن فروشی می کنه و خاک کشورشو جزایرشو می فروشه
همین مونده دم از قانون بزنه. اگه قانونتون قانون بود دست به وطن فروشی نمیزد.
اون کشاورز رو باید از یه جا دار بزنن تا اینطوری تز نده.

Vahid_FRD
2017/01/02, 22:47
سلام خواستم بگم من زنده ام هنوز
کجابودی شما ؟

hangipangi
2017/01/02, 23:22
کسی اینجا هست تو کار حمل و نقل هوایی بار باشه و همینطور ترخیص ؟
يكي از دوستان ما هست تو اين امورات پيام خصوصي بدين ببينيم تو محدوده كار اوشون مي گنجه يا نه

mohamad road
2017/01/03, 22:36
داشتم رد میشدم... گفتم یه سر بزنم ببینم حاجی فحش محش جدید به ما نداده؟؟؟

نه مثل این که نداده... فعلا

SABER_MTB
2017/01/03, 22:48

الله اکبر ما رو تحریک نکنید اقا........................................

تازه می گه / فعلا / یعنی بعدا قراره بدم..................؟؟؟؟

هی ما رو تو عمل انجام شده قرارمی دن ها................................هی ما رو تحریک می کنن که عملات استشهادی انجام بدیم..............................

الن می رم دم دفتر رئیس هیئت تهران خودمو منفجر می کنم......................

Vahid_FRD
2017/01/03, 23:29

نه مثل این که نداده... فعلا
یعنی ترکیدم خداییش از خنده

SABER_MTB
2017/01/04, 03:26
................................

hasator
2017/01/04, 23:31
چند روزیه هوا خیلی خوب شده ... بهاری شده ...

امتحانات از شنبه شروع میشه ... نمیتونم رو درسها تمرکز کنم ... به فکر اینم جمعه بیاد و با رفقا (گروه) بریم تمرین ....

:mountain-bike-smile:mountain-bike-smile

sepehr82
2017/01/05, 00:30
امدم درودی عرض کنم ...
احوالی از دوستان بگیرم ... و جویا شوم ...
موقعیت و شرایط اقتصادی خراب سیستم زندگی هااا را حسابی فتیله پیچ کرده ...
طرف میاد
کلی مشاورا میگره... خووش گریزان از خرج و مخارج سفارشش ....
و
از طرف عیال مبارک شون ... خورده فرمایش دارند
:1: ... اول برید سنگ هوتون را با هم وابکنید ...
که می خواهید خرج کنید یا نه :1:بعد بیا مخ مردم را تلیت کن ....
شوهره نمی تونه خرج کنه
خانومه ... داره طرح آنچنانی میده .... اینطوری شود و فلانی طوری شود
تا
مقدار احرت و دستمزد را می شنوند که اصلا هم زیاد نیست
بسیار بسیار هم کم هست ...

فوری درجا زده ... ما بریم مشورت کنیم :1: بعد بیایم .

hasator
2017/01/05, 00:40

بفرمایید دوستان . اینم اولین گزارش از گروه جدیدمون :

اولین تمرین گروه دوچرخه سواری مورا (7 آبان95) - آب بندان کردکوی ([Only registered and activated users can see links])

Vahid_FRD
2017/01/05, 11:09

امتحانات از شنبه شروع میشه ... نمیتونم رو درسها تمرکز کنم ... به فکر اینم جمعه بیاد و با رفقا (گروه) بریم تمرین ....

آقا اصلا حدیث داریم درس خواندن آفت دوچرخه سواریه
این عادت سریع ترک کن که به دوچرخه سواریت لطمه نخوره

آقا اصلا حدیث داریم درس خواندن آفت دوچرخه سواریه
این عادت سریع ترک کن که به دوچرخه سواریت لطمه نخوره

- - - - - - - - - -

امدم درودی عرض کنم ...
احوالی از دوستان بگیرم ... و جویا شوم ...
موقعیت و شرایط اقتصادی خراب سیستم زندگی هااا را حسابی فتیله پیچ کرده ...
طرف میاد
کلی مشاورا میگره... خووش گریزان از خرج و مخارج سفارشش ....
و
از طرف عیال مبارک شون ... خورده فرمایش دارند
:1: ... اول برید سنگ هوتون را با هم وابکنید ...
که می خواهید خرج کنید یا نه :1:بعد بیا مخ مردم را تلیت کن ....
شوهره نمی تونه خرج کنه
خانومه ... داره طرح آنچنانی میده .... اینطوری شود و فلانی طوری شود
تا
مقدار احرت و دستمزد را می شنوند که اصلا هم زیاد نیست
بسیار بسیار هم کم هست ...

فوری درجا زده ... ما بریم مشورت کنیم :1: بعد بیایم .

به به سلام استاد عزیز
تا بوده همین بوده همیشه همین داستان مشتری ها بوده

farshad tohid
2017/01/05, 16:09
اقا وحید بازم شما.....امیدوارم زانوتونم خوب باشه....پای اقای حقویردی هم به امید خدا خوب خوب شه......خاج مهدیم با دوچرخه دلخواهش بیاد....ما هم زیر این اسمون اسیریم....اما پر میگیرم.......
البته دنیای اونترنت همینه دوروز نباشی فراموش میشی....من با بایک بیست و هایش به جرگه دوچرخه سواری پیوستم و رویاها در سر پروراندم و برخی نیز عملی گشت...چه تجاربی که نیاموختم از دوستان عزیز.......
راستی تا یادم نرفته دوچرخه م رو عوض کردم....همیشه شاد باشین و گوگولی مگولی.......میچرخه نگران نباش.......

mmh
2017/01/05, 19:07
راستی تا یادم نرفته دوچرخه م رو عوض کردم
اگه تو تاپیک خودش معرفی کنیدچرختون رو خیلی خوب میشه ها

Vahid_FRD
2017/01/05, 22:38
اقا وحید بازم شما.....امیدوارم زانوتونم خوب باشه....پای اقای حقویردی هم به امید خدا خوب خوب شه......خاج مهدیم با دوچرخه دلخواهش بیاد....ما هم زیر این اسمون اسیریم....اما پر میگیرم.......
البته دنیای اونترنت همینه دوروز نباشی فراموش میشی....من با بایک بیست و هایش به جرگه دوچرخه سواری پیوستم و رویاها در سر پروراندم و برخی نیز عملی گشت...چه تجاربی که نیاموختم از دوستان عزیز.......
راستی تا یادم نرفته دوچرخه م رو عوض کردم....همیشه شاد باشین و گوگولی مگولی.......میچرخه نگران نباش.......
شیرینی دوچرخه شما ندادی ها

SABER_MTB
2017/01/05, 23:53

به غیر از موردی که در عکس بالا ذکر شد انواع دیگرش هم هست.................................

سرطان لوز المعده..........................سرطان اعصابو روان...............................بِری بِری.........................راشیتیسم. .............................

اون دسته از افرادی که اقا سپهر فرمودن که مغز تیلیت کن هستند.....................................

حالا عرض کنیم که عاقا : خریدار چه خریدار کالا چه خریدار خدمات.........................حق داره از فروشنده سوال کنه در قبال پولی که داره پرداخت می کنه...................

و فروشنده کالا/ خدمات هم به نظر من وظیفه اش هست پاسخ بده............................................ ....

ولی سوال.....................نه تیلیت......................................

سوال باشه واقعا عادم جواب می ده تا حد امکان..................پاسخ گو است عادم.................................

ولی یه عده دیگه سوال نمی کنن رسما تجاوز می کنن به عادم..............................

اینان البت ادمیانی اند که حد و حدود خودشون رو نمی شناسند.................و می بینند حالا یه نفر وخت می زاره براشون سوال ها رو دقیقو درست پاسخ می ده..................

دیگه نمی گن خو این بنده خدا دراه براش ارزش قائل میشه................براش احترام قائل میشه..................................

میگه ای ول چه اوسگولی.............................گیر اوردیم...................................... .. حالا که وارد حریمش شدیم بزار بیشتر دهنشو سرویس کنیم..................................

این ها قطعا مریض های روانی اند....................................که از کم رویی طرف مقابل حد اکثر سوئ استفاده رو می کنند...............................وو تا جایی که می تونند به حریم طرف به حریم شخصیش تجاوز میکنند...................................

این ها برخورد باهاشون و مقابله باهاشو ن روش و اصلوب و تکنیک های خاش خودشو رو دراه....................................

وگر نه بخایی با این ها خیالی صافو ساده و صادقانه بر خورد کنی..................................یا بخایی از کوره دربری قاطی کنی براشون.............................هیچ فایده ایی نداره به جز این که به خودت ضرر زدی.............................

وکاراو نها رو تو اذیت کردن خودت راحت تر کردی............................برخورد با این ها سیستم و فن خودش رو داره..................................

SABER_MTB
2017/01/06, 19:12
در قرن 21 اُم به جاهلیت معکوس رسیدیم........................زمان جاهلیت اعراب بر می داشتن دختر ها رو زنده به گور می کردن..........................حالا........ ............

یه سری گروه های فمنیست پیدا شدن تو اسکاندیناوی............................ ........بچه های پسرو رو بر می دارند سقط جنین می کنن....................

hangipangi
2017/01/07, 22:22
اقا خیلی خوبه آدم تو مواردی که نمی دونه و اطلاعات کافی نداره نظر نده....واقعا یک چیزی بلد نیستیم خب واجب نیست اظهار نظر کنیم...
امروز از یک بنده خدایی راجع به ماشین یک سوال کردیم...گفت اقا من از ماشین چیزی نمی دونم....از اون جواب های نادر بود....دمش گرم
از خود من می پرسدن همین سوال رو تا خود صبح منبر می رفتم در مقایسه ماشین ها و نقاط ضعف و قدرتشون...:1:

mohamad road
2017/01/08, 00:45
خوابم نمیبرد....
حاجیمون سهمیه فحش امروز مارو داد... خیالمون راحت شد...

بریم بخوابیم... تا دیداری دیگر و فحشی دیگر... خدانگهدار

sepehr82
2017/01/08, 02:15
راه و روش سایت ب ۲۰
دانسته دانسته ... و یا ندانسته و غفلتن داره تعغیر مسیر میده ... یعنی داده ... از خیلی وقت پیش
و
الان
زمان بازخوردهاش هست و نتایج که در پی داشته ....
اقا ناراحت نشو این یکمین گام و اصلی ترین اصل بقا ( سالم ) هست
با خودت تمرین کن
بنده هم تمرین می کنم
اینکه
بگو
سلسله اعصاب من میلیار ها ارزش داره .... پس برای هر موردی نباید ناراحت و احیانا عصبانی شوم !
جمله بالا را خودم تا سی سالگی زیاد رعایت نکردم
و
الان به نوار حافظه شخصی در زنگانییم رجوع می کنم
می بینم
خیلی پوچ و بی خود عصبانی ، بله عصبانی می شدم ناراحتی را نمی دیدم جهشی
صفر تا صد آمپر چسبیده بود ....
و تبعات اون ..... بماند ...
و حالا نگاه می کنم بعد از بیست سال از اخرین روزهایی که با اون روش زندگی می کردم
دو ریال ارزش نداشت ....
فوری در پی عصبانی شدن بوده ام ... یعنی فیوز میوز را ضعیف لحاظ کرده و می پنداشتم
در صورتی که اینطور نبوده
و
ان حکایت و تئوری ساخته ذهنمم و قدرت تلقین بوده ....
و
امروز بدرستی می دونم که قدرت تلقین را اگر انر داشته باشم که دارم ...
باید
باید
باید
در جهت مثبت و خیر به خویشتن به کار ببرم و نه در جهت منفی .... . !
خب
یک نگاه دیگه هم دارم ... برای اون جمله ایی که در اول نوشتم ....
روش اتخاذ شده سهو و یا عمد ( که بعید است )
کار کشته های جمع
قدیمی های دوچرخه
و با تجربه ها
استادان حالا در هر زمینه ایی
و پیران بایک بیست را
خوتسته یا ناخواسته در حال بازنشست کردن و کنار زده شده ... هست !

میگی نه اشتباه است !
خب با خونسردی میگم نگاه کن ببین چند عضو قدیمی و کارکشته سایت و دوچرخه سواری را هنوز داریم
از پنج سال به اینطرف ....

را چک کن ببین چی داشتیم و چی داریم ؟!
کیو داشتیم و چا کسانی را داریم ؟!

بعضی نگرش ها یک جانبه می تونه خیلی خوب و تمیز جلوه کنه
بله
ولی
اگر رفتی به قاضی ... دیگه جایی برای نگرش یک سویه وجود نداره ....
باید باید باید دوسویه مسئله بررسی شود ....

بنده که اینجا امسال فعالیت آنچنانی نداشتم ....

و
نوع نوشتارم هم کَجَنجَکی هست و خاص خودم .... شدیدیا از تلقید گیرزانم ... معمولا اغلب افراد با نوع نوشتارم مشکل دارند ...

یا مطلب را نمی گیرند و در نتیجه با خودم چپ می افتند به عناد ..... .
روی صحبتم با شخص و یا گروه خاصی هم نیست .... قسمنی از مطلب در ابتدا می نویسم نتیجه در اول و یا وسط حکایت هست
و
اغلب آخر حکایت معمولا اوایل داستان و موضوع مورد بحث را مطرح کرده ام ...
در صورتی که
اغلب شنونگان خوانندگان در انتظار هستند نتیجه را در آخر ببیند و بشنوند ....
از این رو
با خودشون میگن طرف قرص زده ... یا فلان ... اومده بالای منبر برای وعظ .....
در صورتی که
مورد بحث کاماا روشن هست فقط مخاطب هست که فکر مینکه مطلب بی سرو ته بوده
چون
ذهن فکرش طوری عادت داده شده که دوست داره ...
انتظار داره
ننیجه را در آخر قصه
حکایت
فیلم
مقاله آموزشی
هلو بپر تو گلو دریافت کنه ..... !!!!!

روزی دکتر امیر لزگی راجع آموزش زبان انگلیسی در حال
روشن کردن مسیر زبان یادگیری زبان یاده شده بود
از
لغات و اصطلاحاتی توی جمله بندی و استرکاچر جمله می گفت که
به گفته برادرم
نیمی از کلاس جلسه بعد تا اخر ترم تشریف نایاوردندی !!!

مثلا چی می گفته ایشون ؟!
ساب کاندیشن ها ... امین لغت و این تیپ لغات هم تنبل ها و ظاهر بین ها را ترسونده بوده ....
و فایل صوتی را کا گوش می دادم .... دریافتم ایشون
کل داستان از سکانس اول تا آخر آموزش زبان را در یک جلسه مرور کرده ....
و
بعدها اومده خیلی راحت و باقلوایی زبان را آموزش داده .....
و با فرمول هایی که داده
افراد مصصمم خیلی راحت زبان را یاد گرفتند ..... .
خب
ایراد دیگر خدوم اینه که
اگر موضوعی را بخوام مطرح کنم .... :31:

ده ها مطلب را باز می کنم و آخر فرصت جمع کردنش را پیدا نمی گنم ....

حالا بگذریم فنی کار
کارکشته حرفه ایی ما استاد صابر اینجا خیلی زحمت کشیده .... و همینطور الانم زحمت دارییم براشون ....
و صاحب امتیاز اول سایت هم ایشون بودند ....
باید ارزش افرادی مثل تیشون را بدونیم

یادم هست
اولین پستی را که در این سایت نوشتم
سه شب تا صبح مطالب سایت را خونده بودم ....
و هنوز فرصت اینو نکرده بودم ببینم
این شخصیت داستان نقش چندم فیلم ( سایت ) هست
و
دیگری نقش چندم .....

در الین هفته حضورم در اینجا دریافتم شخصی هست ....

همه فن حریف به اسم " صابر " !!
بیشتر جویا شدم دیدم ... یکی اینطوری نوشته
دا صابر
دادا صابر
صابر خان
صابر جان
و بدنبال عکس هایش و احیانا گزراش هاش گشتم .... تا تصویرش را هم دیدم ...
و
تک و توک مقاله ااش را پیدا کردم خوندم ...
بعد با خودم فکر گردم که خب ،
اگر قرار باشه از ایشون

بخواهم نظرش را برایم بنویسه .... ! چی خطابش کنم ؟!
از پسوندها و پیشوندهای
دادا
خان
جان
جووون
و یا ....
و بسرعت دریافتمی که ایشون را""" هنوز """
گسی "استاد " خطاب نکرده است ... عجبا و شگفتا !!
یقین دارم
اول کسی که ایشون را " استاد صابر " خطاب کرد
بر این باور مصمم و مسرر بود ....
"" بنده بوده ام """

تا دیگران هم یاد بگیرند
و
عادت کنند به اینکه اگر موردی را می خهی یاد بگیری از چنین وفرادی ...
باید استاد خطابش کنی و نه کمتر !
ایشون
که تواضع را همیشه پیشه کار و منش قرار داده
بااببابااباباباا
واقعا بی انصافی بخوهای بیایی مثل بچه محلت با ایشون رفتار کنی !
روز ی که مطلب کوچک کردن سایز عکس را با نرم وفزار acdsee نوشتم

یه رشتی تینجا داشتیم ژیتی جون ژیتی جون امی می کرد ...

بنده مدعی هستم ،بله " مدعی " هستم از روی لغت و نوشتار اشخاص
( مخصوصا اگر زیاد نوشته ... و سند .... در اختیار باشه ... که مطالعه کنم )
براحتی
پی به ماهیتش و ذهنیتش خواهم برد ....
برخی را با اولین پست
و
برخی را فرضا با دَه پست و نوشته اش
تمیز خواهم شناخت
و ارتباطم و نوع نگاهم با اون افراد متفاوت خواهد بود
بله
و اما قبل از نوشتن کوچک سازی عکس .....
دونسته بودم
ژیتی خطری هست ..... !
و
حسن خطر داره حسن !
اما چا کنم که مدرک ندارم ....
اومده توی پست پرت و پلا نوشته ... که تو گنده کردی مطلب را ....

همونجا نوشتم ... نمی دونم این استاد صابر و دیگر لزیزان .... چه اعصالی دارند ....
چه عشقی دارند .....
که
دوستان قدیم و جناب مهندس صاحب خونه سایت میدونه چه ژیتی چه ضربه ایی با این سایت زد .

عربی کنمش چاره ایی نیست !
مع الوصف
اینکه :
قدر افراد مفید و کارآمد جمع را بدانیم ! مبادا کاری کنیم ثروت این جمع که با تجربه هامون هستند به باد بره !
ببخشید منبر طولانی شد .

rockممدshox
2017/01/08, 22:08

نمیدونم دارم پیر میشم !!!؟؟..........یا دارم ازین آشفته بازار فرار میکنمو دلم برا اصالت تنگ شده..!!

hasator
2017/01/08, 23:06
هفته ی سختیه ... :33:
شنبه امتحان دانشگاه
یکشنبه صبح تا بعد از ظهر (8:30 تا 16) کلاس اموزشی
دوشنبه امتحان دانشگاه
سه شنبه امتحان دانشگاه:21:
چهارشنبه ساعت 8:30تا 14 کلاس آموزشی - همون روز امتحان دانشگاه !!!!! :21:

:21: :66:

rockممدshox
2017/01/08, 23:13
سه شنبه امتحان دانشگاه:21:

داداچ...برنامتو داری اچتبا میزنی..

سه شنبه تعطیله!!

hangipangi
2017/01/08, 23:33
هاشمي هم رفت و تو نيومدي....

< javad >
2017/01/08, 23:41
روح آیت الله هاشمی رفسنجانی شاد و قرین رحمت الهی ان شاا...
انسان بزرگی بودند

mmh
2017/01/09, 09:23
الان من منتظرم ببینم این دوستان همیشه در حاشیه از رحلت مرحوم عزیز چه بلوایی میتونن بپا کنن
در وضعیتیم که از همه می ترسم از همه ، همه با حرفاشون ، همه با نگاهاشون ، همه با حرکاتشون ، همه با قلبهای تیره شون
واقعا می ارزه با آدم ها جوری برخورد بشه که از همه چی خسته شن
کاش دنیا همونی بود که تو رویاهام تصور می کردم
عجب داستانی داریم تو این زندگی

mmh
2017/01/09, 13:59
سلام اساتید بزرگوار اگر فرصت کردید اینرو تحلیل بفرمایید تا ما هم مستفیض شیم ممنون

hasator
2017/01/09, 23:44
داداچ...برنامتو داری اچتبا میزنی..

سه شنبه تعطیله!!

امتحانات روزهای دوشنبه سهشنبه و چهارشنبه به تاریخ دیگه موکول شد ... :33::63:

sepehr82
2017/01/10, 03:17
راه و روش سایت ب ۲۰
دانسته دانسته ... و یا ندانسته و غفلتن داره تعغیر مسیر میده ... یعنی داده ... از خیلی وقت پیش
و
الان
زمان بازخوردهاش هست و نتایج که در پی داشته ....
اقا ناراحت نشو این یکمین گام و اصلی ترین اصل بقا ( سالم ) هست
با خودت تمرین کن
بنده هم تمرین می کنم
اینکه
بگو
سلسله اعصاب من میلیار ها ارزش داره .... پس برای هر موردی نباید ناراحت و احیانا عصبانی شوم !
جمله بالا را خودم تا سی سالگی زیاد رعایت نکردم
و
الان به نوار حافظه شخصی در زنگانییم رجوع می کنم
می بینم
خیلی پوچ و بی خود عصبانی ، بله عصبانی می شدم ناراحتی را نمی دیدم جهشی
صفر تا صد آمپر چسبیده بود ....
و تبعات اون ..... بماند ...
و حالا نگاه می کنم بعد از بیست سال از اخرین روزهایی که با اون روش زندگی می کردم
دو ریال ارزش نداشت ....
فوری در پی عصبانی شدن بوده ام ... یعنی فیوز میوز را ضعیف لحاظ کرده و می پنداشتم
در صورتی که اینطور نبوده
و
ان حکایت و تئوری ساخته ذهنمم و قدرت تلقین بوده ....
و
امروز بدرستی می دونم که قدرت تلقین را اگر انر داشته باشم که دارم ...
باید
باید
باید
در جهت مثبت و خیر به خویشتن به کار ببرم و نه در جهت منفی .... . !
خب
یک نگاه دیگه هم دارم ... برای اون جمله ایی که در اول نوشتم ....
روش اتخاذ شده سهو و یا عمد ( که بعید است )
کار کشته های جمع
قدیمی های دوچرخه
و با تجربه ها
استادان حالا در هر زمینه ایی
و پیران بایک بیست را
خوتسته یا ناخواسته در حال بازنشست کردن و کنار زده شده ... هست !

میگی نه اشتباه است !
خب با خونسردی میگم نگاه کن ببین چند عضو قدیمی و کارکشته سایت و دوچرخه سواری را هنوز داریم
از پنج سال به اینطرف ....

را چک کن ببین چی داشتیم و چی داریم ؟!
کیو داشتیم و چا کسانی را داریم ؟!

بعضی نگرش ها یک جانبه می تونه خیلی خوب و تمیز جلوه کنه
بله
ولی
اگر رفتی به قاضی ... دیگه جایی برای نگرش یک سویه وجود نداره ....
باید باید باید دوسویه مسئله بررسی شود ....

بنده که اینجا امسال فعالیت آنچنانی نداشتم ....

و
نوع نوشتارم هم کَجَنجَکی هست و خاص خودم .... شدیدیا از تلقید گیرزانم ... معمولا اغلب افراد با نوع نوشتارم مشکل دارند ...

یا مطلب را نمی گیرند و در نتیجه با خودم چپ می افتند به عناد ..... .
روی صحبتم با شخص و یا گروه خاصی هم نیست .... قسمنی از مطلب در ابتدا می نویسم نتیجه در اول و یا وسط حکایت هست
و
اغلب آخر حکایت معمولا اوایل داستان و موضوع مورد بحث را مطرح کرده ام ...
در صورتی که
اغلب شنونگان خوانندگان در انتظار هستند نتیجه را در آخر ببیند و بشنوند ....
از این رو
با خودشون میگن طرف قرص زده ... یا فلان ... اومده بالای منبر برای وعظ .....
در صورتی که
مورد بحث کاماا روشن هست فقط مخاطب هست که فکر مینکه مطلب بی سرو ته بوده
چون
ذهن فکرش طوری عادت داده شده که دوست داره ...
انتظار داره
ننیجه را در آخر قصه
حکایت
فیلم
مقاله آموزشی
هلو بپر تو گلو دریافت کنه ..... !!!!!

روزی دکتر امیر لزگی راجع آموزش زبان انگلیسی در حال
روشن کردن مسیر زبان یادگیری زبان یاده شده بود
از
لغات و اصطلاحاتی توی جمله بندی و استرکاچر جمله می گفت که
به گفته برادرم
نیمی از کلاس جلسه بعد تا اخر ترم تشریف نایاوردندی !!!

مثلا چی می گفته ایشون ؟!
ساب کاندیشن ها ... امین لغت و این تیپ لغات هم تنبل ها و ظاهر بین ها را ترسونده بوده ....
و فایل صوتی را کا گوش می دادم .... دریافتم ایشون
کل داستان از سکانس اول تا آخر آموزش زبان را در یک جلسه مرور کرده ....
و
بعدها اومده خیلی راحت و باقلوایی زبان را آموزش داده .....
و با فرمول هایی که داده
افراد مصصمم خیلی راحت زبان را یاد گرفتند ..... .
خب
ایراد دیگر خدوم اینه که
اگر موضوعی را بخوام مطرح کنم .... :31:

ده ها مطلب را باز می کنم و آخر فرصت جمع کردنش را پیدا نمی گنم ....

حالا بگذریم فنی کار
کارکشته حرفه ایی ما استاد صابر اینجا خیلی زحمت کشیده .... و همینطور الانم زحمت دارییم براشون ....
و صاحب امتیاز اول سایت هم ایشون بودند ....
باید ارزش افرادی مثل تیشون را بدونیم

یادم هست
اولین پستی را که در این سایت نوشتم
سه شب تا صبح مطالب سایت را خونده بودم ....
و هنوز فرصت اینو نکرده بودم ببینم
این شخصیت داستان نقش چندم فیلم ( سایت ) هست
و
دیگری نقش چندم .....

در الین هفته حضورم در اینجا دریافتم شخصی هست ....

همه فن حریف به اسم " صابر " !!
بیشتر جویا شدم دیدم ... یکی اینطوری نوشته
دا صابر
دادا صابر
صابر خان
صابر جان
و بدنبال عکس هایش و احیانا گزراش هاش گشتم .... تا تصویرش را هم دیدم ...
و
تک و توک مقاله ااش را پیدا کردم خوندم ...
بعد با خودم فکر گردم که خب ،
اگر قرار باشه از ایشون

بخواهم نظرش را برایم بنویسه .... ! چی خطابش کنم ؟!
از پسوندها و پیشوندهای
دادا
خان
جان
جووون
و یا ....
و بسرعت دریافتمی که ایشون را""" هنوز """
گسی "استاد " خطاب نکرده است ... عجبا و شگفتا !!
یقین دارم
اول کسی که ایشون را " استاد صابر " خطاب کرد
بر این باور مصمم و مسرر بود ....
"" بنده بوده ام """

تا دیگران هم یاد بگیرند
و
عادت کنند به اینکه اگر موردی را می خهی یاد بگیری از چنین وفرادی ...
باید استاد خطابش کنی و نه کمتر !
ایشون
که تواضع را همیشه پیشه کار و منش قرار داده
بااببابااباباباا
واقعا بی انصافی بخوهای بیایی مثل بچه محلت با ایشون رفتار کنی !
روز ی که مطلب کوچک کردن سایز عکس را با نرم وفزار acdsee نوشتم

یه رشتی تینجا داشتیم ژیتی جون ژیتی جون امی می کرد ...

بنده مدعی هستم ،بله " مدعی " هستم از روی لغت و نوشتار اشخاص
( مخصوصا اگر زیاد نوشته ... و سند .... در اختیار باشه ... که مطالعه کنم )
براحتی
پی به ماهیتش و ذهنیتش خواهم برد ....
برخی را با اولین پست
و
برخی را فرضا با دَه پست و نوشته اش
تمیز خواهم شناخت
و ارتباطم و نوع نگاهم با اون افراد متفاوت خواهد بود
بله
و اما قبل از نوشتن کوچک سازی عکس .....
دونسته بودم
ژیتی خطری هست ..... !
و
حسن خطر داره حسن !
اما چا کنم که مدرک ندارم ....
اومده توی پست پرت و پلا نوشته ... که تو گنده کردی مطلب را ....

همونجا نوشتم ... نمی دونم این استاد صابر و دیگر لزیزان .... چه اعصالی دارند ....
چه عشقی دارند .....
که
دوستان قدیم و جناب مهندس صاحب خونه سایت میدونه چه ژیتی چه ضربه ایی با این سایت زد .

عربی کنمش چاره ایی نیست !
مع الوصف
اینکه :
قدر افراد مفید و کارآمد جمع را بدانیم ! مبادا کاری کنیم ثروت این جمع که با تجربه هامون هستند به باد بره !
ببخشید منبر طولانی شد .

اقا توجه داشته باشید که ،
" جناب استاد صابر "
چند روز روی سایت تشریف نیاوردند ....
بنده سربسته نوشتم
و حالا
ناگزیر نامه را گشوده جات می کنم .....
استاد صابر
را اگر دوست داری ! ،
برو
بیارش ....
اگه اینطوری بی تفاوت باشید .... گمان نمی کنم ایشون برگردند اااا :31:

mmh
2017/01/10, 15:49
برو
بیارش ....
اگه اینطوری بی تفاوت باشید .... گمان نمی کنم ایشون برگردند اااا :31:
واقعا شوکه شدم !!! سایت بدون آقای صابر ؟

دوستانی هستند که میان میگن لطف کن دهنتو ببند و نظر نده اوضاع خراب تر میشه
راحت باش بیا منو به توپ فحش و ناسزا ببند من که حرفمو میزنم
0
0
0
یک کلام نمیتونید سایت رو اداره کنید تخته کنید درشو
اگر هم می تونید پس لطفا همدلی و صمیمیت رو بین خودتون گسترش بدید که این گونه عوامل اصلی و مهم سایت رو از دست ندید
0
0
بحث من فقط آقای صابر نیست
این دعوا ها و تنش های زشت از تولد صابرین دیگه هم جلوگیری میکنه
خواهشا نذارید سایت رو خالی از حضور آقای صابر ببینیم
:19::19::19:

A.amex
2017/01/10, 20:00
بحث مگه بحث فقط صابر؟
آقا مسعود کجاست ؟
خود مهندس کجاست ؟
آقای صافدل کجاست ؟

A.amex
2017/01/10, 23:30
یک کلام نمیتونید سایت رو اداره کنید تخته کنید درشو
اگر هم می تونید پس لطفا همدلی و صمیمیت رو بین خودتون گسترش بدید که این گونه عوامل اصلی و مهم سایت رو از دست ندید

قطعا با صحبتی که امشب با مهندس داشتم فکر می کنم به حرف شما گوش دادن و قصد تخته کردن سایت دارن

SABER_MTB
2017/01/11, 01:00
من از همه دوستانی که در این مدت حضور ما در بایک بیست زحمت می کشیدند و ما رو تحمل کردند..............

کمال قدر دانی و تشکر رو داریم......................

آقای مسعود شاهینی که در ادوار قبل مدیریت سایت هم همیشه بدون منت کمک حال خود ما هم بودند...............................

آقای وحید فرهمندی که با قبول زحمت با وجود این که می دانست و می دید حواشی و درد سر های این محیط رو این مسئولیت رو ا رو دوش ما برداشت......................

اقای محمد صاف دل که همواره با وجود مشکلات شخصی و درگیری ها روز مره خودشون در کار مدیریت سایت با ما همکاری کامل رو داشتند.........................

دیگر مدیران سایت اععم از اقایون علی رحیمی / علی Amex و دیگران که همه بدون چشم داشت اینجا فعالیت می کردند ..................................................

و زحمت های مارو هم تحمل می کردند.......................با ما کنار می امدند..................با ما همکاری می کردند............................

همه و همه ما همینجروی مدیون ایشون هم هستیم تا اینجای کار که با زحماتشون این بستر رو بوجود اوردند که ما هم بتوینم در این محیط در کنار دیگر دوستان به فعالیت بپردازیم..................

ولی بنا به دلایلی من دیگه نمی تونم به فعالیت خودم در این سایت ادامه بدم.............................

این تصمیم بدین معنا نیست که مدیریت اینجا ضعفی داشته باشه یا هر چی...............................

ضعف از شخص ماست که نمی تونیم برخی مسائل و سختی هارو تحمل کنیم وگرنه تیم مدیریت تا همین جای کار هم که تونستند با تمام اعصاب خوردی ها و درد سر ها این جا رو سر پا نگه دارند خودش ایثاریه برا خودش.........................

ترجیح می دم در یه محیط اروم تر .................و دنج تر...................و بدور از برخی حواشی و مسائل به فعالیت فنی و نوشتاری خودم حول محور دوچرخه ادامه بدم......................

و قصد دارم بجای صرف انرژی روی برخی مسائل حاشیه ایی انرژی خودمون رو بزاریم صرفا رو خود بحث کار فنی خودمون بدور ای هر گونه حاشیه و بحث های غیر لازم .............................

گذشته از همه این ها.............................خود دوچرخه و بحث کارو فن و حرفه هم در مقابل کل زندگی.....................خودش یه حاشیه است........................

جالب نیست و درست نیست که به خاطر یه حاشیه .......................اصل رو فدا کنیم...................................

دیگه صلاح نمی بنیم بخاطر این مسائل حالا مدیران این جا از دست ما ناراحت بشن یا گله مند باشند و باشند....................

یا بخاطر مطالب و نوشته های ما برای اون ها زحمت و مسئله بوجود بیاد.................................

از این 6 سال فعالیت در این سایت تنها چیز با ارزش والقعی که برامون موند دوستی های ناب بود.....................................که دراین زمان و لحظه به هیچ عنوان صلاح نمی بینیم بخاطر حواشی بخاییم همین تنها دوستان ناب رو هم از دست بدیم.....................................

به هیچ عنوان صلاح نمی بینیم و نمی دونیم بخاییم آرامش روحی و و سلامتی جسم و روان خودمون رو بخاطر این حواشی خرج کنیم در این راه............................

تو تمام این مدت هم از همه مدیران و اعضای دیگه که چرت و پرت های مارو تحمل کردن .....................منبر های مارو تحمل کردن.................................حرف و حدیث های مارو تحمل کردن.............................

اول قدر دانی و تشکر می کنیم............................

ثانیا معذرت خواهی می کنیم که با حرف ها و نوشته های خودمون اگر براشون زحمت و سختی هم ایجاد کردیم...............................

همه اون هایی هم که حرف ها حدیث های ما بهشون بر خورد و اذیتشون کرد...................اگر حرف های ما به ناحق و به زور و به دروغ بود ما رو ببخشند و حلال کنند..........................

اگر هم اینچنین نبود که .....................که خوب باز هم ازشون تشکر می کنیم که ما رو ساختند.............................

در مشکلاتی که اخیرا هم بوجود امده بود قطعا و قطعا مشکل از جانب من بوده باز هم باید ببخشید........................

من اگر بخام / ندید بگیرم / ................................/ رد شم / ......................../ گیر ندم /.................... / ریزبینی / نکنم.................................. و // حساس // نباشم........................................ .......
خو تو کار فنی و مکانیکی و رو بحث و مسائل فنی دوچرخه هم دیگه نمی تونم ریز بین و حساس باشم..........................

و باید از همه چی سر سری رد شم.................................راهنما ی های الکی و خیاری بدم................................ رو یه چیزی که ایراد مشکل هست / گیر ندم / ...............و راه حل اصلی رو پیدا نکنم..................و کلا رد شم.................................و هر چیزی رو که نمیفهمم و ازش سردر نمی ارم و همین جوری رها کنم...................

یعنی من نمی تونم یه جایی حساس باشم یه جایی نباشم.....................................

این حساسیت تو کار و حرفه ام برام مفید بوده و باعث شده بتونیم برم تا ته همه چی رو در بیارم.............................مسائل رو بررسی کنم و از هیچی نگذرم..............................

ولی تو این محیط سایت باعث شده که برخی ادم ها رو نتونم تحمل کنم و .....................چون این جا هم طبعا نمی تونم از خیلی چیز ها / رد شم / ..............و نمی تونم ندید بگیرم..........................

از اول هم خب اشتباه از خودم بود..................با توجه به شناختی که از خودم داشتم نباید وارد یه محیط به این شلوغی می شدم.......................................

در این لحظه بالاخره بعد از چند روز فکر کردن و بررسی جوانب مختلف ....................به این نتیجه رسیدم که بیش از این دیگران و خودم رو اذیت نکنم..........................................

و در محیطی وارد نشم که این خصوصیت حساس بودنم بخاد باعث ایجاد تنش و مسئله بشه....................................

تصیمیم بر این گرفتم که خودم رو از این وضعیت برهانم.....................دوستان و مدیران این جا رو هم بیش از این اذیت نکنم..............................

و تو جا و محیطی فعالیت کنم که با توجه به خصوصیات رفتاری و اخلاقیم مناسب تر باشه.......................................... ......................

زین پس دوست دارم فعالیت نوشته های فنی و این گونه مسائل خودم رو یعنی کلهم فی الاجمعین فعالیت فنی دوچرخه ایزمی خودم رو .....................................

دریه جای شخصی............................و خلوت تر انجام بدم ...............................که هم خودم بتونم راحت تر و اصولتی تر و بهتر به این نوع فعالیت بپردازم....................................

هم دیگه تیم مدیریت بایک بیست رو به زحمت نندازیم ........................................و هم دیگر دوستان حاضر در این سایت بخاطر حضور ما اذیت نشن و سختشون نباشه..................................

از اردیبهش 92 به این ور از همه مدیران و دوستانی که بعد از قببول زحمت گرفتن این مسئولیت از ما این سایت رو پا بر جا نگه داشتند تا به امروز..............................که ما هم بتونیم در این جا و در این بستر امده به فعالیت بپر دازیم..................................

کاملا تشکر می کنیم....................................

امید واریم تو این سال ها از دست ما ناراحت نشده باشند....................و اگر هم شده باشند ما از اوشان حلالیت می طلبیم که با وجود این که / دوچرخه / برای ما تقریبا بخش اعظمی از زندگیمون بود و هست و خواهد بود.....................................

ولی در مقابل کل قضیه و اصلا اصلو اساس این که چراغ امدیم به این دنیا باز هم این خودش یه حاشیه است............................................ ......

به هیچ عنوان اجازه نمی دیم بخاطر این حاشیه..............اصل بودنمون و عادم بودنمون بره زیر رادیکال.....................بیایم بخاطر یه مسائلی که اصل موضوعیت عادمیت ما نیست یه عده عادم دیگر رو از دست خودمون ناراحت کنیم......................................

کلا خریت محض است......................و اشتباه محاسباتی.................................. .

و همچنین بخاییم به خاطر این حاشیه خودمون رو از مسیر اصلی زندگی خارج کنیم و نفس و روح و به عادم بودنم خودمون لطمه بزنیم باز هم حماقت................................

شاید زود تر از این ها باید این قضیه رو ول میکردیم ولی خب خدارو شکر هنوز زنده اییم و تا نمردیم فرصت هست......................................

شاید به چیز هایی که تو ذهنمون بود کاملا رسیدیم...................................... .به معروف شدن و به چمی دونم به جذب مشتری کردن و به شناخته شدن و ..............ولی به چه قیمتی ..............؟؟؟؟؟

به قیمت این که برخی دوستان از دستمون ناراحت بشند و باشند........................................ ........به قیمت این که آرامش واقعیمون رو تو زندگی از دست بدیم ؟؟؟؟؟؟؟ به قیمت این که کلا از مسیر و سیستم اصلی زندگیمون منحرف بشیم.............................. و از راه رسیدن به ارامش و صفا بریم بیافتیم تو راه رسیدن به یه سری چیز هایی دیگه............................

که مقصد اون راه در مجموع / به آرامش رسیدن / نیست.................................دیگه به یه جایی رسیدم که هر راهی که مقصدش این نباشه اصلا نمی خام................................به هیچ قیمتی.................

در حال حاضر به یه جای رسیدیم اصلا دوچرخه و قطعات می بینیم اصلا عصبی می شیم به جای این که برامون باعث ارامش و التیام باشه بد تر هی ما رو یاد برخی حواشی می اندازه.................بد تر عصبیم می کنه.....................

دوچرخه و دوچرخه بازی تنها راه فرار ما از مشکلات و بد بختی های زندگی بود و هست............................................ ............دیگه بیش از این نمی خام این مسیر اشتباه رو پیمایش کنم.................

و دیگه نمی خام اجازه بدم این حواشی و مسائل غیر لازم باعث بشه بیش از این لطمه بزنه بهاین تنها معوای زندگانی ما...............................التیه تا همین جا کارهم بیش از اندازه این مسیر اشتباه رو امدیم...................
به یه جایی رسیدیم و رسوندنمون که اصلا از دوچرخه و از کار کردن رو دوچرخه ها اصلا ابا داریم و انگار بد تر شده ابزارو وسیله عصبی تر شدنمون......................

همش حاشیه همش درد سر.................همش فشار عصبی.................................یه وختایی فکر می کنم ای کاش این عشق رو تبدیل به کار و حرفه مون نکرده بودیم.......................

می خام بر گردم به همون روز هایی که دوچرخه رو دوست داشتم به عنوان عشق.........................................و از کارم لذت می بردم.......................................

از همه دوستانی که در این سال ها ازشون چیز یاد گرفتیم تو بایک بیست.........................قدر دانی می کنیم و قدرشون رو بعد از این هم خواهیم دونست..................................

ما رو تحمل کردین حرف های غیر مرتبط با دوچرخه مون رو منابر قدیم مون رو........................................

حرفو حدیث هامون رو.........................................

اون هایی که قابل دونستند .............................دعا کنند ما هم راه / خوب / بودن خودمون رو پیدا کنیم...................................دعا کنن ما هم بیافتییم تو مسیری که باید توش باشیم....................

تو این سال خواه نا خواه مسیرمون با خیلی ها بُر خورد و روحمون با خیلی روح ها اشنا شد............................و خیلی چیز ها یاد گرفتیم از این دوستان..............................

دعا کنن ما هم بیافتیم تو راهی که بیشتر از این که پشت کیبرد در مورد دوچرخه بنویسیم بیشتر روی دوچرخه باشیم....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

دوست دارم مثل گذشته بیشتر دنیا رو از پشت فرمون دوچرخه ببنیم تا از پشت LCD............................................... ...

همه دوستان رو به خدای بزرگ و مهربان می سپاریم.....................................

انشا الله همه دوستان بتونند و فرصت این رو داشته باشند که به آرامش برسند تو زندگی های شخصی خودشون..................................

انشا الله همه دوستان بتونند شاد باشند و از زندگیشون لذت ببرند و زندگی توام با شادی و رو به رشدی داشته باشند یه به لحاظ روحی ........معنوی...........مادی .............جسمی .............اقتصادی....................... .
همه جوره.............................

انشا الله همه تو زندگیشون اون چیزی پیش بیاد که براشون بهتره و همیشه و همیشه خیر باشه تو زندگیهاشون....................و انشا الله خدا / خیر / و / برکت / رو تو زندگی هم هدوستان قرار بده..................

انشا الله همه جور و زِهمه لحاظ......................همه شاد باشید................خوب و خوش و سلامت باشید و بمونید...........................

انشا الله....................همه دوستن بتونند تا اخر عمرشون رو چرخ باشند و سواری کنند و از این نعمت شاد بودن ..................خوب بودن.....................سلامت بودن.........................خوش بودن..................

بهره مند باشند......................................

و اشتباه ما رو نکنند و این نعمت رو با چیز های دیگه عوض ش نکنند که ........................................هیچ چیزی......................................هی چی چیزی ..............................قابلیت تعویض و معامله کردن با این نَعَمات رو نداره...................................

شاد وسلامت و خوش بودن رو ................صمیمیت دوستانتون رو...............................تو زندیگ اگر به هر قیمتی خواستین بفروشید.....................بدانید و آگَه باشید ...................این معامله ایی است که ضررش بعدا هویدا می شه و جبران کردن این خسارت و ضرر هم به این سادگی نیست.......................................... .......

هیچ چیز از خوب وبدن و حال خوب داشتن و سلامت بودن گرون ترو با ارزش تر نیست...............................

و دوچرخه یکی از بهترین وسایل شاد بودن است...............................یکی از بهرتین وسایل خوب بودن است هم خوب بودن جسمی و هم روحی.......................................... .........

یکی از بهترین وسائل تعالی است هم روحی و هم جسمی......................

دیگه بیش از این طولش ندیم.....................................

حرف های اخر رو گفتیم................................دعا های اخر رو هم برای همه دوستان کردیم..............................دوستا ن هم مارو از دعای خودشون محروم نکنند..................................

از حدود اسفند سال 89 به این ور پست های زیادی در بایک بیست زدیم و بخش اعظمی واز زندگی و فکرمون این جا می گذشت.........................

و سرمایه ایی که از این 6 سال برای ما به جا موند گوهر های نابی بود که با اون ها بنای رفاقت ریختیم.............................و با ایشان اشنا شدیم............................

باقیش که صحبت در مورد پیچ و مهره و اچار و روغن و باد و اهن و آلومینیوم بود..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

این پست اخرین پست ما در بایک بیست است..................و بعد از این فعالیتی در این جا نخواهم داشت............................

mohamad road
2017/01/11, 02:02
بحث مگه بحث فقط صابر؟
آقا مسعود کجاست ؟
خود مهندس کجاست ؟
آقای صافدل کجاست ؟
من... من
منو بگو تو... من کجام؟
وقتی مسئولیت سایت رو میدی دست 3 تا اراکی.... نتیجه همین میشه دیگه!!! بابا وحید یه تنگ ماهیشو نمیتونه مدیریت کنه! :1:

یعنی الان به وحید کارد بزنی استخونش در نمیاد ها....

///////////////////////////////////////

حاجی کرکره رو بکش پایین.... بیا اینور.... یه کلاه لبه دار بذاریم سرمون... با 2 بطری شامپو صدر صحت.... بریم بشینیم کنار تالاب... پاهامونو بندازیم تو آب... ماهی بگیریم... در مورد خلقیات نهان اراکی ها صحبت کنیم.... خدا رو چه دیدی؟؟؟ شاید یه پری یه تالابی هم شما گرفتی... تکثیر شدی...

sasy
2017/01/11, 08:48
خیلی متاسفم

من کاربر جدیدم ولی میدونم حداقل 80 درصد اعتبار این سایت به حضور آقاصابر بود ..............

قدیمیا ضامن شن برگرده

واقعا از لحاظ فنی سایت 80درصد افت میکنه:45:

A.amex
2017/01/11, 09:08
متاسفانه دوستان به این موضوع توجه ندارن که اول باید بایک بیستی وجود داشته باشه که بعدش 4 نفر بشینن توی اون و بگن ما فلان شخص می خوایم فلان مطلب می خوایم
بعضی ها با تمام توان بایک بیست از بین می برن
ولی بعد میان میگن فلان شخص چرا دیگه نیست
مثل این ادم هایی که اول میرن جنگل خراب میکنن بعد می گن چرا حیات وحش و انواع پرنده ها و ... توی اون نیستن

اضافه شده بعد از : 3 minutes

خیلی متاسفم

من کاربر جدیدم ولی میدونم حداقل 80 درصد اعتبار این سایت به حضور آقاصابر بود ..............

قدیمیا ضامن شن برگرده

واقعا از لحاظ فنی سایت 80درصد افت میکنه:45:
من اتفاقا نظرم اینه که آقا صابر دیگه توی این شرایط فعلی برنگرده بهتره
اقای صافدل هم همین طور
این دوستانی که از نظر فنی توی سایت فعالیت داشتن برای فعالیت موثر یه سری شرایط برای اون ها باید مهیا باشه
نباشه میشه همین دلخوری ها
به نظرم بر نگردن بهتره
در ضمن وحید هم تصمیم گرفت سایت بسته بشه تا چند وقت دیگه
پس جایی نخواهد بود که کسی بخواد برگرده یا نه

viva68
2017/01/11, 11:33
با سلام

واقعیتش که وقتی پست اقای صابر رو خواندم درهمین چند پست قبل خیلی ناراحت شدم که سایت رو ترک کردند.......

من نمیخوام دخالت کنم چون اصلا در جریان مباحث گذشته نبودم که چی شده.....

منتها از مدیریت سایت درخواست دارم که مطالب فنی و...... سایت رو نبندند چون من به شخصه هنوز دارم از مطالب خوب این سایت استفاده میکنم .

نهایتا برای بستن ،همین قسمت نوشتاری ها رو ببندید. اما کل سایت رو تعطیل نکنید.

ممنونم.

mmh
2017/01/11, 12:53
خدایا من ناشکرم در عین شکر گذاری یه مرگ بده راحت شم از اینکه کثافت خونه ای که به نام ایران ساخته شده
نه دادا نه
مشکل نه از اراکه
نه از دوستان ترکه
نه از رفقای . . . . این ور و اون ور ایرانه
ایراد رو من بهتون میگم
ایراد اینه این لجن زار ایرانه
خاکی که از همه جا کیف تره
اینجا جاییه که تفکرها مریضن
آقای صافدل و آقای وحید و .. . . همه و همه خوبن
همه خوبیم
بخدا منم خوبم
به خدا قسم همه خوبید
تفکرا داغونه
همه خسته
همه پریشون
همه در تردید
می خوای یک نفر رو نابود کنی ؟
فقط بذر تردید لعنتی رو تو دلش بپاش
صبر کن تا رشد کنه
.
.
.
خسته شدم از بس که به هر چی دل بستم نابود شد
من و امثال من بزرگ ترین عرفا میشیم
بس که فهمیدیم به هیچ چیز نباید دل بست که البته این با معنی واقعیش فرق داره چون ما از سر انسانیت و اون حدیث معروف دل نکندیم
از بدبختی دل کندیم
چون هیچ علاقه ای برامون پایدار نموند
بیست بایک فقط یه فصل از این کتاب شخمیه
این کتاب فقط یه جلد از این زندگی گنده
این زندگی تعریف یه حماقت بی پایانه
.
.
ای تو روحت زندگی
الان هم به جای اینکه به طرز فجیعی تو سایت این قضیه رو داد بزنیم مدیرا لطف کنید پاک کنید مطالب این چند روز رو
آشتی کنید
بشینید فکر کنید جان جدتون یه تصمیم درست بگیرید برای باقی این سایت
تصمیی که حتی اگر برای کاربر ها خرج هم داره از نظر مالی در نهایت موثر باشه
کابر وقتی رایگان تغذیه میشه بایدم بین مدیرا اختلاف پیش بیاد
یکی بزرگی کنه جمع کنه این بساطو
به جان شریفم قسم خوبیت نداره
.
.
.
جماعت ما با روحیه ای که از شما گرفتیم رکاب رو فراموش نکردیم
نذلرید روحیه ها داغون تر شه

hangipangi
2017/01/11, 13:02
اولين باره مي بينم چنين فضاي حزن انگيزي گرفته سايت... اون از منبر آقا صابر ... اين از بيانات علي اقا و اونم سكوت معنا داره وحيد وآقاي صافدل....
آقا اين سايت الان بخشي از زندگي ما شده...
با دوستان خوبي آشنا شدم....
برنامه هاي خوبي رفتم باهاشون...
درد دل ها كرديم...مشاورت ها گرفتيم...عكس ها تبادل نموديم...چيزها يادگرفتيم...بحث نموديم....
هر اومدني رفتني هم داره....اما حالا دارم به اين فكر مي كنم اگر اينجا نباشه... پس كسي كه دنبال چنين اطلاعاتي مي گرده كجا بره؟ به شخصه كمكي نتونستم به اين سايت بكنم.... شرمندم از اين منظر....
ولي كمك زيادي گرفتم. پس لازمه تشكر كنم از همه اوناي كه اطلاعاتي اينجا به اشتراك گذاشتن و برا سر پا بودن سايت وقت و انرژي گذاشت حالا به هر شكلي. براي بقاي سايت نمي دونم از كي بايد خواهش كنم.... اينقدر احساس دين مي كنم كه از هركي لازم باشه چنين خواهشي رو خواهم كرد....

balaban
2017/01/11, 13:20
دلخوشی خیلی از ماها همین سایت بود...همه به نوعی درگیر مشکلات هستیم..کار- زندگی -جامعه ای که هیچ دلگرمی بهش نداریم...اما این سایت سوپاپ اطمینانی بود که بعضی موقعها از خیلی ناخوشیها نجاتمون میداد...اینو شاید خیلی از تازه واردها متوجه نشن اما ماهاییکه چند ساله داریم هرروز با دوستان ومطالب خوب اونا زندگی میکنیم...تعطیل شدنش غصه دیگه ای رو به گرفتاریهامون اضافه میکنه...باور کنید من خودم کارم اداریه ومسئولیت سنگینی هم دارم...اما وقتی میومدم و وگزارش بچه هارو میخوندم یا مطالب فنی وراهنماییهای دوستان فنی رو میخوندم حالم خوب میشد....این تنها سایت دوچرخه آبرومند ایرانه...براحتی زحمات چند ساله دوستان رو هدر ندیم......همت میخواد و گذشت.

mmh
2017/01/11, 13:33
خیلی دارم حرف میزنم شاید خیلی ها خششون نیاد پیش خودشون بگن جولانگاه این عمو شده سایت
.
.
خیلی پکرم فقط دارم فکر میکنم ببینم چجور میشه یه پیشنهاد سازنده داد
.
یه نظر دارم که میدونم خیلی ها خششون نمیاد از شنیدنش یا خوندنش
همه برگردید هیچ کس نره و همه سمت ها سر جاش بمونه
همه و همه مدیرا و کسانی که سمت بالا دارن
.
.می خواید 50 تا 100 نفر از کسانی که واقعا بقای سایت براشون اهمیت داره هر ماه مبلغ مشخصی رو به حساب سایت واریز کنن تا مخارج سایت پوشش پیدا کنه ؟
هیچ کدوم هم سمت بالایی نمی گیرن و مدیرا همون مدیرا باقی بمونن ، و همه کسانی که داوطلب میشن بدون چشم داشت هر ماه سر قولشون باقی بمونن و سایت از نظر مالی تامین شه ؟
آقا صاحب سایت شما ، تزریق مالی از طرف کاربرای داوطلب
مگه عیبی داره ها ؟
آقا مگه شماها این محفل رو آماده نکردید برای ما و امثالهم ؟ مگه محبت نکردید ؟ خب ما هم انجام وظیفه می کنیم کمک حالتون میشیم
بیاید دور هم جمع شید دوباره برای یک بار همه مشکلات رو حل کنید
ولی این بار کاربرای سایت هم پشت تونن
.
.
ولی خدایی اول همه برگردید سر جاتون ، دیگه تعصبی هم نباشه اگر بوده
این راه کمک میکنه به برطرف شن مشکل ؟

mohamad road
2017/01/11, 14:43
خسته شدم از بس که به هر چی دل بستم نابود شد

شما با این سیبیلات دل هم میبندی؟؟؟ خجالت بکش....

شما الان باید تو یه کامیون ماک، لنگ به گردنت، با پیژامه، عکس های حمیرا و هایده و آهنگ مهستی، بار سوخت داشتی تو جاده زاهدان به اسلام آباد پاکستان!!!

//////////////////////////////////

آخه چرا ما ملت ایران باید افسار کارمون رو بدیم به اراکی ها؟؟؟ کل صنعت دست اراکی هاست.... مملکت دست یه اراکیه.... اینم وضع زندگیمون... اینم وضع صنعتمون... اینم وضع دوچرخه سواری مون.... اینم وضع سایتمون...

ما چرا همیشه از یه سوراخ گزیده میشیم؟

عوض این که به قلب ریاکتور هسته ای عراق بتن بریزن، آمیکا باید با موشک نیروگاه رو میزد ... هم خودش راحت میشد، هم مارو از دست این ملت راحت میکرد!!

< javad >
2017/01/11, 18:22
میفهمم مدیریت کردن یک انجمن سخته تجربش رو داشتم تقریبا
همه ازت توقع دارن در حد ویلالب ساحل در صورتی قد ی زیر پله هم برات سود(مالی )نداره
مدیریت و راه بردن انجمن های این چنینی فقط عشق میخواد همین و صد در صد بود عشق که بایک 20 شده اینی که هست
اما اینکه چی شده و چی بود رو نمیدونم اما اینکه میخواد چی بشه خیلی برام مهمه
کم حرف و کم پست و کم حضور بودم تو اینجا اما از خیلی وقته که اینجارو میشناسم از اون وقتی میخواستم آساک دماوند رو تقویت کنم گفتن ارزش نداره و تا وقتی که رفتم چرخ بگیرم دیدم نمیتونم گذشت تا همین چند وقت پیشا که تونستم با راهنمایی بایک بیستیا ی تالون بگیرم
حتی که برنامه هم نرم حتما سر میزنم تا با دیدن برنامه بچه ها به وجد بیام
اینجا برای خیلی ها حکم ی خونه رو داره که به عشق هم خونه ها و گرفتن ی عکس یادگاری گذاشتن براشون پابرکاب میشه
امیدوارم این محفل گرم رکاب زنا همیشه همینجوری بمونه
یاعلی

- - - - - - - - - -

در ضمن اینم بگم اینجا اینقدر مطلب مفید داره که میشه ازش چندتا دیوان نوشت و ی گنجینه به زبان فارسیه پس رفقا احساسی تصمیم نگیرید میدونم زحمت شماها بوده که شده این اما الان فقط متعلق به شما نیستا با اینکه تمام زحمتش رو دوش شما عزیزان هست

rockممدshox
2017/01/11, 20:52
سلام.
این همه زحمت برای این سایت..
فک نکنم این همه اطلاعات خوب و دقیق که اکثرشون هم استاد صابر زحمت کشیدن ..جایی پیدا شه.
اخه کی میاد این همه اطلاعات اونم تو زمینه کاری نشر بده..برای عام؟؟!!

یارو مغازه داره... میری ازش میپرسی اسم فلان جنس چیه........نمیگه بهت ...که تو یوقت نری سراغ یه مغازه دیگه......چه برسه به اطلاعات اینجوری تو زمینه سرویس و .....که کسی بخواد این همه وقت بذاره بنویسه با این همه شکل و توضیح...
بشخصه یه چنتا مطلب چرت و پرت براساس تجربیات ناقص خودم نوشتم...دهنم سرویس شد...چه برسه به این اطلاعات مفید آقا صابر و امثالهم....

یارو تو پستای مهم صنعتی مملکت این همه اطلاعات و هوش صابر رو نداره....خداوکیلی این صابر اگه تو یه فاز دیگه بود جز دوچرخه الان اینجوری نبود...تنها گناهش اینه که عاشق دوچرخست...
بعد یه مشت احمق......!!!!!!!

نمیفهمننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن نننن...................................!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
این ملت نمیفهمننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننن............ .....................!!!!!!!!!!!!!

بخدا اگه میفهمیدیم وضع مملکتمون این نبود !!!!!!

این ملت وقتی نیاز دارن...... تیپا میخوان...
قدر محبت رو تو بی نیازی با یه خروار اطلاعات مفتی نمیدونن!!!
عادت کردن به حماقت..

پسر: فقر چند روز طول می‌کشد؟
پدر: 40 روز پسرم.
پسر: بعد از 40 روز ثروتمند می‌شویم؟
پدر: نه پسرم، عادت می‌کنیم...

حالا این فقری که گریبانگیره این ملته ...حماقتشونه!!!!نمیشه هم کاریش کرد!!!

خیلیایی که الان شاخ شدن تو تهران و شهرای دیگه بعضا میان اطلاعاتشونو اینجا برمیدارن..اونم از یکی مثه صابر...!!
اسم نمیارم..
تابلوه که میاد اینجا میخونه....بعد بهش میگی سایت بایک بیستم هستا....سایت خوبیه!!!

میگه..... ااااااااا ......نمیدونستم...
به قول ما شیرازیا...: خو بووووووو قوری......تو که وقاحتو کلا چیز کردی گذاشتی کنار!!!

بگذریم..
به نظر بنده مدیران گرامی باید کمی سختگیرانه نسبت به اعضا و صحبتهاشون قضاوت کنن و نسبت به کارایی طرف در سایت باهاش برخورد کنن.یا کاربرایی بتونن حرف بزنن که رتبشون فعال باشه...
والا...
صابر الان شیش هفت ساله اینجاس..چقد آدمای فصلی مثه خود من اومدن و رفتن؟؟؟؟....حالا صابر عکس یه سمباده رو گذاشته....خو لامصبا ......اگه تعداد سمباده ها بره بالا ...که دیگه طرف صیقلی که خوبه...تموم میشه...!!!!!!!

هعیییییییییییییییییییی...... .............
به قول مارکز..
از یه جایی به بعد دیگه به همه چیزو همه کس بی اعتنا میشی..............
نه از کسی می رنجی....
و نه به عشق کسی دل میبندی..

.......

دلت شاد و سرت سلامت صابر جان...
همیشه بایک بیستو رکاب زدی...
همیشه حس خوبی بهم میدی...
یه حس بکر و ناب مثه خود دوچرخه.

و بسیار بسیار ممنون از آقا محمد و آقا مسعود و اقا وحید و سایر دوستان به خاطر تمام زحماتی که کشیدن برا این سایت.دمتون گرم.:riz304:

hasator
2017/01/11, 21:28
سلام دوستان

تو این مدتی که با این سایت آشنا شدم خیلی برام مفید بوده ... اطلاعاتی از دوچرخه نداشتم اما با مطالب مفید و مشاوره هایی که تو سایت بود و بخش زیادیش هم بر می گرده به آقا صابر تونستم حداقل از این اطلاعات به شخصه بهره مند بشم و برای دوستان و همشهری هام بکار بگیرم ...

با وجود اینکه حدود 3 ماهیی فعالیت نداشتم و یک هفته که برگشتم (بنا به مشکلاتی که عنوان شد) یه خلا خودشو نشون میداد ...
همین که میومدیم تو بایک 20 یه سری گزارش ها رو میخوندیم ، گزارش میزاشتیم ، مشاوره می گرفتیم ، از مطالب فنی استفاده می کردیم و .... خودش بخشی از زندگیمون شده بود ....

جا داره از زحمات گروه مدیریت و بخصوص مطالب فنی و مشاوره های آقا صابر (و سایر دوستان) تشکر کنم ، و برای این دوستان آرزوی موفقیت چه در عرصه ی کاری و چه در زندگی داشته باشم ...

**** گزارش آب بندان استون اباد رو از دست ندید .... تاآخر شب ارسال می کنم ...

amin75
2017/01/11, 22:29
بایک بیست میتونم بگم زندگی منو عوض کرد....من فقط دوچرخه سواری دوست داشتم یک روز اتفاقی مسیرم افتاد به این سایت 3 سال قبل.....با خوندن گزارش ها ی شما دوستان به وجد اومدم تصمیم گرفتم دوچرخه بخرم و خیلی پیشرفت کردم .... با دوستای خوبی آشنا شدم و از اطلاعات آقا صابر و بقیه استفاده کردم...
به جرات میتونم بگم مسیر زندگیم عوض شد...و مدیون همتونم.
خواهش میکنم از مدیرای سایت نزارن سایت از هم بپاشه...این سایت تنها مرجع کامل فنی، مسیریابی، سایکلتوریسم و تجارب اون هست...
نزارین این سایت از دست بره...
خواهش میکنم.

viva68
2017/01/11, 23:24
راستی دوستان این عینک های رودی پروجک از کجا میشه تهیه کرد؟

hasator
2017/01/11, 23:47
گزارش تمرین 14آبان95 با گروه دوچرخه سواری مورا_آببندان استون اباد_ جدید هم اکنون در بایک 20

farshad tohid
2017/01/12, 21:31
دوستان نظرارو نخوندم فقط فهمیدم داستان چیه من یکی حاظرم با هم جمع شیم بریم خدمت اقا صابر با گل و شیرینی و یه یادگاری.این ادم ارزش اینکارو داره و من حاظرم

دوستان نظرارو نخوندم فقط فهمیدم داستان چیه من یکی حاظرم با هم جمع شیم بریم خدمت اقا صابر با گل و شیرینی و یه یادگاری.این ادم ارزش اینکارو داره و من حاظرم

- - - - - - - - - -

یه نکته دیگه.....هستم تا وقتی زنده ام

sasy
2017/01/13, 10:12
چرا محمد رو اخراج کردین چون انتقاد کرد

این کار درست نیس

A.amex
2017/01/13, 10:53

این کار درست نیس

2.2

کاربران انجمن می بایست در هنگام ارسال پست و پیام از کلمات مناسب استفاده نمایند و هر گونه توهین ، بی احترامی ، تمسخر و ایجاد دلسردی و استفاده از الفاظ نامناسب و ... در متن ارسال شده توسط کاربر ممنوع می باشد.

در صورت عدم رعایت
کاربر خاطی اخطار و امتیاز منفی دریافت خواهد کرد.

< javad >
2017/01/13, 11:11
من فکرمیکردم دارند شوخی میکنند بالاخره بعضی دوستان این انجمن خیلی وقته با هم رفیق هستن!!!درسته اینجا ی فضای عمومی و بهتره مواظب باشیم که فرد جدید الورود چه برداشتی میکنه اما .............
نمیدونم شاید حق باشماست شاید حق با اوناست
چی بگم والا فقط امیدوارم این کشمکش بین قدیمی های سایت به خیر و خوشی تموم بشه تا تر و خشک با همنسوزن و اینجا از بین نره!!!

auas
2017/01/13, 11:14

این کار درست نیس

جسارتا
میشه مفهوم انتقاد رو برای ما توضیح بدی؟

jalilsherkat
2017/01/13, 21:01
واقعا جای ناراحتی و تاسف داره این وضعیت
بعد از چند وقت که نمیشد با کامپیوتر بیام و تاپاتاک هم وصل نمیشد امروز اومدم و دیدم....

بدون غلو کردن، این سایت بدون وجود صابر ارزش زیادی نداره، خیلی برای این سایت زحمت کشیده و حق آب و گل داره
به شخصه حاضرم هرکاری میشه بکنم تا اوضاع و به وضع سابق برگرده

همه این فروم بخشی از زندگیمون بوده و کلی ازش استفاده کردیم و کلی اوقات خوب اینجا داشتیم
هرطوری شده باید کاری بکنیم......

hoskz
2017/01/14, 10:10
واقعا متاسفم وقتی هر بار که به این سایت سر میزنم میبینم که بدتر شده ... این برخورد های زشت و دیکتاتوری مطلق که اسمشو گذاشتن اداره سایت! هر کی حرف میزنه اخراجی میشه ... مگه چی گفته این آقای محمد!

کاربرهای کلیدی و مفید اخراج میشن حرفها خیلی راحت سانسور میشن بدون اینکه توضیحی و توجیهی وجود داشته باشه ... نتشستید تو موضع قدرت به خیال خودتون؟

فکر میکنید شبکه اجتماعی بون کاربرهاش یک ریال شارزش داره؟ این کاربران هستند که به یک فروم امتیاز و اعتبار میدن نه مدیران واقعا متاسفم براتو با این طرز فکرتون

A.amex
2017/01/14, 10:21
واقعا متاسفم وقتی هر بار که به این سایت سر میزنم میبینم که بدتر شده ... این برخورد های زشت و دیکتاتوری مطلق که اسمشو گذاشتن اداره سایت! هر کی حرف میزنه اخراجی میشه ... مگه چی گفته این آقای محمد!

کاربرهای کلیدی و مفید اخراج میشن حرفها خیلی راحت سانسور میشن بدون اینکه توضیحی و توجیهی وجود داشته باشه ... نتشستید تو موضع قدرت به خیال خودتون؟

فکر میکنید شبکه اجتماعی بون کاربرهاش یک ریال شارزش داره؟ این کاربران هستند که به یک فروم امتیاز و اعتبار میدن نه مدیران واقعا متاسفم براتو با این طرز فکرتون
دوست عزیز محمد چند بار بهش گفته شده بود که در تالار های عمومی سایت به کسی توهین نکنه
سیبیل یا قیافه یا شهر محل زندگی کسی را مسخره کردن کار بسیار زشت و ناپسندی هستش
--------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد آقا صابر هم ایشون خودشون به دلایل شخصی دیگه نمی خوان توی یک سایت عمومی فعالیت داشته باشن شاید اگر بنده در مدیریتم کمی جدی تر بودم و بعضی کاربرها به آقا صابر توهین نمی کردن و ایشون اذیت نمی کردن الان اقا صابر هم از یک محیط عمومی زده نمی شدن و تو این سایت ادامه فعالیت می دادن
----------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن یه مقدار به نوشته های خودتون دقت کنید
فرمودید که"" هر کی حرف میزنه اخراجی میشه ""
برای مثال پست 110 از همین تاپیک ببینید
نه برای ایشون اخطار ثبت شده و نه برای ایشون اخراج در نظر گرفتیم

hoskz
2017/01/14, 10:40
این بنده خدا شوخی کرده بود ... لحن شوخی با لحن مسخره کاملا مشخصه ... بیایم یه کم همدیگرو تحمل کنیم انقدر تیتیش مامانی نباشیم

یاد بگیریم آزاد و آزاده باشیم فارغ از وابستگیها و روابط و ملاحظات حرفمونو بزینیم ... یاد بگیریم تحمل کردنو تحمل کردن عقاید و نظرات و تفاوت نظرها و ...

تا یکی حرفی میزنه که خلاف نظرو عقیده ماست سرکوبش نکنیم به همدیگه حمله نکنیم اگر بحث میکنیم با عقیده و نظر کار داشته باشیم نه شخصیت طرف مقابل

کار خیلی سختی نیست ... تمیرن میخواد چرا آخه ما نمیتونیم همدیگرو تو یه جمع کوچیک و ساده تحمل کنیم واقعا چرا؟!

A.amex
2017/01/14, 17:38
این بنده خدا شوخی کرده بود ... لحن شوخی با لحن مسخره کاملا مشخصه ... بیایم یه کم همدیگرو تحمل کنیم انقدر تیتیش مامانی نباشیم

یاد بگیریم آزاد و آزاده باشیم فارغ از وابستگیها و روابط و ملاحظات حرفمونو بزینیم ... یاد بگیریم تحمل کردنو تحمل کردن عقاید و نظرات و تفاوت نظرها و ...

تا یکی حرفی میزنه که خلاف نظرو عقیده ماست سرکوبش نکنیم به همدیگه حمله نکنیم اگر بحث میکنیم با عقیده و نظر کار داشته باشیم نه شخصیت طرف مقابل

کار خیلی سختی نیست ... تمیرن میخواد چرا آخه ما نمیتونیم همدیگرو تو یه جمع کوچیک و ساده تحمل کنیم واقعا چرا؟!
دوست عزیز
شوخی دو نفر با هم ربطی به عقاید و.... نداره
لطفا آسمون ریسمون نبافید
بهتر الان یکی از سه بزرگوار سایت راضی کنیم که برگرده
یا آقا مسعود یا اقای صافدل یا آقا وحید هر کدومشون برگرده می تونه صابر هم برگردونه
عوض اظهار نظر های بی مورد و شلوغ کردن بی خودی به نظرم بیاید با هم کمک کنیم نزاریم سایت از دست دره . هر کدومتون به یکی از این بچه ها دسترسی دارید یا فکر می کنید حرفتون گوش می دن لطفا کمک کنید نزارید سایت از دست بره

viva68
2017/01/14, 19:09
سلام.

دوستان خواهشا نزارید سایت از دست بر.

باور بفرمائید که این سایت تنها مرجع علمی اموزشی هست در کشور که اموزنده هست.

من بعد از ۱۵ سال دوچرخه سواری کردم ،اونم با کمک سایت بایک ۲۰.

واقعیت امر اینه که من به شخصه نمیتونم بیام تهران و دوستان رو از نزدیک زیارت کنم ،تا بلکه بتونم کمکی کرده باشم. ولی تنها کمکم اینه که بگم من واقعا از سایت راضی هستم از مدیریت محترم اقایان صابر و...... هم که با راهنمایی هایی که سال های قبل در تاپیک های مختلف ارایه داده بودند هم کمال تشکر را دارم و اینکه واقعا از صمیم قلب ارزو میکنم که مشکلات به زودی حل بشود.

Ghasem
2017/01/15, 10:22
عجب اوضاعی شده با خبر نبودم! این وسط جنگ شهرا چی میگه؟!؟ تعصب همیشه خانمان سوزه... به هر حال هر توهینی تاوانی داره.

و اما در مورد سه تا از اساتید سایت، من از اصل اتفاقا خبر ندارم و نمیتونم نظر بدم. از مدیرا کی میدونه علت ترک سایت توسط دوستان دقیقا چیه؟ سختییه کاره؟

MSM
2017/01/16, 18:06
وقتی عشقتو میبری حمام و میشوریش ، حس خوبی داری :rolleyes:

mf mohammad
2017/01/16, 18:34
ینی چی؟؟ آقای صافدل .آقا وحید.حاج صابر؟؟ لطفا سایتو تنها نذارید.حداقل گوشیاتونو ج بدین

sepehr82
2017/01/18, 06:26
تجربه زِ کلام برگیرید !
به تجربه نیافتید که دشوار است !

نرود میخ آهنی در سنگ !

با اوضاعی که پیش آمده ... مصمم شدم
قصد
دو سال پیش خودم را امروز اتخاذ کنم

بله
حرفی دارم و شاید تلخ ناخوشایند برای برخی دوستانم
....
اقا
میدانی که به کودکان تازه زِ رَه رسیده داده ایی ،
تا جسارت
نوشتن هر موردی را داشته باشند و اظهار نظر جات ....
باعث شده
با تجربه ها در خیلی موارد قاطی سوژه و موضوع نشوند ...
که
مبادا خیره سری پیدا بشود و هرآنچه را که تلاوت کرد را ...
مدیران
پاس بدارند .... و گرامی بشمارند ... و متصور باشند به این تارنما منزلت و ارج نهادندی ....
بسی
اشتباه داری می کنی
اجازه بده علنی باشه
تا همین کودک خیره سره ...این جملات را بخونه ... و بدانه ....
که
شاید
فردا
میدیر
خوبی
بتونه باشه .
برادر مدیر ،چند سال هست که عضو این تارنما هستی ....
و ۳۹۰ نوشته داری .... و یقین دارم ۱۰۰ نوشته دارای مضمون انتقادی و چکشی به افراد قدیم و جدید بوده ....
و
وقتی آفتابی می شوی که اوضاع خراب و شیر تو شیر هست ....
گویا
این اضاع را دوست داری و حس و حال معنوی میگیری با این مسائل .... .
ولی چهار مطلب مفید هنوز از شما ندیدم !

جسور باشید! و منطقی! بگذار نوشته ام بماند تا کودکان امروز و مردان فردا شاید قصد بیداری کردند
شااااید برای مدیران هم مفید باشه
مخصوصا مدیرانی که دو سال ، یا شش ماه یک بار
با پوتین و دوچرخه کورسی وارد عرصه می شوند .....

مفید و پند آموز باشه .....
آره عزیز بگذار نوشته بر قرار باشه و " ویرایشش " نکن !

ویرایش متن توسط مدیر بگونه ایی " توهین مستقیم " تدقی می شود ،نمی دانی بدان !

اگر مطلب برابر باصطلاح مقرارت نیست ، یقینا دورم اینطور نیست و جاه طلبی محض است
بیشتر اعمال سلیقه است تا احرای قانون .... .
قدر کودک نو رسیده و گستاخ را می دانی !
ولی
قدر ستون بایک بیست را نمی دانی
یا
قدر یگانه استا مسلم تارنما را لحاظ نکرده ایی ....
با چه
خیالی مدیریت می کنی ...د ر شگفتم !
تمام افرادی که با بنده در ابتدا آشنا شدند ... و بدرستی مرا نشناختند
فوری
جبهه اتخاذ کرده و بر علیه م بودند
ولی اگر کذر زمان و شرایط مقتضی موجب شد باز همو ملاقات کنیم ... به مرور زمان شیفته صداقتم شده
و ارگز و ارگز رهایم نکردند ......
چون
بهترین برای ایشان بوده ام ..... بصداقت و صفا و صمییت و یگرنگی و مردانگی شهره ام کردند ....

طاقت دوشته باش بخوان و پاکش نکن .... برای تو مفید است و نه برای منِ ۵۰ ساله ....
وقتیست که لحاظ می کنم برایت ارح بِنهه و استفاده کن !

بله
بله
ناراحتم پر واضح است ناراحتم
وقتی راهکاری را کسی طلب کرد با جان و دل باید به راهکار گوش فرا دهد ....
گرچه در آان شابد مفید جلوه نکند ....
ولی شاید هم
بعد از منطقی نگاه کردن به موضوع کارآمد هم باشد ....
دوستی هایمان جای خود محفظ بماند !
حرفی نیست تنها چیزی که بدست میارم و ماندگار چند دوست است و بس و دیگر هیچ
حتی دوچرخه ....
پنجاه ساله ایی که رکاب می زنه به شما میگه ... .تو نمی تونی در چهل سالگی رکاب بزنی
پس دوچرخه
بخشی از عمر توست و با تو ... بعد حال راه رفتن نخواهی داشت ... چه رسد به رکاب زدن

شمایی هم که این تارنما زندگیت را عوض کرده اقای برادر هنوز عمری نگذارنوی مثل ۱۲۰ ساله ها اومدی تلاوت زدی ....

صابر شیرینی شماها می خواهد چا کنه حاااا ؟!
چرا جوگیر می شید اخه !!!!!!

امشب برابر نوشتم جسور باش !
جسوری را نشان دادم و باکی نیست تا کودکی خیره سر بیاد مرا بکوبه
و مدیران به ریش سفید من بخندند
بخندید اقا ...
نمی نوشتم .......
نپرسیدید چرا نمی نویسی ؟!
حالا
عرض می کنم .... :
دلیل اینه که فکر می کنی هر کسی که یحتمل مقطعی اینجا اومده و بزودی خواهد رفت و پشت سرشم نگاه نمی کنه
عزیزتر از کسی که اینجا سال ها با شما بوده .....
ارزش را بای کسی قائل باش ، که با ضد ارزش فردا حالت را نگیره
از اینکه
دوستانم را دیگه اینجا نمی بینم خیلی ناراحت هستم
به عشق دوستانم
سپس
به بهانه دوچرخه
می آمدیم اینجا .... حالا می بینم اینجا تک تنها هستم
اگر
چیزی هم بنویسم
کودکی برایم
پرت و پلا خواهد نوشت ...... پس نتیجه اینه که دو سال نتونستم مطلبی بنویسم
اضال نابسامان
فعلی که می بینید
جرقه اش دو سال میش توسط کودکی از گلستان زده شد ....
به عقیده بنده
ریشه مشکل همینجاست و البته نکات بسیار دیگری که در مجال و حوصله ام نیست ....
آتش
امروز بالاخواهی و بی تفاوتی به جرقه دو سال پیش بوده .....

از جایی که دلجویی ستون ب ۲۰ را آنچنان که باید جی و مهم نشمردید !
وقتی
جایی که ارزش نو رسیده که معلوم نیست فردا اینجا باشه یا نباشه ...
که می بینید یکسال( ایشون ) نیست .... !
نتیجه میشه همین وضع امروز ....
تا قلم
به آفساید نرفته مطلب راجمع کنم ....
بی خیال بسیار از مسائل .... .
خب
امیدوارن از صحبت های دوستانه ولی صریح و روشنم نرنجیده باشید .
چون غیر از این روش را نمی دتنم و بگار نمی بندم ... .
تا تمام
تفاصیل دوستانم عزیز .... خوشحال بودن از اینکه در جمع شما بودم
و خیلی از شما یاد گرفتم و از بابت سپاسگزارم ... درس هایی گرفتم ر زمینه های مختلف خاصه در باب دوچرخه ...
بنده از این تریبون
اول
از کسی که بایک بیست را بنا کرد و تا به امروز سرپا نگه داشته بود
که
کودکان ایشون را ""داچ صابر "" خطاب می کردند
ضمن اینکه به """""""همه """""" یاد دادم به ایشون " استاد صابر " بگید ...
مع الوصف
اول از ایشون تشکر می کنم و قدر دان دتنشی که به من منتقل کردم هستم
اگر
آلزایمر بگیرم ایشون از ذهنم زدوده نخاهد شد .....
چون زیاد به ایشون اندیشه جات کرده ام و حک بر ذهنم هست ....
و
دوم
از تمام دوستانی که مطالب مفید نوشتند
و باعث یادگیری بنده شدند را دارم
سوم
تشکر ویژه از استاد مسعود شاهینی و محمد صافدل عزیز را دارم ... با تلفن بازهن ایشون را اذیت همی خواهم کرد....

و در آخر
دلیلی برای حضورم بیش از این در این محیط نمی بینم و رسما با این پست زحمت را از این فرووم کم می کنم ...
اگر صراحت لهجه ام شما را تا بحال رنجانده از همین تریبون پوزش می خوام
و از بنده دلگیر نباشید ... تکرار می کنم دوستی جای خودش محفوظ هست و از کانال های دیگر بازم دوستانم را سردرد خواهم داد
بنده یگه بیشتر از اذیتتون نمی کنم
شاد و مانا باشید . بدرود

Vahid_FRD
2017/01/19, 00:15
قطعا دوستانی که کارهای مدیر سایت ( علی آمگس ) زیر سوال بردن مشکل شخصی با ایشون دارن
خلاصه و مفید

mf mohammad
2017/01/19, 22:43
دوستان عزیز بایک 20 به فعالیت عادی خودش ادامه میده لطفا فعالیت کنید.و به دوستاتونم اعلام کنید

Vahid_FRD
2017/01/20, 00:45
تصاویر گریه اتشنشان ها دلم بد جوری لرزوند
خیلی دردناک بود

amin75
2017/01/20, 01:20
خیلی خوشحال شدم از این تصمیمت وحید عزیز، چند روز بود صفحه اصلی سایت برام باز نمیشد گفتم حتما کارو تموم کردید البته الانم باز نشد!
اومدم این آدرس که آخرش 47 داررو زدم در کمال ناباوری باز شد و پیام امید بخش شمارو دیدم!:63:

A.amex
2017/01/20, 10:36
ما هم خوشحالیم که وحید برگشته و می تونیم بایک بیست باز هم داشته باشیم
کمک همگی ما مهم خواهد بود

Vahid_FRD
2017/01/20, 11:08
یه سری هستن این روزا دارن تمام سعی خودشون می کنن که مارو متقاعد کن که بایک بیست ببنیدیم
ولی این اتفاق تا جایی که در توان ما باشه نخواهد افتاد

mf mohammad
2017/01/20, 21:41
خیلی خوشحال شدم از این تصمیمت وحید عزیز، چند روز بود صفحه اصلی سایت برام باز نمیشد گفتم حتما کارو تموم کردید البته الانم باز نشد!
اومدم این آدرس که آخرش 47 داررو زدم در کمال ناباوری باز شد و پیام امید بخش شمارو دیدم!:63:
اگه صفحه اصلی سایت ناقص باز میشه چند بار کنترل اف 5 بزنی درست میشه

- - - - - - - - - -

انشالاه علی آقا

- - - - - - - - - -

انشالاه علی آقا

- - - - - - - - - -

یه سری هستن این روزا دارن تمام سعی خودشون می کنن که مارو متقاعد کن که بایک بیست ببنیدیم
ولی این اتفاق تا جایی که در توان ما باشه نخواهد افتاد
راستی آقا وحید اینکه سایت به فعالیت عادی خودش ادامه میدرو تو کانل اعلام کنید تا همه بیان.

Vahid_FRD
2017/01/21, 09:23
امروز عصر همه مهمون من یه گزارش خوشمزه

A.amex
2017/01/21, 23:45
سکوت خیلی بدی حکم فرماست . دوستانی که دنبال باز بودن بایک بیست بودن کجایید پس کلی حرف زدیم و بحث کردیم که بایک بیست باز بمونه

ARASH.CLIMBER
2017/01/22, 09:19
جان من بیایید یکم در مورد مسابقه حرف بزنیم....

چرا هیچ مسابقه ایی که شرکت کننده ی ازاد توش بتونه بیاد توی تهران نمیذارن؟! همش خوده تیم و ایناست که مسابقه میذارن خودشونم اول میشن جایزه هم میگیرن خدافظ!

اینطوری صد سال هم بگذره یکی خفن پیدا نمیشه یکم مطرح بشیم!:New (6):

Pendar
2017/01/23, 14:36
تا حالا 120 کیلومتر بدون طبق 3 با دوچرخه 26 رکاب زدی؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم پا به پای 29 و 27.5؟ هنوز بعد از 3 روز منهدمم..........

Mr.Nariman
2017/01/23, 15:09
خووووووووشحال
تعطیلات میان دو ترم و اهوازززززززززز
هوا توپ
فقط یه غم کوچولو هست که....

farshad tohid
2017/01/23, 16:51
خیلی خوشحالیم از ادامه فعالیت بایک بیست یه واقعیتی هست تو کل دنیا همه دوست دارن خوبا باشن و بمونن اما تو هیچ چی اجبار نیست و وظیفه ما تشکر و قددانی از هر کسیه که خدمتی کرده... کل دنیا همینه یکی میاد و یکی میره... فکر به این چیزا اشتباست و دخالت دادنش تو امور که دیگه واویلاست... فردا روز بهتریه اگه سعی کنیم الان بهتر باشیم.....
راستی کی بود گفت مسابقه.؟؟؟؟یه چیزایی شنیدم......سربالایی میخوووریم....مسابقه میدیییم......

mf mohammad
2017/01/23, 20:59

چرا هیچ مسابقه ایی که شرکت کننده ی ازاد توش بتونه بیاد توی تهران نمیذارن؟! همش خوده تیم و ایناست که مسابقه میذارن خودشونم اول میشن جایزه هم میگیرن خدافظ!

!:New (6):
اینکه کاری نداره شما یه روز قبل مسابقه میری اونجا به مسئول هر تیم میگی میخوام برا تیمتون رکاب بزنم بعضیاشون قبول میکنن
اسمتو رد می کنن .بچه ها بیشتر این کارو می کنن.ولی بیمه یادت نره بیمه ورزشی

!:New (6):
اینکه کاری نداره شما یه روز قبل مسابقه میری اونجا به مسئول هر تیم میگی میخوام برا تیمتون رکاب بزنم بعضیاشون قبول میکنن

- - - - - - - - - -

خووووووووشحال
تعطیلات میان دو ترم و اهوازززززززززز
هوا توپ
فقط یه غم کوچولو هست که....
بابا مهندس دانشجو خوبی؟؟ اراک خوش میگذره؟؟ خوش به حالت.
چیه چرخت چی شده؟؟

A.amex
2017/01/23, 21:14
حیف این آقا نریمان زمانی که ما اراک مغازه سیستم صوتی داشتیم به پست ما نخورد

Mr.Nariman
2017/01/23, 23:10
بابا مهندس دانشجو خوبی؟؟ اراک خوش میگذره؟؟ خوش به حالت.
چیه چرخت چی شده؟؟
خوبم . سرده لامثب ...کوچیکه ...اما دوست داشتنیه

حیف این آقا نریمان زمانی که ما اراک مغازه سیستم صوتی داشتیم به پست ما نخورد
مگه دیگه نداری ؟
این زندگی به کار ادامه دارد ...........
وضعیت فعلی من:41:

ARASH.CLIMBER
2017/01/24, 09:36

- - - - - - - - - -

بیمه ورزشی که همیشه دارم...

خیلی خوبه اگه اینطوری باشه مرسی از راهنماییتون.... مشکل اینجاست که مسابقه تو تهران نمیذارن! حداقل نزدیک تهران! تازگیا همش میرن 500 کیلومتر اونطرف تر مسابقه میذارن!

قبلش هم خبر درست حسابی نمیدن!

یهو مینویسه فردا مسابقست پاشید بیایید!:a54d65a:

Bike20
2017/01/24, 10:39
p/BOsJZ8HjqAe

اضافه شده بعد از : 9 minutes

با به روز شدن نرم افزار سایت امکانات خوبی در اون دیده شده
یکی از اون امکانات که امروز فعال شد امکان اضافه کردن پست های اینستاگرام در بایک بیست هستش
اموزش این کار به زودی برای استفاده کاربران سایت ارسال می گردد . امیدوارم ارتباطات بهتر و روان تر و سریع تری داشته باشید
تیم مدیریت بایک بیست

Vahid_FRD
2017/01/24, 20:07
هه هه
این چه با حاله
p/BPpoxaigGKw

A.amex
2017/01/24, 22:30
اووووف عجب چیز خفنی به بایک بیست اضاف کردید باو

mf mohammad
2017/01/24, 23:26

خیلی خوبه اگه اینطوری باشه مرسی از راهنماییتون.... مشکل اینجاست که مسابقه تو تهران نمیذارن! حداقل نزدیک تهران! تازگیا همش میرن 500 کیلومتر اونطرف تر مسابقه میذارن!

شما باید پیگیر باشید . تا جایی که من همیشه پیگیر بودم تو سایت فدراسیون حداقل یک هفته قبل مسابقات اعلام می کنه.
بعدم خیلیا هستن واقعا پا می شن از شهرستانای دور میرن برا مسابقه!! ولی آرش جان یه نصحیت برادرانه به عنوان یه دوچرخه سوار و یه عکاس
که مسابقاتو از سال 89 دنبال کردمو رفتم .هیچ وقت توی اینجور مسابقات شرکت نکن؟؟ همیشه برای تفریح خودت سوارشو چون جو مسابقه تو ایران
جو بدیه خیلیا بودنو هستن از دوچرخه سوارای قدیم همه گذاشتن کنار مسابقه دادنو چرا چون حتی یه خوابگاه درست و حسابی ندارن برا اسکان یه تایمر
درست ندارن برا تایم زدن ا حاجی فلانی رد شد بزن تایمو.یه وسیله نقلیه ندارن برا رسوندن دوچرخه سوار به مسیر!!! اونم از سکو مقام مسابقاتشون!! یکی دوبار که رو سنگ برگزار شد مراسم مدالشون!!! تازه حتی مسیر مسابقه هم خودشون نمی سازن به خدا سال 90 مسابقه سرخه حصار حسین زنجانیان روز قبل داشت مسیر مسابقه می ساخت چرا؟؟ چون مسیر لوله گذاری شهرداری بود اومدن خراب کردنش روز مسابقه!!! الانم که این کی تی ام و فلش همرو خریدن دیگه لیگی نمونده که!!! هیچ وقت نرو پشیمون میشی!!

اضافه شده بعد از : 2 minutes

شما باید پیگیر باشید . تا جایی که من همیشه پیگیر بودم تو سایت فدراسیون حداقل یک هفته قبل مسابقات اعلام می کنه.
بعدم خیلیا هستن واقعا پا می شن از شهرستانای دور میرن برا مسابقه!! ولی آرش جان یه نصحیت برادرانه به عنوان یه دوچرخه سوار و یه عکاس
که مسابقاتو از سال 89 دنبال کردمو رفتم .هیچ وقت توی اینجور مسابقات شرکت نکن؟؟ همیشه برای تفریح خودت سوارشو چون جو مسابقه تو ایران
جو بدیه خیلیا بودنو هستن از دوچرخه سوارای قدیم همه گذاشتن کنار مسابقه دادنو چرا چون حتی یه خوابگاه درست و حسابی ندارن برا اسکان یه تایمر
درست ندارن برا تایم زدن ا حاجی فلانی رد شد بزن تایمو.یه وسیله نقلیه ندارن برا رسوندن دوچرخه سوار به مسیر!!! اونم از سکو مقام مسابقاتشون!! یکی دوبار که رو سنگ برگزار شد مراسم مدالشون!!! تازه حتی مسیر مسابقه هم خودشون نمی سازن به خدا سال 90 مسابقه سرخه حصار حسین زنجانیان روز قبل داشت مسیر مسابقه می ساخت چرا؟؟ چون مسیر لوله گذاری شهرداری بود اومدن خراب کردنش روز مسابقه!!! الانم که این کی تی ام و فلش همرو خریدن دیگه لیگی نمونده که!!! هیچ وقت نرو پشیمون میشی!!

- - - - - - - - - -

p/BOsJZ8HjqAe

اضافه شده بعد از : 9 minutes

با به روز شدن نرم افزار سایت امکانات خوبی در اون دیده شده
یکی از اون امکانات که امروز فعال شد امکان اضافه کردن پست های اینستاگرام در بایک بیست هستش
اموزش این کار به زودی برای استفاده کاربران سایت ارسال می گردد . امیدوارم ارتباطات بهتر و روان تر و سریع تری داشته باشید
تیم مدیریت بایک بیست
وای خیلی عالیه بی زحمت فیس بوکشم بزارید.ما اینستا نداریم:63::63::63:

espirooz
2017/01/25, 14:01
پس چی شد. منتظر گزارشیم. گشنمونه.

< javad >
2017/01/25, 14:47
آقا چندروزه هرچی میام سایت باز نمیشه و در هم و برهمه همه چیز
دیگه داشتم ناامید میشدم تا گفتم بزار یکی از زیر انجمن هارو باز کنم که دیدم به به درسته
آقا وحید اونهایی که تلاش میکنن که سایت بسته بشه احتمالا ارزش این انجمن رو برای بچه هاش درک نمیکنن پس مقاومت کنین
و خوشحالیم که برگشتید و امیدوارم دوستان دیگه هم برگردن به زودی
یاعلی

Vahid_FRD
2017/01/25, 15:42

- - - - - - - - - -

آقا چندروزه هرچی میام سایت باز نمیشه و در هم و برهمه همه چیز
دیگه داشتم ناامید میشدم تا گفتم بزار یکی از زیر انجمن هارو باز کنم که دیدم به به درسته
آقا وحید اونهایی که تلاش میکنن که سایت بسته بشه احتمالا ارزش این انجمن رو برای بچه هاش درک نمیکنن پس مقاومت کنین
و خوشحالیم که برگشتید و امیدوارم دوستان دیگه هم برگردن به زودی
یاعلی
ممنون از لطف شما
بله هستیم و با کمک بچه ها سرپا نگهش می داریم
بچه های سایت هم باید زحمت بکشن و بیشتر از قبل نسبت به نوشتن گزارش و مطلب گذاشتن همت به خرج بدن
مشکل شما چیه که صفحه اول باز نمی شه
یه اسکرین شات برای من ارسال کنید تا حلش کنم شاید مشکل بچه های دگه هم باشه

A.amex
2017/01/25, 21:26
وای خیلی عالیه بی زحمت فیس بوکشم بزارید.ما اینستا نداریم:63::63::63:
محمدجان فیس بوک شلتر هستش و نمی شه ازش استفاده کرد . البته اگر یه صفحه اینستا باز کنی می تونی عکسهایی که اونجا می زاری همزمان تو فیس بوک هم بزاری و توی بایک بیست هم به راحتی باز نشر کنی

amin75
2017/01/25, 22:11
p/BPf-nRLlmy9
یک، دو...تصویر اومد؟؟

ایول به مدیرای سایت...عالیه...

A.amex
2017/01/26, 20:43
p/BPujySfBL60

Vahid_FRD
2017/01/26, 22:49
می گم حالا که از اینا می زارید منم یه فیلم بزارم

استادشون تو کلاس بهشون گفته اگر بتونه این پسره درست بندازه به همه کلاس نمره می ده
p/BPsDo1mgJ3i

مهدی 77
2017/01/28, 11:29
سلام بچه ها....

الان دارم از سایت دانشکده علوم قرآنی شاهرود مینویسم....
دانشکده ای که برام خاطره میشه....چرا؟؟؟
چون دیگه باید از این رشته (کارشناسی علوم قرآن و حدیث) انصراف بدم و برم توی رشته ای که توی نمیه متمرکز ها قبول شدم ثبت نام کنم....
کاردانی علوم انتظامی، دانشگاه علوم انتظامی امین/ تهران.....
خلاصه که باید از شاهرود و دوچرخه سواری هاش خدافظی کنم....
باید بیام تهران و در نهایت بشم افسر..... با درجه ی ستوان سومی.....و استخدام رسمی نیرو انتظامی میشم...

خودمم نمیدونم خوشحالم یا ناراحت.....

راستی اورلرد رو هم گذاشتم به فروش...قطعات معیوبش مثل شانژمان و زنجیر و خودرو رو تعویض کردم، یه سرویس کاملش هم کردم...

دیگه باید بفروشمش....

بچه ها فعلا از شما هم خداحافظی میکنم..:63:

hangipangi
2017/01/28, 13:06
باید بیام تهران و در نهایت بشم افسر..... با درجه ی ستوان سومی.....و استخدام رسمی نیرو انتظامی میشم...

هر جا می ری و تو هر موقعیتی قرار میگیری سعی کن بهترین باشی....اون موقع دلیلی برا ناراحتی نیست دیگه....

A.amex
2017/01/28, 22:12
مهدی جان هرجا هستی موفق باشی فقط قول بده پلیس شدی از اون خوش اخلاق هاش باشی ها

mf mohammad
2017/01/28, 22:43
سلام بچه ها....

الان دارم از سایت دانشکده علوم قرآنی شاهرود مینویسم....
دانشکده ای که برام خاطره میشه....چرا؟؟؟
چون دیگه باید از این رشته (کارشناسی علوم قرآن و حدیث) انصراف بدم و برم توی رشته ای که توی نمیه متمرکز ها قبول شدم ثبت نام کنم....
کاردانی علوم انتظامی، دانشگاه علوم انتظامی امین/ تهران.....
خلاصه که باید از شاهرود و دوچرخه سواری هاش خدافظی کنم....

راستی اورلرد رو هم گذاشتم به فروش...قطعات معیوبش مثل شانژمان و زنجیر و خودرو رو تعویض کردم، یه سرویس کاملش هم کردم...

دیگه باید بفروشمش....

بچه ها فعلا از شما هم خداحافظی میکنم..:63:
اولا که هرجا هستی موفق باشی . فک نکنم علوم قرآنی زیاد به شخصیتت بخوره
دویما بیا تهران خودم میبرمت تو مسیر می کشمت اگه رازی نبودی از زندگی

A.amex
2017/01/28, 22:54
اولا که هرجا هستی موفق باشی . فک نکنم علوم قرآنی زیاد به شخصیتت بخوره
دویما بیا تهران خودم میبرمت تو مسیر می کشمت اگه رازی نبودی از زندگی
منم موافقم
می بریم تو مسیر می کشیمش

Mr.Nariman
2017/01/29, 13:53
وحشتناکترین اتفاق درسیم چند روز پیش اتفاق افتاد
وقتی نوشته بود که ....
فلان درس .... نمره فلان .... افتاده ..... :16:
واقعا انتظارشو نداشتم

A.amex
2017/01/29, 16:25
وحشتناکترین اتفاق درسیم چند روز پیش اتفاق افتاد
وقتی نوشته بود که ....
فلان درس .... نمره فلان .... افتاده ..... :16:
واقعا انتظارشو نداشتم
آقا نریمان تو دوران دانشجویی از این اتفاقا خیلی زیاده
یه بار با همین وحید نشستیم کتاب وصیت نامه امام بین خودمون تقسیم کردیم کل کتاب به صورت وحی به همراه خودمون بردیم سر جلسه و واو به واو اون نوشتم تو برگه آخرش به اون داد 18 به من داد 7 ظاهرا استاد از روش پلکان منزلشون برای تصحیح اوراق استفاده کرده بودند

اضافه شده بعد از : 31 minutes
اینم از جاده روستای نظم آباد روز جمعه غروب
p/BP1vOMTFv1l

Vahid_FRD
2017/01/29, 19:06
این چند روزه هوای اراک برفی و سرد شده
ولی دیگه اون برف های قدیمی خبری ازشون نیست
دیگه مثل قبل کیف نمی ده

mf mohammad
2017/01/29, 20:29
این چند روزه هوای اراک برفی و سرد شده
ولی دیگه اون برف های قدیمی خبری ازشون نیست
دیگه مثل قبل کیف نمی ده
خخخ اون زمون که من اراک بودم برف خوبی میومد اما صبش هیچی رو زمین نبود

Vahid_FRD
2017/01/31, 09:40
آقا نریمان تو دوران دانشجویی از این اتفاقا خیلی زیاده
یه بار با همین وحید نشستیم کتاب وصیت نامه امام بین خودمون تقسیم کردیم کل کتاب به صورت وحی به همراه خودمون بردیم سر جلسه و واو به واو اون نوشتم تو برگه آخرش به اون داد 18 به من داد 7 ظاهرا استاد از روش پلکان منزلشون برای تصحیح اوراق استفاده کرده بودند
بنده این داستان تکذیب می کنم
من از بچگی وصیت نامه از حفظ بودم اصلا
-------------------------------------------------
اینم یه عکس از کوهنوردی دیروز ما تو برف - دره گردو

A.amex
2017/02/01, 09:48
شنیدم که بعضی ها رفتن دوچرخه سواری تو برف . داییشون بلایی به سرش آورده که هنوز از خواب بیدار نشده . اصلا هم اشاره به شخص خاصی نکردم:1:

ARASH.CLIMBER
2017/02/01, 11:08
چنتا مسابقه پیدا کردم برای جمعه همین هفته اما همشون جاده!!! اقا کراس کانتری چی شد پس...

میریم با دوچرخمون اخر میشیم!!!:dadad4:

mf mohammad
2017/02/01, 13:58
چنتا مسابقه پیدا کردم برای جمعه همین هفته اما همشون جاده!!! اقا کراس کانتری چی شد پس...

برادر لیگ ایران 3 الی 4 مرحله داره اونم تو شهرای مختلف
برگزار میشه بعدشم الان اردو تیم ملیه برا مسابقات اسیا
لیگ ایران هم زمستون تعطیله بعد عید پیا اخر اسفند شروع میشه.
ظاهرا توجه نکردین به صحبت های صفحه قبلیه من.
در ضمن ادرس سایت
فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
مراجعه نمایید

در ضمن ادرس سایت
فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
مراجعه نمایید

- - - - - - - - - -

شنیدم که بعضی ها رفتن دوچرخه سواری تو برف . داییشون بلایی به سرش آورده که هنوز از خواب بیدار نشده . اصلا هم اشاره به شخص خاصی نکردم:1:
این بعضیا دیشب می گفتن خیلی خوش گذشته بهشون

ARASH.CLIMBER
2017/02/01, 16:29
در ضمن ادرس سایت
مراجعه نمایید

- - - - - - - - - -

بله توجه کردم.....

مسابقات معمولیشو میخواستم مثل جایزه بزرگ ولی همشون برای جادن...

اینکه بگیم مسابقه اصلا ندیم رو قبول ندارم...حتی اگه نامردی کنن و اذیت کنن ما چیزی از دست ندادیم... عشقی کار میکنیم ....

خدا کنه توی یه مسابقه باشیم ناکام از دنیا نریم! خیلی کیف میده دیدن پرواز کردن فراز شکری:63:

mf mohammad
2017/02/01, 18:12
بله توجه کردم.....

مسابقات معمولیشو میخواستم مثل جایزه بزرگ ولی همشون برای جادن...

اینکه بگیم مسابقه اصلا ندیم رو قبول ندارم...حتی اگه نامردی کنن و اذیت کنن ما چیزی از دست ندادیم... عشقی کار میکنیم ....

خدا کنه توی یه مسابقه باشیم ناکام از دنیا نریم! خیلی کیف میده دیدن پرواز کردن فراز شکری:63:
انشالله به مرادتون برسید:):)

farzamshch
2017/02/02, 17:32
سلام . خیلی وقت بود بایک 20 نیومده بودم .
تقریبا یه هفته ای هم به خاطر بارون و سردی هوا و اینجور چیزا نتونستم دوچرخه سوار شم .
اما با توجه به برفی که دیشب و امروز صبح طرفای ما بارید دیگه گفتم حیف میشه اگه سواری نکنم . ساعت 2 رفتم بیرون و الان که 5 هست رسیدم خونه و مستقیم اومدم بایک بیست .
هوا عالی بود . اما دوچرخه یکم حالمو گرفت . البته تقصیری هم نداشت . حدودا دو هفته پیش شستمش ولی چون روغن نداشتم زنجیر و شانژمان و .... از همون موقع تا الآن خشک موندن و یکم صدا میده .
البته توپی تنه هم مشکل داره . بعضی مواقع صدای جیرجیر یا جیزجیز میده . . . وقت کنم بازش میکنم ببینم چه مرگشه . شاید هم عوضش کردم .

یه سوال هم داشتم . روغن مناسب برای زنجیر و اینجور چیزا چیه ؟ قبلنا یه روغن موتور واسه ماشین خریدم که تقریبا نیم لیتر اضافه موند ازش . مدتی رو با اون روغن کاری میکردم . . . اما میخوام یه ظرف شبیه مثلا این ظرفهایی که روغن چرخ خیاطی میریزن توش (خلاصه یه ظرفی که خروجی شبیه لوله داشته باشه) بگیرم و در کنارش یه دونه از اون قوطی روغنی که واسه موتور سیکلت استفاده میشه بخرم و بریزم تو اون یکی ظرف . روغن موتور موتورسیکلت مناسبه ؟ البته از اون ضعیفهاشو میگم . ارزون ترینشون . چون دوچرخه م ارزش روغن خوب رو نداره .
یادش بخیر یه زمانی بچه بودم میرفتم روغن سوخته موتور کشاورزی پدر بزرگم رو بر میداشتمو دوچرخه رو با روغن سوخته خیس میکردم . یعنی انقدر روغن میزدم که موقع رکاب زدن کل روغن میپاشد به شلوارم .

A.amex
2017/02/02, 17:52
یه سوال هم داشتم . روغن مناسب برای زنجیر و اینجور چیزا چیه ؟ قبلنا یه روغن موتور واسه ماشین خریدم که تقریبا نیم لیتر اضافه موند ازش . مدتی رو با اون روغن کاری میکردم . . . اما میخوام یه ظرف شبیه مثلا این ظرفهایی که روغن چرخ خیاطی میریزن توش (خلاصه یه ظرفی که خروجی شبیه لوله داشته باشه) بگیرم و در کنارش یه دونه از اون قوطی روغنی که واسه موتور سیکلت استفاده میشه بخرم و بریزم تو اون یکی ظرف . روغن موتور موتورسیکلت مناسبه ؟ البته از اون ضعیفهاشو میگم . ارزون ترینشون . چون دوچرخه م ارزش روغن خوب رو نداره . .
روغن موتوری که خیلی سفت نباشه بزنید به زنجیر و بعد هم با دستمال تمیزش کنید که نپاچه .

این بعضیا دیشب می گفتن خیلی خوش گذشته بهشون
خبری نیست ازش که . کلا دود شده رفته هوا

mf mohammad
2017/02/02, 21:45
دلم برا یه مسافرت با دوچرخه و یه عکاسی خوب ترجیحا با گوپرو تنگ شده .یادش بخیر
تابستون تنکابن-رامسر چه برنامه خوبی بود یکی از بهترین سفرهای زندگیم.

A.amex
2017/02/02, 22:41
دلم برا یه مسافرت با دوچرخه و یه عکاسی خوب ترجیحا با گوپرو تنگ شده .یادش بخیر
تابستون تنکابن-رامسر چه برنامه خوبی بود یکی از بهترین سفرهای زندگیم.
مهندس یه چیزایی می گفت ؟ در جریان هستی یا نه ؟

mf mohammad
2017/02/02, 22:52
مهندس یه چیزایی می گفت ؟ در جریان هستی یا نه ؟
آره علی در جریانم منتظر خبرتونم.تجهیزات تصویربرداری برپا باشه ها!!!:smilies-azardl (13):smilies-azardl (13)

Vahid_FRD
2017/02/03, 12:35
خبری نیست ازش که . کلا دود شده رفته هوا

آدم حسود که می گن شمایی ها علی آقا
اتفاقا اون برنامه خیلی هم عالی بود
گزارشش هم می زارم تو سایت کیف کنی برا خودت
این 24 ساعت هم در جاده ها برفی گرفتار بودیم
ولی نمردیم و نجات پیدا کردیم :60:

hangipangi
2017/02/03, 12:45
نمی دونم کجا بودیم
نمی دونم چه زمانی بود
نمی دونم کی بود
نمی دونم چی گفت که...
کلی خندیدیم

mf mohammad
2017/02/03, 14:54
این 24 ساعت هم در جاده ها برفی گرفتار بودیم
ولی نمردیم و نجات پیدا کردیم
تجربه قشنگیه خیلی دوست دارم یه بار تو برف گیر کنم
ببینم چجوریه!!:21::21:

Vahid_FRD
2017/02/03, 14:57
تجربه قشنگیه خیلی دوست دارم یه بار تو برف گیر کنم
ببینم چجوریه!!:21::21:
یه بار که گیر کنی دیگه دوست نداری

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

mf mohammad
2017/02/03, 15:13
یه بار که گیر کنی دیگه دوست نداری

:21: این لپ تاپ از دیشب خاموش نشده هاا.... منتظره

اضافه شده بعد از : 10 minutes

آقا خداروشکر خداروشکر ازین نظام کثیف آموزش عالی راحت شدیم. پیر شدیم تو این دانشگاه.
دو سه ترمی میشه برداشتن سیستم فنی حرفه اییو یکپارچه کردن و از نماد به ناد تغییر دادن
سیستم قبلی خیلی خوب بود کلا 5 دیقه طول نمی کشید تا انتخاب واحد کنی
الان کلی باید وایسی منتشو بکشی که باز کنه یا نه بری کد درسارو تک تک بزنی هی دکمه ثبتو...
تازه دو سه روز طول میکشه تا ارور سایت برطرف بشه خیلی جالبه با این سایتشون ما 4 بار انتخاب واحد می کنیم
ترم پیش هم تا دم امتحانات بچه ها نتونستن انتخاب واحد بکنن خیلی حرفه هااا!!! الانم رامون نمیدن بریم نمره هامونو ببینیم بخاطر
انتخاب واحد.هیچ کسم جواب گو نیست.ولی من شماره شرکت سازندشو گیر آوردم جاتون خالی
2 3 بار زنگ زدم ناسزا گفتم بهشون .تازه شماره شرکتو به 6 7 تا اعصبانی تر خودم دادم که حالشونو جا بیارن.
خداروشکر درسمون تموم شد باید... تو این آموزش عالی. خدافظ درسسسسسسسسسسسس.:42:

A.amex
2017/02/03, 23:45

آقا خداروشکر خداروشکر ازین نظام کثیف آموزش عالی راحت شدیم. پیر شدیم تو این دانشگاه.
دو سه ترمی میشه برداشتن سیستم فنی حرفه اییو یکپارچه کردن و از نماد به ناد تغییر دادن
الان کلی باید وایسی منتشو بکشی که باز کنه یا نه بری کد درسارو تک تک بزنی هی دکمه ثبتو...
تازه دو سه روز طول میکشه تا ارور سایت برطرف بشه خیلی جالبه با این سایتشون ما 4 بار انتخاب واحد می کنیم
ترم پیش هم تا دم امتحانات بچه ها نتونستن انتخاب واحد بکنن خیلی حرفه هااا!!! الانم رامون نمیدن بریم نمره هامونو ببینیم بخاطر
2 3 بار زنگ زدم ناسزا گفتم بهشون .تازه شماره شرکتو به 6 7 تا اعصبانی تر خودم دادم که حالشونو جا بیارن.
وای وای وای . انتخاب واحد برای خودش داستانی بود اصلا وحشت ناک اون اوایل که اینترنتی نبود باید می رفتم دانشگاه و مراحل فشار قبر توی سالن انتخاب واحد به دلیل ازدحام جمعیت طی می کردیم تا بتونیم 4 تا درس برداریم بعدش که اینترنتی شد فک می کردیم بهتر میشه دیگه شلوغ بازی نداره و... بعدا فهمیدیم بدتر شد که بهتر نشد

وای وای وای . انتخاب واحد برای خودش داستانی بود اصلا وحشت ناک اون اوایل که اینترنتی نبود باید می رفتم دانشگاه و مراحل فشار قبر توی سالن انتخاب واحد به دلیل ازدحام جمعیت طی می کردیم تا بتونیم 4 تا درس برداریم بعدش که اینترنتی شد فک می کردیم بهتر میشه دیگه شلوغ بازی نداره و... بعدا فهمیدیم بدتر شد که بهتر نشد

- - - - - - - - - -

نمی دونم کجا بودیم
نمی دونم چه زمانی بود
نمی دونم کی بود
نمی دونم چی گفت که...
کلی خندیدیم
:21:

hangipangi
2017/02/04, 12:54
آقا نمی خواید این نوار مشکیه رو از گوشه بالا ور دارید؟
ما وقتی میخوایم بریم تو پروفایل شخصی مون....
اون ناحیه کلییک می نماییم...
میره تو یک انجمن مربوط به موبایل های ال جی!!!!:42:

A.amex
2017/02/04, 17:55
آقا نمی خواید این نوار مشکیه رو از گوشه بالا ور دارید؟
ما وقتی میخوایم بریم تو پروفایل شخصی مون....
اون ناحیه کلییک می نماییم...
میره تو یک انجمن مربوط به موبایل های ال جی!!!!:42:
کنترل و اف 5 چند بار پشت سر هم بزنید درست نشد به آقا وحید اطلاع بدید

mf mohammad
2017/02/04, 18:38
آقا وحید گزارش چی شد؟؟

Vahid_FRD
2017/02/04, 19:23
آقا وحید گزارش چی شد؟؟
چرا شلوغش می کنی ؟ ابروم بردی بابا :smilies-azardl (13)

mf mohammad
2017/02/04, 20:32
\ ابروم بردی بابا :smilies-azardl (13)
دور از جون. ممنونم

Mr.Nariman
2017/02/05, 09:34
اولین برندی که زیر پست من اعلام بشه
یه ریویو از دوچرخه هاش میزارم
از هر مدلش که بخواد و از هر سبک دوچرخه هاش.

Vahid_FRD
2017/02/05, 09:43
اسپیش
مریدا
ترک
از هر سه تاش
کراس کانتری:63:

hangipangi
2017/02/05, 10:54
p/BPxUU3YD23Y

amin75
2017/02/05, 10:55

اسپیش
مریدا
ترک
از هر سه تاش
کراس کانتری:63:

ویلر بزار عاقا...[emoji4]
wheeler

mf mohammad
2017/02/05, 10:59
استاد این برندارو ول کن که بچه ها میگن
اینا همه چینین :smilies-azardl (13):smilies-azardl (13):smilies-azardl (13):smilies-azardl (13) برامون از دست سازای اصیل آمریکا بگو
Intense ACV: Foundation Build - Review - Pinkbike ([Only registered and activated users can see links])

f-22
2017/02/05, 11:05
به نظر من برند YT که به خوش قیمتی معروفه مدل کاپرا یا مدل جفسی

Vahid_FRD
2017/02/05, 22:03
استاد این برندارو ول کن که بچه ها میگن
اینا همه چینین :smilies-azardl (13):smilies-azardl (13):smilies-azardl (13):smilies-azardl (13) برامون از دست سازای اصیل آمریکا بگو
Intense ACV: Foundation Build - Review - Pinkbike ([Only registered and activated users can see links])

خداییش چشم گرفت

- - - - - - - - - -

p/BPxUU3YD23Y
علی آقا چه عکسای خفنی
دمت گرم
شما هم به جمع کپی کاران بایکبیست از بلاد اینستا پیوستی

A.amex
2017/02/05, 23:09
این روزا شرکت سرمون خیلی شلوغه تا بیام برسم خونه میشه 10 واقعا نمی تونم دیگه خسته شدم

mf mohammad
2017/02/05, 23:13
این روزا شرکت سرمون خیلی شلوغه تا بیام برسم خونه میشه 10 واقعا نمی تونم دیگه خسته شدم
خسته نباشید.توکل به خدا کن درست میشه!!

A.amex
2017/02/06, 15:13
خسته نباشید.توکل به خدا کن درست میشه!!

ممنون از شما و اینکه بلاخره آدم تا یه جایی تحمل می کنه از یه جایی به بعد می زنه به جاده و سواری و.....

mf mohammad
2017/02/06, 15:16
ممنون از شما و اینکه بلاخره آدم تا یه جایی تحمل می کنه از یه جایی به بعد می زنه به جاده و سواری و.....
هاااا با اون قسمت آخرش خیلی موافقم.

Vahid_FRD
2017/02/06, 19:55
طرف دارای چرخ های گردن کلفت
براتون یه مطلب توپ نوشتم

Mnm
2017/02/06, 20:33
دیروز دیگه دلمو زدم به دریا و تو خیابون های یخ زده رفتم چرخ سواری
رکاب زدن همانا و سر خوردن و افتادن همانا

البته حال و هوای خاص خودشو داره چون فقط روی یخ سفت که مثل آینه هست دوچرخه سر می خوره

زنجیر چرخ دوچرخه داریم؟:60:

Vahid_FRD
2017/02/06, 21:24
دیروز دیگه دلمو زدم به دریا و تو خیابون های یخ زده رفتم چرخ سواری
رکاب زدن همانا و سر خوردن و افتادن همانا

البته حال و هوای خاص خودشو داره چون فقط روی یخ سفت که مثل آینه هست دوچرخه سر می خوره

زنجیر چرخ دوچرخه داریم؟:60:
با بست کمربندی درست کن

A.amex
2017/02/07, 01:00
محمد فریدونی خبر داری یه سری دیروز رفته بودن سواری هنوز گزارش ننوشتن ؟

IRAN - MOUNTAIN
2017/02/07, 09:26
یه چیزی که برام تازگی داره تو این انجمن اینه که دیگه کاربرهای معمولی ( سیاه رنگ ) نمی نویسن

Mr.Nariman
2017/02/07, 11:00
از باز کردن توپی تنه متنفرم
اصن پیچ رو قامه باز نمیشه
فحش زمین و زمانو دادم

Vahid_FRD
2017/02/07, 11:04
از باز کردن توپی تنه متنفرم
اصن پیچ رو قامه باز نمیشه
فحش زمین و زمانو دادم
باید اهرم کنی البته با احتیاط و رعایت چپ گرد و راست گرد

mf mohammad
2017/02/07, 11:17
محمد فریدونی خبر داری یه سری دیروز رفته بودن سواری هنوز گزارش ننوشتن ؟
اوه اوه آره خبر دارم گزارشاتشونم دیر دیر می نویسن .:mountain-bike-smile

اضافه شده بعد از : 3 minutes

باید اهرم کنی البته با احتیاط و رعایت چپ گرد و راست گرد

وحید میدونی اهرم اصلی چیه؟؟ اینکه اون عکسارو با مختصاتش و شرحش برامون بنویسی و طفره نری.:21::21:

auas
2017/02/07, 22:51
امروز رفتیم تمرین ولی چه تمرینی
یعنی مردم ها
هم سربالایی فشار اومد هم سرپایینی:55::14:

mf mohammad
2017/02/07, 23:39
یعنی مردم ها
خوبه خیلی خوبه انشالا همیشه سوار شیدی و مشکلات زندگیو به رکاب چپ دایورت کنی.
برامون گزارش نمی نویسی؟؟

mf mohammad
2017/02/08, 00:40
بچه ها داشتم دنبال لنز تله می گشتم به یه سری قیمت خوندم
خیلی نجومی هرچی صفر هم بالا پایین کردم دیدم باز درسته
یه نگاه به قیمت این لنزا بندازید!!
اونایی که میلیونشون دو رقمیه
لنز دوربین - کانن - تله فوتو کانن ([Only registered and activated users can see links])

IRAN - MOUNTAIN
2017/02/08, 01:41
یعنی مردم ها
مگه تو زمستون هم میشه رفت رکاب زدن . تازه اونم زمستون های اراک ؟ گزارشش بنویسید لطفا که ما هم بخونیم

Mostafan0011
2017/02/08, 15:57
تمرین جمعه اییکه گذشت 95/11/15
خوب وقت نشد زود تر بنویسم چون کلا تموم وقتم پره
واس خاطر از هم گسستگی سلول های تحتانی دو تا از بچه ها با موتور اومده بودن و مسیر هم به طول 20 کیلومتر سربالایی که نصفش ملایم بود و بقیشم تقریبا تند که بابرگشتش کلا چهل تا حساب میکنیم.
کاشون خودمونه...
روستای خنب دره مسیر سخت بود اما دلچسب:)

mf mohammad
2017/02/08, 18:50

آقا خسته نباشید خیلیم عالی همین که عکسشو گذاشتی مارو شاد کردی

Vahid_FRD
2017/02/09, 00:11
انسان اندیشمند کینه به دل نمیگیرد و چون آرمانی بلند دارد به دام حریف نمیفتد.

A.amex
2017/02/10, 11:52
خوب وقت نشد زود تر بنویسم چون کلا تموم وقتم پره
واس خاطر از هم گسستگی سلول های تحتانی دو تا از بچه ها با موتور اومده بودن و مسیر هم به طول 20 کیلومتر سربالایی که نصفش ملایم بود و بقیشم تقریبا تند که بابرگشتش کلا چهل تا حساب میکنیم.
کاشون خودمونه...
دمتون گرم ای کاش یه گزارش مفصل تر می نوشتید توی یه تاپیک جداگانه

bzg.tapatalk
2017/02/11, 20:04
امروز (با دوچررخه ی لقمه ای)داشتم از ی خیابون سر پایینی میومدم که همین ک رو سرعت گیر ترمز گرفتم ی چیزهایی مثل براده آهن داغ و قرمز از ترمزا زد بیرون(مثل وقتی با اره برقی آهن میبرن) ک وایسادم و فک کنم از پلاستیک لقمه بود ) یعنی تا این حد داغ؟؟

فرستاده شده از SM-J200Hِ من با Tapatalk

IRAN - MOUNTAIN
2017/02/12, 09:58
امروز (با دوچررخه ی لقمه ای)داشتم از ی خیابون سر پایینی میومدم که همین ک رو سرعت گیر ترمز گرفتم ی چیزهایی مثل براده آهن داغ و قرمز از ترمزا زد بیرون(مثل وقتی با اره برقی آهن میبرن) ک وایسادم و فک کنم از پلاستیک لقمه بود ) یعنی تا این حد داغ؟؟

حتما از چیز دیگه ای بوده آخه پلاستیک هر چقدر هم که داغ بشه براده یا جرقه نداره . با دوچرخه هایی که ترمزهاشون دیسک نیست خیلی شوخی نکنید یه دفه می بینی اونا هم باتون شوخی می کنن ها

mf mohammad
2017/02/12, 11:43

برادر لقمه های ترمز در صورت استفاده بیش از اندازه خورده می شن وقتی هم که پلاستیکش تموم بشه میرسه به فلزی که
روش پلاستیک داره.لقمه های ترمزت تموم شده گرفته به طوقه هات

bzg.tapatalk
2017/02/12, 17:41
برادر لقمه های ترمز در صورت استفاده بیش از اندازه خورده می شن وقتی هم که پلاستیکش تموم بشه میرسه به فلزی که
روش پلاستیک داره.لقمه های ترمزت تموم شده گرفته به طوقه هات
اره صبح نگا کردم دیدم ی ذره کم زده بیرون ،،پیچش شل شده بود لقمه کمی اومده بود پایین ،با نصفش ترمز میگرف ک رسید ب فلزش

Mr.Nariman
2017/02/12, 19:42
امروز دم عصر قبل غروب بارون میاد.....من میدونم این هوا پرسه های مارو میخواد

Vahid_FRD
2017/02/12, 19:55
نحسی ۴۷ پرسپولیس گرفت
بیچاره از اول فصل پنج تا گل خورده بود الان سر امتیاز ۴۷ امش سه تا دیگه خورد و باخت

saminem
2017/02/12, 22:21
یه هوای ابری توی خوزستان ظهر میشینی پای تلویزیون و 3 تا میزنی طبق معمول. ایجوری میشه روزگارت مثل چرخای fuji nevada 1.4 میچرخه . به به به این حال و هوا

viva68
2017/02/12, 22:36
ماشاالله به ادب مهدی رحمتی.....

من موندم واقعا این فوتبال چی داره به جز قمار و وقت تلف کردن
این همه زور میزنن تا برن جام جهانی و میلیاردها تومان هم خرجشون میشه نهایتش میرن جام جهانی ،بعدش اونجا تا میتونن گل میخورن و میخورن.......
اصل کارم نمیتونن انجام بدن.که اقا تو میدان جام جهانی باید رتبه اورد و رفت تو رنکینگ و.......
بعد جالبه این ۲۰ سال بلکه بیشتر هی میگن انشاالله جام جهانی بعد .جام جهانی بعد هم میاد و باز بازی از نو و روزی از نو ...... .
به قران ارزش نداره این فوتبال. این همه بوجه بیت المال خرج میشه ،بیان یک چهارم این خرج ها رو بدن به چندتا شهر یک کارخانه ای چیزی بزارن تا چندتا جوان برن سر کار تا به یک امید و نوایی برسند.......
این فوتبالی زیبایی که ملت میبینید در جهان ،مال کشورهایی هست که اقتصادشان شکوفا هست و برای تفریح و درکنارش تجارت مارکتینگ هم میزارن و لذت میبرند.
ولی ما چی .؟
تو را به خدا وقتتان را تلف این فوتبال نکنید.
الان امروز ساعت ۳ تا ۵ بعدازظهر کلی ادم نشیتند و فوتبال دیدند ،به جاش میشد دوچرخه سواری کرد وو لذت برد .
یک کلام فوتبال در جهان یعنی زرشک ،دیر یا زود فیلمش میسوزه دیگه.

A.amex
2017/02/13, 00:02
یاد یه حرفی از استاد صابر افتادم ..... هییییی عجب روزگاریه .......کی فکر می کرد صابر از بایک بیست بره و تنهامون بزاره
استاد صابر می گفت ""آخه فوتبال هم شد دانهیل""

mf mohammad
2017/02/13, 00:47
امروز دم عصر قبل غروب بارون میاد.....من میدونم این هوا پرسه های مارو میخواد
آخ آخ عجب هوایی بود امشب تهران.نریمان ساعت 12 رسیدم تهران قبلش بارون اومده بود هوا تمیز بود تا خونرو پیاده قدم زدم
خیلی چسبید

- - - - - - - - - -

نحسی ۴۷ پرسپولیس گرفت
بیچاره از اول فصل پنج تا گل خورده بود الان سر امتیاز ۴۷ امش سه تا دیگه خورد و باخت

حیف شد باخختیم حیفففف.

یاد یه حرفی از استاد صابر افتادم ..... هییییی عجب روزگاریه .......کی فکر می کرد صابر از بایک بیست بره و تنهامون بزاره
استاد صابر می گفت ""آخه فوتبال هم شد دانهیل""

Vahid_FRD
2017/02/13, 06:59
یاااا خدا
عجب برفیییی

Vahid_FRD
2017/02/13, 08:07

mf mohammad
2017/02/13, 18:55
عجب برفی اومده

Mr.Nariman
2017/02/13, 19:30
تازه یه عده بودن تو این برف , ظهر که بوران میومد
پیاده از شهر صنعتی برمیگشتن !
اطلاع داده شده گاهی وقتا میدویدن یا اهنگ عربی میزاشتن که برقصن بلکه گرم شن !
یه چنین موجوداتی هست اراک

A.amex
2017/02/13, 23:14
خوبه والا . ملت از اهواز میرن اراک کلی برف بازی میکنن بعد اینگار این برف هماهنگ کرده هر وقت من نیستم اراک برف میاد خوش به حالتون

sadegh.pro
2017/02/13, 23:38
خوشا به حالتون،اصفهان کم کم داره هوا گرم میشه،،،ولی دریغ از ذره ای برف.....:image177:

mf mohammad
2017/02/14, 00:58
بچه ها این ملت چقد دزدن آخه .آخه چرا؟؟
بابا خدایی به وای فای خونه رحم نمی کنن
آخه بدبخت بیچاره ماهی 12 تومنم نداری بدی پا نت؟؟؟
آخه چقد ما بدبختیم چقد دزدیم از همه چی میدزدیم
چند وقته هی رمز عوض می کنم هی اسم میزارم
هی با استفاده از روشای مختلف نتمو امنیتشو میبرم بالا
بازم یه نفر داره دزدی میکنه ای پیش رو مودمم میوفته!!!
من که عین خیالم نیس اینترنت مخابراته نا محدود مفته
ولی یه سوال میشه پلیس فتا رفت شکایت کرد؟؟
بخاطر سرقت نت؟؟
جواب میده این قضیه؟؟؟
شاید بتونیم یه پولی از طرف بگیریم:21::21:

ali-xc
2017/02/14, 01:08
بچه ها این ملت چقد دزدن آخه .آخه چرا؟؟بابا خدایی به وای فای خونه رحم نمی کننآخه بدبخت بیچاره ماهی 12 تومنم نداری بدی پا نت؟؟؟آخه چقد ما بدبختیم چقد دزدیم از همه چی میدزدیمچند وقته هی رمز عوض می کنم هی اسم میزارمهی با استفاده از روشای مختلف نتمو امنیتشو میبرم بالابازم یه نفر داره دزدی میکنه ای پیش رو مودمم میوفته!!!من که عین خیالم نیس اینترنت مخابراته نا محدود مفتهولی یه سوال میشه پلیس فتا رفت شکایت کرد؟؟بخاطر سرقت نت؟؟ جواب میده این قضیه؟؟؟ شاید بتونیم یه پولی از طرف بگیریم:21::21:چرا آدرس مک نمیدی به مودمت؟

IRAN - MOUNTAIN
2017/02/14, 10:41
اره اسم مودمت هیدن کن و از طرفی هم بهش مک ای دی بده که دیگه نشه کاریش کرد

mf mohammad
2017/02/14, 13:30
چرا آدرس مک نمیدی به مودمت؟
چطوری باید مک آدرس بدم یا مودم رو هیدن کنم؟؟

bzg.tapatalk
2017/02/14, 14:11
دوستان آموزش تکنیک های دانهیل و خیلی چیزای دیگه مربوط به دوچرخه اگه خواستین توgmbn.com یا از یوتیوب ویدیو هاشو ببنین سوال های مردم رو هم جواب دادن