PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوچرخه جديدم لطفا نظر بديد

sepehr.m.n
2016/07/13, 17:22
دوچرخه جديدم كه حدودا 1ماه ميشه خريدم

بدنه venzo
ست دنده كاملalivio 24S
ترمز :شيمانو v-brake
توپي طوقه:شيمانو
دوشاخ :zoomقفل شو
ميخوام ترمز رو به هيدروليك شيمانو تغيير بدم كه دو دلم قيمتش(با طوقه نو و توپي ديسك ) 400تومن ميشه ،چطوره شما بگيد خوبه يا نه!؟؟!

قيمت خود دوچرخه هم شد:1/200[Only registered and activated users can see links]

Sent from my iPhone using Tapatalk

مهدی 77
2016/07/13, 19:46
سلام ، مبارکتون باشه.......

چرخ های ونزو عموما چرخ های کاستوم شده هستن............یعنی خود شرکت ونزو تا حالا دوچرخه ی کامل بیرون نداده (تا جایی که من اطلاع دارم)
از نظر ست دنده، چرختون نسبت به رقیب هاش و هم قیمتاش خیلی بالاتر و سرتره..........
از نظر ترمز هم به هر حال شیمانو است و احترامش واجبه..........

ولی برای دوشاخ، کاش حداقل اس آر سانتور مینداختین روش......
زووم هم شد دوشاخ؟

و اما بحث هیدرولیک، نظر خودتون بیشتر مهمه........... اگه از نظر شما این تنه ارزش ارتقا به هیدرولیک رو داره، خب انجام بدین و لذت اش رو ببرین..........
البته شما اگه ویلست جدید بگیرین برای هیدرولیک، همین ویلست های فعلیتون رو هم میتونید بفروشید و از این راه یکم خرجتون کم تر بشه.........

راجب به تنه: امیدورام این ونزو تنه های جدیدش مثل اون قبلی هاش نباشن..........
یکی از دوستان ما هست، که از سالیان دور، حدودای سال 90 ونزو سوار میشد، سال 93 تنه ونزو رو شکوند......
یه تنه ی ونزو ی دیگه ابتیاع نمود، سال 94 دوباره تنه ی ونزوی جدیدش هم شکست.......
بعد کلا رفت و یه تنه ی فلش M400 گرفت.........
آخر سر هم در جواب به این همه استقامت و ایستادگی در راه دانهیل، خدا بهش GT Sensor Expert 2015 عطا نمود........

خلاصه که هوای تنه رو داشته باش....

Alireza 77
2016/07/13, 20:10
استفادتون در چه حده؟

اگه در حد شهر و ماهی دو سه بار خاکی میرید ویبریک کارتونو راه میندازه......
دوچرخه من هم دقیقا 100درصد همین قطعات هستن....... تنه و دوشاخش یه نمور بهتره.......
ولی باهاش مسابقه استانی اول شدم........

اگه هنوز نو هست و تازه گرفتید ببرید یه هیدرولیک بیارید خلاص کنید......
اگه بشه پسش بدین و 1200 بگیرید و 400 بزارید روش میشه با 1600 یه دوچرخه خوب با برند معتبر و دوشاخ خوب و همه چیز بهتر ابتیاع بنمایید........
اگه 1100 هم پس بگیرتش خوبه.......

sepehr.m.n
2016/07/13, 21:15
استفادتون در چه حده؟

اگه در حد شهر و ماهی دو سه بار خاکی میرید ویبریک کارتونو راه میندازه......
دوچرخه من هم دقیقا 100درصد همین قطعات هستن....... تنه و دوشاخش یه نمور بهتره.......
ولی باهاش مسابقه استانی اول شدم........

اگه هنوز نو هست و تازه گرفتید ببرید یه هیدرولیک بیارید خلاص کنید......
اگه بشه پسش بدین و 1200 بگیرید و 400 بزارید روش میشه با 1600 یه دوچرخه خوب با برند معتبر و دوشاخ خوب و همه چیز بهتر ابتیاع بنمایید........
اگه 1100 هم پس بگیرتش خوبه.......

مرسي كه راه نمايي كرديد
اكثر برند هارو كه ديدم تا1/600 مشخصاتشون توي ست دنده خيلي پايين تر بود(خيلي هاشون ست دنده نيستن مثلا طبق عوض كن التوس و شانژمان اسرا)
چه دوچرخه هايي رو پيشنهاد ميكنيد؟

اضافه شده بعد از : 42 minutes

سلام ، مبارکتون باشه.......

چرخ های ونزو عموما چرخ های کاستوم شده هستن............یعنی خود شرکت ونزو تا حالا دوچرخه ی کامل بیرون نداده (تا جایی که من اطلاع دارم)
از نظر ست دنده، چرختون نسبت به رقیب هاش و هم قیمتاش خیلی بالاتر و سرتره..........
از نظر ترمز هم به هر حال شیمانو است و احترامش واجبه..........

ولی برای دوشاخ، کاش حداقل اس آر سانتور مینداختین روش......
زووم هم شد دوشاخ؟

و اما بحث هیدرولیک، نظر خودتون بیشتر مهمه........... اگه از نظر شما این تنه ارزش ارتقا به هیدرولیک رو داره، خب انجام بدین و لذت اش رو ببرین..........
البته شما اگه ویلست جدید بگیرین برای هیدرولیک، همین ویلست های فعلیتون رو هم میتونید بفروشید و از این راه یکم خرجتون کم تر بشه.........

راجب به تنه: امیدورام این ونزو تنه های جدیدش مثل اون قبلی هاش نباشن..........
یکی از دوستان ما هست، که از سالیان دور، حدودای سال 90 ونزو سوار میشد، سال 93 تنه ونزو رو شکوند......
یه تنه ی ونزو ی دیگه ابتیاع نمود، سال 94 دوباره تنه ی ونزوی جدیدش هم شکست.......
بعد کلا رفت و یه تنه ی فلش M400 گرفت.........
آخر سر هم در جواب به این همه استقامت و ایستادگی در راه دانهیل، خدا بهش GT Sensor Expert 2015 عطا نمود........

خلاصه که هوای تنه رو داشته باش....

مرسي از جوابت دوست عزيز

از لحاظ محكم بودن بدنه فكر كنم اشتباه فرموديد چون اين سري 7005هستش، دوست شما شايد از بدنه هاي رده پايين ونزو استفاده ميكردن كه اين مشكل رو داشن،چند تا از دوستام كه همين رده رو دارن كه طبيعت گردي ميكنه و مشكلي نداشته خيلي هم خركي :) استفاده ميكنن :)

Alireza 77
2016/07/13, 21:44
مرسي كه راه نمايي كرديد
اكثر برند هارو كه ديدم تا1/600 مشخصاتشون توي ست دنده خيلي پايين تر بود(خيلي هاشون ست دنده نيستن مثلا طبق عوض كن التوس و شانژمان اسرا)
چه دوچرخه هايي رو پيشنهاد ميكنيد؟

اضافه شده بعد از : 42 minutes

مرسي از جوابت دوست عزيز

از لحاظ محكم بودن بدنه فكر كنم اشتباه فرموديد چون اين سري 7005هستش، دوست شما شايد از بدنه هاي رده پايين ونزو استفاده ميكردن كه اين مشكل رو داشن،چند تا از دوستام كه همين رده رو دارن كه طبيعت گردي ميكنه و مشكلي نداشته خيلي هم خركي :) استفاده ميكنن :)

مهمترین چیز در دوچرخه اول تنه هست....... بعد چیزای دیگه متناسب با فرد اولویت پیدا میکنن........
شما اگه دوچرخت تنه خوبی نداشته باشه و تنه geometry نداشته باشه به جای سلامتی کمر درد و زانو درد و همه جا درد بهتون میده.......
برای همینه که شاعر میفرمایند:
هرگز نگیرم ویوا چرخ...... گر بود ستش xtr........

شما یه دوچرخه با برند معتبر با ست پایینتر بگیرید خیلی بیشتر روونتر از دوچرخه های غیر معتبره.........

sepehr.m.n
2016/07/13, 22:34
مهمترین چیز در دوچرخه اول تنه هست....... بعد چیزای دیگه متناسب با فرد اولویت پیدا میکنن........
شما اگه دوچرخت تنه خوبی نداشته باشه و تنه geometry نداشته باشه به جای سلامتی کمر درد و زانو درد و همه جا درد بهتون میده.......
برای همینه که شاعر میفرمایند:
هرگز نگیرم ویوا چرخ...... گر بود ستش xtr........

شما یه دوچرخه با برند معتبر با ست پایینتر بگیرید خیلی بیشتر روونتر از دوچرخه های غیر معتبره.........

اره قبول دارم ولي برند غير معتبري نيست

sepehr.m.n
2016/07/14, 11:52
[Only registered and activated users can see links]

SABER_MTB
2016/07/15, 00:08
شما که هزینه کردین حد اقل از به برند معتبر می گرفتین که ارزش این هزینه و تعویض به دیسک رو داشته باشه.................

والا در مورد Geometry و این که تنه فاقد زاویه بندی چرا تنه جالبو معتبری نیست خیلی مطلب هست تو انجمن سرچ کنید.......................

به نظرمون حالا بعد از تعویض ترمز ها در اینده تو فکر تعویض تنه هم باشید...............

یه تنه با زاویه بندی اصولی و مناسب خیلی تو سواری تاثیر دراه و کلا حس سواریی که بهتون می ده زمین تا اسمون تفاوت داره......................

sepehr.m.n
2016/07/15, 00:59
شما که هزینه کردین حد اقل از به برند معتبر می گرفتین که ارزش این هزینه و تعویض به دیسک رو داشته باشه.................

والا در مورد Geometry و این که تنه فاقد زاویه بندی چرا تنه جالبو معتبری نیست خیلی مطلب هست تو انجمن سرچ کنید.......................

به نظرمون حالا بعد از تعویض ترمز ها در اینده تو فکر تعویض تنه هم باشید...............

یه تنه با زاویه بندی اصولی و مناسب خیلی تو سواری تاثیر دراه و کلا حس سواریی که بهتون می ده زمین تا اسمون تفاوت داره......................

مرسي كه راهنمايي كرديد

چه مدل دوچرخه اي به نظرتون بگيرم با قيمت 1/400 تا نهايتن 1/600 ؟؟؟؟؟؟

اضافه شده بعد از : 35 minutes

دوستان كُمممممممممممممك كنيد هرچه زود تر اگه ميشه من اينو بفروشم يه مدل جاينت يا مثلا اسكات بگيرم(راهنمايي كنيد چه مدل هايي ميشه خريد)
بعدا از خجالتتون در ميارم

Rezaya
2016/07/15, 12:51
سلام
جاینت تالون 4 2015
اسکات اسپکت 760:riz273:

sepehr.m.n
2016/07/15, 13:05
سلام
جاینت تالون 4 2015
اسکات اسپکت 760:riz273:

مرسي

Rezaya
2016/07/15, 15:23
خواهش میکنم
تالون ی کم از بودجه ت بیشتره حدود یک و هفتصد
اسکات حدود یک و پونصد

sepehr.m.n
2016/07/15, 15:29
منصرف شدم
چرخم خوبه از نداشتن علم خودم بود كه خواستم عوضش كنم

Alireza 77
2016/07/16, 01:15
عموما توی دوچرخه های زیر 3 تومن هر صد هزار تومنی که بیشتر بدین فرقشو متوجه میشید......
من توی این بوجه این مورد رو پیشنهاد میدم:

in Tehran, Iran - photo by saber-mtb-shop - Pinkbike ([Only registered and activated users can see links])

radin
2017/05/09, 01:37
سلام دوستان بنده
اخرش يهGiant xtc advanced2017
خريدم راحت شدم:63::63::63:

اضافه شده بعد از : 2 minutes

XTC Advanced 2 (2017) - Giant Bicycles | International ([Only registered and activated users can see links])