PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاوت شانژمان altus 9speed , alivio

bas ali
2015/12/23, 12:10
با سلام خدمت دوستان
داشتم دوچرخه ها رو نگاه میکردم دیدم در بعضی از مدل های 2016 شانژمان التوس 9 سرعته بکار رفته است . برام سوال پیش اومد که چه تفاوتی بین این شانژمان و alivio سال پیش هست چون هردو 9 سرعته هستن ؟
ممنون میشم پاسخ دهید

SABER_MTB
2015/12/23, 15:39
ببخشید شما همون اقایی نیستین که چند روز پیش همdن سوال رو در جای دیگه از ما می پرسیدین ؟؟؟

اخه چند روز پیش یه بنده خدایی وبود دقیقا همین تفاوت بین Altus/ Alivio رو سوال می کردن...............وما هم یه یه ربعی براشون توضیح دادیم اخرش فرمودنت که :

نه بابا هِش فرقی نمی کنه فقط الکی یه اسم Alivio رو اون نوشتن دارند پول اسمش رو می گیرند.................................

bas ali
2015/12/23, 17:05
ببخشید شما همون اقایی نیستین که چند روز پیش همdن سوال رو در جای دیگه از ما می پرسیدین ؟؟؟

اخه چند روز پیش یه بنده خدایی وبود دقیقا همین تفاوت بین Altus/ Alivio رو سوال می کردن...............وما هم یه یه ربعی براشون توضیح دادیم اخرش فرمودنت که :

نه بابا هِش فرقی نمی کنه فقط الکی یه اسم Alivio رو اون نوشتن دارند پول اسمش رو می گیرند.................................
خیر دوست عزيز .اوشون نیستم !!!

shahab arshi
2015/12/23, 21:47
این مطلبی که من میخوام بگم برگرفته از تجربه شخصی خودم هست و شاید درست نباشه ولی تا جایی که من دیدم لوازم سطح آلتوس کاملاً بی کیفیت و پر اصطحلاکند (خیلی زود عمرشون تموم میشه) و کیفیت مواد اولیه زیر خط فقره این موارد رو

در سریه 2012 و 2015 به عینه دیدم. اگر من بخوام انتخاب کنم یه الویو 2012 رو به التوس 2015 ترجیح میدم حتی با فرض اینکه التوس 9 سرعته و الویو 8 سرعته باشه. ولی اگه فرق مدلاش بیشتر از 5-6 سال باشه خب جدیده بهتره البته اونم مطمین

نیستم!!!